19.6.2024 | Svátek má Leoš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
wotan 8.12.2008 11:51

Klaus

velkou chybou bylo zvoiení Klause do čela státu,Klaus co by polobuch,o co se zasloužil, co by ministr  financí se zasloužil o loupež v našem hospodářství,zhaslo se lradlo neznal pojemšpinavé peníze napadé mě kauza špinavé peníze -Neznám tento pojem, kde je těch 80 miliard za LTP a to je jen taková nicůtka,  A aktivity Klause vůči sjednocující se Evropě jsou skandální, ana na ODS malou připomínku, jestliže zablokují přijetí Lisabonské smlouvy, za prvé bude velká ostuda pro Topolánka, republiku a ODS si vystaví pro  obě příští volby PARTE!!

hleena 5.12.2008 23:08

Hamerský ty jsi dement :-)

Autor: Herakleitos IP: 77.48.237.xxx Datum: 05.12.2008 22:59v jednotné frontě ODS spolu s KSČM proti EU.!;-D;-D

Herakleitos 5.12.2008 23:31

Re: Hamerský ty jsi dement :-)

Vždyť vy modří smradi to tak prezentujete.!;-P

hulwat 17.12.2008 21:45

Re: Hamerský ty jsi dement :-)

Dát si přezdívku řeckéh filozofa dokáže snad jen blbec. Navíc Havlíček Borovský se musí obracet v hrobě, když takové politické trdlo řediteluje jakýsi institut, který nese jeho jméno. Klitoris by ti sedělo lépe. Dámy doufám prominou.

AeroKarel 6.12.2008 0:00

Re: Hamerský ty jsi dement :-)

Holt ODS je konkurence. A navíc je brána vážně, na rozdíl od tohohle obskurního spolku.

Jim 5.12.2008 20:18

Dostali se k moci podvodem

Tahle strana , pro kterou je nepřítel občan ČR ,nemá šanci na přežití. Ty její divadélka s pomocí novinářských nohsledů na vytváření umělého iluzorního světa, kde občan ČR je jen figurka k manipulaci pro udržení jejich moci a tím i blahobytu jenom pro sebe už jak je vidět nestačí.

baranka 5.12.2008 20:40

julínek opisoval od drátha

;-D

Starý J. 5.12.2008 17:55

Takovou pitomost

Copak si tento "autor" nepamatuje, jak vypadá koalice s Paroubkem? Copak to dostatečně nepředvedl, když si hrál na koalici s KDU a již zmizelou US? Ty dvě nebohé partaje dělaly jen zástěrku "demokratické koalice" a Paroubek bez nich vládl s komunistama. Ani se neptal koaličních partnerů, co na to říkají.

Dnes řve, že zákony se protlačují bez jednání s opozicí, bez "diskuze" s ní. Přitom celé dny zasedání se střídají za kecpultem socani a komunisté jeden za druhým jak svatí na orloji, s jedním jednotným hlasem: všechno je špatně. Kdo nevěří, ať si pustí v noci přenosy z parlamentu. Je to jen jedno velké divadlo, jako je pravidelné (jak Paroubkova menstruace) vyslovování nedůvěry vládě.

Dva zásadní zákony - Zákoník práce a jakési "zákony o neziskových nemocnicích" od Ratha, přehnal Paroubek sněmovnou, aniž by vůbec o nich "diskutovat" nechal. Zákoník práce měl stovky technických chyb , o tom, že udělal z odborářů jediné rozhodující i v soukromých podnicích, nemluvě. Rathovo znárodňování naštěstí zatrhl Ústavní soud. Sám privatizoval, ostatní znárodňoval. Oba zákony musel Ústavní soud okleštit od největších hovadin. O těchto zákonech Paroubek s nikým nemluvil a spolu s komunisty, bez ohledu na koaliční partnery, si je odhlasovali.

A v této situaci by měla být ODS s ním v koalici? To může vymyslet jen Hamerský. Chtějí-li voliči ve své většině vládu socanů a komunistů, mají ji mít. Celou dobu říkám, že si musíme ještě jenou sáhnout na reálný socialismus, nějak rychle se lidem "vykouřil" z hlavy. Ale u toho nemusí ODS být!

Jinak - jakou menšinovou vládu sestavil Topolánek? Paroubek by se "svou stovkou" sestavil většinovou? Stejně je hezké, jak si Paroubek neustále přivlastňuje poslance komunistů a mluví za ně. A když někdo řekne, že mezi socany a komunisty už neexistuje žádný rozdíl, je oheň na střeše. Neexistuje, žádný rozdíl nevidím. Stejně je u socanů většina bývalých komunistů.

pepan 5.12.2008 17:16

hodně ostrej komentář

hodně ostrej komentář

http://www.globalpress.cz/hlavni-zpravy/jiri-asher-tragedie-mirka-topolanka-639.

Vohnout 5.12.2008 15:48

ODS potřebuje

Pane Hamerský,kdybyste napsal,že se ODS rozpadne a skončí jako ODA nebo US-DEU,tak bych vám to možná trochu věřil.Ale napsat,že ODS musí nabídnout programovou a strategickou představu,jak se dostat z defenzívy vůči levicové opozici a vyhrát volby způsobem,který umožní sestavit silnou a kompetentní vládu.To je síla.To máte čtenáře za takové blbce jako je má Bohouš Doležalů?

libero 5.12.2008 14:35

O tom, zda to ODS dělá lépe

či hůře se dá dohadovat. Jestlipak někoho zajímá co a jak dělá Hamerský?

libero 5.12.2008 14:37

Re: dost hustej komentář

No jestli "hustej" zmamená blbej, tak ano.

Pán opomněl některé podstatné rozdíly britského a našeho volebního systému, a z toho plynoucích možností vládnutí.

R. Perot jr 5.12.2008 13:37

zase jeden veleduch

Kazdy zneuznany veleduch  mluvi o aroganci, tu Topolanka, tu Klause, atd. ale mne pripada ze jejich nejvetsim hrichem je ze se nechteji bavit s blbcema. Je to vysilujici a kontraproduktivni.

Ale dobre se do toho trefuje a skoro nic to nestoji. Ani penize ani riziko. V Cesku se to proste nosi a je to zaruceny profit.

JaS 5.12.2008 13:54

Re: zase jeden veleduch

Vzácně rozumné slovo v diskusi.

Gonzales 5.12.2008 15:51

Re: zase jeden veleduch

R^R^

Vasekpasek 5.12.2008 13:22

Problém

Problém těchto analýz spočívá převážně v tom, že autoři v nich srovnávají současný stav s tím, co by si přáli. Nikde jsem neviděl srovnání současného stavu se stavem, který by následoval při doporučované taktice. Jak už tu někdo zmínil, koalice se socdem po volbách nebyla jednoduše možná, obě strany si ji před volbami (správně) zapověděly a ODS by na ní (už zase) jenom tvrdě doplatila. Stav, který by pak následoval, by byl ještě mnohem horší, než je dnes (a co z toho budu mít já?).

libero 5.12.2008 14:38

Re: Problém

R^

Jarda 5.12.2008 12:58

Nechcete udělat sjezd své strany v nějaké telefonní budce?

baranka 5.12.2008 13:23

Re: Nechcete udělat sjezd své strany v nějaké telefonní budce?

tu nezaplněj;-)

doowahdeedee 5.12.2008 12:54

jak zpiva bob dylan:

"  ..and it's all over now

baby blue.." :-D:-D:-D

Tomas B. 5.12.2008 12:52

Hloupá analýza, závěry žádné

Bláboly o velké koalici a opoziční smlouvě - při současném volebním systému budou vždycky ti, kteří si jako Klaus svého času nevidí ani na špičku nosu, pošilhávat po bezpečné a pohodlné velké koalici, nebo českém vynálezu  - opoziční smlouvě. To, že takové uspořádání posledně poslalo ODS na dvě volební období do opozice evidentně architekty politického "rozbředlizmu" netrápí. Současnost se navíc od dob opoziční smlouvy zásadně liší v tom, že Paroubek na rozdíl od Zemana otevřeně spolupracuje s komunisty a jakékoli dohody s ním postrádají smysl. ODS musí Paroubka porazit, nebo proti němu bojovat z opozičních lavic. S Paroubkem nelze "nějak vyjít". Kdo tohle nechápe, je podle mého na hlavu padlý.

Pak tam pan Hamerský něco mele o mnohamilionových vládních kampaních, které prý "urážejí podnikatele a intelektuály". Tedy vyčítat zrovna tohle vládě, která má jinak asi milion důležitějších problémů, no nevím...

Jinak ztráta kreditu ministrů, arogance, nekompetentnost, ble, ble, ble... To citujete Ratha?

Kritizovat vládu, dokonce vládou pohrdat, je dneska IN zleva, zprava. Tenhle negativismus je mi z duše protivný. Topolánkova vláda dokázala hrozně moc. Při dané konstelaci prosadit i to málo bylo neuvěřitelně těžké. Topolánek je velký bojovník. Ten chlap dokázal jako politik přežít v podmínkách, které jsou normálně neslučitelné se životem. A i z kongresu vyjde jako vítěz. Klobouk dolů!

Starý J. 5.12.2008 17:34

Re: Hloupá analýza, závěry žádné

Analýzou se to nazvat  nedá ani omylem, jde jen o vypuštění jedovaté sliny! !Od "vysokého činovníka" jedné z mnoha naprosto zkrachovalých pidistraniček se ani nedá čekat nějaká analýza. Vždyť si neporadil ani s tou jejich srandovní straničkou, takže jak by mohl radit někomu jinému. Teď šel od válu i jeho komplic, nejkontraverznější postava na brněnské politické scéně - Zlatuška, takže doufám, že bude od nich pokoj od obou.

 Pokud znáte příspěvky jakéhosi Heraklaitose, či jak si říká, pak vězte, že je to autor tohoto blábolu. Ony i ty příspěvky pod nickem zde na Psu o něm říkají mnoho. Je v nich jen nekonečně sprostý.

Podle tohoto cancu jsou prý součaní ministři nekomptentní, takže kompetentní asi byl ministr Sobotka na financích, nebo elektrikář Škromach na sociálních věcech, nebo DRath na zdravotnictví, co zařídil jen nalití peněz z rozpočtu, nic víc nedokázal, nebo snad Zgarba, Palas, Emerová, Součková, Bublan a další? To snad byli odborníci? Vládli jen s obrovským dluhem, nedokázali ani přemýšlet o nějaké reformě zdravotnictví, penzí, financí. Do republiky natáhli montovny aut a teď budeme sklízet ovoce jejich práce. Automobilový průmysl je ve světě nejvíce postižen krizí a oni přes varování udělají z republiky průmyslový monolit - největší montovnu aut. Lidi na to musí tahat ze zahraničí, protože pro naše nefachčenky je lepší ležet a brát dávky za to, že ve volbách hodí do urny Paroubkovi hlas!

Ivan Nový 5.12.2008 11:00

No pokud bude Toplánek chytrý,

tak ODS nepůjde do voleb do EP a svým voličům doporučí volit Libertas.

Ivan Nový 5.12.2008 11:01

No a Libertas

bude kandidovat i členy ODS, třeba pana Zahradila.

BAZA 5.12.2008 10:09

koalice s ČSSD je v současné situaci úplná blbost

je možné, že si autor nevšiml, že Paroubek hned po volbách ukázal, jak jednotný 100 blok ČSSD + KSČM jsou? Kdyby s nimi ODS utvořila koalici, nikdy by neměl Paroubek problém je přehlasovat za zády s KSČM. To by nemohlo fungovat. Dělala by se totiž jen výhradně levicová politika. Situace pro ODS by byla dnes ještě horší, než je. Protože by si Paroubek schválil vše, co by chtěl. Pravicoví voliči mají nyní alespoň něco, ale při koalici s ČSSD by neměli ani náznak pravicové politiky.

Starý J. 5.12.2008 17:16

Re: koalice s ČSSD je v současné situaci úplná blbost

Naprosto přesné!

gerontusinza 5.12.2008 9:46

Inu ,nelze než souhlasit,,

zejména "...K vnějším (ztrátám) patří ztráta kreditu u pravicových a pravostředových voličů díky aroganci premiéra a nekompetenci a slabosti většiny ministrů. Mnohamiliónové reklamní vládní kampaně uráží tradiční podporovatele z řad podnikatelů i intelektuálních elit. "

K tomu přispěla zejména ztráta kreditu  za vytváření umělýchi oprávněných sviňá.... niček,( kubice, využívání a zneužívání bezskrupulózních šíbrů i proti vlastním voličům,  a hlavně zneužívání chvilkových výhod tak, že´jsou schopni a hlavně všehoschopni vystoupit   i proti vůli a zájmům občanů této země), neschopnost obhájit svá rozhodnutí a nastolovat silová řešení kde je evidentní neschopnost najít správná kompromisní řešení.......   Co byste chtěl u zcela podprůměrného vedení pane.......;-)

VL 5.12.2008 10:48

Re: Inu ,nelze než souhlasit,,

A jak vysvětlíte, že zrovna tohle promíjejí velkoryse voliči ČSSD?

jkotek 5.12.2008 10:56

Re: Inu ,nelze než souhlasit,,

Socce to nevadi a proto i presto voli socany. Mne to ale vadi. Volici uvyklemu okradat schopnejsi nebudou vadit zlodejiny "jeho" politiku. A naopak volici, ktery si na sebe musi vydelat to bude o to vice vadit u "jeho" politiku.