13.4.2024 | Svátek má Aleš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Procházka 28.4.2011 0:09

Re: Souhlas !

Ale pane Vízek,to všechno určitě hodnotíte podle sebe.Máte asi těch komplexů příliš a měl byste si je ponechávat pro sebe,ten Kubiceho bývalý šéf nemá jen máslo  na hlavě,ale celý kompost.

M. Procházka 28.4.2011 0:01

Faktem je

Pane Bublan,to vždy děláte takové bubliny?Vy už nic jiného neumíte,kdyby tam nastoupil ten nejschopnější,všechno překecáte.

E. Heusinger 27.4.2011 19:48

Re: Kubice

Myslíte, že co státní zástupce to belbec? Státní zástupce se rozhoduje dle policejních podkladů

J. Bořický 27.4.2011 19:26

Re: Faktem je,

Souhlasím s Vámi,že dobrý vývojář nemusí být dobrým ředitelem a pod. Ale na druhé straně vykřikovat předem,že nebude dobrým ředitelem ,aniž by mu byla dána možnost prokázat své schopnosti,to není v pořádku.To přeci nikdo předem neví. Pokud ovšem není jasnovidcem jako  Bublan.Ale ten také není a nebyl žádným lumenem,který má právo kritizovat.A pokud jde o to,jak odešel Kubice,tak zde máte špatné informace.Jak Vám navrhoval jiný přispívatel,tak se podívejte na Google.

J. Šimek 27.4.2011 19:06

Po pár hodinách je jasné, že Bublan jen kecá.

Již třetí náměstek se poroučí, takže Bublanovy vývody o faktickém vedení vnitra skrze náměstky je v troskách. A to se prosím vyjadřuje k tématu, o kterém by teoreticky mohl vědět nejvíc. To pane musí být extra platný poslanec :o)

J. Lufinka 27.4.2011 17:31

Re: Faktem je,

Jestli si to myslíte tak Vám gratuluji a postupujete do příštích voleb bez ztráty kytičky. ZdravíJarda ne Jaroslava

Č. Urban 27.4.2011 16:47

Re: Faktem je,

Tak to přeci neni, ale abych vás nezanechal v naprosté nevidomosti, popřípadě v zajetí bludů sosanských, odkazuji vás na tetičku Wikipedii, popřípadě když tak ještě použijte strýčka Google... http://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Kubice

J. Václavíková 27.4.2011 16:42

Re: Kubice je politický gauner

Teda, pokud je Kubice stejný gauner jako Jan Ruml, Žantovský a Rychetský, tak jsem už úplně v klidu.

J. Václavíková 27.4.2011 16:37

Re: Faktem je,

Milá paní, právě to, že se znelíbil oběma stranám, které jinak praktikují ,,ruka ruku myje", je nadějí, že nebude přivírat oči.

J. Lufinka 27.4.2011 16:32

Re: Faktem je,

Jestli se nepletu tak šef vývoje není ředitelem vývojového podniku. Z vývojáře nemusí být dobrý ředitel a z ředitele zase dobrý vývojář. Takže nevín proč by automaticky z dobrého ředitele OÚOZ měl být dobrý ministr vnitra. Také si myslím, že socani, jak je mile označujete, nebyli ve vládě po celou dobu co Kubice šéfoval ÚOOZ. Aby bylo Vaše sdělení věcné a objektivní, měl byste říct kdo Kubiceho z funkce vyhodil pro nekompetenci a neschopnost. Nebyl to prosím náhodou Langer z ODS?  Jinak díky za pěknou politickou agitku, která pomůže k vyřešení problému ve prospěch celé naší společnosti.

Č. Urban 27.4.2011 15:51

Faktem je,

že plk. Kubice sloužil jako šéf ÚOOZ 12 roků za třech ministrů vnitra sosanských /Grulich, Gross, Bublan/ logicky to musel být dobrý polda, jinak by tam přeci nebyl, že sosani ? :-)

Č. Urban 27.4.2011 15:48

Re: Kubice

Ale to se hrubě mýlíte, na Jourovou mělo ÚOOZ asik nějaké poznatky a faktem je, že Policie do vazby NIKOHO nedává, na to je jiná "firma", která to takto vyhodnotila.....

J. Lufinka 27.4.2011 15:34

Re: Nebudu hodnotit

Ale otomto jsem psal už od začátku. Něco je nám podáváno jako jako příčina, ale skutečnou  příčinou je něco jiného. O tom je však většina výstupu z vlády. Protože jinak by po takových vzájemných napadáních nemohli spolu dál vládnout.  Za pravdu je vydáváno to o čem se rozhodnou, že pravda bude. Jak potom můžete tak ohnivě diskutovat o jednotlivých aktérech, když v podstatě přesně nevíte o co jde.Dalším příkladem toho co říkám je vystoupení p.Novotného z VV na včerejším jednání poslanců. Veřejně obvinil ČSSD a ODS, že kradou z veřejných peněz a popsal jak to dělají. Přesto mu nevadí být s jednou těchto stran v koalici a bojovat proti těmto praktikám s nimi. Jak může být jak on říká s takovými zloději ve vládě? To je přece to samé jako kdyby jste potkali na ulici mafiána a dohodli se sním, že v našem státě vymítíte mafii. Zamozřejmě, že se sním domluvite´, že to společně uděláte. Dám na to hlavu, že výsledkem nebude likvidace veškeré mafie, ale všech mafií, kromě té jeho. Jestli si p.Novotný myslí něco jiného tak neměl chodit do poslanecké sněmovny, ale do severní Evropy. Tam mají mají pohádkaři velikou tradici a moc si jich tam váží.

V. Váňa 27.4.2011 14:37

Re: Nebudu hodnotit

Jenže, vážený pane Prokope, všechny agentury tohoto typu vyrůstají na jednom a tomtéž: na informacích.

Bárta už tu agenturu má dlouho, a tak má také dost informací. Teď začne narůstat i rozsah činnosti agentury Kubiceho.

A o tom to je.

J. Štrobl 27.4.2011 13:53

Bublanova ignorance

Nevím, proč se k něčemu mají vždy tu největší chuť vyjadřovat lidé, kteří k tomu nemají žádné morální právo ani schopnosti. Pan Bublan proslul pouze tím, že dělal Paroubkovi nesvéprávného poskoka a nechal zmlátit bezbranné kluky. Pak o tom ještě lhal, jako když tiskne. Jestli si doposud myslí, že tím nejlepším na post ministra vnitra by byl on a patrně myslí, protože je stínovým ministrem, pak jde u něj, podle mého názoru, o tři možnosti: buď se jedná o měknutí mozku, bezpříkladnou aroganci nebo darebáctví nejvyššího kalibru.

E. Heusinger 27.4.2011 13:52

Kubice

zničil kariéru i psychiku jisté Věry Jourové. Jen na podkladě nepravdivého drbu. Ano, takové ministry tato vláda potřebuje!

M. Moravcová 27.4.2011 13:45

Ministr vnitra,

jenž dopustil, aby za jeho přítomnosti fotografové fotili tajnou Kubice zprávu a nejednal, nemá žádné právo kritizovat jakéhokoliv ministra vnitra.

M. Prokop 27.4.2011 13:40

Re: Souhlas !

Že vás to baví, takhle lhát - nebo snad agitovat?

M. Prokop 27.4.2011 13:39

Re: Nebudu hodnotit

John byl možná pro něco odejit "oficiálně", skutečností zůstává jeho naprostá neschopnost a skutečné řízení MV Bártou. Co se Bárty týče, třeba by byl z pytláka nejlepší hajný, ale to by nesměl vykládat jak bude co hajný pytlačit.

M. Prokop 27.4.2011 13:37

Re: to se mi nezdá

Pan Bublan má výhodu seriozního vzezření a hlasu. Jelikož převzal funkci po Grossovi, aniž by učinil nutné změny a pokračoval v jeho duchu, je to dobře zamaskovaný sockomouš, bez ohledu na jeho údajnou "disidentskou" minulost.

M. Prokop 27.4.2011 13:34

Re: Kubice je politický gauner

Koukám Šejno, že jste se dost zbolševizoval, od dávných "psích" dob.

M. Prokop 27.4.2011 13:33

Re: Nebudu hodnotit

Rozsah činností těch agentur byl a je diametrálně odlišný.

M. Prokop 27.4.2011 13:32

"Návrh na obsazení postu ministra vnitra Janem Kubicem vyvolává dvě otázky."

První z nich u mne je, proč Bublanova inspekce vyvolala Kubiceho zprávu, znemožňováním činnosti jeho útvaru ?

Druhá, zda je to u Bublana z blbosti nebo za peníze?

J. Lufinka 27.4.2011 13:32

Re: Nebudu hodnotit

Jestli jste si nevšiml nesrovnával jsem kvality ani schopnosti Kubiceho, Bublana ani Johna.Hodnotil jsem pouze situaci z jakého důvodu byl oficiálně odejit John a při jmenování Kubiceho nevadí, že je spolumajitelem agentury, která se zabývá tím, že radí bezpečnostním službám jak poskytovat soukromé bezpečnostní služby .Já po této stránce Kubicemu nic nevyčítám ani mu nic nepodsouvám. Je skutečnost, že pracoval tam kde pracoval.

F. Matousek 27.4.2011 13:07

Re: Nebudu hodnotit

v hodnocení pana Kubiceho postupujete objektivne a predpokládáte jeho vazbu na bezpecnostní agentury.

V hodnocení pana Bublana netreba predpokládat. Tam je vina na zásahu proti Czech-Tech u Mlýncu evidentní a dokázaná. 

J. Lufinka 27.4.2011 12:58

Nebudu hodnotit

ani pana Kubiceho ani pana Bublana, protože nemám žádné pravdivé informace podle kterých bych oba pány mohl objektivně hodnotit. Naše politická špička nám totiž dává informace, které nejsou pravdivé, ale informace, které se ji hodí. Poslední příklad : pan John musel odejít s místa ministra protože byl pod vlivem jedné soukromé bezpečnostní služby. Jestli se nepletu je pan Kubice spolumajitelem jiné soukromé agentury, která se zabývá bezpečností. Má tedy přímé kontakty ne na jednu, ale na více bezpečnostních soukromých agentur s kterými spolupracoval nebo jim radil. Tudíž jednoho pana odvoláme proto, co je pro druhého pána předpoklad, aby tuto funkci mohl zastávat. To nikoho nevzrušuje. Ono skutečně platí známe heslo politiků : Volič nám sežere všechno, jen mu to musíme nějak podat. 

M. Šejna 27.4.2011 12:56

Kubice je politický gauner

Kubice je politický gauner stejně, jako Jan Ruml, Žantovský a Rychetský.

Ruml, Žantovský a Rychetský řídili likvidaci Bartončíka před volbami 1990. Dělali to v zájmu OF a Havla. Tihle tři gauneři nakonec skončili v různých politických stranách, ale politické gaunerství v nich zůstalo a zůstane.

Kubice je podobný gauner, i když podle Bublana je to vlastně jen prý takový introvert. Podle mě je to obyčejný gauner, protože se vědomě nechal využít v předvolebním boji proti jedné politické straně v zájmu jiné politické strany. Vytáhnout na předsedu ČSSD 4 dny před volbami, že je to pedofil, to je prostě politické gaunerství. 

Je zajímavé, že ještě v roce 2008 tvrdil premiér Topolánek, že veškerá obvinění z Kubiceho zprávy se ukázala být pravdivá. Přitom za podezření z pedofilie je v Česku podezřelý okamžitě poslán do vazby i kdyby byl poslancem s imunitou. Paroubek do vazby nešel, nikdo o zbavení Paroubkovy imunity nežádal, tedy ani Topolánek, co později tvrdil, že všechno se ukázalo být pravdou.

Proto tvrdím, že Kubiceho zpráva byla zveřejněna 4 dny před volbami úmyslně na zakázku, a Kubice v ní sehral buďto roli užitečného idiota, nebo naopak celou akci zorganizoval on sám. Obojí Kubiceho degraduje pro politickou funkci a pokud z něho Nečas udělal svého ministra, pak se tím politicky zkompromitoval také.

J. Anděl 27.4.2011 12:47

Re: to se mi nezdá

To bude ono.

F. Nerad 27.4.2011 12:32

Re: to se mi nezdá

Oni totiž socdemáci moc rádi používají výraz "veřejnost". Včera Bohouš se taky oháněl veřejností, Buran před ním taky takhle vystupoval. To zdědili po komunistech, kteří měli v hubě pořád "lid".

J. Anděl 27.4.2011 11:45

Re: Kubice problémem bude... Dzp.

Padni komu padni je fráze, ze které mi už pomalu začíná být špatně. Znamená totiž zaručeně vždy, že platí ve smyslu "padni komu padni, pokud nepadne mně, nýbrž jim".