22.6.2024 | Svátek má Pavla


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Harazim Kejhák,evangelický filos 6.3.2008 19:21

V Evropě jednoduché, pošleme blbého dědečka do Bruselu, ať je od něj pokoj!

A pak se divíme, že z Bruselu přicházejí samé kraviny!

kolert 5.3.2008 17:14

Re: Do kriminálu!

to by museli platit poplatníci to ne ale zastřelit

kolert 5.3.2008 17:11

Re: Kam s vysloužilým politikem?

souhlasím a do krematoria

Milda 4.3.2008 12:39

Kam s vysloužilým politikem?

zastřelit

xxx Kubeš 3.3.2008 23:35

Autor

zřejmě zná jen barvu černou, modrou a zelenou. Na tu svou (rudou) nevidí, je zřejmě částečně barvoslepý a kromě toho si nevidí na špičku nosu

Mobrules 3.3.2008 21:54

Hamerskej

myslím, že tobě to můžem  být úplně buřt kam s vysloužilím politikem, protože tebe nikam nemá kdo dát a tobě to určitě nehrozí. Ještě by mne zajímalo, co ty tvoje žblekoty mají společného s liberalismem?

Vodička- sapér 3.3.2008 20:54

Re: Re: Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

V  každé  diskuzi,  která se  týkala  Julinkových  doplatků,  vystupoval  jeho  mluvčí,  tento Cikrt, s  nepřehlédnutelnou  arogancí  a  bezcitně  právě  i  k  postiženým lidem,  což  mu  stále  vytýkají  činovníci   organizací.  které  je  mají  chránit.  Já  bych  se kvůli  němu,   abych  se ho  zastal , určitě  nepral.

Fafa 3.3.2008 19:55

Tosku:

problem je v tom, ze ty kvalifikovane, proverene, neodvolatelne a kvalitni statni uredniky musime napred nekde sehnat a nasledne jmenovat. A jmenovani bude provadet nejaka politicka garnitura. Takze vzdycky (v historicky dohledne dobe) bude vlic politickych stran na jmenovani statnich uredniku.

Druhy problem je  v tom, ze statni urednici v Ceske republice jeste nepochopili, ze jejich povinnosti je podporovat politicka rozhodnuti vlady a ministru BEZ ohledu na politicke nazory statnich uredniku. Dusledne vzato by treba namestek ministra zdravotnictvi mel pripravovat zestatneni nemocnic za vlady CSSD a privatizaci nemocnic za vlady ODS. A co si o tom osobne mysli pan namestek je uplne jedno.

Eva D. 3.3.2008 19:30

Re: dost neprehledny pamflet

Souhlasím s tím, že jde hlavně o kontakty. Máme to tu navíc už tradičně zažité.

Eva D. 3.3.2008 19:26

Re: Re: nechte tyhle starosti na těch kdo mají mandát

Vidíte to optikou socialistického demokratického centralismu. Někde to tak možná funguje, ale někde se fakt soutěží s konkurenty o místo na kadidátce a volí se v primárkách. Tam, kde nemají "voždě". Fuj, hnusné slovo z doby "sovětský pes, náš vzor". V tomhle jsme s huhu buď prostomyslní dva, nebo jsme oba zažili ( já ano, opakovaně), že to může fungovat jinak, než tvrdíte.

Eva D. 3.3.2008 19:22

Re: Já si myslím, že ...

Tak do toho, kandidujte, nechte se "vykopnout" na premiéra, ale taky si nadávat a vrtat se v soukromí a špehovat se pomalu i na záchodě. Já mu ty prachy nezávidím, mně by za to nestály. Jsou i jiné profese, kde se dá vydělat či nahrabat mnohem víc a v relativním klídku.

Jestli ovšem věříte tomu, co píšete, tak je asi marné Vám něco vysvětlovat. Já osobně jen ve svém okolí znám pár bývalých polistopadových politiků, kteří jsou teď zpět u svého původního oboru a potkávám je v místním obchodě. Ne každý je Standa Grossů....Ne každý si šel nahrabat. Že byste podle sebe soudil druhé?

Eva D. 3.3.2008 19:13

Re: Re: Re: Re: Po přečtení mne napadá jenom...

Spíš namíchalo hrušky s jablky, dle mého.

Eva D. 3.3.2008 19:10

Re: Re: Po přečtení mne napadá jenom...

No, z těch pidistran se často lépe "uplatňuje" než z těch velkých. Viz zelení, pomalu co člen, to funkce. proto si také ambiciózní jedinci ty pidistrany zakládají, někdy i víc po sobě. ;-)

Eva D. 3.3.2008 19:08

Re: Re: Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Souhlasím s Vaším názorem na pejzlerčin příspěvek, až na tu Putim. To je příjemná obec a něco takového by si tam předpokládám za mis nemohli vybrat.

jirka.s. 3.3.2008 18:46

Re: Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Opět a znovu! Měli jsme ve třídě podobně postiženého spolužáka jako je pan Cikrt! V případě baby Pejzlerky bychom se nejprve seprali sami mezi sebou o to, kdo dá takové zrůdě jako jsi ty, babo, první přes držku!  A při tom docela zadarmo! Jenom doufám, že už tomu času nebude zas tak dlouho trvat, aby sebou odnesl něco tak odporného jako jsi ty, miss Putim! (Y)

drak 3.3.2008 18:16

Re: Naivní doufání

  :-D:-DJe to k neuvěření, ale když se pohybují v politice takoví lidé, jako Tvrdík, který kam šlápne, tak je to vždycky  vedle a kamarádi ho tam houževnatě drží, pak je celá situace na blití. A další kamarád, který vypadá, jak kdyby neuměl do pěti počítat a myslí , to  s námi upřímně se stane  přes noc milionářem  a je to .´- o tom- , což je jeho oblíbené úsloví, být ve sptávný čas na správném místě, ale hlavně získat v politice kontakty a svým rozhodováním ve vrcholové funkci si zavázat budoucí sponzory!!!(Y)

Hamerský 3.3.2008 16:18

Re: ?

B/lbče, nauč se řádně pravopis a pak vstupuj do diskuze!

tosek 3.3.2008 14:19

Problém

Problém vidím především v tom, že naše politické strany vnímají stát jako kořist, ze které je třeba co nejvíce vydojit a po nás potopa. Děje se tak víceméně za každé vlády, v současnosti díky výsledku voleb převažuje model ODS, tedy v podstatě znefunkčnit (ošklivé slovo, ale lepší jsem nenašel) stát a potom prohlásit, že stát je špatný správce, že stát nic neumí (ve skutečnosti nesmí) a všechno by měly dělat soukromé firmy (tedy samozřejmě ty naše). Stát tak má fungovat jako pouhý objednavatel služeb u soukromých firem (samozřejmě těch správných, které sponzorují tu správnou, tedy "naši" stranu. I proto už je po řadu let odsouvána účinnost zákona o státní správě, který by zajistil či pomohl zajistit existenci kvalifikovaných, prověřovaných a ovšem také neodvolatelných kvalitních státních úředníků. O nic takového ale naše strany nestojí, protože právě potřebují trafiky pro různé zasloužilé soudruhy, přítele, bratry a jinou stranickou pakáž.

Pejzlerka 3.3.2008 14:05

Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Že  Jůlínek  nebude  min.  zdravotnictví  věčně, je jisté.  Velký problém pak  bude umístit,  kvůli  jistým nepřehlédnutelným  odlišnostem, někam  "upíchnout",  jeho  arogantního,  bezcitného bratříčka,  fešáka  Cikrta. Jeho  snadno  identifikovanou  podobu  totiž  není  schopen  změnit  ani  sebegeniálnější  obličejový  plastikový  chirurg.  Dřív  bývaly,  já  si  to  pamatuji,  na  poutích  panoptika,  kde  si  lidi  mohli,  za  pár  šesťáků,  prohlédnout  jemu  podobné  hříčky přírody,  jenže  to  všechno  vodnes čas...

Zeměžluč 3.3.2008 13:50

Re: nechte tyhle starosti na těch kdo mají mandát

Máte hodně jednoduchý život, za chvíli přenecháte i přemýšlení tomu, kdo na to má mandát, možná, že se jednou dopracujete do stavu kdy různé věci budete dělat na rozkaz toho kdo získal mandát ve volbách. Doporučoval bych však jedno,  až se to bude týkat i Vašeho vyměšování, napřed se rozhlédněte kolem, jestli kolem Vás taky nejsou jiní lidé než jen členové ODS. Ostatním lidem by možná vadilo, že  konáte na pokyn jiné strany. Pokud byste byl zrovna na kongresu ODS - nevadí nic, spolustraníci jistě ocení Vaši disciplinu, pokud budete zvedat tu nepoužitou ruku. Hodně úspěchů ve Vaší cestě nahoru.

Adolf 3.3.2008 13:21

A co do pracovniho nasazeni???

slava 3.3.2008 13:19

Re: Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Přidejte platby seniorů a zdr. postižených, zmatek v lékové politice, temnou budoucnost nemocnic etc. etc. Jediné, co řeší, je to, jak se dostat k penězům ve zdravotnictví. Demonstroval to konec konců i ve včerejší debatě. Ostatně fakt, že kromě ods se proti jeho plánům staví prakticky  všichni, to jen potvrzuje.

Marat 3.3.2008 12:08

Re: nechte tyhle starosti na těch kdo mají mandát

Pane Huhu,jste zřejmě velice prostomyslný,když věříte,že voliči v ČR dávají některému poslanci mandát.Ten madát mu dává vožď strany a jeho pobočníci a občané můžou jen dát souhlas.A to zvláště v socdem partaji a ten madát mu zase odebírají,když neposluchá rozlkazy voždě.Občané-voliči do toho nemůžou mluvit. Nic víc.Demokracie jako řemen.

Jura Jurax 3.3.2008 11:40

Re: Re: Re: Po přečtení mne napadá jenom...

Může být - ale i tak slepé kuře nalezlo zrno :-D

Jura Jurax 3.3.2008 11:39

Re: s lecčíms by se dalo souhlasit, ale

Julínek nadělal ve zdravotnictví paseku? Mýlíte se, ta je tam už léta - on ji jenom řeší, což dosud žádný ministr před ním neučinil, ba se o to ani nepokusil. A po mém soudu ji neřeší až tak špatně, odhlédneme-li od pitomých drobností, třeba platby za novorozence.

DS 3.3.2008 10:46

?

Pane Hamerský nebylste redaktorem Rudého Práva.Vaše články  by tomu stylem odpovídali.Jsou to kyselé hrozny,že?Myslíte že za ty nenávistné články vás někdo bude volit?Získáte sympatie závistivé lůzy,ale ta volí osvědčené komunisty.

jk 3.3.2008 10:10

dost neprehledny pamflet

Jednotlive odstavce na sebe moc nenavazuji, asi byl pan Hamersky trosku prepracovany kdyz tento clanek psal.

Navic s nim ani moc nesouhlasim. Podle mne je dobre bydlo je o kontaktech, ne o stranicke knizce. Autor zrejme pozapomnel, ze pan Kocarnik, Pilip, Rusnok apod. se ubytovali v tzv. soukromych firmach. Z toho bych spis vyvodil propojenost velkych firem na statni spravu ......

Yosefa 3.3.2008 9:55

Re: Re: Po přečtení mne napadá jenom...

A není to jen závist?

Jura Jurax 3.3.2008 9:13

Re: Po přečtení mne napadá jenom...

blbej možná, ale recht tady má - a může si to dovolit říct, jemu podobná praktika vzhledem k pidistraně, v níž je, nehrozí ... :-D

Jura Jurax 3.3.2008 9:11

Re: nechte tyhle starosti na těch kdo mají mandát

No, ti, jimž lidé dají ve volbách mandát - naši ctihodní volení zastupiči - jsouce si vědomi toho, že i jim se může stát, že jaksi ztratí politickou podporu a budou potřebovat nějaký zdroj obživy, v článku popsanou praxi budou tudíž jen podporovat. A pokud s touto praxí souhlasíte, pak já nikoliv - je to jedna z mnohých špinavostí - nikoliv největší - jichž se naši volení zastupiči dopouštějí. A jelikož ve volbách dávám mandát, dělám si i starosti - samozřejmě zbytečně, neboť nic neovlivním, volby nejsou tak často, aby to politiky nutilo zajímat se o názory občanů i mezi těmi volbami.