20.6.2024 | Svátek má Květa


Diskuse k článku

KONFLIKT: Putin v koutě

Putin válku prohrává a chová se jako raněné zvíře zahnané do kouta, které z posledních sil bojuje o přežití. To, že válka na Ukrajině se pro Rusko nevyvíjí dobře, dokazuje i ruským prezidentem vyhlášená částečná mobilizace, která má do ruské armády získat 300 tisíc nových vojáků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hejduk 30.9.2022 12:39

Proto je pro me ODS nevolitelna. Je treba donutit obe strany, aby sedly za jednaci stul. Takhle to odnesou vsichni.

D. Hrubý 30.9.2022 1:41

Zdánlivě mimo téma, ale ten vzorec je stejný. Na Seznamu píšou, že Babiš věděl, že by tu dotaci nedostal. Což o to. Vědět to musel. Jinak by ji nepřepsal na děti. A teď si milé děti položte otázku, proč vlastně vznikla možnost, přepsat to na někoho, aby se jeden k té dotaci dostal? Babiš samozřejmě věděl, že tu dotaci nedostane. Ale věděli to i ti dávno před Babišem. Myslíte si, že tu možnost s přepisem vymysleli a dali do zákona, protože fandili Andymu? Pátral někdo po tom, kolik subjektů přepsalo majetek na nového vlastníka, aby se k té dotaci dostali? No ono je to promlčený, protože to není vražda. Takže víte jenom o tom Babišovi. Kdokoli před Babišem a po Babišovi tu dotaci dostal stejným způsobem, je dnes právně nepostižitelný. Protože na něj nikdo nepodal trestní oznámení. Vadí někomu turecká anexe v Sýrii? Asi by o tom Šimon řekl, že tam je to ale opravdu speciální operace. Když to dělá Rus, je to anexe. Kosovo nebylo anexe? Thaci by si bez podpory NATO ani neškrtnul. Najděte si, co o tom psal Pánek. Kdysi. a já si zítra najdu, co psal o Babišovi a zákonu, který tu dotaci přiblížil těm, co by na ni neměli nárok. Mám svůj tip. Ale nechci kalit vodu. Propaganda troubové.

D. Hrubý 30.9.2022 1:17

Nechci býti kritik drzý, ještě jsou to malé slzy... :-)

D. Hrubý 30.9.2022 1:15

Nepochopil jste to. Nebo nechcete. Horákovou pověsili lidi jako Pánek. Ti strhli svazácké organizace k tomu, aby vydávaly prohlášení, že je nutný trest smrti. Zkuste použít mozek, než něco napíšete.

P. Han 30.9.2022 0:31

Jo, věšení je váš univerzální recept, Miladou Horákovou zdaleka nepočínaje.

D. Rakous 29.9.2022 22:51

Vánek vane - letí pták, blbý pták, modropták, debilák. Již dokázal, co a v čím zájmu dokáže a země česká tuze pláče

T. Hamet 29.9.2022 22:05

Běž si nafackovat, Pánek. Nebo se rovnou oběs, to bude mnohem produktivnější.

D. Hrubý 29.9.2022 21:24

Rusko je zahnané do kouta už 30 let a dlouhodobá dehonestace nese svoje plody. V USA v 50 letech ( chvíli po 2 sv válce :-)) vycukali ty jejich íkváče tak, že viděli komunisty všude a někdo i k újmě přišel. To všechno dokáže propaganda. Přirovnávat Putina k Hitlerovi je zcestné. To už spíš ten Zelenskyj se mu podobá víc, protože s pogromy na Rusa přišli už v roce 2014 a jen díky tomu se vytvořily zóny separatistů. A srovnávat to se Sudety je taky kravina, protože po 1 Sv válce se těm Němcům, co tu zůstali, vycházelo maximálně vstříc. Žádná menšina neměla takové výhody a politici v mladé ČR věděli, že tam zůstali, když se vytvořily nové hranice a i ty se musely hájit před Poláky a Maďary. Ale je to i podobné. Rusi na území separatistů pro změnu vyháněli zarytý Ukrajince. Ona i první republika nemusela vzniknout, protože část armády byla věrná Rakousku a někteří se trhnout nechtěli. Na Hanibala se dnes pohlíží jako na hrdinu. Anglie si podmanila vydrancovala přes 40 zemí. Francie a Anglie se porvali o to, kdo bude drancovat Kanadu. Západ před druhou sv válkou obětoval ČSR, aby zachránil mír. Mezitím jeden malíř zblbnul miliony, že jsou nadřazená rasa. Přitom to byl Rakušan a ze čtvrtiny žid. To nevymyslíš... No tak dnes máme nenávidět Rusa. Už jenom čekám, kdy někdo zopakuje, že stačí rozkopnout dveře a ta shnilá stavba se sama zřítí.

P. Brecík 29.9.2022 16:12

Koukám, koukám - pánek. To je ten, co od r. 1989 nemaká a živí se jen kecy ( politikou ) pánku, dá se najít, že bezpečnostní operace na [UA] se zúčastňuje 200.000 rusů. Různé kvality. Proti nim stojí cca 500.000 [UA], různé kvality. Azovští fašouni jsou v zajetí. K tomu na území [UA] bojují žoldáci z celého světa + specialisté z NATO. Další podobní také nemají lehký život. USA vojenští odborníci odhadují, že ztráty jsou minimálně 5 : 1, ale spíše více. To si najdi. Tento konflikt potrvá - bohužel. Zatím ještě nezačal. Zatím dodává Rusko na [UA] a do EU cosi plynu / ropy. Až se 300.000 záložáků !! znovu vycvičí a vyzbrojí, potom uvidíme. zatím shánějte měsíční výpalné pro Zelenského. Bez peněz se nebojuje, to víš sám nejlíp ;-D

P. Brecík 29.9.2022 15:50

To se nedá komentovat. ODSák - znalec. !! Znalče/ci, otázka ? EU hospodářsky KONČÍ. Fakta: V Německu se zvýšili výrobní ceny o 50% rok. Pro tupce - co se vyrobilo za 100, teď je za 150. EZ zemědělství - Končí, protože Eko-zásahy, drahé energie a drahé hnojiva a osiva. Kdo chce nadávat - prosím, řekněte CO EU vyrobí a KAM to prodá. Když z Ruska uteklo ?? Od 5/2022 je Némcko v MÍNUSE. Tj, více dováží, než vyváží!! Jinde tvrdí "experti" že tohle [UA] kočkování bude trvat do r. 2025, anebo dále. Ehmmm - KDO bude platit Zelenému zlodějovi cca 10 miliard EUR / měsíc ?!! Na chod státu + "půjčky"!! KDO mu zaplatí ENERGIE ? Doteď mu z Ruska proudí cosi plynu / ropy !! PS: Kdo hledá, najde KOLIK Rusko dostává za plyn, suroviny. Jo, za rok 2022 má rekordní úrodu obilnin. Tak ti jsou opravdu v koutě, experte.

M. Sponer 29.9.2022 13:18

A co bude potom?!

V. Novák 29.9.2022 12:36

Souhlas!!! [UA]

I. Schlägel 29.9.2022 11:42

Ano.