4.3.2024 | Svátek má Stela


GENDER-KVÓTY: Kdo první si nechá ušmiknout pindíka?

26.11.2009

Dlouho jsem dumal, jak korektně napsat název onoho mužského orgánu, který podle mne v tomto případě dojde k úhoně. Jaké slovo vybrat, aby bylo úderné, jasné a mohlo se číst i před 22. hodinou. Nejlepší je hledat poučení u klasiků. A tak jsem se podíval do knížky "Devatero pohádek od Karla Čapka a ještě jedna od Josefa Čapka", abych chytil inspiraci. On si tam pan Čapek krásně hraje se slovíčky, a tak já to zkusím po něm. I když je to o věci tak žinantní, jako je pánské přirození. Pro ně má čeština pojmenování přímo "hafo", neřku-li přímo "něurekom". Takže například: pindík, šulín, péro, pinďour, lulánek, ocásek, ohon, ptáček i pták, úd, penis, fogl, …atd. atd. A to ty silnější výrazy raději vynecháme, ano?! ? Lidová slovesnost je totiž někdy až příliš drsná. Že, dámy?

Jo, jestli zrovna dumáte, jestli jsem se náhodou nezbláznil, když jsem hledal zrovna pro tuhle věc nejvhodnější výraz, tak myslím, že ne. V poslední době totiž neustále čtu, zvláště ve spojitosti s volbou eurokomisařů(-ek) a vůbec obsazování jiných lukrativních míst, že jsme my Češi naprostý pitomci. Že jako ale vůbec nechápeme, že nejhlavnější a nejdůležitější není to, aby to byly osoby co nejkvalitnější, lidé chytří a schopní. O to přeci ale vůbec nejde! Musí to hlavně být - tak nějak, soudruzi - vyvážené. Politicky, genderově a tak vůbec. Což je dle mínění dotyčných vzdělanců pro nás naprostá novinka a my, zaostalci, že to vůbec neznáme. Neb se jedná o fungl nový vynález europeismu, přenesený k nám z těch ale vůbec nejlepších amerických universit.

Tento nejmodernější trend praví: "Jakýpak divoký a vůbec neorganizovaný volby? Aby si kandidoval jen tak kdo chce? Tak to ne!!!Jak vás to napadlo? Ha?! V Unii prostě jeden bude. On a druhá Ona. Nebo ještě lépe obráceně! obráceně Ale nikdy, nikdy dva chlapi. Dvě ženský…. No, to možná… Ale dva chlapi? Fuj!"

Pohlavní - cizinecky řečeno genderová - vyrovnanost nade vše! Zda jsou anebo nejsou případně vybrané osoby poněkud myšlenkově alternativní (to je nový korektní výraz pro blbce), na tom nezáleží. Jo, ještě něco je důležitý. Jeden(-a) musí být pravičák…. (cha chá, najděte mi v Evropě nějakého skutečného pravičáka…chá, chi, hý….) a ten druhý(á) levičák/čka. Protože jen takovéto řešení je naprosto nové, nutné a moderní a takové… pokrokové, že. A teď, jak se zdá, je to potvrzené. Ta fungl nová anglická ministryně zahraničí EU, soudružka (baronka) má naprosto dokonalé předpoklady na vysokou funkci. Je žena. A splňuje také další požadavky levice na nejvyšší stupeň všeobecné důvěry a přístup k utajeným informacím. Zdá se, že má prověření. ba co říci, snad přímo doporučení jako zkušená pracovnice na mezinárodním poli. Od známé, význačné a proslavené politicko-policejní instituce. Od KGB.

Ale pokračujme. Takže proč to všichni melou od rána do večera? Aby nás poučili, že my to jako u nás vůůůbec, ale vůůůbec neznáme. Páč je to revoluční a potřebné a hlavně, přátelé, hlavně NOVÉ!!!

Každý, kdo si na východ od "železné opony" něco pamatuje (v případě euro-novináře by stačilo, aby si něco přečetl), ví, že tenhle způsob politicky korektního výběru kandidátů na funkce nevynalezl ani soudruh Cohn Bendit, ani Joska Fischer, ani jiní levicoví soudruzi z vedení Unie. Tohle už vynalezli soudruzi Lenin a Stalin. A móc se jim to osvědčilo. Tisíce děkovných dopisů. Od těch dob mladí entusiasté vědí, že aby bylo dosaženo plánovaných úžasných výsledků, je potřeba pro blaho lidu a podobných nejdřív vybrat vhodné kandidáty. A z nich "zvolit naprosto svobodně" předem natvrdo nařízený počet, z kolika se bude skládat "(lidově) demokratický sbor" složený z tolika a tolika žen, tolika a tolika mužů, příslušného počtu zástupců dělníků, rolníků a také té pracující inteligence.

Ač se to zdá neuvěřitelné, o téhle naší zkušenosti neví naprostá většina lidí na Západě ani "Ň". A když jim řeknete, že my tyhle blbosti máme dávno za sebou, tak koukají jak vyorané myši. Universitně vzdělaní jedinci, poučení Sártrem, Che Guevarou a Maem (jak se tuhle přiznala jedna z hlavních poradkyň Baracka Obamy), se většinou ještě urazí, že je "nevhodně a nekorektně" poučujete. Naši milí, korektní novináři, našinci to vědí. Aspoň ti normální. Že to neví výkvět naší žurnalistiky (anebo ví ale jako obyčejně kecá), to není náš problém.

Našinec ovšem ví a pamatuje si ještě občas i něco navíc. Jak se tyhle všechny zásady a "nařízení" pro "blaho lidu" a zajištění "správných myšlének" naučí lidi bleskurychle ošulovat. Jak bylo potřeba, hned (skoro) všichni měli ten správný revoluční původ a nejlepší ho měli ty největší podvodníci a lauzři.

Včetně vedoucích soudruhů. Ti si ostatně zařídili ty správné "předpoklady" první. Takže s. Antonín Zápotocký byl, pokud si pamatuji, "kameník", ačkoliv ve skutečnosti byl od první republiky spíš hospodský agitátor a harmonikář. Hrát na harmoniku uměl, já ho sám coby robě slyšel. Ale fabriku zevnitř neviděl od 1. světové války. S. Klement Gottwald, slunce naše dělnické, byl zase údajně "truhlář". V životě nikdo neviděl, že by něco vytruhlal. S. Slánský byl buržoasního původu, ačkoliv to vlastně tajil, takže nebyl později problém ho pověsit. Kdyby byl aspoň "pracující inteligence". Ale ani to nebyl. Soudruh Novotný měl napsáno, že je "normovač". A vůbec v tom jejich ÚV KSČ a Národním shromáždění v Moskvě na RVHP to byla samá zasloužilá soudružka dojička, co viděla krávu naposledy v pěti letech, neuvěřitelné množství horníků a soustružníků a tak. A zvláště přísně se dodržoval příslušný počet pracujících žen. Nepracující a buržoasní ženy neměly nárok.

Sice bylo každému jasné, že dotyčný takzvaný horník nepozná uhlí od koňské kobližky, ale ostrá tužka vyřešila všechno, říkalo se.

Takže milí nadějní a euro-novináři, tohle všechno už jsme viděli. A taky uskutečnili. Kamarád si psal do dotazníků, že je dělnického původu. Jeho táta byl ve skutečnosti lékař a synka poslali nejdřív kopat uhlí. A když chvíli kopal, tak sám sebe "přetvořil" na horníka. Sám sobě dělal "dělnický původ".

To bylo tehdy stejně důležitý, jako je dneska pro funkci v Evropských orgánech důležité býti zastáncem "globálního oteplování", hlasatelem "všeobecného míru a lásky", přítelem vykořisťovaného palestinského lidu a nepřítelem Bushe. No, ten obdiv k "míru" a nenávist k "americkému imperialismu", to vydrželo, coby vhodný zápis do kádrového dotazníčku, dodnes. V tom se mladí bolševici, staří bolševici, zelení bolševici, genderobolševici a vůbec podobní dodnes dojemně shodnou.

No a protože je naprosto, ale naprosto politicky korektně nutné, aby byla v parlamentech, úřadech, ve školách a universitách a v obecních radách a v aktivistických organizacích a taky ve vedení velkých firem a mezinárodních korporací nejméně polovina žen, je jen otázkou doby, než někdo přijde na trik mého spolužáka ze základky. Ostatně si myslím, že správný multikulti-zelený-gendero původ má kdejaký/á čekatel/ka na funkci už dávno připravený.

Chce Unie a intelektuální mejnstrým, aby byly ženský fšude? Bez ohledu na to, že je to většinou nebaví a carevny Kateřiny, Joliot Curie, la Pasionáry, Rosy Luxemburgové, baronky Thatcherové se moc nerodí, zatímco mnohým těm, které by po funkcičce toužily, se zase pracovitosti a IQ moc nedostává. Řešením je státi se "ženou". Což jde dneska poměrně lehce. Žádný problém.

Stačí aby si někdo nechal uříznout pindíka, ze stažené kůže ze "zadku" (česky z mužské prdele, aby to někdo nevydával za sexismus). Vytvořit z toho vepředu vagínu, nahoru na hruď nechat nacpat pod bradavky - ty maj´ i chlapi, nějak v tom má příroda bordel - sáčky s prsníma protézama (nejmíň trojky, přátelé, i ten nejvíce politicky korektní muž čumí do výstřihů a nedává tak při diskuzi pozor) a je napůl vyhráno..

Zadek si dotyčný těšitel na funkci nechá vytvarovat podle vyzkoušené metody, kterou léta používají prostituti s falešnýma kozama v Brasilii, Thajsku atd. A hned je tady sexy prdelka jak malina! A pak to už chce jen nějakou tu hormonální kůru…Jo, nezapomenout! DŮLEŽITÉ!! Předem hlasitě začít vykřikovat, že se celý život vlastně dotyčný cítí jako žena, íííííí chichíííí, a tak už jsem musela, ale musela něco udělat a rozloučit se rázně s tou hnusnou maskulinitou!! A teď jako "žššžena" přeci musím dostat nějakou tu funkcičku. Na to mám přece nárok! To mi nikdo nesmí upřít!

A ať mi někdo zkusí nadávat do pitomých kačen! Do blbců by mi jako chlapovi nadávat mohli dosyta a celý den..Ale teď, když jsem "žššena", no dovolte? Není to přímo sexuální násilí, říkat že jsem kretén? Totiž kreténka. Případně kráva?! To si nikdo, ale nikdo už nikdy nesmí dovolit, žšše.

No a je to. Původně chlapeček - párkrát šmik a už je tady funkcionářka. A příšerná. Něco jak v "Sexmisi". Ale kdo si dovolí kritizovat dámu?

Tak já už jen čekám, kdy se najde první egoistická a moci chtivá osoba -chlapeček - co si ho nechá ušmiknout. Rath ani Paroubek to naštěstí už nestačej, to je ale musí mrzet, co?! Hned by byla Paroubek(-ová) předsedovou vlády. A Topolánek by si jako chlap s "gulema", když to tak blbě vykřikoval, ani neškrtnul. Jedině kdyby si ty "gule" uříz. Aby měl stejný šance. Padesát na padesát je prostě svatý. Nebo bude, že.

A Klaus, jak ho znám, ten si nic neušmikne! Už kvůlivá těm letuškám. A kníru. A ona taky Václava je pro presidentovou dost blbý jméno. A ani Lívie by mu to nedovolila. Myslím. Jistý si nejsem. Kdyby šlo o místo presidentky Unie? Ono je sice už registrovaný partnerství povolený, ale u presidentů je to fakt ještě neobvyklý. A Vašek rád lyžuje a leze do kopců a při tom poprsí fakt překáží. Kór když člověk není od mládí zvyklý, že ano?! Ale zase by v tenise s holkama jako ženská dost vyhrával?! To taky stojí za úvahu….

Jé, teď mně napadlo! Kdyby se Vašík Klausů stal Vendulkou Klausovou, tak by se Lívie mohla stát třeba Lvem Klausem a vzít to po něm. Mělo by to plno výhod. Ve vládních letadlech by už nemuselybýt letušky, ale "letušáci", třeba … Takže by se vyrovnaly tyhle "příležitosti". To se dneska nosí, že… A já si myslím, že kdyby tuhle republiku vzala do ruky Lívie, tedy Lev Klaus(ová), to byste čuměli. To by byl tah na branku! To by byla zvládnutá ekonomika. Jak jsem slyšel, ta/ten by elegantně a rychle vyběhl/a s polovičkou všech eurokecálistů… no to jsem se jen tak zasnil…

Prostě genderové možnosti jsou netušené. Kdyby to vyšlo (těm euro "pohlavničkám", poangličtěně "genderistkám") a ono to má naději, viz např. www.czlobby.cz, www.feminismus.cz, to bychom se nestačili divit.

A že se žádní takoví nenajdou? No, jen aby to nebylo jako s eunuchama ve staré Číně. Čínští, ale i evropští chlapci (zpěváčci) byli také ochotni se kvůli získání moci a prebend nechat vykastrovat. Takže takoví mužští bez pyje v by v nejvyšších kruzích nebyli zase takovou novinkou. Čína, Egypt, Byzanc, Evropa do začátku 20. století… Prostě nic nového. Navíc dneska je to lepší, sice bez varlat, ale s poprsím i vagínou. Takže by si ještě i "užili" - totiž - "užily". A hlavně - jak neustále zdůrazňují všechny genderové organizace - bez testosteronu, který je tak "hnusný" na těch odporných chlapech. A má to i perspektivu. Funkcí pro ženský je volných dost!!! Takže je to jasná zpráva.

Vypadá to jako ptákovina, ale koho z vás by ještě nedávno napadlo že McDonaldy se budou v rámci nové ekologistické ideologie přemalovávat na "zeleno" (hospody na "rudo" nepřemalovávali ani nejšílenější stalinisté) a kouření tabáku bude označováno za genocidu?! Jsem zvědav, kdy bude první presidentka Evropy "jakoby" ženská. Jako je Obama "jakoby" černoch.

O mnoha funkcionářkách "genderu" si stejně už dneska není nikdo jistý, jak je to s jejich chromozómama "X" a "Y"

No nic, jedno je jisté. Nová funkcionářská "mužožena" nebude smrdět tak, jak podle popisu ze starých knih smrděli pekingští eunuši. Protože neudrželi moč. Ale jinak předpokládám, že tenhle systém vlády dosáhne stejných vynikajících výsledků jako ti eunuši ve staré Číně.

Jak pravili staří latiníci: Ubi sementem feceris, ita mettes - Jak zaseješ, tak sklidíš.

Tak, chlapci, kdo se, přihlásí první?