Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 187
  • Poslední: 14.4. 2015 19:27
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Bruner 13.4.2015 1:18

pan Zeman

se mohl rozhodnout do Moskvy jet nebo nejet, jít na tribunu nebo nejít. Projevil by tak svúj názor. Jedněmi kritizován, jinými opěvován. Ale měl se rozhodnutí držet. Jakmile uhnul, když Schapiro zavelel, ztritil, alespoň pro mne, pan Zeman gloriolu chlapa co drží slovo. Moc mě zklamal.

B. Michal 13.4.2015 4:45

Re: pan Zeman

Možná,wpíš než že někoho poslechl, pan Zeman jednou vystřízlivěl a došlo mu, co pan Schapiro vlastně doopravdy řekl - že na tribuně s Kimem a spol. bude jeho situace skutečně "akward". A hlavně to nikdo neocení.

On pan Zeman, jak se zdá, rychle mluví a pako tom teprve přemýšlí.

J. Boleslav 13.4.2015 9:03

Re: pan Zeman

Nařídili mu to jeho kremelští loutkovodiči, kteří si uvědomili, že by přílišným tlačením na pilu mohli o tuto významnou figuru u nás přijít.

S. Kalužík 13.4.2015 0:31

Abychpravdu řekl, pane Vlku,

mám z Vašeho článku smíšené pocity. Smícháním všeho možného dohromady  to nakonec vyznívá, jakože s touto republikou hýbají američtí velvyslanci a jejich žoldáci. Upřímně doufám, že jste to tak nemyslel :)

13.4.2015 0:50

Re: Abychpravdu řekl, pane Vlku,

ale myslel

P. Dvořák 13.4.2015 4:01

Re: Abychpravdu řekl, pane Vlku,

protože hýbou

13.4.2015 5:06

Re: Abychpravdu řekl, pane Vlku,

židovští manipulátoři, dlouhé prsty zednářských lóží z Washingtonu, nedají evropským národům klidu

však on je už vůdce odhalí v plné nahotě http://digitalpostercollection.com/propaganda/1939-1945-world-war-ii/germany/der-jude-kriegsanstiffer-kriegsverlangerer/

P. Dvořák 13.4.2015 5:32

Re: Že by šel na piškoty s kávou?

"Pavel Zeman jednal s americkým ambasadorem Schapirem, obsah schůzky tají."

zdroj:http://www.ceska-justice.cz/2014/11/pavel-zeman-jednal-s-americkym-ambasadorem-schapirem-obsah-schuzky-taji/