24.2.2024 | Svátek má Matěj


ANO: Sjezd politické frakce Agrofertu

12.2.2024 7:23

Tak to zase na sjezdu politické frakce nadnárodního korporátu vyhrál Andrej Babiš, to vám bylo překvapení, toto. Jen se divím, jak mu mohlo uniknout těch několik hlasů. Taková do nebe volající neposlušnost, to je neslýchané, to by měly korporátní Agrofert-security složky vyšetřit a nechat všechny tyhlety havloidně-fialové disidenty rázně vyhodit.

Je také možné, že se jedná o taktickou fintu marketingového týmu PR čarodějů a Babiš v politické frakci toho jeho nadnárodního korporátu přikázal několika delegátům, aby se zdrželi hlasování a jednomu striktně nařídil, aby hlasoval proti. No prostě aby si z toho zase všichni nedělali srandu jako obvykle, nebo co. Těžko říct, co je pravda, osobně se přikláním k té druhé variantě, ale nemám ke své investigační činnosti bohulibé uvnitř Agrofertu krtka, tak nevím. I když… Podívejme se podrobněji na tuto událost.

Novinářka Lucie Stuchlíková z webu Seznam Zprávy se nového místopředsedy ANOfertu Roberta Králíčka zeptala zhruba na to, zda se nebojí, že jim do toho v Praze bude majitel hnutí zasahovat a tedy měnit figurky na pražské šachovnici, jak ho zrovna napadne a jak to i dělal v minulosti, bezelstně odpověděl, že se toho nebojí, neboť se hnutí změnilo. Je dnes prý úplně jiné a fungují v něm tyhlety standardní demokratické procesy, nebo tak cosi. Člověk fakt neví, jak se k tomuto zvláštnímu vyjádření zevnitř politického subjektu postavit. Místopředseda otevřeně přiznává, že ANOfert je hnutím majitele franšízy, jenž si se svými zaměstnanci dělal, co chtěl, ale tvrdí, že dnes je již všechno jinak. No, vzhledem k šaškárně s volbou předsedy na sněmu hnutí, jsem vůči tomuto tvrzení naplněn obrovským množstvím zdravého skepticismu, řekl bych.

Jsem si také poslechl kousek projevu staronového šéfa a zaujalo mne, že nadnárodní korporát chce z EU parlamentu vykopat zelené fanatiky. Také velmi kritizuje vládu národní pobabišovské obrody a skvělého premiéra Petra Fialu za přikyvování jakémusi Bruselu. Já bych zelenou rakovinu lidstva chtěl vykopat také, to je bez debat. Nicméně od týpka, který je existenčně napojený na dotační zdroje Matičky národů EU dobrotivé, za ČR schválil a vyjednal GreenDeal a ještě se za čerstva v televizi chlubil, jak je to pro naši zemi výhodné, je to všechno opravdu povedená legrace. On snad má na těch svých obvyklých papírech a kartónech vypracované analýzy plné grafů, čísel a křivek o tom, že občan ztratil paměť, nebo tak cosi.

Bravo!

Naštěstí pro Babiše už mají naši senioři skutečně věkem pošramocené paměťové hard disky a vůbec bedna už jim tak nějak neslouží jako zamlada, no jo, no. Určitě mu to zbaští i s navijákem. To je tutovka. Zachránit zemi a nedovolit, aby nadnárodní korporát dokonal svou započatou deep state symbiózu se státem, která má za cíl jejich společné splynutí, dnes již asi mohou jen naši krajané žijící v cizině a to masivním korespondenčním hlasováním sláva mu. Tak do toho.

Hej rup!

Pro přátele Neviditelného psa jsem složil a nahrál takový song o nás všech tady, jmenuje se „Neviditelný pes zaštěkal“ a můžete si ho poslechnout v nižší kvalitě ve formátu .mp3:

Audio přehrávač00:0000:00Použitím šipek nahoru/dolů zvýšíte nebo snížíte úroveň hlasitosti.

Nebo stáhnout ve vysoké kvalitě ve formátu .waw:

Audio přehrávač00:0000:00Použitím šipek nahoru/dolů zvýšíte nebo snížíte úroveň hlasitosti.

https://marakweb.wordpress.com