14.4.2024 | Svátek má Vincenc


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Koně, toho se bojíme

Sem na naši stranu moc koní nezabrousí. Občas tažní koně vytahují kmeny z lesa, nicméně na naší louce U vrbiček jsem zahlédl jezdce poprvé, co tudy s pejsky chodíme. Viděl jsem ho zdaleka, i já vidím jezdce zdaleka a dokázal jsem i to postřehnout, že se Gari s Norou blíží ke koníkovi velmi, velmi opatrně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Lapil 18.9.2022 10:17

Skvorecky: soudružky scházejí se pod lipou a kouříce rokují o problémech obecného zájmu.

Nějak jste mi to připomněl : -).

P. Pospisil 17.9.2022 12:31

Naše psisko jevilo coby štěně a odrůstající štěně o koně velký zájem. Velký zájem a pramálo respektu. Pak jednou v nestřežené chvilce dostalo ťafku od elektrického ohradníku, co se za ním pásli ti koníci... a bylo o zábavu postaráno. První měsíce odmítal jít dál, když 100 m od sebe ucítil koně. Pak jsme postupně zkracovali vzdálenost a dneska už zase dokáže na cestě minout protijdoucího koně bez staženého ocásku. Dokázali jsme se dostat na úroveň "hrdý nezájem". Ale k ohradě s koníky se už nežene...

A. Dudík 17.9.2022 4:43

Takto běhal náš lab. Olda s koníkem !!!

https://www.youtube.com/watch?v=EZkwnqb-4vk

A. Dudík 17.9.2022 4:11

NÁŠ LABRADOR OLDA KONĚ MILOVAL a přímo je vyhledával. Za jedním koníkem chodil cíleně do ohrady a ten koník ho pak honil, což se Oldovi moc líbilo a nechtěl odejít. Jednou nám museli jezdci na koních přivézt Oldu zpět , protože šel stále s nimi. Ale to vše již není pravda, Olda s věkem zpohodlněl a o honičku s koňmi již nemá zájem.

Před 2 vlkodavy ze sousedství má náš Olda respekt a předstírá, že je nevidí, i když mladší z nich Edvard kňourá a chtěl by se seznámit. Za to štěňátko trpasličího jezevčíka srdečně přivítal do party .

V neděli odpoledne se my pejskaři scházíme pod slunečníkem na lavičkách kolem stolu. Já tomu říkám schůze - čti šůze - a Olda je respektovaný předseda .

TOŽ TAK ... ŽIVOT S LABRADOREM ;-D;-D;-D