Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BEST OF HYENA: Hra o kabát

On se ten kabátek navléká nejdřív přes hlavu, má něco jako límec a pak je část na záda a část hrudní se suchými zipy k přichycení kolem těla. Šikovně vymyšlené. Když Nora otevře hubu dokořán, nejde límec navléknout. Taky šikovně vymyšlené.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TD

Myslím, že jsem člověk stejně divnej, jako ten pán, který si na svém pozemku vysadil dvacet stromků max a tak si dovolím něco napsat.

Jsem si jist, že majitel pozemku, po kterém tak rády rajtujou Norinka s Garinkou má ze svého sadu podobnou radost, jako má pan Neff ze své "japonské" zahrady. Teda do chvíle, než zjistí, že mu Astonovy dámy rozhrabaly hnůj.

Co je to za lidi, kteří si myslí, že jejich psi mají svaté právo lítat po všech polích, loukách a lesích do kterých se dostanou. Občas si vzpomenu na to, co zažil pan Zikmund, když se šel v Austrálii podívat na termitiště pár metrů od cesty.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz