27.5.2024 | Svátek má Valdemar


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Ve vodách evangelia

Všechny se nacházejí příhodně na severozápadním břehu jezera Kineret aneb moře Genezaretského, Galilejského či Tiberiadského. Ke kompletaci schází Magdala, ale dříve nás ještě čeká oběd.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Písařík 30.12.2023 16:41

Tak vidíte, oproti tomu koupání v řece Ganga ve Varanásí je mnohem sytější zážitek, jeden se omývá, druhý čistí zuby, třetí s blaženým pocitem pije zázračnou vodu a kousek nad nimi právě dohořela hranice a chudá rodina, která nemá na dostatek dřeva a másla svěřuje částečné zpopelněné ostatky řece. Po tomto zážitku jsem začal opravdu věřit tomu, že voda v řece je zázračná a ničící bakterie i jiné choroboplodné zárodky. PF2024

R. Langer 1.1.2024 7:56

;-D

J. Rejzek 30.12.2023 7:51

Výlet lodí, (replika lodi z doby Jéžíše Krista) jsem absolvoval dvakráte, v rozmezí několika let. Na lodi hrála kapela a když se posádka dozvěděla že jsme Češi, vztyčila na stožár naši vlajku. K cíli cesty, Golany, jsme nedojeli, neb se prý blížila bouře. Nebe modré, nic tomu nenasvědčovalo ale protože na palubě nebyl nikdo jako Kristus , který by tu bouři zkrotil, vrátili jsme se do bezpečí přístavu. Posádka (muzikanti) ještě stačili prodat svoje CD. Ani podruhé se to nepovedlo, to jsme se museli vrátit, protože byl šábes, nebo něco takového a to snad každý musí pochopit, že posádka musí stihnout začátek.Ještě stihli prodat ta CD a šup na břeh.

Tak zítra se snad konečně dozvím, jak celý výlet lodí vypadá.