1.10.2020 | Svátek má Igor


Diskuse k článku

ŠAMANOVO DOUPĚ: Píseň

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hledající 29.10.2008 9:56

Šamanovo podání je přiliš emocionální

Šaman je předevšim novinář a spisovatel. A popisuje pouze a pouze svoje pocity.  Realně se výkonná moc pokoušela udržet v chodu nefungujíci systém. Tento system nefungoval protože neodpovídal tužbám a snům lidí v tomto systému žijícich. A totež se dá řici o o nynějším systému v ČR. Moc se také pokouši udržet system v chodu, pouze jinými prostředky. A ten rozdíl pro Šamana je pouze v tom, že dřivějši systém se mu přestal líbit, a tak mu nadává; nynějši system se mu doposud líbí a tak si ho pochvaluje. Jak ještě dlouho?

R. J. 29.10.2008 10:19

Re: Šamanovo podání je přiliš emocionální

To jsi napsal"krásně" mlácení lidí je podle Tebe "udržení v chodu nefungující system".Že bych uhádl co jsi Ty již dávno "našel"? Ale vím určitě, že Ty jsi na tom Václáváku s námi mlácenými nikdy nestál, možná jako ta "mlátička", nebo jsi někde v nějaké pr/deli něco hledal. Co jsi "našel" nám tu předvádíš. Že Ti není stydno .

Harpyje 29.10.2008 10:41

Re: Šamanovo podání je přiliš emocionální

Takže pro Vás jsou brutální zásah policie a demokratické volby rovnocenné prostředky k "udržení systému v chodu". Opravdu velmi pozoruhodný názor. RvRvRv

Jakub S. 29.10.2008 11:22

Možná by si za to mohl udělat doktorát z politologie - neotřelé, vskutku!

Že?! On nejni ani tak hledající, jako většina jednodušších lidí má potřebu brzo si nějakou fiktivní jistotu najít a hned si ji pasovat na tzv. obecnou pravdu. Zdravím.