Diskuse
ŠAMANOVO DOUPĚ: Hezké Vánoce!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P87a39v95e35l 81M95o79l72í80k
Dalliová ztělesňuje bruselské zlo, zejména zhýralost a aroganci bruselských eurohujerů, kteří se teď už bezostyšně oddávají bláznivým radovánkám a nás nechávají duševně mrzačit, abychom ještě veseleji se oddávali autodestruktivním aktivitám a nadšeně schvalovali zlo přicházející z Bruselu.
L30u21b84o70m58í15r 24M58a24s59á15r
"Tak komu by mohly vadit Vánoce ausgerechnet teď? Když nevadily až dosud – leda komunistům a jiným totalitním režimům? Podle bruselských ustrašenců soudím, že nejspíše totalitnímu islámu."
Ale fujtabl, pane Kovanic - totok se prece rict neda. Chybi vam ta ... inkluzivne-multidzenderova perspektiva, ta rasova equita, ta ... sak vite. Mel byste si udelat nejaky hodnotny kurs, abyste pochopil rozpory doby a cesty stohoven.
P78a23v72e63l 39M82o33l58í50k
Dalliová sofistikovaně prosazuje intolerantní, militantní a nenávistnou islamistickou věrouku v rámci propagované multikulturní uvědomělosti. Já nehodlám ustupovat nositelům militantní věrouky a ani dalším nenávistníkům z Bruselu typu Dalliové či šílené Uršuly.
M61a83r96t70i75n 33M72a13ř63á45k
Dvě věci. Bibloidi z frakce ježíšovců tradiční pohanské kulty v Evropě a nejen v Evropě likvidovali a ničili. Národovec Kuras byl po sefie s kamarádem náckem Vandasem kritizován Židovskou unií a vystoupil z ní.
https://babylonrevue.cz/bili-heterovlastenci-zid-s.../
No a za třetí, ta interní zpráva EU komisařky je samozřejmě naprostá oslovina poplatná současným anglo-americkým trendům, což tvrdím jako pohan, který nemusí ani jednu z abrahamovských part bibloidů (mojžíšisté, ježíšovci, mohamedáni) toho jejich společného biblického Boha a jeho třech hlavních proroků.
J93a83r84o68s40l67a38v 52L11a61m75b60e58r42t
Ovsem, anglo-americke tendence. Takze Maticka dobrotiva EU zustava veskere blbosti prosta, ze pane Maraku. Vy se jako jeji adorant vzdycky budete snazit ji z toho vseho vykecat - ale ono to uz od Vas zni jedine trapne...
V34í58t73ě66z42s95l97a72v 30N32o28v45á24k
Ruská "jolka", Šamane, nemá nic společného s Vánoci.
To, že se lidé všeobecně obdarovávají právě 1.ledna, zavedl v Rusku Petr Veliký v roce 1700. Do té doby Rusové vedli letopočet podle Byzance "Od stvoření světa" a navíc zahajovali rok 1. září, což v mezinárodní korespondenci samozřejmě dělalo zmatky. Takže Petr vydal v roce 7208 "ukaz", že 1.ledna začíná nový rok 1700 - a aby si to každý zapamatoval, nařídil velké slavení, po celém Rusku se střílelo z děl a moždířů, pořádaly se ohňostroje, slavnosti, žranice a pitky, obdaroval bojary drahými dárky a doporučil i ostatním, aby se navzájem obdarovávali. A těm, kteří neměli na slavnostní iluminaci, nařídil aspoň vyzdobit domy chvojím nebo jehličnatými stromky - a tak vznikla "jolka".
Církevní, pravoslavné Vánoce (rožděstvo) se slaví podle juliánského kalendáře se zpožděním, které činilo v té době 10 dnů a dnes je už 13, takže 7. ledna. A proto ruské Vánoce nejsou oslavou konzumu a obžerství, jako ty naše, protože to už mají Rusové za sebou na Nový rok.
A poznámka - Petr se sekl, když tvrdil, že rokem 1700 začíná nové století - naopak, rok 1700 byl posledním rokem 17. století a 18. začalo až 1. ledna 1701. No, ale my jsme taky většinou slavili nástup nového století a tisíciletí na přelomu let 1999/2000. Stejně chybně.
V23í94t35ě41z20s93l78a65v 30N93o53v41á95k
A ještě jedna poznámka - Štědrý den slavíme jako hlavní svátek akorát my. Všude jinde v křesťanském světě je hlavní Hod Boží Vánoční - 25. prosince, zatímco 24. je jen X-mass Eve - předvečer Vánoc, vigilie, konec vánočního půstu. Proto taky jíme rybu, když 24. byl ještě půst.
Obdarovává se taky různě, obvykle logičtěji než u nás - někde na Mikuláše, někde na Tři krále. O "logice" toho, že u nás nosí dárky Ježíšek, se radši nebudu rozepisovat...
L10i40b31o96r 74D11a34v63i46d
Jenom tu bruselskou kravku nechte působit!
Ona to dělá dobře! Čím více Evropanů se jí podaří naslat, tím větší naděje, že se ten bruselský spolek bláznů již brzy rozpadne
R26i58c16h70a66r46d 30T63o61m50a94n
Souhlas, také to tak vidím a tedy i působení těchto kravek a volů v EU vítam.
P52a25v56e74l 30S64u65r78a
Čím víc se s honem mažeš, tím víc to jen smudí.
O76t13t64o 29M34a45y95e67r
.. tak jenom abychom kolektivně nenalézali na vlnu všeobecného rozhořčení (samozřejmě tehdy, pokud to nepovažujeme za cíl sám o sobě):
1. onen hovadský dokument vznikl v dílně politické nominantky, na kterou už nezbyla vlastně žádná reálná práce, ale nějaká pozice se pro ní prostě najít musela. Jednalo se o návrh (fakticky jen jakýsi vypracovaný text), u kterého nikdo neučinil sebemenší pokus ho vzít vážně. Chtěl bych věřit, že žádný z ministrů naších svébytných národních nezávislých dosavadních vlád nevypracoval podobně kreténský návrh na jiné libovolné téma- ale myslím, že by nedalo problém ho najít. Je snad náš domácí blb lepší toho EUblba?
2. tvrdit na základě něčeho takého , že EU chce zákazat Vánoce je kachna podobná tvrzení, že chtěla zakázat dudy (protože údajně nesplňují hlukové limity). Většině lidí to přijde jako dobrý vtip, snadněji ovlivnitelné jedince tím lze zlomyslně manipulovat. Jedná o techniku starou jako propaganda sama, prostě vypustíte dvě manipulativní zprávy, jednu znějící zcela absurdně, druhou lživou a znějící uvěřitelně. Tím, že vám většina lidí nevezme tu hloupou informaci, snadněji vám pak sežerou tu druhou. Pokud bych odhadl, co v tom dokumentu stálo, tak nejspíše že se nemá používat slovo "Christmass" (mateřštinou paní EUkomisařky je holt angličtina, takže si blbě umí představit, že existují i jiné jazyky kde se ten Kristus ve slově vánoce nevyskytuje). I tak je to samozřejmě kravina, protože osobně Ježíš musulmanům (s vyjímou pár pošahanců) nikdy nevadil. Jsem si takřka jist, že ani v onom směšném dokumentu nestálo, že máme šmahem nahradit slovo Vánoce ve všech jazycích co jich v EU je pojmem "svátky"
P50a33v57e27l 20S59u75r77a
Máte pravdu. Myslím, ale, že je potřebné na tyhle ústřely poukazovat, aby si konečně lid začal uvědomovat, koho si za peníze jemu odňaté nechává postupně nelézt do kožichu nadstátní správy.
Š75t34ě49p36á42n 44H65a41š13e46k
S bruselí na věčné časy a nikdy jinak!
Variantou věčných časů bylo tisíc let.
H52a83n82a 56L75u19k44e54š86o42v61á
Německo-nacistická Třetí tisíciletá říše se rozpadla po WW2, Sovětský svaz se rozpadl v průběhu 90.let minulého století, doufejme, že jednou padne i babylon Brusel...
F39r81a34n70t77i78š40e14k 33N83a92v48r78á97t94i24l
Dnes se jedná o doporučení, ale zanedlouho se budou vánoce slavit díky bruselským degenerátům v ilegalitě.
J39a46r41o47s32l25a86v 92F21a84r93d56a
Pane Kovanici dobrý den, vinšuji Vám i všem zdejším ostatním čítatelům šťastné a veselé, ale račte mi prominout námitku proti označení té osoby za krávu! Jak k tomu, býti srovnávány s tou pochybnou osobou, užitečné sudokopytnice přijdou? Navrhuji přidržet se pro ni již zavedeného označení mašíbl - tedy, aby to bylo správně genderově - za mašíblu ...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz