Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Diskuse k článku

Zimola k Zemanovi

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 303
  • Poslední: 26.4. 2017 23:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
I. Semrád 26.4.2017 16:41

Pěkné...

https://www.youtube.com/watch?v=BxFzIzAZCEo

M. Prokop 26.4.2017 16:15

Re: Už to vidm uplně pasticki

Nevidíte to náhodou spasticky?

L. Kolman 26.4.2017 14:48

Borec nebo tydýt?

Trump pojídal dort, zatímco bombardoval Sýrii. Za přítomnosti čínského prezidenta, který z toho byl v šoku.

I. Břízová 26.4.2017 14:51

Re: Borec nebo tydýt?

Z čeho byl ten chudák prezident v šoku? Z toho dortu? On mu nikdo nenabídl? No te je teda chování!!

P. Hlosta 26.4.2017 14:58

Re: Borec nebo tydýt?

Jak se pozná šok u Čínského prezidenta?

F. Doušek 26.4.2017 15:00

Re: Borec nebo tydýt?

Zapomněl si říhnout.

P. Hlosta 26.4.2017 15:03

Re: Borec nebo tydýt?

Čína není Indie, kde říhnutí po jídle patří k bontonu, ani Čína není Jižní Amerika, kde se uperdnutí hodnotí jako součást stolní etikety u peonů. Takže to bude v něčem jiném to rozeznání šoku u Čínského prezidenta. ;-))

A. Trick 26.4.2017 15:14

Re: Borec nebo tydýt?

Autor: F. Doušek Datum: 26.4.2017 13:35

Až neskutečně jste si naběhl.

I. Břízová 26.4.2017 15:18

Re: Borec nebo tydýt?

A čím??

J. Vobr 26.4.2017 14:14

HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

... už do funkce diskutéra vyrostl !!!

_________________________________________________

HLAVNĚ DOBŘE DIVERSIFIKUJE !!!

A když si najde 97letou babu, tak má velkou kariéru zaručenou !!!

:-)))

P. Hlosta 26.4.2017 14:28

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

Já čet nejdřív, že bych měl dostat větší kopance. Už mi asi začíná alzheimer, že se mi některá písmenka pletou. Takže klídek, já tu babu 97letou nepotřebuji už. Klidně si vystačím stárnutím sám. Na druhou stranu se cejtím jako mladík. Když je nějaká práce, vrhnu se na ni a vykonám tak svou potřebu. Někdo by se z toho pos.al a já si to užívám. Naopak, když práce nikde není v dohledu, jsem na houno. Měl bych požádat o nějaký odškodnění státem za poškození a určitě nárok na to cítím. Jenže fšude se preferuje zašívárna a to už od dob ranné lidově demokratické republiky až po dnešek. Jinak, funkce zásadně odmítám! Jsou to maskovací názvy pro zašití se. Když funkce, pak jedině tělesná. A ty mi fungují. Akorát ty klouby se šprajcují. Toš tak Vobře. ;-))

J. Vobr 26.4.2017 14:35

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

Metodologicky správná proliferace !!!

___________________________________________________

:-)))

P. Hlosta 26.4.2017 14:51

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

Udržování tělních pochodů mám v normálu, tedy proliferaci mám zmáknutou. Akorát se obávám aby to nepřešlo v telomerázovou aktivitu a věřím že se mi podaří zvládnou to do Hayflickova limitu. To se každýmu nemusí zdařit a pak dostává raka. Rak je na houno, že po něm tělní pochody zkolabují. Takže modleme se za mně. ;-)))

F. Šimek 26.4.2017 14:43

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

já se v 72 taky cejtím jako mladík. Taková blbost-97letou bábu nebrat. Nevím, jak bysme si na DÝZE zatrsali twist. Jó - 17ti letou bych bral...!!!

I. Břízová 26.4.2017 14:49

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

Mám takový neblahý dojem, že twist se již dnes netančí. Ale je docela možné, že byste tímto tancem zaujal přítomné mladice.:-))

F. Šimek 26.4.2017 14:54

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

pí Břízová-to byla jen nadsázka. Je mi jasný, že dneska na DÝZE budou těžko z mobilem v ruce trsat twist....:-(((

P. Hlosta 26.4.2017 14:56

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

Twist stoprocentně nedám. Ještě tak zavalčit(neplést s válkou!), případně valtz. Co je to dýza, jsem jen slyšel. Tam tance neznalá omladina se pokouší překonat pohybem reálné možnosti těla a k tomu užije taneční drogu. Ale třeba mám špatné iformace a dýza je tou správnou náhražkou za účelnou dřinu. Prý bez dřiny lze taky žít, sem slyšel. ;-))

F. Šimek 26.4.2017 15:05

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

opakuju : my sme diskotéce říkávali DÝZA. Dřině sme říkávali RAUCH, nebo RAUBÍRNA. Je vidět, že budete ještě mladej kluk....:-(

P. Hlosta 26.4.2017 15:25

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

Skláním se před vaším věkem 75let. Mně je teprve 64. Za deset let(doufám) bude má produkce hodnot podstatně nižší. Možná že už si v tu dobu ani nebudu schopen vzpomět na jména svých dobrodinců, co mi práci umožnili. Tedy raubírnu, alias rachotu.

Na dýzu sem nechodil, protože ji organizovalo SSM a kdo neměl šlajfku, ten nesměl dovnitř a hlídali to dobrovolní hasiči a pomocná stráž VB. Přesto jsme se několikrát tam podívali překonáním záchodového okýnka s půjčenou šlajfkou. Tanců jsme si ale neužili. Stálo to tam jednak za houno. To větší prča byla při tanečních. Tam jsem se učili klasiku. Já dokonce rok se snažil o závodní tanec, leč marně, protože talent byl, ale ne partnerka. Taky se to bralo jaksi politicky, takže jsem skončil bez udání důvodů. ;-))

Valtz bych ještě dnes dal, myslím. ;-))

F. Šimek 26.4.2017 15:40

Re: HLOSTA BY MĚL DOSTAT VĚTŠÍ KOMPETENCE

je mi jen 72 ! V ČSM sem nikdá nebyl, protože sem nebyl pionýr. SSM -to se mě netejkalo. Když sem v r67 přišel z vojny, tak mládež říkávala, že jdou na DÝZU. Já sem tomu termímu nerozuměl. My sme říkávali, že jdem na zábavu, nebo, že si jdeme zatrsat. Na taneční sem nechodil-proto neumím tancovat ani ten Valtz-natož twist. Já byl tenkrát sportovec a raději sem hrál fotbal-hokej-volejbal a později nohejbal. Trenoval sem kluky v boxu a poslouchal rockovou muziku....asi tak !!!

M. Varadinková 26.4.2017 13:32

Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

....„Nevládní organizace, pašeráci, mafie ve spolku s Evropskou unií dovezly do Evropy tisíce ilegálů pod záminkou, že zachraňují lidi, a to za pomoci italské pobřežní stráže, která jejich akce koordinuje,“ konstatuje zpráva nadace. „Pašeráci lidí kontaktují italskou pobřežní stráž předem a nabírají svůj pochybný náklad. Plavidla nevládních organizací jsou pak směrovány k „místu záchrany“, a to i tehdy, kdy ti, co mají být zachráněni, jsou ještě stále v Libyi. Sledovali jsme 15 lodí, které nevládním organizacím patří nebo jsou jimi pronajaty, jak opouštějí své italské přístavy, míří na jih, kotví těsně u libyjských břehů, nakládají lidské cargo a vracejí se 260 mil zpátky do Itálie, ačkoli tuniský přístav Zarzís je vzdálen jen 60 mil.“ ....

http://literarky.cz/civilizace/89-civilizace/24088-pro-nevladni-organizace-pomahaji-paerakm-lidi

P. Vandas 26.4.2017 13:51

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

Je to tak. :-):-):-)

I. Břízová 26.4.2017 13:58

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

Je vůbec možné, že by to dělali z přesvědčení? Pro dobrou věc?

J. Vobr 26.4.2017 14:04

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

to jsou dobračiska a vrážejí do toho vlastní prachy !!!

-)))

I. Břízová 26.4.2017 14:13

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

Můj nejstarší syn mi vyprávěl, jak se setkal s pracovnicí neziskovky. Chlubila se, jak úžasně pomáhají v Africe. Na otázku, co už za ty roky pomoci vybudovali, prý neuměla konkrétně odpovědět.

J. Vobr 26.4.2017 14:15

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

ASI TAK !!!

M. Prokop 26.4.2017 14:21

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

Asi jak kdo. Ti podloudníci tam určitě budou mít pár přesvědčených, jako kamufláž.

P. Hlosta 26.4.2017 13:58

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

Kedysi jsem čet knihu "Bídné roky" a ta byla fikcí o zkolabování velkoměstské infrastruktury, bezpečnosti a jakékoliv kultury. Přežili jen ti, co žili už dávno před tím na smetišti, jako houmesáci, primitivně co skládka a její obyvatelstvo dalo. Jinak město se postupně propadlo do takového chaosu, že vražda byla nutná k přežití kdo by vytrval na civilizační dřívější úrovni, ten by byl zavražděný. Nakonec i kanibalismus a jiné fajnovosti necivilizace.

Toš kdo ví, třeba se ty bídné roky v Evropě nakonec dostaví. Zásobování primitivy je plynulé! ;-))

V. Novák 26.4.2017 14:04

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

Knut Faldbakken nebo tak nějak podobně.

J. Jurax 26.4.2017 14:12

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

http://www.databazeknih.cz/knihy/bidne-roky-14891

J. Vlček 26.4.2017 14:21

Re: Nevládní organizace se zabývají pašováním lidí

Stačí si uvědomit, co udělalo vedení EU pro zastavení přílivu ilegálů do Evropy od doby trvání imigrační krize. Kromě planých řečí a proklamací vůbec nic. Prostě nic, než kecy. Hlavně, že mají plnou hubu hlášek, jaká síla je v ještě větší integraci v rámci Evropské unie.

Tato neschopnost musí v evropanech vyvolávat naprostou nechuť k EU, jakožto scela zbytečnému, neschopnému molochu na hliněných nohách. Jak je z historie známo, takový moloch se může ve své nabubřelosti nafukovat tak dlouho, až praskne a rozsype se jak domeček z karet.