15.4.2024 | Svátek má Anastázie


Diskuse k článku

Zbytečná aféra, nevyhnutelná blamáž

Takže David Rath udělal to, co udělat musel, pokud si přál být ministrem zdravotnictví. Druhého listopadu odstoupí z místa prezidenta České lékařské komory. Je ale komické, jak úporně se snažil premiér Paroubek udržet neudržitelné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Čumil 2.11.2005 18:45

Re: no samozrejme

No, já myslím, že šlo o vrabce - ubylo koňských kobližků, drobní strávníci utrpěli ztrátu... A stačilo přece jen tou párou nejezdit - a všichni byli spokojeni. :-))
Šumavák 2.11.2005 19:43

Re: no samozrejme pánové opomíjíte,

že ta koňka v Kerschbaum byla obnovena a funguje dokonce i v dobových krojích. A zájemci mají možnost ji dál používat.Pravda není jich tolik ,jako uživatelů páry. Ale jsou. Jako uživatelé "starého"Psa. I když jich není tolik jako třeba uživatelů Googlu. Tož tak! Kdo chce jezdit párou, ať si jezdí a kdo chce přesto jezdit koňkou, ať má možnost!
aida 2.11.2005 18:38

Už na jedenenácté

fňuk... :-(
aida 2.11.2005 18:36

Rputi,

no právě, já taky jen nakukuju mezi děláním všeho možného, takže by mi přišlo vhod najít nejnovější příspěvky nahoře na 1. stránce a ne je lovit kdesi v časoprostoru nebo na desáté stránce někde vzadu, nota bene, když mi to jako poslední ukazuje 9. stránku. Ono mi fakt přijde divné, že když jsem cosi napsala, bylo to někde zcela mimo. Ale to je holt asi jen můj problém, koneckonců, tyhle diskuse nejsou povinné...
Přeju pěkný večer a už zas mizím za tím něčím jiným.
Mislead 2.11.2005 18:40

Re: Aido,

nech arachnofobie a chop se vláken a řazení podle nich:-)
velvet 2.11.2005 19:14

Re: Re: Aido,

Jenže mně se nechce bejt pozitivní a chápavej vůči Astonovi, pro mne je toto uživatelské prostředí nepříjemné na pohled i pocit, takových prostředí tu jsou okolo tisíce. Proto jsem kdysi chodil chatovat jen na jeden chat, u kterého jsem se aspoň trochu cítil jako před rozevřenou knihou, a roli hraje všechno, nejen rychlost a barva a reklamy a podobně. V knihovně si také nepůjčím knihu, která je vytištěna v mně nepříjemném fontu.
No mrzí to, zrovna jsem se chtěl vzepnout k zaslání výjimečně zábavné historky do zvířetníku... Dva dny jsem teď gůgloval diskusní servery a nevybral jsem si. Tak si halt budu myslet, že mám net jen tak 'pučenej'.
Rpuť 2.11.2005 18:33

Čumile, Vy jste, chlapče, nějak nervní - vždyť já po Vás nic nechci:)

Rpuť 2.11.2005 18:29

Mislead, taky jsem nad tím chvíli skřípala zuby, ale nejlepší je, opravdu,

nechat řazení podle vláken. Poslední příspěvek je nahoře, rámeček na text těsně nad ním a já si nezavařím kolečko u myši. A krom toho jsem vůbec ráda, že stačím na Psa nakouknout. Ono taky...vyjet nahoru na příspěvek - jet dolů po reakcích, vyjet o příspěvek výš a zase dolů - to je jak u blbejch. A jestli někdo někam zašantročí příspěvek, má smůlu, nemám čas to hledat, nakukuju mezi prací. Howgh!
Mislead 2.11.2005 18:18

Rputi,

právě, že já to momentálně tak jednoduché nemám - okno pro vkládání příspěvků nahoře, poslední příspěvek v čase dole na stránce - čili buď budu poskakovat jako žába sem a tam (a na to nemám věk fyzičku) nebo zvolím jednoduše reagovat a zcela pravicově nechám ostatní, ať se s tím poperou jak umějí
Rpuť 2.11.2005 18:14

Mislead, Aido - myslím, že to tak složité nebude. Při řazení podle času je to od začátku, při řazení podle vláken je to od konce.

Stačí psát příspěvky normálně a ne na "reagovat" a je klid. Každý si to může pustit, jak potřebuje.
Čumil 2.11.2005 18:28

Re: Mislead, Aido - myslím, že to tak složité nebude. Při řazení podle času je to od začátku, při řazení podle vláken je to od konce.

Rputi, račte prominout - vy jste majitelka tohoto webu, že tak lehce předepisujete jiným, co mají dělat, aby to VÁM vyhovovalo? Jiným  vyhovují zase jiná uspořádání a není nejmenšího důvodu, aby se jedněm dávala přednost před druhými.
Hezký večer přeji.
aida 2.11.2005 18:11

Mislead

taky zdravím, já fakt počkám, ta vlákna, to je na mě moc...
aida 2.11.2005 18:04

Čumile,

já Vám nevím, kdybych měla kontrolovat vlákna, to tu strávím zbytek mládí. Tak radši počkám, jestli se to nějak nevyvine. Přeju Vám taky pěkný večer.
Mislead 2.11.2005 18:06

Re:Aido

zdravím a taky se přimlouvám za vlákna....podle čas napíšu příspěvek a musím odklusat na konec okna abych mohla dát konec souboru....
Ladislav N. 2.11.2005 19:17

Re: Čumile,

A co teprve my, co už o "zbytku mládí" :-D můžeme mluvit jenom s úsměvem?
Mislead 2.11.2005 18:02

Mno,

a jsem totálně ztracená:-)Při řazení podle časumám k dnešnímu úvodníku včerejší diskusi...
Halladin 2.11.2005 17:58

Ostatně, nevím, proč vám ta číselka vadila

Jste spokojeni, že je nevidíte ? Mám blog, a zevnitř jsou vidět IP komentátorů komplet. Nic s tím neudělám - a myslím, že to nikomu nevadí. Na starém psu byly vidět IP čísla komplet, a nejen zevnitř, ale i z venku. Nikdo se nebouřil.......
pf 2.11.2005 17:52

ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

to je chlif, boze to je chlif.
Proxy Blue 2.11.2005 18:20

Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

takhle nějak vypadá přímá demokracie. Chlív. Autor by měl zpracovávat připomínky čtenářů s nadhledem. Jsou to většinou starší mrzouti, kteří zpravidla neví, co chtějí, a když jim někdo přestaví hračky, vyvádějí jako trucovitá děcka. Bezprostřední reakce na připomínky je jistě sympatická - webmajstr má moje symfonie - ale je třeba počítat s nezanedbatelnou relaxační dobou kverulantů. Typickou ukázkou je Rpuť, která absolutně netuší, o čem kvoká. Právě že sestupné řazení zobrazovalo poslední příspěvek nahoře, ale Rpuť to má přepnutý do vláken, a tak má pocit, že vzestupně funguje jako sestupně, což je způsobeno tím, že vlákna jsou řazena sestupně. Lidovým hlasováním bylo odsouhlaseno vzestupné řazení na základě obskurní analogie, že takto je řazen text v knize a kdo si chce přečíst celou diskuzi, rád by ji takto četl. To je sice pravda, ale celou diskusi si každý přečte jen jednou. Když pak začne kvokat, je sestupné řazení přirozenější, páč je ten prokvok vidět hned, aniž by se tím jeden musel vždy proklikat od začátku. Buď tam dejte zpět sestupné řazení, nebo obojí.
tygr007 2.11.2005 18:52

Re: Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

Nejlip oboji :) Testuji odsazeni dvema Entery ...
tygr007 2.11.2005 18:53

Re: Re: Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

Co takhle Tri Entery? Ctyri Entery???
Proxy Blue 2.11.2005 19:09

Re: Re: Re: Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

to bylo tak: já jsem to kopírovalo semo tamo a mezitím se ty entry ňák ztratily. Ale v podacím chlívečku byly, což je pozoruhodné. A teď to tedy zkusím na ostro dva entry tři entry tož jak?
Proxy Blue 2.11.2005 19:14

Re: Re: Re: Re: Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

no vida, tak to nefuguje. Ne odevšad to funguje...
tygr007 2.11.2005 19:18

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

Me to z komentare udela jeden blok at delam co delam :( Pro REDAKCI: a kvuli tomu Vam blokuju reklamu! Az mi bude fungovat aspon formatovani na odstavce, tak si ji zase zapnu :)
L 2.11.2005 19:21

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

zkouška
 
dum spiro spero
 
L 2.11.2005 19:22

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

veškeré formátování funguje zřejmě jen z microsoftího prohlížeče
tygr007 2.11.2005 19:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale ne cisilka jsou dal, jen autor vyhodil jeden tag, takze nevyskoci

Tudiz takzvane utru fous, v sirokem okoli nic mikrosoftiho nemaje ...
Quetzal 2.11.2005 19:36

Tygre, odsazeni dvema entery vcera fakt fungovalo. Dnes uz ne :-(

vskutku, jeden krok v pred dva zpatky. Grrrr.
Dan z Piesku 2.11.2005 17:47

Proxy

IP, ktora sa mi zobrazuje je IP proxy, hoci stary pes odchytaval normalnu IP. Na mojej proxy visia tisice pocitacov - to uz je ale identifikacia :)) Mozno prave preto to nefunguje tak, ako este rano fungovalo. Nez ozeliet dobrodenie proxy, to uz radsej ozeliem "psa". Nie je moj a hryzie ... "Zbytečná aféra = nevyhnutelná blamáž" sa hodí najlepšie na súčasné experimenty so znásilnením pripspievatelov. Holt, ubudne pripspievatelov a pribudne prispevkov urovne Daniely. Posledny raz pisem: ak ma nepocuvaju, najdem si priestor inde. Poucenie zo skupiny piseckych je diskusia na BL. Pretoze sa ju nepodarilo obmedzovanim kontrolovat, zrusili ju uplne. Dnes ma sice Culik pravdu, ale aj menej citatelov, preto neustale zobre o peniaze. Tu vidim aj buducnost psa. Zatial zobre u inzerentov a likviduje akykolvek iny, nez pochvalny nazor. To si rovno mozeme zapnut TV. Aj pes sa stava rovnako interaktivne "friendly ako bedna". Konence niektori autori nebudu kritizovani. Ze nebudu ani citani, to predsa nevadi. Peniazkov od medialnikov pribudne a svorka sa zreorganizuje. SVORKA SA ZREORGANIZUJE A ZOPAR starych psov sa presunie inam. Stejne v diskusii pribudalo steniatok. Potencial pampersiek je zda sa vyssi nez moralny kredit domaceho najstarsieho inernetoveho dennika. Aj Svet namodro kupili aby skrachoval o chvilu neskor ale spolahlivo a kontrolovane. Ucelom kupy je vzdy obmedzenie diskusie .... Dlzka tradicie v e-svete je hodnota fiktivna. Howgh, davam si pauzu.
Ladislav N. 2.11.2005 17:55

Re: Proxy

slov. SVORKA = smečka č. ;-) Podle toho, jak Aston nadsazuje návštěvnost Psa a mlží, to vypadá, že na té "návštěvnosti" naklikané jakkoli se snaží zvýšit reklamní hodnotu NP pro inzerci (a zblbnout inzerenty)...