Čtvrtek 23. 5. 2024Vladimír polojasno10 °C

Diskuse k článku

Vydat, či nevydat

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1193
  • Poslední: 3.12. 2017 23:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Vandas 2.12.2017 13:43

Re: Petr Žantovský: TÝDEN V MÉDIÍCH

Když nemáme žádné snaživější, tak nepohrdnu ani Žantovským. Kde vzít a nekrást? :-):-):-)

J. Matuška 2.12.2017 13:44

Re: Petr Žantovský: TÝDEN V MÉDIÍCH

Rád nerad. S jeho názory souhlasím. Vám vadí pluralita názorů? Uvítal bych, kdybyste uvedl příklady, kdy se Petr Žantovský mýlí.

J. Schořík 2.12.2017 13:49

Re: Petr Žantovský: TÝDEN V MÉDIÍCH

To není otázky pravda/nepravda. vy s ním souzníte, protože kritika veřejnoprávních médií je Vám blízká. Já věřím že by se v ČT dalo leccos zlepšit, ale že bych zasvětil svůj život volání po nenaplnitelném ideálu naprosté vyváženosti to ne.

Kormě toho ho yznamenal pan "Vlevo dole" a myslím že v jeho pohledu na svět zcela oprávněně.

S. Lazárek 2.12.2017 13:52

Re: Petr Žantovský: TÝDEN V MÉDIÍCH

Pana "vlevo dole" jsem v pátek znovu po čase viděl na vlastní oči, spal v Brně ve stejném hotelu, jako já. Měl by si opravdu odpočinout.

J. Schořík 2.12.2017 14:48

Re: Petr Žantovský: TÝDEN V MÉDIÍCH

Chce ještě jednou slavně zvítězit.. Snad se mu to nesplní.

M. Varadinková 2.12.2017 13:26

Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

https://www.jiridrahos.cz/v-ceske-republice-stale-roste-pocet-a-vliv-dezinformacnich-webu/

Předem se podělal se strachy, že prohraje:-)))))

O. Uživatel 2.12.2017 13:30

Uživatel požádal o vymazání
P. Boublíková 2.12.2017 13:31

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

V té jeho panice může být ještě něco jiného. Již v dobách jeho předsednictví AV ČR se šuškalo o tom, že si nechal patentovat cosi, co nebylo jeho nápadem. Takže je docela možné, že na něj brzy někdo vytáhne nějaké kompro a budou to pomluvy a dezinformace ruských tajných služeb ;^)

P. Vandas 2.12.2017 13:37

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

To bylo snad na Zahradníka a ne na toho pindala Drahoše. :-).-):-)

P. Boublíková 2.12.2017 13:39

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

Že by moje skleróza byla až tak vážná? :-)

P. Vandas 2.12.2017 13:42

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

To nemohu posoudit, ale i já se té soutěže, o cenu HOSIP, už účastním. :-):-).

J. Matuška 2.12.2017 13:50

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

Paní Boublíková, na Aeronetu jsem si přečetl materiály proti Drahošovi. Je možné, že to byl důvod, proč navštívil premiéra. I když mi není tak úplně jasné, proč zrovna jeho.

M. Mařák 2.12.2017 13:32

Je tam i Pařát, Jarda bude mít

radost.

:-)

J. Matuška 2.12.2017 14:04

Re: Je tam i Pařát, Jarda bude mít

Ahoj Martine, před chvílí jsem poslal Petrovi odkaz na Drahošův web. V tom seznamu má chybu. Už delší dobu Pařát se jmenuje SKRYTÁ PRAVDA.

Pokud budeš mít zájem a ještě jsi to nečetl, vyšel mi tam "článek": S nadějí vítám vznik Centra proti terorismu a hybridním hrozbám - konečně se dozvím PRAVDU! http://jdem.cz/dgszn2

M. Mařák 2.12.2017 14:12

Re: Je tam i Pařát, Jarda bude mít

Zdarec Jardo, mrkl jsem se na to, no co k tomu dodat. Je docela možné, že se jedná o skutečnost, ve válkách se dějí prasárny na všech stranách.

P. Boublíková 2.12.2017 13:38

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

Zajímavé, třeba Outsidermedia mu tam chybí, zřejmě ještě nemá vše plně pod kontrolou :-)

Podělal si to teda dost a ještě to rozmazává :-)

P. Vandas 2.12.2017 13:40

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

Drahoš je holt mamlas. :-):-):-)

J. Schořík 2.12.2017 13:41

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

Rusové ho zdezinformoavli a donutili vydat takové prohlášení.. Zase ovlivňují volby.. :))

P. Vandas 2.12.2017 13:45

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

Jasně. To je logika které rozumím dobře. Hlásili to na Svobodné Evropě, tak to musí být lež,. :-):-):-)

J. Kanioková 2.12.2017 13:50

Přesně !

J. Schořík 2.12.2017 13:54

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

Fakt Ti nerozumím. Určitě reaguješ na mne?

P. Vandas 2.12.2017 14:03

Re: Drahoš už má dokonce svůj seznam dezinformačních webů

Já Ti nevím. Uvědomsi, že mám v sobě jedenáct knedlíků a to je, jako bych požil. :-):-):-)

M. Mařák 2.12.2017 13:45

V Želé II. volebním týmu

asi vládne panika. Tolik zbytečně vyhozených peněz, zdá se...

J. Chaloupka 2.12.2017 13:19

Kdyby policie stíhala ty tisíce ostatních, kteří

udělali totéž možná i chytřeji, protože založili firmy někde na Kypru, pak bych asi nevěřil, že je úplatná. Ale takhle? Ostatně i proto jak fungovala minulá Sobotkova vláda a chovancovo ministerstvo vnitra, má Babiš pocit, že je to zmanipulované. Mám stejný pocit.

J. Vrška 2.12.2017 12:54

Vydat . nevydat

Nestranná policie a soudci v roce 2017? CHA !!!

L. Němec 2.12.2017 12:47

Ráj na zemi s.r.o.

Je to tady nějak vobědově vospalý. Taky si pujdu zdřímnout. Mám vystaráno - do 4 let udělá Bureš z týhle země ráj na zemi, rok na to nastoupí Klausimodo na Hrad, důchody, který jsou díky komoušům slaboučký , budou aspoň na německý úrovni a Pilsner Urquell bude vychlazenej tak akorát. Už koníček pádí, a zůstane stát ...

P. Vandas 2.12.2017 12:48

Re: Ráj na zemi s.r.o.

Dobrý nápad. Právě žena dopekla kuře a já dodělal hrnec knedlíků a tak si dáme všichni do zobáčku. :-):-):-)

P. Vandas 2.12.2017 12:50

Re: Ráj na zemi s.r.o.

Potřebuji tem klid na práci. A když chce Babiš makat, tak jej musím podržet, neb já už makat moc nechci. :-):-):-)

L. Němec 2.12.2017 13:00

ANO, bude líp

Přesně. Kašlat na nějaký makání. Řekli noví mocipáni, že bude líp, nebo neřekli ? Řekli, že bude líp, a proto hotovo šmytec. Co bych se já snažil ? Jak za komančů. Počkat v hospůdce, až SE to udělá .

Já myslim, že to takhle pochopila značná část obyvatel, takže vlastně Bureš s Falťajsem do toho lochu jít nemůžou, protože kdo by makal, aby se obyvatelé měli líp . Takže nevydat.

P. Vandas 2.12.2017 13:11

Re: ANO, bude líp

Tak přesně to vidim. :-):-):-)

J. Horáček 2.12.2017 16:35

Re: Ráj na zemi s.r.o.

Klausimodo, hmm ...

Nejspíš budete férovej a vtipnej chlap a ještě hezoun k tomu ...