Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Diskuse k článku

Výborný nápad

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 696
  • Poslední: 22.5. 2018 0:54
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Varadinková 21.5.2018 17:01

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

A kdo nebo co je tedy ten odpad? Podle jsou odpadem ten novinář, kterému to stálo za článek, plus Václavíková, která to sem kopíruje, plus Fiala, který se pohoršuje. Jinak je to celé z prdu kulička a umělé rozdmýchávání negativní emocí proti Zemanovi a Václavu Klausovi mladšímu.

M. Varadinková 21.5.2018 17:02

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Podle mne....

J. Anděl 21.5.2018 17:07

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Mně se nelíbí příspěvek pana Fraňka, k Zemanovi či Klausovi mladšímu se nevyjadřuju.

A jinak ano, je to z prdu kulička.

M. Varadinková 21.5.2018 17:26

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Jenomže o příspěvku pana Fraňka byste nevěděl nic (ba ani o existenci jeho osoby), kdyby Vám tu z prdu kuličku sem rozdmychávači negativních emocí (autor článku plus kopírka Václavíková) nenaservírovali.

J. Venc 21.5.2018 17:29

Aha, zamlčování se Vám zachtělo.

Hm. Působivé.

Pokrytectví.

:-)

J. Schořík 21.5.2018 17:33

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Stejně jak Vy o Pochem a tisíci dalších věcí. Něco mi říká že ve Vašem případě nemate z první ruky vůbec nic..

M. Varadinková 21.5.2018 17:45

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Poche se prezentoval na TV obrazovce sám už před lety. A opakovaně. A dostatečně eurohujersky odpudivě, aby pro mne byl nepřijatelný.

Až bude toho Fraňka někdo cpát na post ministra zahraničí (nebo minstra čehokoliv), tak bezpochyby nebude od věci si zjistit jeho názory (i starší), ale na podstatné věci.

To, jakou barvu pleti má nevěsta anglického prince a jestli ji někdo kvůli tomu považuje za cikánku, já za podstatnou věc nepovažuji.

M. Varadinková 21.5.2018 17:34

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Kritiku novinářů, kteří hnětou z prdu kuličky s cílem vyvolat negativní emoce vůči vybraným osobám (které s tím "prdem" navíc ani nemají nic společného), považujete za pokrytectví?

J. Venc 21.5.2018 17:55

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Nejsem si jist, zda jste trefila vlákno - nicméně ano. Pokrytectví non plus ultra, neb v případě, že by ten pomatenec psal třebas o uprchlících a novináři by o tom neinformovali, ječela byste rázem o cenzuře a zamlčování.

A tak se to má se vším.

:-)

M. Varadinková 21.5.2018 18:10

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Co mi to podsouváte, cvoku? O uprchlících přece píše na webu kdekdo (včetně mne) a novináři o tom neinformují. To je naprosto normální, jinak by přece novináři museli denně opisovat celý web, kdyby měli informovat o každém štěku, který se urodí ve webových diskusích.

Problém není v tom, že novináři nepíší o tom, co někdo neznámý napsal na fejsbůk, ale v tom, že mainstream ignoruje a zkresluje "nevhodná" fakta.

Vy snad vidíte v tom, že nějaký neznámý Franěk považuje tu nevěstu za cikánku, důležitý fakt, o kterém mají média informovat?

J. Venc 21.5.2018 19:21

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Aha.

Připomenu a nebude to trvat dlouho.

:-)

J. Anděl 21.5.2018 18:13

Re: I v ODS se najdou hodně alternativně inteligentní

Samozřejmě. Nebo kdyby to na Facebook nepostnul, tak taky ne.

I. Kellner 21.5.2018 14:39

Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Kdyby měl hadr na hlavě, výcvik Islámského státu a kudlu za pasem, mohl by tvrdit, že je nezletilý chudák ze Sýrie a měl by to v pohodě.. -)

J. Schořík 21.5.2018 14:41

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Mohl tvrdit i tak, ale nenapadlo ho to hlupáka :)).

F. Šimek 21.5.2018 15:09

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

musí to fakt bejt hlupák. Představ si-číňani vlastní Slavii a ruusák vlastní Chelsea FC !

J. Schořík 21.5.2018 15:13

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Hrozný co?

F. Šimek 21.5.2018 15:21

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

proč ? Chvalovský vlastnil Blšany....:-(

J. Venc 21.5.2018 15:37

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

To není totéž, Františku. Chvalovského (málem!) zavřeli, kdežto číňan jen zmizel a rusák (zatím!) nedostal vízum.

Nesouměřitelné utrpení.

:-)

F. Šimek 21.5.2018 17:28

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

takže-když nedostane vízum, tak koupí Real Madrid ? Prodá jinýmu rusákovi, nebo nějakýmu inženýru z afriky Chelsea ? Slavii koupí jinej číňan a Chvalovský bude zase "jen" skoro v base ? Honzo-dobře víš, že zejtra to může bejt úplně jinak...!

J. Venc 21.5.2018 17:34

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Nikoli. Chvalovský investoval/kradl doma.

Mandarín a rusák tam kde investovali/kradli doma nejsou - tak proto to mají jinak.

Slavii koupí jen blb, Františku. Nebo pomatený asiat.

Nelze jinak.

:-)

F. Šimek 21.5.2018 17:48

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

takže-tobě je to jasný ! Já bych fakt počkal.

J. Venc 21.5.2018 17:58

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Počkal na co?

Coby sparťan, Vltavou odkojený mám vcelku jasno.

:-)

F. Šimek 21.5.2018 18:02

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Pražáku-Spartu ti neberu. Jako voják, sem spíš chodíval na Tatru Smíchov. Jako Jihočech fandím Dynamu, nebo Motoru, ale.....:-(

J. Venc 21.5.2018 18:11

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

To jsou ty paradoxy globálního světa. Abramovičovi se domů moc nechce a do nového domova ho momentálně pustit nechtějí. Číňan by momentálně nejraději byl kdekoli jinde než doma a nejlépe je na tom nakonec ten Chvalovský. Neseděl a jest doma.

Idylka.

:-)

M. Kolář 21.5.2018 14:44

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Před jistou dobou zde Rusoidi hýkali radostí nad Brexitem a teď najednou nemůžou Británii vystát... Taky to klucí nemaj jednoduchý .. :::)))

S. Donát 21.5.2018 15:16

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Zato vy to máte jednoduché až až, zdá se :)

I. Kellner 21.5.2018 16:04

Re: Tak prý Abramovičovi neprodloužili vízum?

Ja!

:-)

https://pbs.twimg.com/media/Ddd9E5-UQAE2YYy.jpg

J. Venc 21.5.2018 15:06

Není titul, není vízum.

Copak se to smí, aby tituly vyhrávali šejkové, aha?

:-)

J. Matuška 21.5.2018 14:08

Muktada Sadr je zpátky aneb USA v Iráku znovu prohrály

http://jdem.cz/d6w3s8

M. Kolář 21.5.2018 14:42

Re: Muktada Sadr je zpátky aneb USA v Iráku znovu prohrály

Američané také v Iráku nenastolili žádnou diktaturu, ani se o to nikdy nepokoušeli ...

P. Dvořák 21.5.2018 15:54

Re: Muktada Sadr je zpátky aneb USA v Iráku znovu prohrály

Nepokoušeli. Ono by se jim to podařilo stejně, jako všechno ostatní, o co se pokoušeli. To znamená vůbec - slušně. Na h.... docela lidově.

:-))