Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Diskuse k článku

Vstanou noví Duškové

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 930
  • Poslední: 15.9. 2007 17:48
  • Řadit dle: času vložení
  • vláken
Klapacius 13.9.2007 23:12

Vtípek na dobrou noc

Letí Bush s Paroubkem v letadle a mezi řečí se ho Paroubek zeptá:  Ty, Georgi, kolik tě v Americe asi tak nenávidí lidí?  Bush se zamyslí a řekne: Hm, asi tak 10 miliónů. Paroubek na to: Tak to je všude stejný.

Haf 13.9.2007 23:50

Re: Vtípek na dobrou noc

Nakonec Bush povídá  :  Bože , jak hluboko sem klesl, lítat v jednom letadle s prasetem.

kacir 13.9.2007 23:52

Re: Re: Vtípek na dobrou noc

bradavičnatým ještě navíc k tomu

JC 13.9.2007 22:33

V jakém světě to žijeme?

Příkladem mohou být dnešní večerní zprávy, kde jsme se mj. dozvěděli, že:

1) Italové se bouří, protože kvůli nedostatku pšenice budou až o 30% zdraženy těstoviny (taktéž ve Francii bagety a u nás téměř všechny potraviny )

2) pšenice bude coby nejvýznamnější biomasa spalována v elektrárnách - za situace, kdy mnoho miliónů lidí umírá na světě ročně hlady

Ti zelení fanatici jakékoli provenience v čele s Al Gorem by si to měli srovnat v hlavě! Ten slavný propagátor "ekologického" chování  káže kvůli "ozdravění" ovzduší omezovat lidi ve způsobu života, odpovídajícímu 21. století. Ale jaksi přitom ignoruje fakt, že především stát, v němž ON je senátorem, zaneřáďuje planetu obrovským množstvím reziduí ze svého válčení!!!! A to prosím nejde jen o pitomý CO2, bez něhož by ostatně život na zemi zanikl.  

Ladislav N. 13.9.2007 23:02

Re: V jakém světě to žijeme?

Američané nejsou hloupí a jistě pochopí, kam vede politický ekologismus bez chápání ekonomických souvislostí. V zemi, kde jsou občané zvyklí na benzín a naftu s minimálním zdaněním (benzin i naftu mají zhruba za polovičku ceny, co platíme my doma nebo v EU - tam mají ceny i vyšší, než jsou v ČR), je těžko bude nějaký hloupý "Bursík" přesvědčovat o tom, že si mají motory ničit dvojnásobně drahými "alternativními" palivy. ;-P

pf 13.9.2007 23:30

Re: Re: V jakém světě to žijeme?

precti si tohle vesnicky idiote

http://money.cnn.com/magazines/fortune/fortune_archive/2006/02/06/8367959/index.htm

a taky treba tohle:

http://www1.eere.energy.gov/biomass/ethanol.html

Doctes se tam taky ,  ze bez ethanolu to nepujde protoze bude zakazano pouzivani MTBE.

Ladislav N. 13.9.2007 23:38

Re: pf IP: 129.11.77.xxx

To, že idioti jako ty mají snahu nařizovat nesmysly zákonem, ještě neznamená, že jim to bude procházet věčně. ;-P

Vlad 13.9.2007 23:47

Re: Re: Re: V jakém světě to žijeme?

Je zcela nezbytné rozorat Říp a Kérkonoše, aby bylo možno pěstovat víc materiálu na výrobu etanolu, platit za horší palivo víc a v důsledku toho i připlácet za všechno ostatní. Jo, a naši zás tupci :-) musí mít roční příděl 250 tisíc litrů zdarma.

Blbostmi se člověk neučí. Jen nasírá.

Fafa 14.9.2007 2:15

Pane JC,

Al Gore ovsem uz neni senatorem dobrych 14 let a s dnesni americkou vladou se prilis neshodne v nazorech na temer nic.

volume 13.9.2007 22:02

Ano,

to zpoždění je pravděpodobně trochu nadsazené(latina),ale ze zkušenosti lze s článkem tentokrát jen souhlasit.;-(

Rad 13.9.2007 22:10

Re: Ano,

Ještě zapomněl  na hnědočechy, živící se na nádražích sběrem peněženek bezmocných cestujících. A věděl bych i pár dalších "přínosů" ČD.

Smrtonoš 13.9.2007 22:25

Re: Re: Ano,

jaké hnědočechy - začněte se už konečně chovat jako dospělí lidé - kdo s vámi vyjebává, jsou azbuci a cigoši a další multikulturní havěť, a že jste se tomu přizpůsobili, tak i vy - tak se konečně začněte chovat jako dospělí lidé, nazývejte věci pravými jmény - a nekraďte jako cigoši či azbuci či cokoli podobně primitivního - postavte se k tomu, jako suverénní civilizovaní lidi

Váš Smrtonoš

;-€

Rad 13.9.2007 22:59

Re: Re: Re: Ano,

nekradu

Lucifer 13.9.2007 23:03

Re: Re: Re: Re: Ano,

tak to jste tady exemplární výjimka a nedivil bych se, kdyby k tomu, že nekradete, vám ještě někdo po zásluze nedal do držky;-D

Rad 13.9.2007 23:19

Re: Re: Re: Re: Re: Ano,

znám víc lidí, o kterých předpokládám, že nekradou (znám i takové, o kterých vím, že kradou).nemyslím, že by někdo z nás někdy dostal do držky za to že nekradem, když, tak vždy za něco jiného.

Lucifer 13.9.2007 23:26

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ano,

no já jsem to myslel obrazně - jsem rád, že jsem potkal někoho, kdo nekrade a nedostává do držky - a když už, ta ze něco úplně jinýho;-D

Rad 13.9.2007 23:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ano,

fajn, jsem rád, že jsem někoho potěšil. jdu spát spánkem poctivých! ;-)

Fafa 13.9.2007 21:55

Racku:

no, to prostě opozice všude na světě dělá úplně volně a běžně. třeba demokraté proti republikáncům ohledně iráku ...  nějakej problém?

Skutecne? Americti demokrate organizovali mezinarodni petice proti rozhodnutim republikanskeho prezidenta? Vam by pripadalo normalni, kdyby KDU-CSL ve spojeni s CSU a Ligou polskych rodin posilala do parlamentu protestni noty proti registrovanemu partnerstvi a potratum? Nepsal byste nahodou neco o tom, at se Nemci a Polaci staraji o vlastni zakony a vlastni vladu?

Smrtonoš 13.9.2007 21:57

Re: Racku:

já myslím, že rackovi je to u (Y), on se pohyboval za bolševika v kruzích, a do dneška se mu z těch kruhů motá hlava;-D

Klapacius 13.9.2007 21:48

Moudro o T.G.Masarykovi

Představa o tom, že jezdil na koni, měl bílou uniformu, všichni ho milovali a děti o něm skládaly básničky, to by bylo strašlivé zjednodušení.

Václav Klaus

Smrtonoš 13.9.2007 21:51

Re: Moudro o T.G.Masarykovi

já myslím, že jezdil na vepřovi, měl černou uniformu, děti na něho házeli bobek a že nerozeznal špinavé peníze, bylo by strašné zjednodušení;-D

Smrtonoš 13.9.2007 21:55

Re: Re: Moudro o T.G.Masarykovi

pardón, to bylo moudro o Václavu Klausovi

TGM

;-D

Dana 13.9.2007 21:44

Hezký večer

no, já mám také jeden návrh na zelenou  výrobu energie. Co tak zapojit do výrobního procesu všecky ta fitcentra, spiningy, posilovny a jiné tělotýrací místa? Víte,kolik tam se promarní energie? Možná by jedno takové střední fitko dokázalo zásobit menší město energií  celý den! Nebo aspoň hodinu....:-):-):-)

Navíc by se tím vrátil dávný způsob výdeje tělesné energie, která se tenkrát v dávných dobách vydávala jen a jen tvrdou prací...teď by napájela mrazničky, chladničky i světla a TV přijímače..a možná i nějaké to rádio...;-):-)

Fafa 13.9.2007 21:58

Dano,

neco podobneho navrhoval kdysi pan Macek. Pul milionu nezamestnanych, 100 W na osobu, to uz je pekny 50 MW blok. ;-D

Ladislav N. 13.9.2007 22:56

Re: 100 W na osobu...

100 W na osobu je dosažitelný špičkový výkon, to byste asi dlouho motat klikou nevydržel... ;-)

Jovo Miks 13.9.2007 21:05

Opravdu zelena a obnovitelna energie, kdyby pan Srstka doporucil...

Navrhuji, aby jako perspektivni ekologicky a velmi obnovitelny zdroj energie byla zahrnuta energie vyrabena psy.Jednoduchy zentour na zahradce, kde by mohli ti hodni rozdovadeni Rotweilerci,Vlcacci a dogicky behat dokola a dodavat tak 1500000(pocet coklu)x200W (vykon s pobidkou treba na lane pred nimi vleceneho listonose). ODS by to nevadilo, Zeleni by to povinne musili uvitat,Lidovci by se svezli,a je to.

Lucifer 13.9.2007 21:14

Re: Opravdu zelena a obnovitelna energie, kdyby pan Srstka doporucil...

tak to je vážně dobrý nápad - ještě bych k tomu připojil elektroakustický měnič či spíš naopak, aby ten pes, co mi každé ráno vyje nad hlavou, když už nic, tak alespoň vyráběl elektřinu;-D

NoName 13.9.2007 21:01

Čumile,

Tekoucí čerpadla nejsou technický problém? Přelitý reaktor není technický problém? Myslíte, že když v rádiu uvedou nepravdivou informaci, špatně zahlásí čas nebo  moderátor poplete zprávy, je to důkaz toho, že se to občas prostě stane a neboje to důkaz naprosté nekompetence a idocie ? Člověk by měl dokonce chuť napsat " No, snad nejsme závislí na dodávkách informací právě od vás", ale byla by to taková podpásovka, skoro čumilovská ...

Sekac 13.9.2007 21:06

Re: Čumile,

http://www.foia.cia.gov/

NoName 13.9.2007 21:08

Re: Re: Čumile,

Tož přiznám na rovinu, že souvislost nechápu ...