Středa 29. 5. 2024Maxmilián, Maxim polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 857
  • Poslední: 24.1. 2018 7:39
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Novák 17.1.2018 9:44

Re: Pokud Zeman prohraje mohl by

Třetí pražská defenestrace proběhla v r. 1618.

Každému, kdo šermuje se slovam "defenestrace" připomenu jméno "Mydlář"...

Ale klidně se zrealizujte, lynchere statečný...

M. Valenta 17.1.2018 9:11

Re: Pokud Zeman prohraje mohl by

Včera jste se kladně zmínil o egyptologovi Bártovi, dokonce byste ho prý volil. On je nově členem Drahošova týmu a jeho poradcem. Já jen, že v případě nevolby Zemana, byste tímto mohl usmířit Vaše svědomí.

E. Erat 17.1.2018 9:19

Re: Pokud Zeman prohraje mohl by

To já dobře vím, proto jsem psal, že je příliš inteligentní, aby sám kandidoval. Ale, Drahoš není Bárta i když ho podporuje. Tedy svoji volbu nebudu měnit.

M. Valenta 17.1.2018 9:55

Re: Pokud Zeman prohraje mohl by

Tomu se říká tanec na vejcích pane Erat.

S. Ševeček 17.1.2018 8:25

Kolem Prahi

plot?

J. David 17.1.2018 8:24

V Třinci prý vypískali Drahoše...

Mainstream ani muk... Kde se dosíci relevantní informace? Díky za info.

P. Hlosta 17.1.2018 8:27

Re: V Třinci prý vypískali Drahoše...

Na Idnes.cz o tom v souvislosti s Drahošovým agitováním píšou, ale uvádí, že část fandů ho vypískala. Já od známýho slyšel, že ta část byl hodně hustý protest u obecenstva. ;-))

J. Kombercová 17.1.2018 9:14

Re: V Třinci prý vypískali Drahoše...

Kdo by to byl čekal, že?

J. David 17.1.2018 8:18

Kurňa, co ti politici furt melou?

Volby do PS dopadly tak , jak dopadly. Holt staré politické harcovníky partají popadla "uražená ješitnost" z toho, že jim voliči "zorvali pančuchy, aj s podvezkovým pasom", nu a ti mladí, blbí a abiciosní (je na to i titul MBA) si zase myslí, že pozřeli "šalamounovo lejno". Místo aby "stulili pysk" a hledali řešení, kterak svým podílem by mohli realizovat "bono publico" společnou rukou. Chovají se v PS, jak spratci na pískovišti, handrkují se o velikost kyblíčků a rozkopávají si bábovičky. Nu, a matičky těch oplégrů (voliči) se pak dostávají do stadia irritace, co to ty oplégry napadá, a občas si následně "vjedou i do vlasů". Divide et impera. Asi klasika. Asi budu bloud, ale pouze jedena analogie. Kuchaři v hospodě. Je jich potřeba více, klientela je rozsáhlá. A nyní třeba spor o svíčkovou, jeden ji dělá "tak", druhý "onak". Jeden byl ustanoven šéfkuchařem, druhý se nakrkl, že se svojí svíčkovou až tak u klientely neprorazil. Uražená ješitnost, a resolutní ne, u toho nebudu. Magor, místo toho, aby šel do holportu s tím, který se svíčkovou měl větší úspěch a poznal jeho taje kulinaření, mohl ho korigovat ku prospěchu všech i obohacení své receptury, nebo být jistým kultivačním preceptorem. Víte, co je to symbióza? Politici tuto přírodní kategorii asi nechápou. Bez symbiosy dřevin a mycelia by nebyly houby, byť mycelium nebývá "přítulné" k dřevinám. Ale makají společně.

Co brání ODS a magorovi Fialovi ODS jít do holportu, kdy by mohl vidět Andrejovi pod víko kotle jeho "eintopfu" a korigovat teplotu, tlak a rosný bod "poblívky"? Jsou to všici humanitníci, bez pragmatismu a technokracie, žijí v transcendentní imaginaritě "ztracených koryt". Ruchovci a Lumírovci dnešní doby, pozitivní obrozenci a zatvrzelí negativisté, pokud není zadostiučiněno po jejich přitroublých tezích. Někdo jiný obdržel větší kyblíček na pískoviště, než oni sam. Nějak tomu nerozumím, předčasných voleb se bojí, jako "čert krucifixu", ale furt obstruují. Udělejme předčasné volby, hin se hukáže...

S. Ševeček 17.1.2018 8:24

Re: Kurňa, co ti politici furt melou?

Předčasné volby?

To néée!

J. David 17.1.2018 8:33

Re: Kurňa, co ti politici furt melou?

Jak tak vidím to kolotání a peristaltické tlaky díky obstrukcím parlamentních termitů, asi by Andrej vymetl Kalouskovu klaku s jeho nohledy z parlamentu. Již vidím Gazdíka ze STAN, jako "regenschoriho" v Suchej Lozi, jak hraje na varhany k rorátům na příští adventní období. Proti Suchej Lozi nic nemám, ale že má takového blbého kantora, docela je lituji, jsou v tom nevinně.

P. Hlosta 17.1.2018 8:24

Re: Kurňa, co ti politici furt melou?

Ste to napsal pěkně a i za mně! Navíc dost humorně, aby nebyla nudnost při tom čtení. Jste z mého rozměru myšlení. Dostanete proto vynadáno od jiných. ;-))

J. David 17.1.2018 9:15

Re: Kurňa, co ti politici furt melou?

Zdravím a děkuji za "sukces" mého expozé. Jsem technokraticky vzdělán (mám diplom Ing.), asi nevzdělanec a magor, "anóbrž" jsem volil Zemana. Chuť je ale chuť, někdo rád holky, jiný vdolky. Jsem o krapánek mladší pana akademika Drahoše, jsem ročník 1950. Víte, studoval jsem také VŠCHT, ale pouze anorganiku, pak jsem se vrhl na IT (tehdá se to jmenovalo ASŘ - automatizované systémy řízení), dodnes logicky uvažuji, byť třeba přiblblou boolovou algebrou, kterou humanitníci příliš neberou (True/False), prý se to musí brát dialekticky, ve smyslu náhledu na problém. Kterak se na prasklý vodovod dá nahlížet dialekticky, když se sklep plní vodou? Bádat teoreticky, co s tím, nebo to radikálně řešit? No comment dále, aby vynadání bylo přiměřené (jako penzista si s ničím již hlavu nelámu),

J. Schořík 17.1.2018 9:14

Re: Kurňa, co ti politici furt melou?

A další z nepřeberné řady voličů ANO vysvětluje ODS co by měla dělat.. Uznávám ale že zábavnjěí než obvyklou formou.

P. Kučera 17.1.2018 8:08

SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

Dokument Selský rozum vřele doporučuji všem, kteří mají ještě o Babišovi nějaké iluze i všem ostatním pro osvěžení argumentů. Babiš je gigantické nebezpečí pro tento stát: lidi i zemi (doslova - půdu). Film běžel včera večer na ČT 2 a nese odpoledne se bude opakovat.

Dobrý den.

V. Hájková 17.1.2018 8:13

Re: SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

Díky za upozornění - i když pochybuji, že bych se mohla něco nového o tomto slov. podvodníku - fízlu ŠtB - DNEŠNÍM PROLHANÉM OLIGARCHOVI - DOZVĚDĚT!!!

P. Hlosta 17.1.2018 8:20

Re: SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

Děkuji za tip. Rád se podívám(doufám že to stihnu z kliniky domů), jak Babiš ohrožuje naše životy. Musím být připraven i na Babiše a ne jen na socany s celou levicí kolektivistickou obsaženou i v tzv. pravicových a středových stranách. Vždy připraven! ;-))

R. Sorge 17.1.2018 8:23

Re: SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

Viděl jsem včera asi 2 minuty a pak jsem to přepnul na jiný kanál. Hrozná slátanina.

P. Kučera 17.1.2018 8:35

Re: SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

Jistě, pane tajemný pane Sorge. Romantická láska tam tedy opravdu nebyla. Byl to čistý horor, na který každý nemá žaludek. Bohužel to nebyla fikce, ale náš každodenní chléb. Pardon: Vodňaská kuřata a Kostelscké uzeniny. Dnes v 15.50 na ČT 2 si pořad natočím na rekordér a zájemcům shlédnutí poskytnu.

R. Sorge 17.1.2018 8:40

Re: SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

512-tko, natočte si rekordér co chcete, je mi to úplně jedno.

Případné zájemce si dovoluji upozornit, že je to fakt slátanina a lépe věnovat volný čas něčemu jinému.

V. Heidlerová 17.1.2018 9:17

Re: SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

Pane anonyme, Vy nám nic nedoporučujte, nejste kritik, my se rozhodneme sami a Vám absolutně nevěřím.

R. Sorge 17.1.2018 9:23

Re: SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

Nic jsem Vám nedoporučoval, naopak pouze upozornil, že je to slátanina. Klidně se na to dívejte, mně je to úplně jedno.

M. Moravcová 17.1.2018 8:33

Re: SELSKÝ ROZUM - svědectví o Babišovi

teď čtu knihu Bureš, od Petra Cermana. Jsem asi na 30-té stránce, a už teď je to síla. Knihkupectví Kosmas, nebo přes internet.

P. Hlosta 17.1.2018 8:06

Drahošovi by měli radit rozumněji ;-))

Drahoš už absolvoval i vypískávání, takže je připraven na možnou porážku. Cpát se lidem i do sportu, to není moc nápadité. Podobně nápadité je i protestovat proti vládě Babiše před parlamentem. Není to nějaké vzedmutí lidu, ale asi dvě sta se jich po pracném shánění sešlo.

Vnucování se lidem je ošemetné. Zeman na to jde chytřeji, když chce s lidmi zamanipulovat. Dokáže vystihnout jejich přání a pak to předhodí jako své téma. Mávat na lidi ve sportovní hale z obrazovky a dělat ze sebe sporťáka v sedmdesáti letech, to fanoušky hokeje skutečně nenadchne. Drahošovi by měli vysvětlit v předvolebním týmu, že nemá lézt tam, kde zrovna nestojí o politické šaškárny a počkat si na nadšenější publikum. Ovšem co tam vysvětlíte "politikovi", který se chlubí, že si za komunistů postavil chalupu a to, že vlastníma rukama, to mu moc nepřidá, když jistě musel na tom makat ve své pracovní době, nebo nemocenské, jak za komárů bylo běžné.

"Může být i trochu smutno, jen když je veselo!" ;-)))

V. Hájková 17.1.2018 8:11

Re: Drahošovi by měli radit rozumněji ;-))

SLABOTA- přidejte na štvaní proti proti osobnosti , jakou p. prof. DRAHOŠ - beze sporu je!

P. Hlosta 17.1.2018 8:16

Re: Drahošovi by měli radit rozumněji ;-))

Od perdele smrdí každýmu stejně! Osobnost ze sebe dělal sice pracně a jistě je určitou částí občanstva tak vnímán. Co dokáže až by byl prezident netuším, protože moc tam toho pravomocně nemá. Proč se tam cpe, když je vjedec?! No asi to s tím vědcovstvím není až tak naprudko, že! Osobnost sem a osobnost tam, budou ho volit i občané bez osobnostní nálepky. Že se lidem snaží podlízat i na stadionu, je jen kousek obrázku o jeho chytrosti. To si moh nechat až bude zvolený. ;-))

R. Langer 17.1.2018 8:18

Re: Drahošovi by měli radit rozumněji ;-))

No jaká že je to osobnost, nemohla byste to prosím trochu konkrétněji rozvést?

V. Hájková 17.1.2018 8:21

Re: Drahošovi by měli radit rozumněji ;-))

To mě ani nenapadne ! Máte možnost si to v jeho životopisu zjistit sám!

P. Hlosta 17.1.2018 8:34

Re: Drahošovi by měli radit rozumněji ;-))

Já ho čet a je to kariérista, co začal se studiem u chemie a pak už jen akademicky úřadoval. Na vjedeckou dráhu jen koukal a nikde nemá záznam o své vědecké práci. Tuhle osobu nakonec po Pačesovi pustili na prezidentování AV?! To byl teda počin!

R. Langer 17.1.2018 8:43

Re: Drahošovi by měli radit rozumněji ;-))

Aha, tak ale z toho jsem fakt nevydedukoval, že by šlo o nějakou osobnost...

V. Hájková 17.1.2018 7:58

DNES JSEM SI OTEVŘELA

proruského lživého webu AERONET! Děs - běs ! Nejlepší natom všem je, co českých tupcu se najde a navíc ještě rozšiřuje tyto LŽI , aniž by je napadlo, že nikdo pod nimi není podepsán!!!