Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 794
  • Poslední: 24.9. 2012 23:47
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Han 24.9.2012 19:05

Re: Klaus má pravdu

Nesmíte chodit jen na schůze, zkuste někdy mezi normální lidi.

E. Heusinger 24.9.2012 19:34

Re: Klaus má pravdu

Rozumíte psanému textu?

M. Ilsner 24.9.2012 19:51

Re: Klaus má pravdu

očekáváte od pyje rozumět ?

I. Gellner 24.9.2012 18:28

Re: Klaus má pravdu

To snad jedině větším zastoupením cikánstva, které zdechává průměrně v 44,5 letech (Údaj Krajské zdravotní ˇUstí n.L.)

V. Hajková 24.9.2012 18:09

Re: Klaus má pravdu

Pokud   toto  myslíte  vážně-    jste  větší  BLB-   než  jsem  si  kdy  pomyslela!

S. Maršálek 24.9.2012 18:44

Re: Klaus má pravdu

Máte prvdu, pár let to klidně vydrží. Ono totiž už mnoho k privatizaci není a šíbři se vrhají hladově na každou rezervu. Že to ohrozí současné a příští důchodce, to neva. To bylo řečí, prý výpadek pokryjem z příjmu ze zvyšeného DPH. Po prvém roku zkušeností s výběrem, jim spadly sanice. A je klid !

V. Hajková 24.9.2012 18:08

Re: Klaus má pravdu

Bingo-  p.  Boublíková   Ono  totiž  pro   40  CÁTNÍKY-   bylo   už  skoro  před  10  lety  pozdě! 

M. Martinovská 24.9.2012 18:10

Klaus má vždycky pravdu - chce shodit Nečasovu vládu.

Myslím, že ČSSD, když posledně vládla, nic moc nezvracela. Ono se to spíš tak hlásá. Klaus je jednoduše na starně opozice, chce to shodit. Vždyť ještě nedávno tentýž Klaus ČSSD za obstrukce penzijní reformy kritizoval.

P. Boublíková 24.9.2012 18:13

Re: Klaus má vždycky pravdu - chce shodit Nečasovu vládu.

Má hezkého koníčka - shazovat vlády.

M. Martinovská 24.9.2012 18:15

Re: Klaus má vždycky pravdu - chce shodit Nečasovu vládu.

Třeba soutěží, kolikrát to ještě dokáže, a už má málo času.

P. Boublíková 24.9.2012 18:14

Re: Klaus má vždycky pravdu - chce shodit Nečasovu vládu.

Jo a jinak v Maďarsku ten druhý pilíř skutečně Orbánova vláda zrušila...

J. Tolman 24.9.2012 18:11

Re: Klaus má pravdu

Nevím, jestli v daném problému má nebo nemá pravdu. Ale vím, že jako prezident nemá žádnou zodpovědnost. A v tom je jádro pudla.

E. Heusinger 24.9.2012 18:14

Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

tak je to velká ptákovina. A jestliže je vystupování zakázáno protože by se to zhroutilo, tak je to ptákovina na kvadrát.

I. Gellner 24.9.2012 18:17

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Zakázáno?.....jste opět mimo nástupiště.

E. Heusinger 24.9.2012 18:21

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Ale prdlajs velebnosti. Ono se z toho sqělého pilíře nemůže vystoupit.

A můžete si dál hrát se slovíčky.

J. Slanina 24.9.2012 18:50

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

svého času jsem furt přemýšlel kde Š+G sebrali inspiraci k povídce „Můj první klobouk“. Tu máš, čerte, kropáč, oni znali Šoustala.

"Chcete se posmívat hlavě mého synka?" "To nechci, ale z obchodního hlediska vidím, že není nejkulatější." "Čtete noviny, vy kramáři?" rozčílil se otčím. "Víte, že máte před sebou hrdinu, který v deseti letech vběhl mezi dva vlaky, a vlastní hlavou zabránil katastrofě? " Vedoucí padl na kolena: "Vybírej, vybírej, vlakový hrdino. Sám ti nad párou elipsu zformuji." Začal jsem zkoušet. Pára šla naplno, ale žádný klobouk mi napadl. Prodavač byl zoufalý. Pak si vzal otčíma stranou a chvíli si cosi šeptali. "To je ono, dobrý muži!" zvolal pěstoun, vzal mě za ruku a vyvedl z krámu. Uronil jsem velikou slzu. "Neboj se Václave, klobouk bude," řekl otčím, "jenom ti trochu narovnáme hlavičku."

Před nádražím jsme se zastavili. Otec zašel do přednostovy kanceláře. Za chvíli zavolali i mne. "Je to skutečně on!" zvolal přednosta, porovnávaje moji podobu s fotografií na zdi. Pohladil mne, raději po rameni. "Před lety pomohl železnici, dnes železnice pomůže jemu." Pak vydal nádražním rozhlasem pokyny: "Na kolej číslo tři přistavte dvě vlakové soupravy, směrem od Prahy a ku Praze." Otčím se šťastně usmál: "A ted, Václave, zbývá, aby sis to dobře vyměřil. Náraz musí jít z protilehlých stran." Sešli jsme na nástupiště. Zpráva o rekonstrukci srážky z roku 1960 se zřejmě rozkřikla, protože kolem kolejí bylo plno. Situace nabývala na dramatičnosti. Vlaky se rozjely, diváci ztichli, já tam skočil a perón propukl v nadšení.

P. Boublíková 24.9.2012 18:23

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Tím zajistě myslíte průběžný systém penzí, není-liž pravda.

Ještě jste zapomněl dodat, že se nás nikdo ani neptal, chceme-li vstoupit.

E. Heusinger 24.9.2012 18:25

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Zase jedna nechápavá.

P. Boublíková 24.9.2012 18:27

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

No, hezky jste si naběhl na vidle, ale nejste sám. Téměř všechny výtky vůči druhému pilíři totiž sedí jak prdel na hrnec na průběžný systém.

E. Heusinger 24.9.2012 18:35

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Ty vidle si zase zastrčte. I Váš "úkrok stranou". Řeč nejde o průběžném systému. Račte rozumět při Vašem vzdělání.

M. Prokop 24.9.2012 18:41

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Trefila vás dobře, PUDře.

E. Heusinger 24.9.2012 18:44

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Vy si s pí Boublíkovou co se týká úkroků stranou nemáte co vyčítat.

P. Boublíková 24.9.2012 18:49

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Ale vždť já vám rozumím.

Kritizujete druhý pilíř, ale bohužel to, co mu vytýkáte, platí naprosto dokonale i pro průběžný systém. Můžete se vykrúcat jak chcete...

E. Heusinger 24.9.2012 19:37

Re: Jestliže z něčeho nejde vystoupit,

Vaše argumentace se bez úkroků stranou neobejde.

J. Tolman 24.9.2012 17:50

Nečas se nemůže odpoutat

Nemá podvázanou pupeční šňůru. Vykrvácel by.

M. Martinovská 24.9.2012 17:52

Re: Nečas se nemůže odpoutat

Ale sanží se. Porod je vždycky těžký.

I. Gellner 24.9.2012 17:56

Re: Nečas se nemůže odpoutat

Jde prd.lí napřed, to nedopadne dobře.

M. Berka 24.9.2012 17:57

Re: Nečas se nemůže odpoutat

No, nemůžu si pomoct:

1. Penzijní reforma je tunel,

2. Příjde k moci ČSSD a stejně ji zruší...

Ani tunelníkům se to tedy nevyplatí... Nemůžu si pomoct, souhlasím s Klausem, ač ho nemusím.

M. Martinovská 24.9.2012 17:58

Re: Nečas se nemůže odpoutat

Ano, chápu, že souhlasíte s Klausem, když Klaus souhlasí s vámi.

M. Berka 24.9.2012 18:05

Re: Nečas se nemůže odpoutat

Ono to totiž silně připomíná církevní filosofii. "Teď budete trpět, ale pak... pak příjde šťastný život věčný..."

"Teď budet spořit, a pak, v důchodu, za 40-50 let se budete mít sqwěle..." tedy pochopitelně, pokud se něco náhodou nestane a ty peníze někdo zcela neočekávaně a náhodou neukradne, že? Ubohé, směšné a zcela tupé.

M. Prokop 24.9.2012 18:08

"tedy pochopitelně, pokud se něco náhodou nestane a ty peníze někdo zcela neočekávaně a náhodou neukradne, že? "

To se vám ovšem může stát v jakémkoliv systému.