Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 794
  • Poslední: 24.9. 2012 23:47
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Stejskal 24.9.2012 22:11

Re: jak je to?

No, já jsem to pochopil tak, že pan Ilsner zaplatí OSA a ona to přerozdělí. Pokud to platí pan Ilsner, jak říká, jsem spokojen.

M. Ilsner 24.9.2012 22:22

Re: jak je to?

Ano, já platím za každý výrobek, který se považuje za "vhodný pro kopírování" zločinné organizaci OSA, DILIA atd., navíc peníze, a ta je přerozdělí prasatům, kteřé je inkasují. Vaše spokojenost se jeví poněkud ... přiblble, vy moulo.

M. Ilsner 24.9.2012 20:46

"Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Tak Prasohlave, za prvé - já si umím vydělat tolik, že jsem spokojen. Jen mi trošku sere, že musím platit tomu vašemu zločineckému spolku OSA za každý papír, toner, DVD, flashdisk a další řadu zboží, který si vaši spřátelení zločinci dali do seznamu zboží, ze kterého se odvádějí desátky do pokladničky OSA.

A za druhé - vy neserete na žádnou kapsu, protože zloději jako vy šátrají ve všech kapsách. Tady kydáte o kapitalismu jak nadržená kravka, ale v skutečnosti zm®dovským způsobem parazitujete na nás, kteří musí platit ty vaše svinské poplatky.

Pozdravujte ode mne Plešatou zpěvačku, hajzla nejvyššího stupně, který prostřednicvím chlípného parlamentu prosadil zákon, který je hanbou každé demokracie. Fuj, Prasohlave, fuj ! Jste de facto komouš jak vyšitý, což jistě víte, zlodějská stvůro nesmírná !

E. Macek 24.9.2012 20:52

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Už toho nech,ty vožralé prase a běž chrápat,event.močit do svého kotce.

M. Ilsner 24.9.2012 21:03

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

neotravuj

P. Novák 24.9.2012 21:09

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

OOOOOOOHHHHHHHMMMMMMMM........Věru demonstrace vyrovnanosti.

        Váš Pyčus.

M. Ilsner 24.9.2012 21:12

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Když nevíte, o čem je řeč, tak se neztrapňujte.

I když .. klidně, dělejte jak myslíte, Pyč.Nováku.

P. Novák 24.9.2012 21:14

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Ale jděte, brebto.

M. Ilsner 24.9.2012 21:15

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Tak o čem?

R. Tesařík 24.9.2012 21:16

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

mindrák a zase mindrák, vy lepivé hovno.

M. Prokop 24.9.2012 22:09

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Někoho "drží" Klaus, jeho zase OSA.

Léčitelné to asi není.

S. Lazárek 24.9.2012 22:13

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Vy máte rozhřešení pro každého, pane Prokope......

M. Prokop 24.9.2012 22:21

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Slynu dobrotou a pochopením.

M. Ilsner 24.9.2012 22:23

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Také dostáváte cizí präšule?

S. Lazárek 24.9.2012 22:30

Re: "Je blbý bejt neumětel, nezávidím vám to. Na vaši kapsau seru, moc si fandíte."

Musím říct, že sledovat takto něčí obsese, může být sama o sobě docela zábavná obsese.....:-)

Dobrou.

J. Láníček 24.9.2012 20:28

Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

docela bych s tím Klausovým euroskepticismem souhlasil. Ale mám za to, že pod křídly EU je to nebezpečí státního krachu přece jenom výrazně menší. Ale jestli to ten Klaus jenom nehraje, aby se hned nepoznalo, že je spřáhnutý s ČSSD a KSČM. Nečas už začíná něco větřit.

J. Tolman 24.9.2012 20:43

Re: Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

Klaus je s komunisty spojen od samého počátku a oposmlouva hovoří za vše.

P. Han 24.9.2012 20:51

Re: Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

Oposmlouva byla s těmi oranžovými komunisty. A s kým je spojen Klaus, o tom víte kulový.

M. Ilsner 24.9.2012 21:10

Re: Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

No tak povězte, vy moudrý a vševědoucí - s kým je spojen?

J. Ryba 24.9.2012 21:38

Re: Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

víme, s těmi modrými komunisty, které si vydupal na kongresu ve stanovách...

M. Prokop 24.9.2012 22:11

Re: Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

Čím méně ví, tím více agituje. Asi ne zadarmo.

Další vysvětlení je obsese.

P. Han 24.9.2012 20:47

Re: Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

Nebýt EU a hlavně eura, Řecko i Irsko by na tom byly daleko líp. Čímž neříkám, že by na tom byly nějak superšpičkově. Irsko díky nízkým daním a rozumné politice by šlo trochu nahoru, Řecko by na tom bylo jako před přijetím eura, čili nic moc. Ale nekrachovalo by. Jenže s eurem a levnými úvěry se roztočil dluhový kolotoč... no a po ejchuchu přišlo ouvej.

J. Ryba 24.9.2012 21:41

Re: Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

to jako že by si banky napůjčovaly v Evropě méně a Irové by si díky nižšímu růstu vzali méně hypoték? :-)

to jako že by řecké vlády a parlamenty méně zadlužovaly a lépe vybíraly daně? :-)

M. Prokop 24.9.2012 22:12

Re: Kdybych neviděl, kolik je tady mafiánů a velezlodějů,

To inverznímu Rybílkovi nevysvětlíte.

Lépe ho nechat blábolit bez reakcí.

S. Maršálek 24.9.2012 20:12

Slanino pozor !

Zemědělští odboráři 27. 9. stávkují a shání do první řady figuranta s bandaskou ! Bude to placený. Vemte si na hlavu tu umaštěnou plácatou čepici, jak s ní chodíte za panem továrníkem. Bude to působivé. A co je hlavní, tak je to za love.

P. Boublíková 24.9.2012 20:14

Re: Slanino pozor !

Co se jim stalo, koza nedojí?

A co slíbená Zavadilova generální stávka, bude-li brzo?

E. Heusinger 24.9.2012 20:17

Není třeba

Co nevidět začne "stávkovat" vláda. A kromě toho Nečasovi už stávkují poslanci.

Těžko to budete vydejchávat.

P. Boublíková 24.9.2012 20:25

Re: Není třeba

Já? A proč, proboha???

S. Maršálek 24.9.2012 20:26

Re: Slanino pozor !

Zavadil, po tom, co se musel Bimbovi omluvit, tak stávku nepodpoří. Zemědělci jsou separé.

E. Heusinger 24.9.2012 20:15

Re: Slanino pozor !

A lógr bude prý zdarma. Co vypije, to vypije.

O. Uživatel 24.9.2012 20:16

Uživatel požádal o vymazání