Diskuse
Vaječná intifáda
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Úplně blbej Nomen
ČSSD řídí političtí (a manažerští) oportunisti
"Nemůžeme přece dopustit morální vítězství komunistů, ani levice v širším slova smyslu!" Hádejte, kdo tento výrok v roce 2008 před volbou prezidenta pronesl? Ne, nebyl to Mirek Topolánek, Petr Tluchoř ani Miroslava Němcová. Pronesl je dnešní marketingový poradce ČSSD Jiří Chvojka. Kampaň ČSSD dnes řídí lidé, kteří v minulosti neváhali tasit zbraně proti jakémukoliv nebezpečí nalevo od středu.
"Přiznávám se ke zrazené kapce nerealistického nadšení, která svlažovala mou vyprahlou konzervativní duši, i k jistému pocitu hrdosti z příslušnosti k partě politických mesiášů, kteří se vynořili do polistopadové džungle idejí z lůna kotelen a od hadrů na mytí výloh s jasnou vizí o tom, co je a jak se by se mělo v praxi prosazovat osobní pravicové krédo." Tato slova pro změnu pronesl ředitel sekce PR a marketingu ČSSD Petr Dimun, svého času poradce senátora za KDU-ČSL, ministra za US-DEU a autor knihy o ODA, který dnes háže špínu na mládežnické pravicové organizace. Za pár let veřejného působení slušný politický výlet.
Třetím obráceným pánem do party je Petr Secký, který dnes organizuje mítinky ČSSD. Stejný Petr Secký, který v roce 2006 na serveru napravo.cz (!) napsal: "Tentokrát však důležité stanovisko zaznělo dříve. A to z úst jednoho z klíčových členů současné vlády, ministra průmyslu a obchodu Milana Urbana. Ten při besedě na Gymnáziu Jiřího Ortena v Kutné Hoře na otázku jednoho ze studentů, z jakých zdrojů chce ČSSD plnění uvedeného slibu financovat, odpověděl: "Nesmíte věřit všemu, co v kampani zazní, to vše je jen součástí předvolební show." Poté se velmi zarazil, když zjistil, že v aule gymnázia jsou kromě studentů přítomni i novináři. Zřejmě si uvědomil, že v médiích je třeba onu předvolební show vydávat za pravdu a nic než pravdu. Je otázka, zda mnohokrát citovanému heslu sociálních demokratů jistoty a prosperita má občan věřit a nebo ho rovněž pokládat za součást předvolební show." Dnes panu Seckému tyto lži nevadí a s vervou (a svaly) je prosazuje.
Nuže, máte
Úplně blbej Nomen
Re: ČSSD řídí političtí (a manažerští) oportunisti
Nuže, máte již jasnější obrázek o ČSSD? My taky, ČSSD je stranou oportunistů už od dob Miloše Zemana, kdy do ní přicházeli lidé ze všemožných obskurních sdružení. To už je ale na jiný článek, ostatně trio Chvojka-Dimun-Secký snad podává věrný obrázek.
Chitrá modrá volička,, CSc, VÚML
Chlapci a děvčata, jdu pro vejce...čím víc vajec doma na Paroubegga, tím vyšší IQ....
To Paroubegg, to je moc vtipný..to je jako Paroub a k tomu vejce egg....
To zase budou sosani šílet vzteky...akorát jak to udělat, abi to lidi věděli vo těch vejcách a nebylo to v prime time....jdu přemejšlet..dobrou noc...
Haf
Re: Chlapci a děvčata, jdu pro vejce...čím víc vajec doma na Paroubegga, tím vyšší IQ....
Abys pro samý dojení nezaspal celonárodní protest. Dojení nech Sobotkovi, tomu to šlo !
hleena
Dejte sem někdo prosím ještě jednou dopis Jarouška z ČKD Exportu Jiřímu Paroubkovi :-)
pepa
Re: Dejte sem někdo prosím ještě jednou dopis Jarouška z ČKD Exportu Jiřímu Paroubkovi :-)
ovečka
Hry ????
Mladá generace fuj,fuj,fuj.Teď vajíčka zítrá dlažebné kostky,pak útok na menšiny, atd,.Tak to většinou začíná.Vaše heslo je "BLBOST BEZ HRANIC "Při čtení přísp, na blogu jsem zjistila,že diskutující většinou píšou příspěvky v pracovní době.!!!!!! Doporučuji věnujte se více práci a nebudete mít čas organizovat akce odpovidající tak revoluci v opičím ráji.
Mír
Drazí veselí vrhači vajec!
Vy fachidioti, zatím dáváte Paroubkovi akorát prime time ve zpravodajství. Mučedník! Kolik vám Lihák platí, ktretýnoss? Nebo to děláte za svý, paka?
Eddie
Kdyz uz tu pan zminil spojeni s velkokapitalem,
co treba danove ulevy montovnam obrich firem, ktere tady prave zavedla CSSD ? To uz by pasovalo, ne ?
Tino
Re: Kdyz uz tu pan zminil spojeni s velkokapitalem,
Plus půl milionu na každé zaměstnanecké místo! A to bez nároku na vrácení v případě nezaměstnání. Tedy aspoň v případě Hyundaye
honzak
živě v televizoru
z/m/r/d moravec láká na otázky v přímém přenosu. Jako prvního uvádí komanče kosmonauta. A já musím ten spolek (ČT) platit!!!!
Ludmila
Re: živě v televizoru
já zase neci platit Polívku s Holubovou a Krause na ČT1.Co s tím?Vajíčka na koho?
Eddie
Porad nechapu
jak se mohou odpurci levice fasizovat, kdyz fasismus je extremne levicove hnuti
Luboš
Re: Porad nechapu
Máte odkaz na nějakou encyklopedii, kde se něco takového píše? Anebo je to další odeesácký blábol a důkaz inteligence jejich voličů?
pepa
vydaje na volby
ČSSD:
„Počet billboardů přesně
nevím, asi 1500 až 2000. Celkem dáme na eurovolby 40 milionů s mírným
navýšením, tak o 20 nebo 25 procent (tedy maximálně 50 milionů, pozn. red.). Ale to už se prolíná do předčasných voleb," řekl volební manažer ČSSD Karel Březina.
pepa
Re: vydaje na volby
ODS:
Billboardy: 16 milionů
Reklama v médiích: 12 milionů
Provozní náklady na turné: 7 milionů Propagační předměty (letáky): 3 miliony
Internet: 2 miliony Celkem na eurokampaň: asi 50 milionů
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz