20.4.2024 | Svátek má Marcela


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kolman 3.4.2024 22:40

Ruský plyn proudí, zdejší áčka prudí. S tím smradem má ale Jirkovský pravdu, dnes o tom psali. Je už teplo, takže ve veřejných dopravních prostředcích se začíná šířit lidský puch. Zvlášť od těch obstarožních a při těle se to prý line.

L. Novák 3.4.2024 23:07

Nauč se napřed česky, BOLŠEVICKÝ ČU;-OÁKU, než tady začneš vylepovat obrázky z tvé vypláchnuté lebeně... Rv!!

A. Renjascu 3.4.2024 22:39

VIDLÁK

Před několika dny prosákla na veřejnost informace, že náš největší bojovník proti dezinformacím, Rakušan, přímo programově dezinformace vyráběl. Na svých debatách „bez cenzury“ měl najaté ochotníky, kteří ho tam chválili a milovali. Vrcholem byl prozřevší dezolát, který podle svých slov přišel PreVítkovi vynadat, ale nakonec si to rozmyslel, když ho slyšel mluvit a nakonec si s ním chtěl podat ruku. Byla to prostě domluvená habaďůra a je dost pravděpodobné, že STAN stálo docela dost peněz, aby na těch debatách zazněla nějaká chvála a udělaly se kvalitní fotky pro Vítkovu kampaň.

Stejně tak chci připomenout, že Saša Promopro Vondra mával při debatě na Primě papírem v azbuce, který údajně sám neuměl přečíst, nevěděl, co je na něm napsané, ale jasně věděl, že je to důkaz kolaborace Jandejska s Ruskem. Bylo tak trapné, blbé a okaté, že mu to nesežrala ani Terezie Tománková. Vondra měl tři měsíce do voleb, kde byl oslaben už tím, že jde v jednom týmu spolu s Niedermayerem z TOPky a Zdechovským z KDU, ale přesto ze sebe udělal debila touto ukázkovou dezinformací. A ještě si za to vysloužil trestní oznámení, což mu do voleb také ohromně prospěje.

Šéf BIS, Koudelka, se zase nafotil jak do Kosmopolitanu (to takhle šéfové tajných služeb dělají) a poreferoval, jak rozkryl ruskou vlivovou síť, která ničila evropskou demokracii tím, že publikovala mizernější články s menším dosahem než já. Prý ještě rozdávali peníze a měli na to dva miliony korun, aby tím upláceli (koho jiného, než poslance AfD), přičemž normální příjem každého tohoto poslance je pravděpodobně vyšší než celá částka, kterou měli tito velmi nebezpeční ruští agenti k dispozici.

Já nevím, čemu se mám smát dřív. Jestli tomu, že je pro Putina tak levné, uplácet europapaláše, kteří za vyslovené drobné zrazují evropské hodnoty a nebo jestli jsme už tak daleko, že k tomu Putin peníze vlastně vůbec nepotřebuje a nepotřebuje ani Voice of Europe, protože chytřejším Evropanům už došlo, že pravda a láska je v řiti

J. Fridrich 3.4.2024 22:42

Ty fandíš rusácku že, kolaborante...

A. Renjascu 3.4.2024 22:54

Fridrichu vy nechápete psaný text? To jste se nakazil od Macha? Vlastně jsem až doteď netušil, že to je nakažlivé. Zkuste Míla mele, my máme maso a máma má mísu. Ema solí... A ono to časem podá

L. Novák 3.4.2024 23:02

ČU;-OÁKU BOLŠEVICKÝ, už zase šíříš LŽI A NESMYSLY!!Rv

J. Fridrich 4.4.2024 6:47

Chápu velmi dobře že zde stále obhajujete ruského agresora a Putinovu diktaturu a nesvobodu.

P. Černý 3.4.2024 22:44

Štefec

Nelze vynechat ani krystalicky čisté „psyops“, tzv. „ricinovou aféru“, nebo „akci Vrbětice“, organizované osobně šéfem BIS, panem Koudelkou, který místo co by se držel zejména posledního slova hesla jím řízené organizace „Audi, vide, tace“ nejenže zasahuje do výukových programů základních škol, ale velkohubě vyhlašuje obrovská vítězství nad ruskými a čínskými špiony a podepisuje rozsáhlé zprávy o činnosti BIS, která se díky tomu přesouvá z pozice zpravodajské, nebo také tajné služby, sloužící zájmům státu, do role propagandistického nástroje vládnoucí kliky a samozřejmě i příslušné „nadřízené velmoci“.

P. Diviš 3.4.2024 22:49

A to já zase vím: Vidlákově a vaší upocené snaze ...

P. Diviš 3.4.2024 22:51

I soudruha Černého, aby si nepřipadal odstrčen.

A. Renjascu 3.4.2024 22:56

A je vidět, že pravda a láska se zas ozvala... Jen škoda, že jen ta vaše "pravda" a vaše "láska"...

P. Diviš 3.4.2024 23:11

Lepší P&L, než ty vaše ruské skazky, ti jsou sice naivní, ale nejsou kolaborantské svině.

M. Baloun 4.4.2024 9:00

;-DR^

L. Kolman 3.4.2024 22:34

Co se tomu izraelskému velvyslanci stalo? Prý vyšel z kanceláře ministra zahraničí Lipavského, byl bledý jak stěna a třásla se mu brada. Si ho Lipavský pozval kvůlivá tomu zabití humanitárních pracovníků a dal mu takový kartáč, že se velvyslanec nezmohl na slovo? A ještě mu Lipavský oznámil, že i pan premiér Fiala se na adresu Izraele vyjádřil velice rozhořčeně. Prý mají z naší strany počítat s tvrdými sankcemi a restrikcemi, které budou Izrael hodně bolet.

P. Jirkovský 3.4.2024 22:30

Příliš černýho smradu, nic pro lidi.

P. Diviš 3.4.2024 22:24

To je sranda, jednou se připravujeme na válku moc, podruhé málo.

A "rifle" místo jeans, to říkají (jen) policajti dodnes.

P. Jirkovský 3.4.2024 22:29

Pamatuju si "rifle" před rokem 1968, bylo to, teda alespoň na venkově, vcelku běžný pojmenování.

P. Diviš 3.4.2024 22:52

Ano, před rokem 1968 a na venkově.

J. Ganaur 3.4.2024 23:28

http://www.rifle-jeans.cz/cz/Historie:-):-):-)

P. Černý 3.4.2024 22:35

Právě, že se na válku nepřipravujeme. Aspoň podle Šándora ne. Přestože o nebezpečí války pořád mluví jak vláda, tak náčelník genštábu. Vám to nepřipadá paradoxní?

P. Diviš 3.4.2024 22:53

Mně připadá paradoxní, že ta Putinova pátá kolona (včetně vás) držkuje nad zbrojením i nezbrojením.

P. Jirkovský 3.4.2024 22:23

Ti dva generálští vejškrabkové od Š pořád ještě nemůžou zapomenout, že je armáda ČR prostě nepotřebovala, dva týpkové se sraženou ctižádostí, která byla jen o málo menší, než jejich evidentní neschopnost. Dneska už jen flušou, takže ani s chrakterem to u nich nebude kdovíjaký.

J. Černý 3.4.2024 22:25

Prostě té naší armádě chybíte ;-D;-D

J. Drobný 3.4.2024 23:28

Aby ne vždyť měl plánovanou hodnost majora!:-)

M. Ilsner 3.4.2024 22:13

s. Břich konečně zvedl z gauče svou tlustou zapařenou prdel a odjel posílit russké pozice

J. Černý 3.4.2024 22:23

A ty sis přestal honit šulina, abys napsal svou chytrou zprávu ;-D

P. Smetana 3.4.2024 22:43

Vy jste se, zdá se, ani nesnažil přestat , abyste napsal svou yntelygentní repliku.

P. Černý 3.4.2024 22:01

Generál Šándor: Rusům nevěří, tak proč se Fiala nepřipravuje na válku?

My jsme po zásadní redukci Armády ČR prodali, co jsme mohli. I kdybychom se dnes rozhodli, že si uděláme částečnou nebo jakoukoli povinnou základní vojenskou službu, tak můžu všechny mladé muže ujistit, že se nemusejí bát, neboť stejně nemáme žádná kasárna, ve kterých by bydleli.

když premiér Fiala řekne, že Rusům nevěří, ale nic neděláme? Proč neděláme žádná opatření, abychom se připravili na možný konflikt, když z přesvědčení vlády vychází, že Rusko má dobyvačné tendence a chce dobýt prostor střední Evropy. Chtěl bych říci, že bychom měli být připraveni, obzvláště v této politické situaci, kdy ta míra eskalace k tomu konfliktu je nezpochybnitelná,“ doplnil bezpečnostní expert.

„Kdybychom my chtěli mobilizovat, tak si neumím představit, jak bychom to vůbec dělali, protože všechny instituce, které k mobilizaci sloužily, prostě nejsou,“ konstatoval Andor Šándor.

Celé na: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/General-Sandor-Rusum-neveri-tak-proc-se-Fiala-nepripravuje-na-valku-753239

Směšnost - základní charakteristika české zahraniční politiky a diplomacie - Štefec

Třešničkou na dortíku trapnosti pak byla výprava dvou komiků, Pekarové a Vys-trč-ila do Kyjeva, kde cestu z nádraží paní Pekarová, zřejmě v obavě o svůj život, absolvovala v davu normálně oblečených lidí na kyjevském nádraží v neprůstřelné vestě a helmě, zatímco Mil-oš šel vedle ní, oděn v elegantní rifle a slušivou šálu. I tahle cesta a snímky z ní vzbudily pobavenou mezinárodní pozornost.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/General-Sandor-Rusum-neveri-tak-proc-se-Fiala-nepripravuje-na-valku-753239

P. Černý 3.4.2024 22:06

Štefec, ještě jedna ukázka

Nemohu nevzpomenout ani hrdinskou návštěvu Kyjeva, kterou absolvoval na počátku ruské invaze sám Petr Fiala, předseda české vlády rovněž „z dopuštění“. V utajeném, zatemněném vlaku, jedoucím napříč Ukrajinou, oděn ve slušivé airsoftové (nebo paintballové) imitaci neprůstřelné vesty, si musel připadat jako Rambo. Stejně jako si podle pořízené fotografie připadal jako Napoleon, když nad mapou, vhodně rozloženou na malém stolku, zřejmě spřádal se svým polským kolegou strategické plány na úspěšnou ofenzívu Ukrajiny.

Jako Rambo si nejspíš připadal i diplomat-elév Jan Lipavský, který se při stejně hrdinské návštěvě Ukrajiny a údajné blízkosti fronty nechal vyfotit „naditý“ do nepadnoucí neprůstřelné vesty a příliš malého „blembáku“. Jeho fotka poté obletěla půl světa a všude budila oprávněný smích.

J. Černý 3.4.2024 22:06

Podle zjištění Nejvyššího kontrolního úřadu, tak u nás existují kryty jen pro 10% obyvatel a ochranné pomůcky ( masky apod ) jsou jen pro 5% občanů.

To by byl masakr.