Pátek 24. 5. 2024Jana polojasno10 °C

Diskuse k článku

To tu ještě nebylo

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 443
  • Poslední: 31.7. 2019 9:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Brich 30.7.2019 11:41

Re:

To jsou jen další větvičky.

M. Valenta 30.7.2019 9:15

Koho by jako Aston na MZ chtěl?

Zahradil, bruselský expert na reptání, by měl být rád za Petříčka, který se ukázal zdaleka nejlepším ministrem z té ubohosti co ČSSD do vlády v posledních mnoha letech do vlády dodala. Nebo by si snad ti dva přáli na tomto postu zase třeba Kavana? Ale třeba se brzy dočkají, Okamura, Weigel a spol. čekají. So geht das.

J. Novak 30.7.2019 9:23

Re: Koho by jako Aston na MZ chtěl?

Jestliže má strana (ČSSD) jenom ubohé kandidáty na ministry, tak se nemá o ta ministerstva vůbec.

J. Novak 30.7.2019 9:24

Re: Koho by jako Aston na MZ chtěl?

... ucházet.

P. Kmoníček 30.7.2019 9:10

Hamáček

by mohl Šmardovi, co by potenciálnímu ministru kultury nařídit, aby se dal do pořádku, aby aspoň jako ministr kultury vypadal. Neoholené individuum s rozhalenkou a ohnutým jedním límečkem od košile mi jako ministr kultury nepřipadá.

A. Trick 30.7.2019 9:07

Sestřelit

Cestující na hlavní trati mezi Prahou a Děčínem a dál do Německa musí počítat dnes s velkými zpožděními. Důvod je nezvyklý: ráno vylezl na sloup trakčního vedení sebevrah a odmítá slézt. České dráhy v sekci mimořádnosti jako důvod zpoždění označují zásah záchranářů. Provoz vlaků vedených elektrickou lokomotivou v Děčíně je kvůli zásahu zcela přerušen, vlaky s motorovou lokomotivou mohou projet s omezením. Některé vlaky jsou již zrušeny, ostatní nabírají zpoždění přes hodinu. Policie nechala vypnout napájení celé stanice, aby mohla jednat se sebevrahem. Zatím největší zpoždění má rychlík 675 z Děčína do Prahy, který má aktuálně zpoždění už 140 minut. Velká zpoždění mají i další vlaky včetně motorových rychlíků: například rychlík z Ústí nad Labem do Liberce má aktuálně přes 50 minut.

I. Břízová 30.7.2019 9:24

Re: Sestřelit

Tak to oznámím kamarádovi, který právě tím rychlíkem chtěl odjet z Roudnice. Musí hledat jiný odvoz. Tak aspoň bude vědět proč

J. Lepka 30.7.2019 9:00

No, on MZ postrádal zábavní potenciál i v době,

kdy vystupoval na prknech, jež znamenají svět, v roli klauna v kostkovaném sáčku.

F. Doušek 30.7.2019 9:05

Re: No, on MZ postrádal zábavní potenciál i v době,

Myslím, že je zneuznaným zakladatelem šou Na stojáka.

J. Lepka 30.7.2019 9:11

Re: No, on MZ postrádal zábavní potenciál i v době,

Pokud máte na mysli jeho monolog na téma Peroutka a "vlevo dole", tak ten byl enormně neúspěšný, na rozdíl od většiny Stojákových komiků a komiček ( abych nenarazil)

F. Doušek 30.7.2019 9:35

Re: No, on MZ postrádal zábavní potenciál i v době,

Mám na mysli jeho dávný sólovýstup na prknech tuším Semaforu, právě v tom kostkovaném sáčku.

P. Kmoníček 30.7.2019 11:44

Re: No, on MZ postrádal zábavní potenciál i v době,

Ale to ještě nebyl pro republiku nebezpečný, i když potenciál měl už tehdy.

J. Svoboda 30.7.2019 8:59

Co mi uniklo?

Petříček je neúspěšný papaláš z ČSSD, tak k tomu bych prosil nějaké linky. Děkuji.

Pěkný den.

P. Brich 30.7.2019 9:15

Re: Co mi uniklo?

Úspěšně se chlubil, že vyjednal Babišovo setkání s Trumpem, ledva nastoupil na ministerstvo.

K. Dvořák 30.7.2019 9:29

Re: Co mi uniklo?

Je to asistent Pocheho, který řídí ministerstvo podle pokynů Hamáčka z Aspen Institutu

J. Matuška 30.7.2019 10:06

Re: Co mi uniklo?

9:29

+1

I. Schlägel 30.7.2019 9:34

Re: Co mi uniklo?

Řeč není ani tak o Petříčkovi, který je na českou politickou bažinu vcelku schopný, ale o zaměstnávání straníků na úřadech vedených socany. Což je problém všech stran, i když socani jsou v této disciplíně v mírném vedení a snaží se o trhák před cílovým praporkem. Závislost na státním cecku je větší než na koksu.

K. Janyška 30.7.2019 8:52

Tzv. České vlády jsou jen správními jednotkami EU, tedy

Německa, pro území bývalé České republiky a je úplně jedno, kdo v nich sedí a bude sedět, Astone. Je také úplně jeno co se v nich děje.

Není však jedno, kdo je tohoto území prezidentem, když mu hloupí poslanci a senátoři dali stejně vysokou legitimitu, jako sobě. Má tedy možnost řádit jak pominutý. A dělá to... Dzp.

J. Lepka 30.7.2019 9:05

Re: Tzv. České vlády jsou jen správními jednotkami EU, tedy

Proč svádíte na poslance a senátory hloupost "lidových" voličů, oni prezidenta už nevolili. Ovšem ani neupravili prezidentské pravomoci, to s legitimitou nemá nic společného a rozhodně neopravňuje Mlhoše vykládat si své ústavní povinnosti svým pomstychtivým a ješitným mozkem.

K. Janyška 30.7.2019 9:12

Re: Tzv. České vlády jsou jen správními jednotkami EU, tedy

Vy asi nevíte co to legitimita je, co ? Dzp.

F. Doušek 30.7.2019 8:45

Co se to děje? Foldyna se lepí

na Kellnera?

J. Jelínek 30.7.2019 8:57

Re: Co se to děje? Foldyna se lepí

To je pravděpodobně "jen" takový signál před nastávajícím soubojem titánů.

J. Venc 30.7.2019 9:02

Re: Co se to děje? Foldyna se lepí

Přes 20let se "živí" mlácením hubou v politice a padá na další angažmá soumrak, nepřestoupí-li. Možná zamíří do IVK, okysličit tamní autentické konzervativce.

:-)

J. Drobný 30.7.2019 8:44

Z jiného soudku

Zatímco tady se řeší nekonečné lapálie s ministrem kultury u sousedů mají jiné starosti, aneb co v ČT neuvidíte : Hrůzostrašné Německo: Dnes dopoledne na nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem shodil muž(40) původem z Eritree matku s dítětem pod vysokorychlostní vlak! Ve Freiburgu řeší případ hromadného znásilnění mladé dívky jedenácti převážně žadateli o azyl a v Dusseldorfu museli během měsíce třikrát vyklidit celé koupaliště a to proto, že toho kulturního obohacení je prostě moc, agresivity ještě víc a Němci se už jednoduše bezpečně nemohou koupat ani na tom koupališti.

F. Doušek 30.7.2019 8:47

Re: Z jiného soudku

V ČT ta zpráva byla minimálně dnes ráno v 8 hodin ve zprávách. Stačí se koukat, Drobný.

J. Drobný 30.7.2019 11:10

Re: Z jiného soudku

Tak jsem si dal tu práci, pane Doušek a ty zprávy v 8 vyhledal, bohužel tam nic takového není. Ale dozvěděl jsem se, že v Etiopii vysadili za jediný den 350 miliónů stromů, státní úředníci na to dostali od premiéra volno. No není to inspirativní v boji s kůrovcem?

P. Hlosta 30.7.2019 8:56

Re: Z jiného soudku

Podařilo se mu shodit matku s dítětem a několik dalších cestujících se mu ubránilo. Měl snahu pod vlak dostat více lidí. Nejde o první případ shození cestujících na nádražích. Asi nový vynález, jak provádět intifádu.

V. Novák 30.7.2019 9:48

Re: Z jiného soudku

50% Eritrejců jsou křesťané.

V. Pavelka 30.7.2019 10:32

Re: Z jiného soudkuno

Křestani zůstali doma,.

J. Mikeska 30.7.2019 9:21

Re: Z jiného soudku

Vzpomněl jsem si na jeden diskusní příspěvek ohledně ilegálních migrantů, který jsem někde četl před cca 3 lety:

"O Němce strach nemám. Jednoho dne pohár přeteče a Němci rázně vyřeší tento problém s důsledností tomuto národu vlastní."

Pro Hamáčka: Jen cituji, já sám takové řešení důrazně odsuzuji!!!!!!!

P. Forejt 30.7.2019 8:38

tanečky kolem graffiti

zásah amatéra nám ztížil práci ...mohl Karlův most i poškodit (sic). Tyto další pitomosti tzv. "odborníků" kolem té klukoviny jen dokládají, v jakém podivném systému, kterému někdo říká demokracie a bláznivém Kocourkově vlastně žijeme.....n-tssss