Úterý 21. 5. 2024Monika polojasno10 °C

Diskuse k článku

Smutná postava

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1245
  • Poslední: 8.1. 2013 0:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
I. Gellner 7.1.2013 18:05

Re: Jak dopadne volba?

Díval jsem se na to. Ty nepravdivé výroky se tákaly min. mzdy, za jeho vlády zvyšované. Zas taková hrůza to nebyla.

Ten můj žebříček tipoval pořadí, nikoli můj osobní názor.

M. Martinovská 7.1.2013 18:07

Re: Jak dopadne volba?

tak tak. Moje přání by bylo:

1. kníže, 2. Roithová, 3. Fischer, 4. Franz...... poslední Bobo a Fischerová a ostatní na jedné hromadě.

O. Uživatel 7.1.2013 18:18

Uživatel požádal o vymazání
P. Hofman 7.1.2013 18:00

Re: Jak dopadne volba?

Finále bude Fischer nebo Schwarzenberg proti Dienstbierovi. Nepostoupí s pěkným výsledkem Zeman a Roithová. Zbylí čtyři jsou z hlediska presidentské volby nevýznamní.

P. Vandas 7.1.2013 18:07

Re: Jak dopadne volba?

 Je zřejmé, že se i zde v odhadech značně lišíme, ač spektrum preferencí diskutérů je známé.Velkou roli bude mít nízká, či vysoká účast. Když bude vysoká tak půjdou k volbě ti odhodlaní, a mohou překvapit třeba Franz, či Bobo.Pokud půjde málo voličů, tak to zvýhodní Zemana.

P. Hofman 7.1.2013 18:11

Re: Jak dopadne volba?

Netipuji podle svých preferencí, ale podle odhadu nálady voličů. Vše může být ale nakonec úplně jinak.

J. Boleslav 7.1.2013 18:36

Re: Jak dopadne volba?

Já Vám to potom rád připomenu. Vaše tipy nejsou IMHO příliš reálné.

P. Boublíková 7.1.2013 18:11

Re: Jak dopadne volba?

1) Zeman, 2) Fischer, 3) Franz, 4/5 Dienstbier/Schwarzenberg, další pod 5 %.

J. Kombercová 7.1.2013 18:15

Re: Jak dopadne volba?

První a druhé pořadí souhlas, event. prohozeni, třetí kníže... vy nám sem toho Franze šikovně nastrkujete, ale  aby získal dobrou pozici, to by musely být volby elektronické a  to nebudou. :)

P. Boublíková 7.1.2013 18:23

Re: Jak dopadne volba?

:-)

Každopádně vyhraje, jak říká pan Čepek, český čurčil. Média se po vzoru celebrit začínají otáčet proti Fíšovi a to je jeho konec. Zaplaťpánbu.

M. Martinovská 7.1.2013 18:29

Re: Jak dopadne volba?

Ale né - jak vítězí ten populista ulhaný, já se obracím víc pro Fischera. V druhém kole....

J. Ryba 7.1.2013 18:20

Re: Jak dopadne volba?

odhady? Ani náhodou...vlastně jo, tady....a prohrál a poslal pak jisté dětské nadaci nějaké prašule

P. Vandas 7.1.2013 18:21

Re: Jak dopadne volba?

Já mám dětskou nadaci doma.

J. Ryba 7.1.2013 18:27

Re: Jak dopadne volba?

nojo, vy katolíci nevíte, kdy máte dost :-)

J. Tolman 7.1.2013 17:41

Paní Kombercová

na změnu mého mínění o někom je Patočka malý pán. Počínaje Drobilovou aférou přes Nečasův nepodpis paktu solidarity až po tuto amnestii očekávám od knížete rozhodný postoj. Nyní jsem si konečně uvědomil, že se ho nedočkám. To je vše.

Patočka v tom má pouze tu roli, že moje pocity v této věci přesně popsal.

Bude hlasování o důvěře vládě. K té vládě, jejíž premiér celou dobu kryje korupci, podrývá naši pozici v EU a nyní spolupodepsal amnestii. Co myslíte, že kníže udělá?  

Nezlobím se na nikoho, kdo ho volí. Bude-li zvolen, uvítám to a bude i mým prezidentem. Ale není mým kandidátem. Hlas dám v 1. kole jinému.

M. Martinovská 7.1.2013 17:43

Re: Paní Kombercová

Patočka - je to ten Jakub, co krátce šéfoval a posléze rozložil Literární noviny, projevoval se národovecky a zapletl se v kauze Kuřimského týrání dětí? ten je podle mě naprosto nevěrohodný.

J. Kombercová 7.1.2013 17:44

Re: Paní Kombercová

No, tak jsem reagovala včera.

J. Tolman 7.1.2013 17:47

Re: Paní Kombercová

Nevím. Pro daný účel je to irelevantní.

M. Martinovská 7.1.2013 17:50

Re: Paní Kombercová

Pro daný účel to pro mě není irelevantní - nevěřím mu ani dobrý den. Co když lže,  už to má vyzkoušené?

J. Tolman 7.1.2013 17:56

Re: Paní Kombercová

Máte na to plné právo.

I. Gellner 7.1.2013 17:49

Re: Paní Kombercová

Mě se nejvíce líbil, když nebyl schopen vyúčtovat 29mil Kč v Kocábově nadaci, pocházející z vytunelovaného Trendu.

J. Tolman 7.1.2013 17:50

Re: Paní Kombercová

Paní Martinovská, šlo o tento text:

http://www.denikreferendum.cz/clanek/14672-ani-schwarzenberg

Ale vy jako fanynka Petra Nečase a Marka Bendy ho raději nečtěte.

M. Martinovská 7.1.2013 17:54

Re: Paní Kombercová

Já jsme Bendova fanynka! To je novina. Text toho lháře se mi ani nechce číst a znám lidi z literárek, kteří ho zažili a vím, jak o něm mluvili.

M. Martinovská 7.1.2013 18:00

Re: Paní Kombercová

Ale přesto děkuji za odkaz.

J. Tolman 7.1.2013 18:01

Re: Paní Kombercová

Dyť Vám říkám, abyste to nečetla.

J. Kombercová 7.1.2013 17:44

Re: Paní Kombercová

Kníže je pro mne mezi slepými kandidáty jednookým králem. Así tak.

J. Tolman 7.1.2013 17:46

Re: Paní Kombercová

Nic proti. Stále si Vás velice vážím.

J. Kombercová 7.1.2013 17:47

Re: Paní Kombercová

:) Dík, pane Tolmane.

V. Hajková 7.1.2013 17:50

Re: Paní Kombercová

Kolik   VÁŽÍ  -  P.  Kombercová???   :-))))))))))))))))))))))

M. Martinovská 7.1.2013 17:49

Re: Paní Kombercová

Ale my jako voliči nemáme proto tři oči. Jsou to lidi jako my, nadčlověky nevedeme, všichni tu mají nějaký neexistující Masarykovský ideál, který jej jen výplodem touhy po dobrém králi  - i Masaryk používal zákulisní tahy stylu - "musíte najít neco na..." byl to statečný člověk a měl spoustu skvělých vlastností, ale taky člověk normální a pár důležitých věcí nepochopil (nebezpečí fašismu - nebo zase přecenil - nebezpečí od  feudálů) - píšu to sem proto, že kandidáti jsou poměřováni jakýmsi jeho latentním, ideálním obrazem, ketrý není reálný. Chci za prezidenta i člověka, který udělal chybu - odvážný člověk dokáže udělat chybu a jít dál. 

Tím chci říct, ve druhém kole v nouzi i Fischera.

J. Kombercová 7.1.2013 18:01

Re: Paní Kombercová

Tady se lišíme, pokud do druhého kola postoupí Fischer se Zemanem, volit nepůjdu.

Asi jsem tu svou poznámku zjednodušila, až je blbá... byla by pro mne docela zajímavá i paní Roithová a třeba i paní Fischerová, ale mohu jen jednoho.