Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Diskuse k článku

Senátoři na vážkách

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 794
  • Poslední: 6.1. 2012 23:39
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Prokop 5.1.2012 16:30

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

Já vím, vy zřejmě prd.

Mohl chtít nepopulární, ale správné (jako Churchill), pak by ale nebyl ministerským předsedou. Takže propagoval nesprávné, buďto pro svůj prospěch nebo ze slabosti. Nevědomost nepředpokládám.

Pohrdání do toho taháte vy.

O. Kadlec 5.1.2012 16:37

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

Jenže Churchill byl byl premiérem, žádný prázdný kecal, jaké preferují zdejší pravičáci, a dřív než se jím stal si ho vzal do vlády - Chamberlain. A ze svého mylného úsudku vyvodil o rok později, ještě stále Chamberlain, správný závěr a podruhé neustoupil. A když se stal premiérem Churchill, vzal si do týmu i Chamberlaina, který - podle Churchillova svědectví - nechal na válečném úsilí život.

M. Prokop 5.1.2012 16:42

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

Nic jiného, než poněkud iracionální odpor k pravici, ve vašem výplodu vypozorovat nelze.

Doporučím četbu.

O. Kadlec 5.1.2012 17:07

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

To je odpor k politickému extrémismu. A k jeho spojenci - politické hlouposti. Ne k pravici.

Jenže pravici vy neuznáváte. Je na vás moc levicová, co?

R. Tesařík 5.1.2012 16:28

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

přiměli odhalit karty ...to je na mě silný kafe. Helsinky nic nerozjely. Ruka trhu, ta nenáviděná ruka trhu, to rozjela.

M. Prokop 5.1.2012 16:34

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

No, já o Chartě něco věděl, vy asi také, ale většina lidí jen to, co jim napsalo RP a řekla TV. Takže rozjezd skutečně nula nula prd.

L. Brabencová 5.1.2012 15:51

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

Bush mladší měl?

R. Tesařík 5.1.2012 15:55

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

ano.

F. Šimek 5.1.2012 16:08

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

ano.....proboha je co? Klinton měl Lewinskou, ale tu já bych taky bral.....vy ne?

P. Novák 5.1.2012 16:18

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

Vy neluštíte křížovky? Ano - přitakání, souhlas.

R. Tesařík 5.1.2012 16:25

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

to je zbytečný.

F. Šimek 5.1.2012 16:28

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

to je dobrý....bývá taky souhasím, jsem pro, je to tak, rozumíme si....na tři písmena by se to nevešlo ani Holzannovi....

F. Šimek 5.1.2012 16:08

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

J. Tolman 5.1.2012 16:12

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

Bush mladší byl velmi schopný prezident a zoufale chybí. Jeho rozhodnutá vrátit teroristům úder a přenést válku na jejich území bylo odvážné a správné.

R. Tesařík 5.1.2012 16:30

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

vidíte, že umíte napsat taky něco rozumného.-)))

J. Stejskal 5.1.2012 16:23

Re: K diskuzi o americkém prezidentovi níže

ano.

L. Brabencová 5.1.2012 15:34

Také vládci.

http://www.bomba.cz/video/waldemar-matuska-krysar/

F. Šimek 5.1.2012 15:45

Re: Také vládci.

je to moooc hezký.....ale co ti dnešní krysaři, nebo to jsou nekrysaři?

L. Brabencová 5.1.2012 15:50

Re: Také vládci.

Dnešní jsou vázáni ústavou, ti minulí dělali ústavu podle své strany.

F. Šimek 5.1.2012 16:00

Re: Také vládci.

jestli dobře rozumím, pak ti dnešní jsou vázáni nestranou? Jeden je z toho blče....

L. Brabencová 5.1.2012 16:16

Re: Také vládci.

nevládne jedna strana a navíc v parlamentu je opozice a v senátu také.

F. Šimek 5.1.2012 16:20

Re: Také vládci.

už mlčím.....

L. Brabencová 5.1.2012 16:21

Re: Také vládci.

:-)

D. Streit 5.1.2012 15:20

Když vidím kandidáty, změnil jsem názor ve prospěch přímé volby

Nic horšího už snad být nemůže, než co je nám po Klausovi nabízeno politiky:

http://streit.blog.idnes.cz/c/239489/Okamuru-bych-volil-jen-z-nouze-Lec-nouzi-politici-nastoluji.html

O. Uživatel 5.1.2012 15:30

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 5.1.2012 15:33

Re: Když vidím kandidáty, změnil jsem názor ve prospěch přímé volby

Souhlas.

M. Prokop 5.1.2012 15:44

Re: Když vidím kandidáty, změnil jsem názor ve prospěch přímé volby

A domníváte se, že nabídka pro přímou volbu bude lepší?

M. Varadinková 5.1.2012 15:52

Re: Když vidím kandidáty, změnil jsem názor ve prospěch přímé volby

Lepší, to nevím (to záleží, kdo v ní bude), ale bude širší. Ale já nejsem nadšeným stoupencem přímé volby, protože ji bez ohledu na kvalitu nabídky stejně rozhodnou média, a ta jsou bohužel pravdolásková. Můj souhlas se netýká přímé volby jako takové, ale obsahu toho článku pana Streita. Toho Okamuru vidím podobně jako on.

J. Kombercová 5.1.2012 16:04

Re: Když vidím kandidáty, změnil jsem názor ve prospěch přímé volby

Kdo toho Okamuru protlačuje, víte to, paní Varadinková? Má styky v médiích, kterých, kteří lidé ho takhle zčistajasna protlačují, když ještě v nedávném článku tady na Psu říkal, že politické ambice žádné nemá? Kdyby to byli pravdoláskovníci, ty už byste odhalila a mlátila nás jimi o hlavu.

M. Varadinková 5.1.2012 17:03

Re: Když vidím kandidáty, změnil jsem názor ve prospěch přímé volby

Já myslím, že ho protlačili čtenáři idnes v tamní anketě, protože některé jeho názory znějí rozumně, jiné populisticky. A toho vítězství v anketě si všimli socani a mají z toho vítr,  a až následně o těch vyděšených socanech informují média v souvislosti s projednáváním přímé volby v senátu. Nemyslím, že je Okamura pravdoláskový, to by to v médiích svištělo mnohem intenzivněji a už by měl kolem hlavy svatozář.  Což ale neznamená, že ho ještě dodatečně nemohou zkonvertovat, ale spíš o tom pochybuju, protože to není jejich typ. Jejich typ jsou žvanilové jako třeba Švejnar, za kterými žádná práce vidět není a hledají svou obživu jako poraděnkové a podobní ometáci, ochotní odhodit zdravý rozum a žvanit eurohujerské kecy. Takže spíš se dá čekat nějaká mediální dehonestace Okamury, pokud by snad reálně mohlo hrozit, že jim vypálí rybník.

J. Kombercová 5.1.2012 17:19

Re: Když vidím kandidáty, změnil jsem názor ve prospěch přímé volby

Švejnara si zasekla socdem a to už mu asi nikdo neodpáře. Okamuru ale do té ankety někdo dát musel, zatím byl mediálně známý (prostým občanům) přes cestovní kanceláře... já ho znám z článků na Psu.