Pátek 17. 5. 2024Aneta polojasno10 °C

Diskuse k článku

Schválen rozpočet

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1401
  • Poslední: 9.12. 2013 16:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
K. Berka 8.12.2013 22:21

Re: Lidská paměť je diferencovaně krátká

Já jsem jenom člen Svazarmu!

P. Vandas 8.12.2013 22:23

Re: Lidská paměť je diferencovaně krátká

Vy jste z toho Svazarmu volaký zblblí, či čo?

K. Janyška 8.12.2013 22:27

Re: Lidská paměť je diferencovaně krátká

Svazarm byla antikomunistická líheň. Celá české motoristická reprezentace byla světa protřelá... Dzp.

P. Vandas 8.12.2013 22:30

Re: Lidská paměť je diferencovaně krátká

A že na Vás, ta protřelost, nenechala žádnou stopu?

J. Láníček 8.12.2013 22:22

Re: Lidská paměť je diferencovaně krátká

A i kdyby, co to mění na citovaném?

J. Václavíková 8.12.2013 22:23

Re: Lidská paměť je diferencovaně krátká

A co z toho nesplnil? :-)

K. Berka 8.12.2013 22:24

Re: Lidská paměť je diferencovaně krátká

Janyška má asi lepší informace o mě samém, než já.

M. Varadinková 8.12.2013 22:46

Re: Lidská paměť je diferencovaně krátká

Chraň nás Pánbůh před idealisty, kteří si vysní Utopii. Obvykle takoví po sobě zanechají milióny mrtvých.

J. Láníček 8.12.2013 21:47

Vyrovnávání účtů s nepřáteli

po změně režimu bylo v Česku po roce 1989 zdaleka nejmstivější a nejzlovolnější ze všech postkomunistických zemí. Konec konců nejmstivější byla pomsta Čechů na domnělých i skutečných kolaborantech po roce 1945. Je tomu tak, že slaboši bývají nejhnusnější, když nabudou po převratu nekalým způsobem moc. Nekomunisté i komunisté ve vládě po roce 1945 spoléhali na mstivost davů, na lidové soudy, na potlačení práva na odvolání .... Tak nás například hodnotí v jednom evropském (kapitalistickém) státě!

P. Vandas 8.12.2013 21:51

Re: Vyrovnávání účtů s nepřáteli

Asi vědí, jak to tu probíhalo. :-):-)

R. John 8.12.2013 21:53

Bratře barikádníku,

tohle je materiál k propagandě, až s Falmrem a Grébou vyhrajeme ty volby...    ale máte to stejně íčou ke zdi , proletariát nepodporujete, družbu nepěstujete... tak co s váma .. i když , pořádně dát za uši vnitřnímu nepříteli taky není špatná stranická kratochvíle...   to se zase na ÚV vyblbneme...              :-)

J. Láníček 8.12.2013 21:59

Re: Bratře barikádníku,

Na ÚV budete možná vy, nás dědinčany k tomu těžko pustíte. Revoluce se vždycky dělá v Praze, tam si pak rozeberete i nejlepší fleky. Tak tomu vždycky bylo a tak to i zůstane. Jsem četl, že tam máte minimálně o třetinu vyšší platy než my ostatní. Holt Pražák - za komunistů ještě policajt a horník - musí být vždycky spokojený. Na to se vždycky dbá.

R. John 8.12.2013 22:04

Mě je to také líto, nejsem necita ,

až vás soudruhy z terénu pro výstrahu budeme trestat.. ale co naděláme, boj o lepší zítřek si žádá obětí....  to je ta dialektika....

M. Luňák 8.12.2013 21:57

Re: Vyrovnávání účtů s nepřáteli

Ty už jsi soudruhu v pekle? To máš za to, že jsi hulil doutníky z Kuby.

M. Prokop 8.12.2013 21:59

Re: Vyrovnávání účtů s nepřáteli

K žádnému vyrovnání účtů s tou komunistickou verbeží nedošlo, tedy po plyšáku. Tehdy jsem si nemyslel že je to chyba, dnes už k tomu názoru moc daleko nemám.

Stran dob po roce 1945, ano, kdejaký kolaborant honem vstupoval do KSČ a tam vyměnil kolaboraci s Třetí říší za kolaboraci s CCCP.

P. Han 8.12.2013 22:15

Re: Vyrovnávání účtů s nepřáteli

To myslíte vážně? Jaké vyrovnávání účtů? Čalfa a Vacek ve vládě, jedinej zavřenej Štěpán a toho zas rychle pustili... to je tedy sakra mstivost a zlovolnost. To takovej Ceaušescu by mohl vyprávět... tedy kdyby mohl vyprávět...

M. Prokop 8.12.2013 22:23

Re: Vyrovnávání účtů s nepřáteli

Oni jsou soudruzi pořád stejně ulhaní.

M. Luňák 8.12.2013 22:25

Re: Vyrovnávání účtů s nepřáteli

Škoda, mohli si před exekucí povykládat na Strahově fšeci. Augusto měl recept :o)

L. Novák 8.12.2013 21:45

Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Teď ještě jak naložit s bolševiky. :-P

P. Vandas 8.12.2013 21:47

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Jenom , aby si nevzali příklad z Neviditelného Psa. To by také mohli bolševici skončit na lucernách, jak zde někteří hrdinové doporučují a kopou Havla do kotníku, že to neudělal.

M. Luňák 8.12.2013 21:50

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

No jenom se nezblázni. Aspoň by byl pokoj. A nekopu ho do kotníků. Diskutoval jsem s ním o tom mnohokrát. Tehdy to ale byl můj šéf. Tak jsem musel sklapnou patky.

Zbytek se dozvíš v mých pamětech :o)

P. Vandas 8.12.2013 21:52

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Ale nebuď vztahovačnej. Ty tu žádný věšení nehlásáš. :-):-)

M. Luňák 8.12.2013 21:54

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Promiň starému cholerikovi, ale Havel slíbil proces. Od předsedů výborů KSČ (všech), měli dostat minimálně 1/2 roku nucených prací. Po zvolení Havla presidentem jim měl dát podmíněnou milost. Na deset let. Jak to dopadlo víme všichni :o(

M. Varadinková 8.12.2013 22:00

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Havel byl hajzl, který spokojil akorát s tím, že zlikvidoval Slušovice. Čalfu,  Junka a další přece potřeboval pro své osobní kšefty. Hnus. A ty mu ještě pořád vězíš v zadku. Jsi totiž stejný hajzl, jako on, Arnošte.

M. Luňák 8.12.2013 22:03

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Ahoj Vlasto, jak se daří?

M. Prokop 8.12.2013 22:05

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Ty Slušovice nerozkradli slušovičtí, ale Havel?

K. Janyška 8.12.2013 22:09

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Byly neprovozuschopné bez pomoci rudých a svého výsadního postavení... Dzp.

M. Prokop 8.12.2013 22:24

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Také bych to tak viděl.

M. Varadinková 8.12.2013 22:27

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Oba o tom víte prd. Když se tehdy Havel rozhodl Slušovice zlikvidovat, s pomocí tajných služeb, policie, veškerých úřadů a médií, bez ohledu na platné zákony, tak prostě neexistovala sebemenší šance to přežít. A nebylo nikde dovolání. Havel byl tehdy modla, panoval zde jeho absolutní kult, něco jako KIm v Koreji. Nikdo se mu neodvážil vzepřít. Naprostá zvůle všech státních orgánů, horší jak za komoušů.

A hajzlík Arnošt to moc dobře ví. Káceli prý les, tak lítaly třísky. Fakt hnus.

M. Ilsner 8.12.2013 22:32

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Jako Kim v Koreji .... vy zřejmě ráda hulíte.

M. Varadinková 8.12.2013 22:38

Re: Pád sochy Lenina v Kyjevě... to je doufejme jen začátek

Nehulím. V první letech byl Havel uctíván jako Kim v Koreji. A když ukázal prstem na Slušovice, mohli se všichni přetrhnout, aby je zničili. Média i úřady, policie i tajné služby. Všichni se snažili vlézt mu do zadku a zavděčit se.