Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Diskuse k článku

Rozdělte ten balík

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 452
  • Poslední: 12.6. 2017 9:39
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Doušek 10.6.2017 20:25

Re: Dnes si občané ČR.....

Kecale Tricku, z uvedených velitelů SS, kteří se podíleli na vyhlazení Lidic není ani jeden původem ze Sudet.

F. Doušek 10.6.2017 13:28

Dobrá dvojka:

https://www.youtube.com/watch?v=MQBkV7s0sV0

A že je dnes mezinárodní den Ginu Beefeater víte?

R. Neveselý 10.6.2017 14:30

Re: Dobrá dvojka:

Super.

V pondělí bude mezinárodní den informovanosti o fibromyalgii.

F. Doušek 10.6.2017 15:09

Re: Dobrá dvojka:

Musel jsem vyhledat, co to je. Tudíž jsem informován předčasně.

J. Anděl 10.6.2017 16:53

Re: Dobrá dvojka:

Já tedy počkám na pondělí :-)

L. Kolman 10.6.2017 13:21

A tímto bych to zakončil

Je to jedna velká faleš a přetvářka. Například teď to divadlo - Katar versus Saúdská Arábie a další američtí arabští podržtaškové. V Británii před volbami stále hlasitěji znělo obvinění, že vláda víc než rok tají zprávu o financování teroristických útoků v zemi. Dokument se totiž podle deníku The Independent "údajně zaměřuje na roli Saúdské Arábie". Indiskrétnost v podobě zveřejnění podobné zprávy by nepochybně ohrozila britské kšefty s Rijádem, které se počítají na miliardy liber. A Trump v první řadě "zastává jasný postoj, podle nějž svět není mezinárodní komunitou, ale arénou, v níž se střetávají státy, byznys a nevládní aktéři a snaží se dosáhnout výhod". A tak je to se vším, demokracie nedemokracie.

V. Kotas 10.6.2017 13:45

Re: A tímto bych to zakončil

Přesně tak to je, vždy jde o peníze. Jenže Trump se v těch " kšeftech " pohyboval, na rozdíl od těch všelijakých aktivistů, za kterými není vidět žádná práce, jen keci ( za dotace ).

R. Brzák 10.6.2017 12:52

"...čí debilní politika je vyhnala z jejich domovů..." - pan

Kolman...

Můžeme se spolu dlouho bavit o tom, co je v kořenech masové migrace. Vy můžete za vší vidět americký či západní vliv včetně bombradování apod. Já můžu vnímat jako problém islám znemožňující rozvoj společnosti, dlouhodobé vytváření závislých na státní či nadstátní pomoci (tzv. rozvojové programy placené z peněz občanů Západu) a v kořenech ještě hlubší opuštení kolonií a ponéchání je kmenovým náčelníkům. Ale nic z toho není relevantní k otázce, kterou jsem Vám nabídl - totiž, co je to pomoc? Pomůže miliardám chudých přijmout je do našich zemí, nepřipravené a neschopné integrace (protože asimilačních tlaků je zbavujeme, abychom je, možná v souladu s Vašimi představami, ochraňovali i zde), s kulturou, která je s naší v ostrém rozporu?

Z mého pohledu je jedinou možností rekolonizace - a aby Vás to příliš "nebolelo", model můžeme použít například ten Baťovský - tedy zakládání soběstačných měst na území, kde se chudí a potřební přirozeně vyskytují. A to s našimi penězi, nikoliv státními - pokud rozumíte. Jde o nutnost maximální odpovědnosti - a ta je dosažitelná u vlastníka, ne u přerozdělovače. A s vynaložením pracovních sil těch, které si paní Merkel zve k sobě do Německa (inženýři a doktoři z Magrebu, Sýrie a rovníkové Afriky...). Ovšem podle pravidel naší civilizace - té křesťanské, ne křesťanistické, která se projevuje sebevražednou mulitkulturou, kterou její nositelé považují za humanismus.

R. Brzák 10.6.2017 12:53

Re: "...čí debilní politika je vyhnala z jejich domovů..." - pan

za vším...bombardování... (vášeň mne unesla, psal jsem rychleji, než moje prsty stíhají)

L. Kolman 10.6.2017 12:59

Re: "...čí debilní politika je vyhnala z jejich domovů..." - pan

O tom se pobavte s Vandasem, ten tomu rozumí líp. Ten to lehce zjistil při jednom večerním rozjímání, že za to může Rus. Může za to Rus v Afghánistánu. Sice už je to dost pátků, co tam dlel Rus, ale všechno má svou setrvačnost. Jak ty dobře započaté ekonomické počiny Kalouska u nás, co za ně teď sklízí úrodu Babiš.

R. Brzák 10.6.2017 13:03

Re: "...čí debilní politika je vyhnala z jejich domovů..." - pan

Takže zase unikáte? Já tedy přijmu Vaše tvrzení - dobře, za vše můžeme my (protože Amerika, Západ, imperialisti - to jsme prostě my, křesťané (imperialismus i kapitalismus je v souladua možná i vychází z křesťanství, přinejmenším toho západního). Tak, a co teď, odpovíte? Pomůžeme jim tím, že je sem hromadně přijmeme, se všemi jejich a našimi rozpory (připomínám, že ty naše rozpory jsou v základech naší prosperity, za kterou se oni utíkají)?

O. Uživatel 10.6.2017 13:10

Uživatel požádal o vymazání
L. Kolman 10.6.2017 13:10

Re: "...čí debilní politika je vyhnala z jejich domovů..." - pan

Nemusím dlouho přemýšlet, to už mockrát citovala řada jiných a významnějších osob než jsem já. Že když se jim chtělo pomáhat, mělo se jim pomáhat u nich doma, ne jim tam roubovat demokracii bombami a raketami. Zvlášť když tam k tomu nejsou vhodné podmínky a ani o to nestáli.

R. Tesařík 10.6.2017 14:37

Re: "...čí debilní politika je vyhnala z jejich domovů..." - pan

Nějak jste z toho vynechal osvobozenecký boj, podporovaný komoušema...

J. Matuška 10.6.2017 11:32

Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

Útoky na prezidenta jsou projevem všeobecné neúcty ke stáří. Já ho obdivuji, že to vydrží, říká režisér Jan Kačer

Podle režiséra Jana Kačera sice nelze souhlasit se vším, co dělá prezident Miloš Zeman, ale to, jak na prezidenta neustále útočí média, je prý nepřijatelné. "Ze sdělovacích prostředků se dozvídám jen to negativní. Prezident jede do Číny a jeho cesta není popsána na prvních stránkách, jak by se u státní návštěvy slušelo, a co se doopravdy dojednalo, se dočtu na páté straně, a to s patřičným úšklebkem. Tímhle neustálým opakováním negací se vytváří obraz člověka, který je podle mě naprosto neadekvátní," říká v rozhovoru pro Lidové noviny Kačer. PL

A. Trick 10.6.2017 11:47

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

Kdo nepomlouvá Zemana není Čech. Hop, hop, hop!

R. Neveselý 10.6.2017 12:11

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

"...jeho cesta není popsána na prvních stránkách, jak by se u státní návštěvy slušelo..."

Nebude to tím, že to nebyla oficiální státní návštěva? Kačer je dobrý herec a režisér, ovšem jinak nic moc. Mohl by si totiž všimnout, že soudruh prezident dělá naší zemi ostudy kopec.

F. Doušek 10.6.2017 12:15

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

A není on ten Kačer nakonec dokonce "sluníčkář"?

R. Neveselý 10.6.2017 12:55

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

JE !!!

R. Sorge 10.6.2017 12:41

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

To nebyla oficiální státní návštěva ?

Co tam dělali ti ostatní státníci, ti tam taky byli soukromě ?

R. Neveselý 10.6.2017 12:55

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

Nebyla oficiální. Návštěvy se dělí na pracovní, státní a oficiální státní. Rejpale.

R. Sorge 10.6.2017 12:58

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

A jaká to byla podle Vás návštěva a kde je to uvedeno ?

A proč by neměla být na titulní stránce ?

Nevím proč by režisér Kačer měl být nic moc, nesaháte mu ani po kotníky.

R. Neveselý 10.6.2017 13:15

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

Doktore, to kyselo je moc kyselý. Tak si polibte (co chcete).

R. Sorge 10.6.2017 15:57

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

Já to věděl, že jste rodný bratr Ryse a Prokopa.

R. Morava 10.6.2017 12:43

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

Zeman sice začíná senilnět, což se ukazuje třeba na serviltě k Číně, nebo nepochopení minimálních positiv Kellnerových obchodu pro naše občany.

Ovšem zapomněl jste jakou má Zeman "konkurenci". Uchylný zrádce Macron, placený Rotchieldem a bankovními spekulacemi a podporující multikulti i v době, kdy se ví že je to průšvih. Merklová která nechápe, že invazi je třeba vzdorovat a s kterou žádný chlap nevydrží. Lucemburský předseda vlády má za ženu muže, Mogherini z europarlamentu je komunistka? Pardon ale jestli si myslíte, že před těmito politiky nám Zeman dělá ostudu, máte divný vkus.

O. Uživatel 10.6.2017 12:46

Uživatel požádal o vymazání
R. Neveselý 10.6.2017 13:16

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

Ano, po zkušenosti z nedávna si to též představit dovedu.

O. Uživatel 10.6.2017 13:18

Uživatel požádal o vymazání
S. Lazárek 10.6.2017 13:25

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

S odstupem času jsem i docela rád, že tehdy nevyhrál kníže, protože pohled na starého hradního muže s hůlkou, který má víc starostí sám se sebou, než se svým úřadem, je smutný. Doufám, že Zeman má jeeště zbytky nějakého zdravého úsudku a podruhé už kandidovat nebude, i když.....

Neumím si představit, že bych Zemanovi hodil svůj volební lístek, to bych ho raději snědl.

O. Uživatel 10.6.2017 14:02

Uživatel požádal o vymazání
A. Trick 10.6.2017 13:07

Re: Obdivuji režiséra Jana Kačera za odvahu!

"Zeman sice začíná senilnět, což se ukazuje třeba na servilitě k Číně"

Servilita ke komu ukazuje na vynikající duševní schopnosti?

Britská královna též začíná senilnět?