Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Diskuse k článku

Příběh kauzy Diag Human

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 471
  • Poslední: 15.6. 2011 16:33
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Brabencová 9.6.2011 18:09

Re: Pane Vandasi, necháme toho spycha na příští týden, jo ?

Jak vám všem závidím. Pivo to ne, ale tak vůbec.

P. Vandas 9.6.2011 18:43

Re: Pane Vandasi, necháme toho spycha na příští týden, jo ?

 Jasná zpráva, já též nestíhám. Musím připravovat zahájení stavby pro klienta a tak vybíhám do dílny jen očerstvit mozek. Moc mi toho nepřibylo. Jen ta řetězová dlabačka, to určitě oceníte, to udělátko. Ještě jsem sehnal pásovou pilu a dovezu ji začátkem týdne.Stejně je venku mokro a práce na hlavici musí počkat.

L. Brabencová 9.6.2011 17:53

Re: Rozumní Thajci, ne jak Evropani s okamžitým vybubnováním a obviněním

Španělsko a Kanárské ostrovy? Zase ti Španělé.

P. Vandas 9.6.2011 17:56

Re: Rozumní Thajci, ne jak Evropani s okamžitým vybubnováním a obviněním

 Tam  přeci chovají kanáry. Nebo psy?    Canis/ pes- Canaria/ psinec.... a je po psině.

L. Brabencová 9.6.2011 17:58

Re: Rozumní Thajci, ne jak Evropani s okamžitým vybubnováním a obviněním

J8 bych se vsadila na Mikulov. Jako náhradní výdělek za prodělanou úrodu vína.

R. John 9.6.2011 18:11

Cože? Podělanou úrodu?... ještě že chlastám limču.

R. John 9.6.2011 18:10

na Grand Canaria obzvlášte velká plemena, jako špic atd.

  

M. Berka 9.6.2011 18:36

Re: Rozumní Thajci, ne jak Evropani s okamžitým vybubnováním a obviněním

Bingo!!!

J. Tolman 9.6.2011 17:05

Z průzzkumů věřím pouze těm

které tvrdí, že pan prezident má podporu 70% obyvatesl ČR, ale i tenhle potěší: TOP 09 už je v průzkumu jen procentní bod za ODS

Na politických turbulencích vydělávají především levicové strany a TOP 09. Situace občanských demokratů se za poslední měsíc nezměnila, ale TOP 09 se jí stala o něco silnější konkurencí. Zaostává za ní o procentní bod. Nedávno dominantní pravicová strana se může také začít obávat, že ji bude příště volit méně lidí než komunisty. Podle internetového průzkumu agentury Sanep by ze Sněmovny vypadly VV a vrátili by se lidovci.

O. Uživatel 9.6.2011 17:09

Uživatel požádal o vymazání
L. Brabencová 9.6.2011 17:10

Re: Z průzzkumů věřím pouze těm

Jsem pro vládu jedné strany,žádné tahanice, volby veřejné bez budlíků a zástěn, na volebních lístcích jen jméno předsedy vedoucí strany.

O. Uživatel 9.6.2011 17:12

Uživatel požádal o vymazání
L. Brabencová 9.6.2011 17:17

Re: Z průzzkumů věřím pouze těm

Každé volební období jiné, jen když ten hlavní odstoupí dobrovolně, nebo ho odnese zubatá. Anebo mu někdo pomůže.

M. Franková 9.6.2011 17:37

Re: Z průzzkumů věřím pouze těm

A volební účast 99,98 a chraň ruka páně, jak ne!!!

M. Prokop 9.6.2011 18:13

Re: Z průzzkumů věřím pouze těm

Ono to lidem vždy chvíli trvá, než si novou stranu ošacují. U VV už začínají chápat, pak bude na řadě TOP a zjištění, že za knížetem a Kalouskem je jen pár talentů, které už nechtěli ani lidovci, ani ODS.

Potěšující to není, ale proč by také mělo být.

J. Václavíková 9.6.2011 18:23

Re: Z průzzkumů věřím pouze těm

Kde jste včera byl, když jsme probírali Klause? :-)

J. Tolman 9.6.2011 18:26

Re: Z průzzkumů věřím pouze těm

Mám výpadky. Ale jak jsem koukal, tak jsem nijak nechyběl. Pan Prokop do může potvrdit.

J. Václavíková 9.6.2011 18:54

Re: Z průzzkumů věřím pouze těm

Snažila jsem se Vás zastat, ale to víte, náhradník.

J. Tolman 9.6.2011 17:03

Vám poděkování a lásku vám

Prezident Václav Klaus dostane při své pondělní návštěvě Plzně od hejtmanství darem obraz Milana Knížáka. O zakoupení díla za sto tisíc korun rozhodli ve čtvrtek 9. června krajští zastupitelé. Obraz si ale nechali napřed ukázat, v obavě, aby prezidenta náhodou neurazil.

Pro výběr kontroverzního umělce hrál i fakt, že je původem z Plzně, a mistr navíc údajně kraji udělal cenu. „Sto tisíc je minimální částka. Říkal, že jeho obrazy stojí podstatně více peněz,“ poznamenal hejtman. Někomu to i tak přišlo hodně. „Sto tisíc se mi zdá docela dost, alespoň na část bychom se mohli složit my, zastupitelé,“ uvedl Jiří Kalista (ODS) a dodal: „I vůči panu prezidentovi by to bylo takové upřímnější.“

To nadzvedlo jeho stranického kolegu a plzeňského primátora Martina Baxu. „Je to trochu nedůstojné. Je adekvátní, když se dar pro pana prezidenta koupí z veřejného rozpočtu,“ prohlásil Baxa.

O. Uživatel 9.6.2011 17:14

Uživatel požádal o vymazání
J. Tolman 9.6.2011 17:22

Re: Vám poděkování a lásku vám

Podrobnosti zde:

http://www.novinky.cz/domaci/235762-plzenane-meli-strach-aby-klause-neurazil-obraz-od-knizaka.html?ref=boxF

Nezaskakujete za Janyšku?

O. Uživatel 9.6.2011 17:30

Uživatel požádal o vymazání
F. Doušek 9.6.2011 16:12

vážení, zhlédl jsem závěr dnešních interpelací,

a nestačil jsem se divit. Nastojte, že poslanec ČSSD tam vyzýval premiera k razantnímu zvýšení majetkových daní. Abyste byli v obraze - nejedná se o daně bohatých osob, ale o daň z nemovitosti. A ta se týká každého, kdo vlastní kousek zahrádky, políčka, lesa nebo dokonce rodinný domek se zahrádkou.

Co vy na to, voliči ČSSD? Premier bojuje za vás a vaše peněženky proti vaší sociálistické straně. 

O. Uživatel 9.6.2011 16:16

Uživatel požádal o vymazání
R. John 9.6.2011 16:16

Co co co občane, pohrobci Jyrky bojují za lid všemi prostředky.

  

J. Urban 9.6.2011 16:37

Re: vážení, zhlédl jsem závěr dnešních interpelací,

Proletáři, tím méně lumpenproletáři, jejichž vlajkovou lodí čssd je, nevlastní nemovitosti. Postoj socanů tedy pochopitelný a z jejich pohledu správný.

J. Kombercová 9.6.2011 16:49

Re: vážení, zhlédl jsem závěr dnešních interpelací,

No, já jako důchodkyně jsem dle rozšířeného mínění socka a přesto nemovitost vlastním... a takových je nás plná vesnice.

O. Uživatel 9.6.2011 16:50

Uživatel požádal o vymazání
J. Kombercová 9.6.2011 16:56

Re: vážení, zhlédl jsem závěr dnešních interpelací,

:) A kdyby jen jedna, stovky.

F. Doušek 9.6.2011 17:02

Re: vážení, zhlédl jsem závěr dnešních interpelací,

Budiž vám útěchou, že výběr této daně přispěje k naplnění obecní pokladny, a z té zpětně poputuje například na dotaci  pro autobusového dopravce, který k vám zajede ne jednou denně, ale třeba i dvakrát.

O. Uživatel 9.6.2011 17:10

Uživatel požádal o vymazání