Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Diskuse k článku

Prezident je zcela zdráv

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 810
  • Poslední: 30.5. 2019 8:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Kotas 29.5.2019 6:54

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

1*

H. Omar 29.5.2019 7:03

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

To já taky. Navíc je blbě když ty názory mu dodává Čína a ruské větry...

P. Dvořák 29.5.2019 7:05

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

A vládu může vést další myslitel a bubeník. Ale napřed by měl jít na detektor lži, jak to doporučuje jiným.

P. Kučera 29.5.2019 7:13

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

Pane Klímo, vaše slavné příjmení by vás mělo k něčemu zavazovat. Zatím ale děláte Ivanu Klímovi jen ostudu. Bohužel.

J. Holíček 29.5.2019 7:35

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

Móóc pěkná věcná připomínka. Hodná velké osobnosti. (Anonymní.)

S. Netzer 29.5.2019 8:01

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

To teda je "osobnost"! :-)))

Doufám, že jste na něj patřičně hrdý.

V. Kolman 29.5.2019 8:05

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

No jó! Jak se to ale pane Klímo srovnává s tím, že i pan president Miloš Zeman se (jak sám tu i onde psal a říkal) takovýchto "řvaní lůzy" na ulicích účastnil? íléta páně 1989 na Národní třídě.

R. Langer 29.5.2019 8:59

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

No, toho jsem se účastnil také. Dnes se neúčastním. V čem je asi rozdíl? Co myslíte? ;-)

V. Kolman 29.5.2019 9:18

Re: Mám rád prezidenta, který je OSOBNOST s názorem

Myslím pane Langere, že odpovědí by mohla být slova jednoho dozorce(?) tváří v tvář vězni Rambouskovi v TV reportáži, uvedené léta páně 1968.

Tehdy se onen dozorce dušoval, že pana Rambouska nezná, nikdy ho neviděl.... Po několika minutách debaty se ale rozohnil, přestal se kontrolovat a vykřikl památnou větu:

"Rambousek!!! My jsme museli!!! To byla tenkrát taková doba!!!"

F. Šimek 29.5.2019 6:47

kONEČNĚ dojde na moje slova-PŘEDČASNÝ VOLBY !

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-milion-chvilek-pro-demokracii-benesova-babis-regiony.A190528_155120_domaci_karb

H. Omar 29.5.2019 7:02

Re: kONEČNĚ dojde na moje slova-PŘEDČASNÝ VOLBY !

Vyderžaj pyjaněr....

I. Polák 29.5.2019 9:07

Re: kONEČNĚ dojde na moje slova-PŘEDČASNÝ VOLBY !

Myslíte, že se ve Francii chystají ? Zatím jsem si nevšiml....Sakra a demonstrují tam od podzimka

J. Fridrich 29.5.2019 6:34

Myslím, že meritem tohoto problému není ani tak to, jestli b

Myslím, že meritem tohoto problému není ani tak to, jestli byl Staněk dobrým ministrem kultury, ale to, zdali on odvolal po právu ředitele NG Jiřího Fajtu za zpronevěru a špatné hospodaření s galerijními prostředky - tedy jestli Fajt nehospodařil jak se zdá DOBŘE, ale pro sebe.. Psát sám sobě odměny v řádu milionů Kč za například přípravu výstavy v jím vedené galerii by snad měla být jeho pracovní náplň.. Pokud na tom pracoval v noci, tak vzniká otázka, co dělal ve dne ve své standardní pracovní době.

V. Kotas 29.5.2019 6:44

Myslím, že meritem tohoto problému není ani tak to, jestli b

Tak jest.

J. Cyrany 29.5.2019 6:12

Co poslat pan presidenta i pan min. kultury

na detektor lži. Ať je to jedním vrzem i s panem premiérem.

P. Zinga 29.5.2019 7:03

Re: Co poslat pan presidenta i pan min. kultury

A jaké otázky byste položil, Maigrete?

M. Němec 29.5.2019 7:22

Re: Co poslat pan presidenta i pan min. kultury

Otázka č.1:

Kdo má větší IQ ? Zinga nebo lachtan ?

V. Kotas 29.5.2019 6:07

Rozhovor: Češi si umí nevládnout -

zde na NP.

M. Němec 29.5.2019 6:07

Lokaj Staněk účastí na křtu

prolhané knihy smrada Grebeníčka dodává slátanině punc legitimity.

"Jo přece, dyk to vlastně bylo všechno úplně normální, i to mučení prováděný fotrem, no ne ? Takhle jsme tady halt žili. KSČ měla vedoucí úlohu ve státě a hotovo." Co kdyby si vedoucí úlohu ve státě dneska převzala třeba ODS a vytvořila si k tomu milice ? Co by na to nřvali komouši z KSČM ?

A k chybám, Pospíšil : připadá vám úplně normální, když Staněk odvolá Fajta ( na přání Hradu, samozřejmě ) z vedení NG za údajné finanční machinace, a vzápětí mu v téže instituci nabídne místo finančního ředitele ?

Avizovaný nový ministr, jakýsi Šmarda, prý uvažuje o znovuinstalaci Fajta a toho Holomóčáka do funkcí.

J. Cyrany 29.5.2019 6:17

Re: Lokaj Staněk účastí na křtu

Takže nevadí, že si Fajt připravil sám pro sebe smlouvu na odměnu (a to proti výslovnému - psanému nesouhlasu min. kultury) a nechal ji podepsat podřízenou ? Vám by to ve vaší případné firmě připadlo od vašeho podřízeného normální ?

B. Hančl 29.5.2019 6:18

Re: Lokaj Staněk účastí na křtu

Germáne, ty máš zase dnes formu. Mimo jiné, Mein Kampf vyšel česky několikrát.

M. Němec 29.5.2019 7:17

Re: Lokaj Staněk účastí na křtu

Pračuráku, dík za info.

P. Dvořák 29.5.2019 6:37

Re: Lokaj Staněk účastí na křtu

Němec, není ta ikona fotka z reklamy ADIDASU?

To je ale vtipné!! HA! HA! HA!

M. Němec 29.5.2019 7:18

Re: Lokaj Staněk účastí na křtu

Jsem zvědavej, jestli Vobr spravedlivě rozsoudí, kdo je větší fešák - jestli kopulující spící Holíček nebo já .

J. Cyrany 29.5.2019 5:57

Ten náš pan president je ale

nenapravitelný rošťák.

Č. Urban 29.5.2019 6:04

Re: Ten náš pan president je ale

Vychlastaný, skoroživý a téměř chodící hovado pro obyčejný lidi to je, mimochodem, po Bamberku by byl ve slušné společnosti nadosmrti vyřízenej.

K. Salajka 29.5.2019 6:34

Re: Ten náš pan president je ale

On se naschválama živí proto teď vypadá na lepší kondici než při zvolení. Staněk nám znovu klade otázku po svobodě názoru. Ondráček a Grebeníček by jí měli požívat v omezeném rozsahu a mezi svými.

P. Zinga 29.5.2019 7:06

Re: Ten náš pan president je ale

Urbane, ty ani nemusíš chlastat, intelektuále!

P. Válek 29.5.2019 8:52

Re: Ten náš pan president je ale

Rošťák? To je moc vlídné označení,já mu říkám křupan a je to taky moc mírné.

M. Němec 29.5.2019 5:49

Musím se smát na celé kolo

když tady čtu příspěvky s diletantskými nadávkami směrem k tzv. "umělecké frontě", když si stěžuje nebo kritizuje ministra kultura.

A co , milí kritici, kdyby dělal třeba ministr zemědělství ve svém oboru kopance a v branži se v životě nepohyboval a nerozuměl tomu, následně by sedláci, farmáři i družstva vyjeli na protest s traktorama blokovat silnice, protestovat u Strakovky, chodit demonstrovat do ulic a posílat petice.

Taky byste jim vzkazovali : držte hubu, nemáte právo na protest, táhněte na pole, mazejte do práce ?

J. Schwarz 29.5.2019 6:39

Re: Musím se smát na celé kolo

Ministr má spravovat resort s péčí řádného hospodáře a ve prospěch občanů země. Není to odborový boss pracovníků v jeho resortu, není tu od toho aby byl oblíben u kulturní fronty, dojičů dotací a ředitelů galerií. I když se to tak mnohdy bere že ministr je jakýmsi "patronem" pracovníků ve svém resortu. Pak by ovšem bylo v zájmu občanů ministerstva zrušit a odstranit tak příslušné klientelistiocké vazby.