20.4.2024 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

Politická maturita

Málokdo se stane slavným v posteli skrze vlastní nemoc. Poslankyni ČSSD Lence Mazochové se to stalo. Za předpokladu, že lidovci udělají před senátními a komunálními volbami to nejrozumnější, co mohou, tedy zahlasují pro Topolánkovu vládu, může, pravděpodobně vážné, onemocnění paní poslankyně Mazochové znamenat onen kýžený hlas pro vyslovení důvěry vládě. Situace nikoli nepodobná osudu poslance Patery z ODS, který do sněmovny „musel“ v pomrtvičném stavu, protože ani jeden z lídrů levicové koalice, Filip ani Paroubek, v sobě tenkrát nenašli elementární slušnost a nehodlali si nadějné oslabení soupeře hned po startu nechat ujít.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
CaveRnDish 3.10.2006 22:56

Re: Re: Trapné představení

"Všechna čest, aspoň nekradl" :-/ - Kolika lidem ukradl jejich životy? "Hranice neni su žiadne korzo" - Za komunistů se možná tolik nekradlo, jednak nebylo co, ale ono se ani krást nemuselo, celá země komunistům patřila. - Každý soudruh na své úrovni si mohl vzít co chtěl, jediné čeho se musel bát, byli jeho spolustraníci.

Lea 3.10.2006 23:05

Re: Re: Re: Trapné představení

jenomže průšvih je v tom,že nomenklatura,která kradla za komunistů a zásluhou privatizace vyšvihla milionářskou elitu.

pf 3.10.2006 22:06

rudá záře opět zvítězí, pak s vámi zatočíme i se psem

Hele modráskové, Jirka Paroubků v čele, za ním 73 růžovek, 26 rudých sviní, ááá na konci černoprdelníci- Kalousek , Šustr, Ambrozek. To máááááme 103 kulí do hlavy.

http://www.arcor.de/ecards/images/picture0/f_pict/Karriereleiter.swf

Haf 3.10.2006 22:11

Re: rudá záře opět zvítězí, pak s vámi zatočíme i se psem

Nevěř tomu, že češi nejsou maďaři. Mohlo by po 17ti letech dojít i na ty kandelábry.  ;-O

Jura 3.10.2006 22:16

Re: Re: rudá záře opět zvítězí, pak s vámi zatočíme i se psem

Tak to opravdu nejsou. To jsem si zjistil, především mluví rozličnými jazyky.

Lea 3.10.2006 22:26

Re: Re: Hafe

vy myslíte takovou Auroru naruby? Ty nepokoje by musel někdo vyvolat.Předpokládám,že pokud je národ rozdělen na dvě stejně silné části,při sestavování vlády Paroubkem by jedna polovina mlčela. Takže ta druhá, snoubící se s inteligencí a výkvětem republiky by věšela socialistickou lůzu?

Jura 3.10.2006 22:33

Re: Re: Re: Hafe

Ne opravdu Paroubek je silnější. Mám tyto informace přímo od Krejčíře.

Haf 3.10.2006 22:38

Re: Re: Re: Hafe

Nechtěl sem, ale - zřejmě Vaše mládí se snoubí s naivitou, tedy ssory. Když sem byl malej, tak se znárodňovalo. Vod tý doby se kradlo ve velkým několikrát. Znárodňování ani 50tý léta nechci znova zažít. Tenkrát taky lůza tleskala. A z Potroubka s komunisty nic jinýho nekouká. A taky vím, že ráznej krok lůzu zažene do kanálu. Vy myslíte, že proti socanům stojí jen inteligence a "výkvět republiky "? (Třeba VK a VH ? nebo kdo je to ?)Taky spousta pracovitejch a praktickejch lidí !! I těm to myslí. Alespoň doufám , že si na 48 vzpomenou !!!

Lea 3.10.2006 22:53

Re: Re: Re: Re: Hafe

Hafe,nejsem tak mladá. Znárodňování si nepamatuji,ale i naše rodina přišla o část majetku.Socialismus jsem zažila. A nevzpomínám na toto období v dobrém.Na druhou stranu: voliči ČSSD byli již před volbami masírováni výroky ODS,lidovců a SZ,že hrozí nástup bolševiků a pod. Osobně na tyhle strašáky nevěřím, je jiná doba,jinak rozdělena Evropa. Jsme členy EU a Nato.Ale to je jiná věc.Jestliže se téměř polovina voličů po téhle masáži  rozhodla pro komunisty a ČSSD,jsou holt levicově orientovaní,ale nevěřím,že by někdo předpokládal změny,které by s minulými činy nějak souvisely.

Haf 3.10.2006 23:03

Re: Re: Re: Re: Re: Hafe

Leo, přesně  jako Vy dnes, ve 48, uvažovali Zenkl, Drtina, Laušman  a spol. Komunista zůstane komunistou, i kdyby trakaře padaly. Cíl zůstává, měněj se prostřadky. Zastírání, lež a podvody je součást jejich metod. Odpusťte, ale taktiku stavěj na naivních blb..

Kupte flašku, přijeťte na hora, dám Vám školení. Třeba Vám i vysvětlím, jak se dělá z růžovej rudá... :-D

Lea 3.10.2006 23:22

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hafe

Hafe,já se považuji za EDU. Alespoň jsem je volila,ale nejsem fanatický příznivec. Snažila jsem se vám jenom popsat,jak si myslím,že uvažuje levá část polit.spektra.Fakt je ale ten,že pokud se velký bratr pochlapí v případě neočekávaných konfliktů a využije své strategické pozice dodavatele surovin s tím,že by si dělal zálusk,mohlo by k nějakým zvratům dojít. To je ovšem kdyby........problém komunistů se měl řešit před sedmnácti léty,teď je pozdě bycha honit. Dále je nutné podívat se na to,že si voliči vybírají podle programu.Pokud by společně nehlasovaly tyto dvě levicové strany,mohou svůj program a slib voličům rovnou odepsat.Jinak bych ráda dodala,že na téhle situaci má lví podíl ODS,která zlikvidovala společně s Kalouskem Grosse a prosazovala agresivní politiku nulové tolerance.

jerry 3.10.2006 23:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hafe

Co to je to EDU? Jinak s Vámi souhlasit nemohu, nemám pocit, že se tady hraje o volební programy.Ano , jsem levičák a už 10let volím ČSSD v parlamentních volbách/ty senátní bojkotuju/, ale štve mě tahle komedie. Prof.Horák /předseda ČSSD 1990-93 -pro ty nejmladší/ byl slušný, starší pán, který to asi myslel poctivě, ale získal jen 7% hlasů. Bohužel se mu už tehdy vnutil jako tajemník Paroubek. Ještě, že se toho starý pán nedožil, ten by zíral na svého tajemníka, se kterým před lety společně dělal slušnou levicovou politiku.

Lea 3.10.2006 23:52

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hafe

jerry -Evropští demokraté.Hybule a spol. Prof. Horáka letmo pamatuji.Také bych na čele ČSSD viděla raději někoho jiného,ale to  i  v  případě ODS. 

jerry 3.10.2006 22:31

Re: rudá záře opět zvítězí, pak s vámi zatočíme i se psem

Jé to je hezký odkaz. To si spustěte. Ale jakto,že Němci znají poslanecký klub ČSSD, že jej nakreslili?

Haf 3.10.2006 21:47

Maturita se dá opakovat

Nesouhlas si Topolánek určitě spočítal. Nemusel se pářit a mohl zkusit 100 na 99. Ale asi věděl dopředu, že Padákovej myslivec se spolubratry mu podtrhnou židli a tak tedy udělal sekáče a vypároval socanku. Dobrej tah pro publikum. 

Pokud Potroubek by měl sestavit vládu, tak ji dá VK do ruk taky komunistům. A to musí bejt plnej Václavák a Klaus z hradu pryč. To mu snad je jasný.nebo že by češi chtěli vládu bolševika ? Případně StBáka na čelo vnitra ? (Y)

Jura 3.10.2006 21:54

Re: Maturita se dá opakovat

To on zkoušet nemusel. On tenkrát pokud si chtěl zachovat svoji čest, tak by vrátil prezidentovi pověření, odstoupil z čela ODS a přiznal národu jak to bylo s těmi cennými papíry a manželce a dětem by se omluvil za svoje záletnické praktiky. Ani jedno neudělal a tento člověk žádal o důvěru u národa. Mají modráskové zvláštní představy o morálce.

Ivan Nový 3.10.2006 22:09

Jasně Juro,

a Buranu I. Velikému museli imagemakeři zálety vyrábět, aby byl pro ty své přjatelný :-))))

Jura 3.10.2006 22:15

Re: Jasně Juro,

Pane Ivane Nový. Vy máte talent psát vždy o něčem jiném. Mě to připadá že reagujete na někoho liného.

Haf 3.10.2006 22:29

Re: Re: Maturita se dá opakovat

Puritánskej pohled na svět Vám Juriji neberu. Může bejt i jinej, nevěra může dokonce manželství stmelit, Swingers manželství prý dokonce fungujou dokonale,  bez rozvodů. Svět se bohužel vyvíjí, jstli ste si nevšim. Zkuste si taky zahnout, nejdřív svýho, to maj prej ženský nejradši, pak tej svej. Třeba taky získáte jinej pohled na svět.

Nejdřív jsou nedokonalý zákony a pak cenný papíry - ne ?

Lea 3.10.2006 21:57

Re: Maturita se dá opakovat

páří se se v páru, v tomtéž se páruje. Když dva dělají totéž,není to totéž.

jasan 3.10.2006 22:00

Re: Re: Maturita se dá opakovat

ale omyl Leo......    pari se jenom v jednom typu paru... parovat se muze v obou

Lea 3.10.2006 22:10

Re: Re: Re: Maturita se dá opakovat

aj tak.

Haf 3.10.2006 22:07

Re: Re: Maturita se dá opakovat

Jo, když mě bylo 18, tak to první sem dělal 7 x v týdnu a třeba každej den s jinou. Vědí, Lea. Potom to bylo trochu jinak a teď mě to první mnoho nezajímá a to druhý je mi odporný. Považuju to za porušení poslaneckýho slibu ! Politici nedostali mandát k tomu, aby se domlouvali o výsledku hlasování. Oni nejsou nad voliči, ale jejich vůle. Maj ho vykonávat dle svýho nejlepšího vědomí a svědomí. Jinak sem napsal schválně, aby Pes nebyl suchej, startujete jak dobrá motorka  :-D

Lea 3.10.2006 22:16

Re: Re: Re: Maturita se dá opakovat

Hafe, ale mělo by se hrát fair-play.

jasan 3.10.2006 22:19

Re: Re: Re: Re: Maturita se dá opakovat

hmmm   ale tohle neni hra, madam.  Apropo - nechcete ji fair lovit medveda? Oba holyma rukama.....

Haf 3.10.2006 22:24

Re: Re: Re: Re: Re: Maturita se dá opakovat

Lepší bych nevodpověděl. Díky jasan.

jasan 3.10.2006 22:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Maturita se dá opakovat

no, dik. Ale radost nemam... nejak jsem si uvedomil, ze tohle opravdu NENI hra, ze nemam 9 zivotu a sanci si to skusit znovu priste....

Lech Gondík 3.10.2006 21:44

Lžete

Autore, jste tak trapný lhář a chudák, napiště laskavě dolů v čím žoldu píšete.

Jura 3.10.2006 21:48

Re: Lžete

V žoldu ČNB, protože ta z toho má vždy prospěch.

Evropan(original) 3.10.2006 21:39

Proc bychom meli plakat Mrchozroute ?

?