Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1466
  • Poslední: 5.6. 2009 1:34
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
jan 4.3.2009 18:35

Re: Chomutov

:-Pano a polici do ulic jako dřív ale pešo ;-Da psa to zabere  

Sprinz Antonín 1.3.2009 11:43

Pojďte bydlet do Lotvínova

On by to pan ministr ten týden vydržel a jistě i ta smetánka, která tam bydlí zdarma by ten týden vydržela sekat latinu, ale to není řešení. Jen cpát peníze nestačí. Je třeba zviditelnit ty, kteří se přes barvu pleti prosadí v dobrém , něco umí. A dávky podmínit docházkou dětí do školy a veřejně prospěšnými pracemi, vždyť špíny je všude dost a vždy je třeba něco zlepšit.

Dislektik 1.3.2009 11:59

Re: Pojďte bydlet do Lotvínova

Kde to je ten Lotvínov :-(

jojok 1.3.2009 9:08

alkohol a cigarety ano,ale nájem ne

Je to smutné,že mezi neplatiči nejsou poze muži a ženy ,ale bohužel se to dotýká i dětí..ano brát,ale rovnou uhradit nájemné..ano dát ,ale formou jídla,aby se zamezilo nákupu alkoholu,cigaret ,nebo prohrám u automatů,rději se zaměřte na ochranu dětí ,dejte chronickým neplatičům možnost výdělku tam,kde si vydělávají a neodvádějí  daně cizinci ...jojok:-(

Dajdou 3.3.2009 1:09

Re: alkohol a cigarety ano,ale nájem ne

Možná,že by se u nás mohl použít čínský model porodnosti pro tuto komunitu...JEDNO DÍTĚ A DOST...Děti za své rodiče nemohou,ale proč bych je já ze svých daní měla taky živit?

septimus 3.3.2009 12:30

Re: alkohol a cigarety ano,ale nájem ne

Nebo ještě lépe ŽÁDNÉ dítě a dost.

Zuza 28.2.2009 22:00

Chomutov

Já fandím starostce Chomutova, škoda,že takových není víc. Co s nepřizpůsobivými občany, pořád jim jen ustupovat.? A jak dlouho ještě? Zrušila bych celé to slavné Kocábovo ministersto, jsme snad Amerika se spoustou národnostních menšin, že ho potřebujeme? Ne,my tady máme jen cikány, o kterých se neustále žvaní a neustále se jim jde na ruku a proč vlastně? To bych chtěla od těcho pomazaných hlav (Kocáb,Motejl apod) slyšet.

Adolescent 1.3.2009 12:08

Re: Chomutov

Já se divím, že nám neporadili navíc ještě něco hlavy pomazaní z Bruselu, nebo rovnou Angličané, kteří dokázali romskou migraci před lety vyřešit tak, že si je tam raději ani nepustili.  Oni nás označují jako rasisty, ale naprostá většina národa žije bok po boku s Vietnamci, Maďary, Slováky, Mongoly a jinými občany odjinud a  případně jiné barvy pleti bez problémů. Pouze, když si dovolíme poukázat na "problém", tak je to rasismus. Je zbytečné ztrácet čas s těmito jednosměrnými demagogy. Jsou to prostě aranžeři davů. Ještě poznámky. Zřejmě pan Kocáb cítí své umdlévající hudební nadání zkomírat a tak chce podnítit těmito kroky rómské etnikum k podpoře pro jeho osobu, případně o hlasy do ankety černý slavík.

Bohumil 28.2.2009 21:08

My to za vés platit nebudem.

Když chtějí mít romové stejná práva jako my tak aˇtaké platí jako my.A paní primmátorce fandíme udělala to dobře.Jen ať romové platí a ostatní neplatiči také .Nebo jim pan Kocáb půjčí ? Když jim tak fandí?

jojok 1.3.2009 9:12

Re: My to za vés platit nebudem.

problém je v tom,že řady neplatičů už rozšiřují  i bílý lidé ,konečně se lidé nebojí na toto téma disutovat ,je to dobře ,že pani starosta dokáže čelit

jojok 1.3.2009 9:26

Re: My to za vés platit nebudem.

Dobrý nápad..pane Kocáb přispějte také nám....;-D;-D;-D;-D

efram 28.2.2009 15:34

demokracie ?

PLně souhlasíms tím, co se v Chomutově děje. Dlužíš zaplatíš. Je zajímavé, že zcela zapadla zpráva, nebo poznámka, kterou paní primátorka řekla, a to, že po exekucích se rodiny přihlásily a domluvily si splátkový kalendář. Myslím, že v tomto případě je efekt exekuce jasný a viditelný, narozdíl od tzv. terréních pracovníků, kteří podle mne prd vyřeší. Další věc co mne velmi znepokojuje je  v jakém stavu je ta tzv. demokracie. vemte si kolik diskusí na různých webech je zýhy ukončeno. Co mi je do toho, že tam nějaké hovádko prezentuje svoje hloupé nacistické terotie. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že většina přispěvatelů napíše zcela normální a věcný, slušný příspěvek. Nebo snda je domakracíí to, že kvuli několika jedinacům ostatně nesmí prezentovat svůj názor......pro mne je to sprostá cenzura(Y)

efram 28.2.2009 15:35

Re: demokracie ?

pro případné chytráky dodávám, že žiji v lokalitě s takovými lidmi téměř od narození....

jojok 1.3.2009 9:29

Re: demokracie ?

Pomalu se vracíme do doby ze které jsme sametově vypluli ...přeci nás už nemají zase na lopatě,nebo ano ?? Rv

efram 28.2.2009 15:29

demokracie ?

social v nouzi 28.2.2009 11:58

demokracie je dobra jen pro bohače

radsi ksč než ods nemas žadnou jistotu

Božen Němec 28.2.2009 12:41

Re: demokracie je dobra jen pro bohače

Totalita je taky dobrá jen pro ty co vládnou, protože se mohou lehce a nekontolovatelně obohatit.

pavel.podlucky 1.3.2009 23:31

Re: demokracie je dobra jen pro bohače

čest práci soudruhu ko  kote

MiroslavMarek 27.2.2009 19:23

Kdo se zastane mne

Jsem uplně obyčejný člověk. Vystudoval jsem VŠ , celý život pracuji a se zákony jsem nikdy neměl žádné problémy. Jen jednou na stará kolena ( já blbec) jsem se nechal uprosit a podepsal jsem ručitelský závazek. I když dotyčná splácet může, mistrně se tomu vyhýbá a já jsem tedy pro exekutory jistější sousto. Čekám je tedy každým dnem a zdá se, že příjdu o všechno. Možna i o pověst ve svém okolí, protože když mi budou stěhovat nábytek tak komu budu vysvětlovat, že jsem jen ručitel. JAK TO SOUVISÍ S PŘÍPADEM V CHOMUTOVĚ ??? Jsem zvědavý, jestli se mne pán Kocáb, nebo Motejl také přijedou zastat. Asi těžko. Mám nesprávnou barvu kůže a nevybydluji byty, a nedělám binec.

Jája 27.2.2009 17:37

chudáci

Pane ministře,podívejte se na to,za co Romové utrácejí svoje dávky.Já si to z důchodu dovolit nemůžu.Vůbec se nemají špatně a jenom natahují ruce a nic nedělají.

oldis 27.2.2009 18:58

Re: chudáci

Tak tak, ja mám invalidní 7020 Kč a je mě 58 roku jsem po třech operacích páteře se 6 šrouby ve hřbetě. Celý život jsem těžce makal a dneska jsem na tom podstatně hůř nežli tito flákači a darmožrouti kteří na rozdíl ode mne nešahli ještě nikdy na práci. A kde ta chyba - jasně ve vládě atd. Aby od těchto darmožroutů měli klidek tak jim zadarmo cpou prachy a jiné. Už aby tu byl ten pravý převrat pak se ukáže kdo má pravdu.

Milan z Mostu 27.2.2009 7:41

Přizpůsobiví kontra nepřizpůsobiví

Celé neštěstí nás, snd přizpůsobivých, je to, že většina těch "ochránců lidských práv" jsou pokrytci kteým jde o něco úplně jiného. Kdyby jim totiž šlo opravdu o to, co si stále berou do úst, tak by se stavěli za lidská práva všech, to je i nás "přizpůsobivých". A to do značné míry nemá nic co dělat s cikánskou (úmyslně nepoužívám pojem "romský", protože to je také do značné míry pokrytectví)otázkou (ti jen tvoří největší procento oněch nepžizpůsobivých díky svým kulturním a sociálním kořenům, ale i díky některým klišé majoritní společnosti). To je problém obacnější, protože se bohužel zapomíná na onu základní definici svobody či lidských práv. Tj. "MOJE SVOBODA KONČÍ TAM, KDE ZAČ9N8 SVOBODA DRUHÉHO". Tj. buď si svobodný jak chceš, třeba se stav na hlavu, ale nedělej to tam a tak, aby to vadilo mně a jiným. A proto beru do určité míry stanovisko ombutsmana, ten to má v popisu práce, bránit lidi proti úřadům (stejně jako advokát hájí práva vraha), ale měl by ty být soudný (což bohužel občas u něho a jeho bývalé spolupracovnice občas postrádám). Ale pan Kocáb by si měl uvědomit, že při pokračování stávajícího trendu "ochrany práv nepřizpůsobivých" bychom se mohli časem dopracovat do situace, že se onou menšinou či minoritou snaneme my "přizpůsobivý". Bohužel při srovnání plodnosti obou "skupin", stejně jako zkušenost z vývoje v Kosovu za poslední desetiletí, by mohly být určitou výstrahou.

Jenda 26.2.2009 23:14

PAN HRABĚ KOCÁB PŘIPOMĚL A ZDŮRAZNIL...

a  totiž to, že nedoceňujeme některé klady Romů. Namátkou připoměl jejich emoční inteligenci a  hudební nadání. OPONUJI. 1.  Pokud se emoční inteligence projevuje hysterickým řevem poté co chytí ostraha malého romského zloděje, není na tom nic pozitivního. Ať mi pan ministr připomene jiný příklad emoční inteligence.  2.  Romská populace skutečně oplývá větším nadáním pro hudbu, ale asi to tak výrazné nebude, neboť žádného J.S. Bacha nebo B.Smetanu romského původu, jsme asi na světě ještě nezažili. A to ani v tak liberálním prostoru, jakým je huádební svět. Pokud ano, nechť mne pan ministr opraví. A pokud se Romská muzikálnost projevuje kraválem v domě do 5ti rána, asi to my, co chodíme ráno do práce, nijak neoceníme.

BigRad 26.2.2009 20:23

Podpora paní starostky Chomutova.

Souhlasím se starostkou Chomutova a musím ocenit odvahu její i zastupitelů města podívat se pravdě do očí a řešit !!

Podpořte ji na: http://podporujichomutov.cz/

oldis 27.2.2009 18:54

Re: Podpora paní starostky Chomutova.

I já se rád připojuji. Konečně někdo s mozkem v hlavě jinak kolem je všechno bez mozečku. Kocáb to je kapitola sama pro sebe už stoji za prd tak zase nasral do k vládě tam má jisté ryto. Už aby to bylo i na Kladně.

Thais11 1.3.2009 19:29

Re: Podpora paní starostky Chomutova.

Konečně někdo,kdo myslí.Pořád říkám,že ženská,když chce dělat práci,která je považována za mužské privilegium,musí být minimálně 3x lepší než nejlepší chlap.Ivanko,držím palce,jde i o nás.

JASNA 2.3.2009 11:26

Re: Podpora paní starostky Chomutova.

TO JE JEDINÝ MYSLÍCÍ ČLOVĚK V ČECHÁCH ALE MÁM O NI STRCH ŽE JI BRZY UMLČÍ

BigRad 26.2.2009 20:03

Pane ministře Kocábe, otevřete konečně oči!!!!

Naše vláda není schopna se podívat pravdě do očí, má strach z reakcí ve světě a stahuje za.dek...Jejich rádoby hezké řeči, že všichni máme stejná práva a povinnosti je silně invalidní...těžce kulhá, protože povinnosti z jejich zastřeného pohledu nejsou důležité pro nepřizpůsobivé, především z většiny jinobarevné. Při opačném názoru by totiž musela věc řešit a to je mooooc nepříjemné. Nikdo nemá odvahu jasně a pravdivě říct, jaká je pravda, která je přitom veřejně známá.

80% obyvatel této země má své špatné zkušenosti s těmito lidmi, ale názor této většiny vláda nebere v úvahu, raději se otočí na opačnou stranu, stáhne bílou oponu, aby na problém nebylo vidět a tvrdí, že je to jinak a přikyvuje jako nemocný osel tvrzením, že tito nepřizpůsobiví jsou utlačováni. Slušný člověk je důležitý jen tehdy, aby "správně" volil, platil daně, držel hu.. a krok a nekecal jim do jejich kšeftů, korupčních afér a prospěchářských funkcí. Opravdu je zapotřebí opět vzít klíče do ruky, je nejvyšší čas....

Pane Kocábe, jsem z Vás velice zklamán, věřil jsem, že jste kalibr, ale že takový, to jsem netušil...jste opravdu asi z jiného světa, když říkáte takové nesmysly bez předchozí konzultace na místě samém a s kompetentními lidmi, kteří jsou přímo v centru dění a mohou Vám předvést tisíce příkladů, jak to v Chomutově, Litvínově a dalších místech republiky vypadá, když se sejde na jednom místě více jinobarevných a jim podobných (chováním) lidí.

Mně osobně nezáleží na barvě kůže, ale na tom, co pod tou kůží je...ale bohužel právě pod tou jinou než bílou je většinou jen snaha o sebeobohacení, netolerantnost, sprostota a to vše na úkor běžného slušného člověka a proti němu. Schválně, kdo jim v tom pomáhá??

Pane ministře Kocábe, otevřete konečně oči!!!!

Helua 26.2.2009 23:08

Re: Pane ministře Kocábe, otevřete konečně oči!!!!

...ja myslim,ze pan Kocab by ty oci ted nejradeji zavrel uplne...proste slap do pekneho lejna...a ty boty od nej jen tak neumeje...proste se to neda...s tim je problem temer neresitelny a ani jeho Lejla-cokoladova---mu v tom moc nepomuze...zapadnou do toho uplne a pak pujdou od valu...jsem pro vymahani vsemi prostredky-me se taky nikdo nepta.A p.Dzamila jak omlouvala ty lidi co ziji ze dne na den...chjo,opravdu zabavne...H. 

jojok 1.3.2009 9:24

Re: Pane ministře Kocábe, otevřete konečně oči!!!!

Je to pravda,jednou se člověk dostane do problému a musí platit,soudcům,exekutorům,mafiánům ,za nás se nikdo nepostaví ,ale romů ,jako by se nic netýkalo,ničí,likvidují,ponižují a žijí s absolutní nadřazeností a vše jim prochází. Nároky na všechny dávky mají tak dokonale nastudované,že mnohdy ani úředníci neznají práva a za  takové se staví pan Kocáb..jen,aby se zapsal dobře..každé  nové koště.......to už známe z dob likvidace Rusů a druhou stranou nám Rusové ukazují ,jak pomalu vznikají ruské Vary,Mariánské lázně..atd...to byl vyhazov chi,chi  ..Jojok;-D

KING 26.2.2009 18:55

RASISMUS

to je RASISMUS!! ale páchaný na normálních lidech! JE VIDĚT KDYŽ MÁTE SPRÁVNOU BARVU PLETI.. NEMUSÍTE PLATIT POKUTY,NÁJEM.. A NIKDO NA VÁS NEMŮŽE.. PAN KOCÁB,MOTEJL ATD.. VÁS OCHRÁNÍ..ROZBIJETE SI BYT  A DOSTANETE NOVEJ.. TO U MĚ NEPLATÍ ASI MÁM ŠPATNOU BARVU KŮŽE.. KDYŽ NEZAPLATÍM POKUTU  TAK DOSTANU EXEKUCI NA PLAT..AT MÁM DĚTÍ KOLIK CHCI..