5.10.2022 | Svátek má Eliška


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Zrcek 22.9.2022 11:35

Ať už armádní komici Bušilín a Prasečkin chtějí referendum jako doprovod svého vystoupení na balalajky nebo to dostali ukázom z kremlýna, kromě Astonova scénáře s atomovou bombičkou to asi fakt nemá smysl.

Ještě nikdy, ani za nejprudší studené války nebyl svět tak blízko atomové katastrofě. Britští školáci vycukaní z toho, že jim nesedí pohlaví a svět možná za sto let shoří, když nepřestanou vylučovat ten ďábelský CO2, mají konečně reálný důvod začít se bát. A uzná jim to každý opravdický psychiatr, né jenom psí chyatr, kterého jim rodiče platí, aby se cítili pohodlně.

Ulhaný paranoik, kremlýnský lžicar a vojensko-politický dement s titulem vrchního opričnika a právem nosit stříbrné koště zapíchnuté hluboko ve vlastní pr*eli, nám to fakt může předvést.

Odhlížím od autorova hodnocení - že to putínkům nic nepřinese. Možná je i správné, ale přesvědčí se o tom až ti, co přežijí. Marně teď lkát nad naší kolektivní blbostí - tak dlouho jsme tahali čerta za ocas, až na nás čumí. A zatraceně zblízka.