24.6.2024 | Svátek má Jan


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Jirkovský 20.5.2024 23:17

Tady jsem už čet spoustu hovadoina, ale od nopočenejch znalců trestního práva je to fakt neskutečná blbost. Skočte se někoho zeptat, jak funguje trestní řízení, třeba přestanete sem blít ty svoje nesmysly a pitomosti.

P. Jirkovský 20.5.2024 23:18

hovadin, novopečenejch

J. Fridrich 20.5.2024 22:53

"Kauza Vrbětice rezonuje v Česku i bezmála deset let poté, co výbuchy muničních skladů připravily o život dva lidi a způsobily rozsáhlé škody. Česká policie nedávno potvrdila, že exploze byly výsledkem ruské diverzní operace. Smrt dvou lidí, více než miliardová škoda, evakuace okolních obcí nebo také náročné čištění zasaženého prostoru, které trvalo roky. Až po letech vyšlo najevo, že za činem stály ruské zpravodajské služby. Nedávno to potvrdila také policie, která nově dokonce vyhlásila pátrání po generálovi rozvědky GRU Andreji Averjanovovi. O ruské stopě v případu Vrbětice se veřejnost dozvěděla z oznámení tehdejšího českého premiéra Andreje Babiše (ANO) v dubnu 2021." -

Tak konec dohadů, tavárišči kolaboranti, teror na našem území provedli vaši rusáci. Ale škody zaplatíme my, občané ČR.

A. Renjascu 20.5.2024 23:00

Fridrichu kdyby to policie potvrdila, tak by byl již dávno vydán mezinárodní zatykač a i v případě nepřítomnosti pachatelů by také proběhl řádný soud, tak jak se to v nepřítomnosti pachatelů, ale při dostatatku důkazních prostředků dělá. To je samozřejmě pro ty co věří pohádkám těžké k pochopení...

M. Ilsner 20.5.2024 23:06

tak pohádky říkáš, natvrdlý rumune

J. Drobný 20.5.2024 23:11

No jistě milsi, pohádky od čučkařů! :-)

L. Novák 20.5.2024 23:52

Vy, KOMUNISTIČTÍ Putinovi ČU;-OÁCI melete nesmysly a lži od rána do večera... !!Rv

A. Renjascu 20.5.2024 23:13

Tak tady máte pane Ilsnere něco k té vaší Vrbětické pohádce, kterou nám předložila, jak naše masmédia, tak i vláda a BIS. Takže s těma Vrběticema to asi nebylo nic těžkého. Nejdříve Čuk a Gek zařídili, aby majitel poslal ten den domů všechny brigádníky, kteří tam měli ten den pracovat, potom to tam Čuk a Gek v klidu zapálili, potom Čuk a Gek v klidu odešli, potom přijeli hasiči, kteří zjistili, že se tam v klidu procházelo pět zaměstnanců skladu, potom se těmto zaměstnancům zdálo, že to asi pomalu hoří a je potřeba otevřít všechny dveře skladu a přidat tomu kyslík, potom tři z nich v klidu odešli a dodnes s nimi nikdo neudělal rozhovor a dva tam zůstali, aby se lépe podívali jak tam ty výbušniny dobře hoří. Potom to bouchlo. Potom došlo k uzavření areálu a armáda tam poslala 350 vojáků, aby areál střežili, po tomto uzavření tam Čuk a Gek opět v klidu přišli a přitáhli sebou desítky kilogramů výbušnin, roznětek a časovačů, potom je v klidu několik hodin rozmístňovali v dalším skladu, potom proběhla zevrubná kontrola zbývajících skladů a na nic nepřišla. Potom po této kontrole to opět bouchlo, potom nastalo vyšetřování, které bylo uzavřeno s výsledkem, že se jednalo o neodbornou manipulaci a skladování munice, potom za tři roky se zjistilo, že Čuk a Gek mávají do letištních kamer a tak vyšetřovatelé nabyli jistotu, že tuto neodbornou manipulaci má na svědomí Čuk a Gek, potom se o této jistotě zapomněli třikrát zmínit ve výroční zprávě pro vládu a to i v neveřejné části, potom si po vyhlášení tendru na dostavbu Dukovan a po odmítnutí vyřadit Rostatom vzpomněli, že ty vrbětice vlastně vyhodili do povětří zaměstnanci Rostatomu a tak to rychle běželi tuto skutečnost oznámit na vládu, potom cestou narazili na redakci Respektu a raději to oznámili už tam, protože cesta byla dlouhá a nebyla jistota, zda se cestou nic nestane, potom konečně doběhli až do vlády, kde to oznámili premierovi a Hamajdovi. Prostě z pohledu "explukovníka" Koudelky nešlo o nic složitého a nemožného.

J. Fridrich 21.5.2024 10:43

Obdivuhodné... Dal sis takovou práci se slátaninou, která jen potvrdila to, že jsi pitomec....

A. Renjascu 21.5.2024 10:59

Vaše schopnost plácat prázdnou slámu bez jakékoliv argumentační hodnoty se již blíží legendárnímu Machovi, vaše uhranutost Ruskem se blíží fanatické uhranutosti L. Nováka a vaše snaha vydat aspoň nějaký, jakýkoliv štěk k tomu co se vám nelíbí atakuje podobnou pozici Diviše...

A. Renjascu 21.5.2024 11:01

A slátanina? Tak to si musíte stěžovat na BIS a masmédia, kteří toto vše tvrdili...

P. Brecík 22.5.2024 10:31

YQ Fridricha. On ví svoje.;-D Přitom Renjascu uvádí FAKTA, lehce doložitelná. Fridríšku - uveď KONKRÉTNĚ, co není pravda. Třeba že sklady se vyhazují do vzduchu zapálením. Oni tam ti hasiči skutečně přileji ..... A v těch správách BIS není dlouho NIC. Ale když USA dostali chuť stavět JEnergii v ČR, tak přišel Čuk a Gek. .... ale to by bylo na dlouho.

J. Fridrich 22.5.2024 10:39

Što takoje YQ ? Ty si raději testy IQ ani nedělej... Pro tebe - IQ stands for intelligence quotient.

P. Diviš 20.5.2024 23:07

Ruským pohádkám? Těch je tu dost.

A. Renjascu 20.5.2024 23:14

A pár otázek pro zastánce Vrbětické pohádky...

1) Vyšetřování již jednou proběhlo a závěr byl, že šlo o neodbornou manipulaci a požár. Co vedlo tehdejší vyšetřovatele k takovým závěrům? Bylo tehdejší vyšetřovací založeno na pouhých dohadech a nebo vycházelo z relevantních zjištění na místě činu. Kolik výsledků vyšetřování je v ČR ještě založeno na dohadech?

2) Jak je možné, že zabezpečení areálu s tunami munice nedosahovalo ani úrovně zabezpečení té nejstupidnější montovny v ČR. Je už za toto pochybení někdo stíhán? Vždyť i obyčejný vlastník střelné zbraně je stíhaný pokud svou zbraň nezabezpečí proti nelegálnímu užití. Jsou ostatní areály munice v ČR zabezpečeny stejně nedbale?

3) Načasování. Jak je možné, že s touto verzí pracuje BIS údajně již několik let a přitom je zveřejněna až když se jedná o dostavbě Dukovan. Jak je možné, že o tomto závažném podezření BIS ani jednou neinformovala v závěrečné zprávě a to ani v neveřejné části. Je BIS vykazatelná vládě a nebo vláda BIS? Vládne v ČR BIS a nebo legitimně zvolená vláda?

4) Jak pronikli údajní agenti do Areálu skladu s desítkami kilogramů výbušnin, roznětek a časovačů a to zejména po prvním výbuchu, když vláda nechala tento areál střežit 350 vojáky.

5) Jak je možné, že se ti údajní agenti mohli pohybovat spoustu hodin (které jsou potřeba k instalaci výbušného zařízení) v areálu skladu.

6) Jak je možné, že zevrubná kontrola skladu po prvním výbuchu a bezprostředně před druhým výbuchem nic nezjistila.

A. Renjascu 20.5.2024 23:16

7) jak je možné, že se z ČR vyváží zbraně do konfliktních oblastí navzdory embargu, když je každá dodávka zbraní údajně zevrubně prověřována a to až ke koncovému uživateli?

8) Otázka pro vnitřní potřebu ČR i pro mezinárodní závazky ČR. Jak je možné, že ve skladu byly zakázané pěchotní nášlapné miny, byť rozebrané na jednotlivé komponenty, když jsme se zavázali tyto zbraně zlikvidovat?

9) Jak je možné, že příslušníci údajně nejtajnější jednotky GRU "mávají" do letištních kamer a dávají si fotografie na Facebook.

10) Jak je možné, že příslušníci té nejlepší jednotky GRU zpackají vše na co šahnou? Chyb se dopouští každá jednotka tajných služeb (i naše jednotky už zkazili pár akcí), ale tolik chyb, tak to je již na rozpuštění jednotky.

Těch otázek by žel bylo ještě mnohem více, ale tyto namátkou stačí k tomu abych měl závažné pochybnosti o těch nikoli ruských pohádkách, které jsou nám setrvale předkládány.

L. Novák 20.5.2024 23:54

STRČ si ty TVÝ KOMUNISTICKÝ LŽI A BLUDY do (_,_), ČU;-OÁKU!!!

P. Brecík 22.5.2024 10:33

novák jako vždy. Jen maximální obsah své hlavy. Který se neliší od jeho tlustého střeva.

J. Hác 21.5.2024 21:37

Jen bych dodal, že pro skladování výbušnin platí vyhláška ČBÚ 99 z roku 1995, v níž se nikde nepíše, že ve skladech výbušnin se mohou skladovat i ruční zbraně, jako to bylo u skladu Imexu, který vybuchl noc před kontrolou.

J. Fridrich 21.5.2024 6:39

Dtto drobnému.

V. Pavelka 21.5.2024 17:29

Richtig ,Renjascu R^R^

J. Drobný 20.5.2024 23:09

Budeš sem ty nesmysly cpát ještě dlouho? Policie šetření ukončila bez toho, že by někdo byl obviněn. Takže ty tvoje kecy jsou jen ničím nepodložené spekulace.:-/

J. Fridrich 21.5.2024 6:34

Policie případ vyřešila s jasným označením viníka, ruských agentů z jejich GRU. A pátrá po jejich veliteli, šéfovi GRU, blbečku. A rusáky obviňovat je ztráta času, tvůj zločinec Putin je vyznamenal, kreténe.

A. Renjascu 21.5.2024 7:58

Vinu určuje vždy a jen soud a nikoliv policie. A jelikož státní zástupce nepodal žádnou žalobu, tak jde o jasné určení viníka jen v oblasti rétoriky a nikoliv důkazních prostředků. Žádný mezinárodní zatykač nebyl vydán, žádné soudní jednání neproběhlo a nebyly předloženy ani žádné relevantní důkazy. Možná se zkuste podívat na video či aspoň fotografie hasičů, jak tam ti zaměstnanci ve skladu pobíhají a ještě otevřou dveře, aby tomu dodali luft. A o druhém výbuchu pod "dohledem" 350 vojáků, kteří tam byli vysláni ani nemluvě

J. Fridrich 21.5.2024 9:00

Ta Moskva tě zásobuje....

A. Renjascu 21.5.2024 10:31

Koukám, že argumenty došly a tak se musela vytáhnout Moskva. Z úst soudruha jako vy to docela sedí...

V. Pavelka 21.5.2024 10:59

Hop , na hrazdu ! Připravenou čučkařem Koudelkou a CIA spolu s užitečnými idioty Fialky a spol. Otázka u tak bombasticky a diplomaticky zcela infantilního aktu nepřátelství proti prdýlce Česku, po 7 letech mrtvého brouka ? ??Co by tím Rusko získalo ?:-) A CO FIALA a spol. ZÍSKALI??[UA]EU;-)

J. Fridrich 21.5.2024 12:08

:-)Brzy tě odvezou do blázince. Tvá duševní choroba prograduje. Co rusko získalo nočním přepadem naší země v srpnu 68, a naší 23 letou okupací, demente... Jen odsouzení celým demokratickým světem. A co přepadem a vražděním v Maďarsku 1956, rusomile...EU

V. Pavelka 21.5.2024 17:26

Jakožto komunistické napravování a revize soudruhů v poválečném uspořádání v Česku? To spravedlivé, ze západu (NATO) vůbec nezajímalo ! Dokonce neměli ani zvýšenou pohotovost na hranicích ? Zvihli mírový telefon a domluvili se dávno než jsme zpovykaně vypukli v pláč okupace Rusáky ?! potom 20 let , jezdili z kasáren na cvičiště a zpět ,, děsivá okupace " !? Česká honorace , brzy udělala vlastní pohodový pořádek . zvala velení místních vojenských osádek do fabrik na návštěvy , a soudruzi začali velice rychle využívat často netušící Ruské velení posádek na mejdany ,k poměřování pindíků zásluhovosti a ,,techtle mechtle chytráků"Jděte se vycpat duchaři pražského důlku a okolí [>-]!;-D;-(:-P

J. Fridrich 22.5.2024 6:45

Chudáku. Rusomilný kolaborante.