Úterý 21. 5. 2024Monika polojasno10 °C

Diskuse k článku

ODS se zbláznila

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1113
  • Poslední: 4.7. 2013 1:05
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Martinovská 3.7.2013 21:20

Re: Koukám na ten Egypt

Může, když chce, ne? Nemusí celé dny. Znám jich pár, (resp. dva) co věří jen Osudu... jejich volba, ale je to Jedna pravda z jednoho média

Ale je mi jasné, že vás nepřesvědčím, to totiž nejde.

V. Bok 3.7.2013 21:28

Re: Koukám na ten Egypt

Ale Vy jste se ani nepokusila :-)) To nevíte že my starci máme vždy pravdu? :-))

D. Švik 3.7.2013 20:16

Re: Koukám na ten Egypt

S Pravdoláskou na věčné časy a nikdy jinak...

J. Kombercová 3.7.2013 20:24

Re: Koukám na ten Egypt

Tak si to tak neberte... :)

D. Švik 3.7.2013 20:37

Re: Koukám na ten Egypt

Jistota je jistota. Modré mávátko s hvězdičkami mám připravené, děti už umí na harmoničku Ódu na radost a chystáme se adoptovat jednoho docela malilinkatého machometánka...

H. Lukešová 3.7.2013 19:55

Re: Koukám na ten Egypt

Lepší sekulární režim egyptské armády, než-li islamistický proteroristický prezident. Muslimské bratrstvo je teroristická organizace. Naštěstí je egyptská armáda zatím sekulární.

V. Bok 3.7.2013 20:00

Re: Koukám na ten Egypt

Pouze vedení, paní Lukešová. Pouze vedení. A o sekulárnosti bych moc pochyboval. Spíš jde o jejich vliv a ekon. zájmy.

H. Lukešová 3.7.2013 20:03

Re: Koukám na ten Egypt

Jo to máte také pravdu. Takže bych optimismus měla raději brzdit.

V. Bok 3.7.2013 20:10

Re: Koukám na ten Egypt

Tak tak. Já jsem přesvědčený člen strany mírného pokroku v mezích zákona, parafrázuji. Čínané si třeba vedou výborně. A Rusko je jistě přes všechny problémy na správné cestě, i když řada lidí vidí furt rudě. A ten Asad si to fakt nezasloužil, ani Kaddáfí. Co to jen proboha děláme?

O. Prochazka 3.7.2013 19:56

Re: Koukám na ten Egypt

Komunisti mají zálibu v nazývání věcí pravými jmény. Takže třeba Lybie byla lidová džamahírije, Egypt je dnes demokratický:-)

H. Lukešová 3.7.2013 20:02

Re: Koukám na ten Egypt

Muslimské země nikdy demokracii neměly, není to jejich tradice, každé země jsou jiné, proč to píši? Protože lepší je sekulární byť diktatura, než-li islamistický režim. Příklad Írán. Světská sekulární diktatura šáha Rézy Páhlavího či islamistický režim ajatoláha Chomejního? Rozhodně byl lepší režim šáha Páhlavího...

V. Bok 3.7.2013 20:06

Re: Koukám na ten Egypt

No, jak to vypadá, peršané si to zrovna nemysleli.  Sekulární byl Saddam. A jak dopadl. Taky tam nakonec vítězej ti, které jsme zrovna nechtěli. Ona ta fikce Toma Clancyho o sjednocení Iráku s Iránem není tak od věci.

J. Kombercová 3.7.2013 20:28

Re: Koukám na ten Egypt

Ke svým Kurdům se Saddam zachoval vskutku velkoryse.

M. Kosejk 3.7.2013 19:34

marketingová síla omluvy.

Obávám se, že podceňujete marketingovou sílu omluvy.

Já se třeba klietům osobně omluvám i za to, za co sám nemůžu. O občas se omlouvám i za něco, co ani nepovažuji za chybu (např.: Omlouvám se Vám za vzniklé nedorozumění.)

Rozumíte - rozčilený klient v té chvíli nehodlá poslouchat nějaké vysvětlování, nechce slyšet, že pláče na špatném hrobě. A už vůbec není přístupen k tomu, aby poslouchal, že je blbec, který nic nepochopil správně (i kdyby to byla tisíckrát pravda).

Nevím, proč by to v politice nebylo podobné.

V. Bok 3.7.2013 19:49

Re: marketingová síla omluvy.

V politice to zvykem není, neb velitelé naší politiky většinou neprošli "civilem", kde se takové jednání vyžaduje a je samozřejmé. No a pkud se mezi nimi vyskytne někdo odlišný, rychle se přizpůsobí.

Zanechme ovšem naděje, tohle je jev rozšířený celosvětově bez ohledu na režim či rasu.

J. Slanina 3.7.2013 20:39

Re: marketingová síla omluvy.

Neprošli civilem!!! Svatá pravda. Například taková ozubená pleš nebo mladý Benda, kdyby jenom malinko tím civilem prošli, určitě by nepřežili.

L. Brabencová 3.7.2013 19:07

Zdravotnické okénko

S přibývajícím věkem začínají  trápit různé neduhy.Než se rozhodnete jít k lékaři, zkuste brát Hořčík. Pomáhá při svalových křečích,nejasných bolestech hlavy,nespavosti, únavě,nervozitě. Denně potřebujeme kolem 320 mg/den.

V. Bok 3.7.2013 19:13

Re: Zdravotnické okénko

Taky Ibalgin, Tramal či Aulin dělaj divy.

L. Brabencová 3.7.2013 19:14

Re: Zdravotnické okénko

Na Tramal zapomeňte.

V. Bok 3.7.2013 19:24

Re: Zdravotnické okénko

No, ono se to řekne, že.

M. Berka 3.7.2013 19:15

Re: Zdravotnické okénko

Denně deci slivovice a zapomenete, že máte nějaké problémy...

J. Kombercová 3.7.2013 19:17

Re: Zdravotnické okénko

Nemám tyto problémy.

D. Švik 3.7.2013 19:19

Re: Zdravotnické okénko

a nezapomeňte se očkovat proti klíšťatům, chřipce, ptačí chřipce, rakovině děložního čípku, berte chondroitin, také něco na prostatu, preventivně si nechte odstranit prsa jako Angelína a HLAVNĚ pijte jen bezpečnou vodu...zapomněl jsem na něco?

L. Brabencová 3.7.2013 19:23

Re: Zdravotnické okénko

To také,ale začněte tím jednodušším. Hořčík výborně zabírá proti svalovým křečím.

V. Bok 3.7.2013 19:25

Re: Zdravotnické okénko

Pil jsem litr Magnezie denně a nic.

J. Kombercová 3.7.2013 19:25

Re: Zdravotnické okénko

No ale když žádné svalové křeče nemá, tak snad ten hořčík nutně nemusí... vo to de. :)

D. Švik 3.7.2013 19:30

Re: Zdravotnické okénko

Omlouvám se paní Brabencová, ze všech Zdravotních okének, chrlících se na mě ze všech možných i nemožných médií, si dělám tak trochu kozy...moje chyby, myslela jste to se mnou dobře :-)

L. Brabencová 3.7.2013 19:35

Re: Zdravotnické okénko

Omluvte se svému zdraví,mně nemusíte. ;-)

V. Bok 3.7.2013 19:50

Re: Zdravotnické okénko

Já nežertoval. Bohužel.

S. Netzer 3.7.2013 19:24

Re: Zdravotnické okénko

Hlavně Vy, pane šofére, se nechte očkovat proti rakovině děložního čípku!

D. Švik 3.7.2013 19:32

Re: Zdravotnické okénko

Jawohl mein furer