Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Diskuse k článku

Obrácení Ferdyše Pištory

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 431
  • Poslední: 14.1. 2020 23:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Kolář 14.1.2020 11:13

Symptomatické je, že tu dnešní bezvýznamnou zprávu o pozastavevení "spolupráce" ze strany Šanghaje cpou od rána do čtenářských hlav hlavně noviny babišovky z Mafry.. Co také čekat od prolhance z čínskými bankami financovaného Agrofertu .. Rv

V. Čermák 14.1.2020 11:22

A co vás rozčílilo víc, ta pravdivá zpráva, nebo, že čínské banky úvěrují ( nikoliv financují) Agrofert? ;-D;-D;-D

M. Kolář 14.1.2020 11:39

Ale mě nic nerozčílilo.. Mám srandu z toho našeho prezidentského blba.. Jinak v poho .. ;-)

J. Vaníček 14.1.2020 11:11

Dobré, ale až by tam chtěl Vondra, tak na něj vytáhnou Promopro. Takže šéfovat ODS nikdy nebude. O to se Fiala postará. Věci se mění a nejvíce se změní až na naše hospodářství, prosperitu a pracovní místa dopadnou následky šíleného omezení emisí aut a krachování automobilového průmyslu v EU. Pak půjde do tuhého a mnohé se změní. Automobilky nesmyslně vyhází všechny své peníze a dluhy na elektromobily a pak "bouchnou" v čele s VW. Bude to konec nových "Slušovic" v Mladé Boleslavi. Dlouho to trvat nebude. Pak se uvidí, po opici je dobré pivo.

J. Kombercová 14.1.2020 11:18

Promopro je údajně v pořádku, rozhodl soud.

P. Staronový 14.1.2020 11:34

Máme zde ovšem dost lidí, kterým soudní rozhodnutí nic neříká. Respektive, každý klacek jim je dobrý.

J. Vaníček 14.1.2020 11:38

Doufám, že tím nemyslíte mne. Stejně by ho v tom proprali. Jinak o rozsudku jsem nevěděl, nesleduji to tak, ta kauza mne moc nezajímá a proti Vondrovi nic nemám (naopak) vadí mi Fiala a neschopnost ODS.

V. Kraus 14.1.2020 10:51

Asi je to z mé strany trochu spekulace, ale soudím, že spíše došlo k jisté roztržce mezi Zemanem a Číňany. Zeman teď oznámil, že nepojede na plánovanou multilaterální schůzku do Číny a místo něho tam pojede někdo méně významný. Prý tím chce vyjádřit své rozčarování nad tím, že Čína neplní své sliby o investicích v České republice. Ale Zeman dělá asi z nouze cnost. Rozčarováni jsou spíše Číňané ze Zemana a asi mu to dali najevo. Číňany asi dost rozladilo, že Praha iniciovala ukončení partnerské smlouvy mezi Pekingem a Prahou. Na místo toho teď Praha uzavírá partnerskou smlouvu s hlavním městem Tchai-wanu. To Číňané vnímají jako facku. Zeman se přitom před Číňany tvářil, že v Česku vládne, ale zabránit tomu nedokázal.

TV Barrandov je prý pod čínským vlivem a čínské banky jí úvěrují. Číňané proto usoudili, že nemá žádný smysl více Zemana podporovat a ředitel Jaromír Soukup to pouze realizuje. Možná to budete považovat za pouhou spekulaci, ale jisté racionální vysvětlení to je.

M. Kolář 14.1.2020 10:56

To dává smysl. Čínští komunisté do Zemana dost investovali, a nyní zjišťují, že v ČR jsou nezávislé instituce, samosprávná města, atd... Zeman s Krtečkem a Ovčáčkem vlastně obalamutili čínskou komunistickou stranu.. To bude mít následky .. ;-D;-D

J. Kombercová 14.1.2020 11:01

Vezmou jim mobily.

V. Hájková 14.1.2020 10:17

MEIŠNERE- VYSVĚTLETE MNĚ- proč když jsem sprostá mě neoznámíte redakci? Jaká sprostá slova jsem dnes použila?

P. Spáčil 14.1.2020 10:22

Asi proto, že mu za to nestojíte.

V. Hájková 14.1.2020 10:28

Ptala jsem se Vás na něco?

P. Spáčil 14.1.2020 10:43

Milá zlatá, tady je svobodné fórum, kde si může každý reagovat na co chce, víte?

I. Břízová 14.1.2020 10:46

To je přece od oné dámy ukázka slušnosti. Právě

J. Kombercová 14.1.2020 10:58

Ano. Tam je nějaká porucha, že nedokáže rozlišovat slova urážlivá od těch slušných... nebo že by výchova a staréhé psa novým kouskům nenaučíš.

F. Šimek 14.1.2020 10:31

ženská nešťastná!!Mne nazýváte těma nejhoršíma komunistickýma jménama!Nedivím se-jste ubohej člověk, kterej je komunistickou dobou pozamenanej. Byla jste pionýr-pravidelně volila komouše!!Nebo-komouše v KNF ?Dneska obdivujete mladýho člověka, kterej miluje oblek mladejch hitlerčíků!!;-€[>-]EU

P. Boublíková 14.1.2020 10:38

Chybí vám kinderstube a už s tím nic nenaděláte, zejména pokud ani nejste schopná to vnímat.

Například není slušné oslovovat pana Meišnera "Meišnere" a ještě přitom hulákat verzálkami, pásli jste spolu husy? 8-o[>-]

J. Vaníček 14.1.2020 11:36

Hájková, není dáma, tak Hájková, je silně chucpe (nechutná). Jsem rád, že jí to napsalo (sice jinak) více slušných lidí.

F. Šimek 14.1.2020 10:03

moc hezký ;-D[>-]EU!!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/mel-stravit-ve-vezeni-10-let-za-unos-pak-se-ale-priznal-nekdo-jiny-jak-spolehlivym-dukazem-jsou-pachove-stopy-86266?dop-ab-variant=110&seq-no=1&source=hp&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

F. Šimek 14.1.2020 10:11

jen dodám...Kajínek dostal doživotí. Cikána-pět-krát měnil výpověď. Navíc -cikán viděl, že Kajínek v křoví kouřil a zůstaly tam zbytky cigaret. Kajínek je nekuřák. Pokud tam kouřil, tak na vajglech mušelo bejt jeho DNA!!Nebylo, ale když to říká cikán, tak to mušší bejt pravda!![>-]EU;-€

P. Hofman 14.1.2020 10:27

Franto, ty jsi v právních věcech evidentně sběhlý.

Mohl bys mi, prosím, vysvětlit, proč skoro celý demokratický svět odmítá trest smrti? A jakou váhu má při soudním procesu měnící se (dokonce 5x) výpověď svědka?

F. Šimek 14.1.2020 10:39

Zravím-dobře víš, že v právních věcech evidentně nejsem zběhlej. Mám školu, jen jako Mareček a Hujer. Jen je divný, že soudcům nevadilo, že cikán pět-krát měnil výpověď a tvrdil, že viděl v křoví Kajínka kouřit. Muselo na vajglech bejt Kajínka DNA !!

P. Hofman 14.1.2020 10:47

Franto, žádný soud nikoho neodsoudí na základě tvrzení jednoho svědka.

Svědci lžou a často si věci pamatují nepřesně, či úplně špatně. Těch indicií tam muselo být daleko víc, jinak by to odvolací soud nepotvrdil. Justiční omyl se nikdy nedá vyloučit, v tomto případě si však myslím, že to Kájínek skutečně udělal.

Nebo to ti poliši, co se na tom evidentně podíleli, zaonačili tak šikovně, že už s tím ani soudce nic udělat nemohl.

P. Zinga 14.1.2020 10:02

Tudle se lepšoidé radovali, že Kurz přešel na jejich stranu: vzal do vlády zelené. Jenže:

„Vorrang für Außengrenzschutz“ und „Kampf gegen Schlepper“ – bei dieser Linie bleibe er. Dass Österreich auch nachträglich den UN-Migrationspakt nicht unterschreiben wird, hat Kurz seinen Außenminister Medien gegenüber klar machen lassen.

P. Zinga 14.1.2020 10:06

Pro "neněmčináře":

"Přednost ochrany vnějších hranic" a "boj proti převaděčům"- u této linie se zůstane. A že Rakousko ani dodatečně nepodepíše Migrační pakt OSN, dal Kurz přes média svému ministru zahraničí na vědomí.

P. Hofman 14.1.2020 10:24

Bacha na překlad onoho "hat...machen lassen".

P. Zinga 14.1.2020 13:17

Asi jo, při přesnějším pohledu to vypadá na to, že to "klar machen" provedl ministr zahraničí.

M. Valenta 14.1.2020 11:13

Zjednodušujete jako obvykle. Já např. jsem pro onu koalici a zároveň proti přílivu migrantů a ani rakouští zelení nejsou, až na výjimky , takoví "vítači", jak se je a všechny co nemají názory jako vy, snažíte představovat.

M. Němec 14.1.2020 9:57

Tak se to jednání Libyjců v Moskvě nějak sesypalo.

Ne každej chce pustit Turka do vlasti.

J. Franke 14.1.2020 10:12

No bodejť, žně jsou ještě daleko.