Pátek 17. 5. 2024Aneta polojasno10 °C

Diskuse k článku

Nouzový stav do posledního

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 811
  • Poslední: 9.4. 2020 0:57
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Hlisnikovská 8.4.2020 20:58

Pane Neffe, již druhý den na ČT24 běží přenos z PS. Vláda předkládá nové zákony, opozice podává pozměňovací návrhy které koaliční poslanci pošlou do kopru. Opozice si dokáže své pozměňovací návrhy obhajovat. Ale kde jsou poslanci hnutí ANO? Neviděla jsem ani jednoho, který by vystoupil a vysvětloval proč hlasuje pro vládní návrh, co přinese dobrého pro lidi, z jakého důvodu nepodpoří opozici. Místo toho tam sedí jen do počtu a Faltýnek jim ukáže, kdy mají zmáčknout tlačítko a zvednout ruku. Prostě jen hlasovací mašiny. Doufám, že se jejich voliči dívají.

L. Novák 8.4.2020 21:01

Jo, za chviku tady bude blb-toš Čermák a vytmaví vám, jak to ten Babiš umí a ostatní jen čumí... :-)

Babišovým volům/voličům je to fuk...

F. Nekolný 8.4.2020 21:21

No, má výsledky. Před koronáčem si řada lidí polepšila, stát prosperoval, jak nikdy. V současné nepříjemné situaci si vláda vede dobře. Může srovnávat fakticky s těmi nejlepšími.

V. Čermák 8.4.2020 21:23

Máte pravdu Ošípaný. Kdo umí, umí, kdo neumí se re v síni. Mimochodem, návrhy opozice jsou Populistické a Pokrytecké. Nepamatujete jak se snažila šetřit, když se minimální mzda měla zvýšit na 12000?

P. Jirkovský 8.4.2020 21:30

A co má minimální mzda společnýho se šetřením?

J. Jelínek 8.4.2020 21:02

To je proto, milá paní, že jsou to jen takové rituální tanečky. Poslanci ANO, stejně jako poslanci opozice moc dobře vědí, že se nakonec všechno ( s drobnými úpravami) schválí.

F. Nekolný 8.4.2020 21:13

Jsem pevně přesvědče, že jim to voliči spočítají i když to z postojů voličů nevyplývá. Vláda si vede výtečně. Záměr opozice plošně sanovat i vyčuranou část parazitů je obdivuhodná a opozice si vytváří prostor pro pozdější kritiku vlády kvůli rozpočtu. :-o)

F. Sojka 8.4.2020 21:15

To by musely bejt volby zejtra.

F. Nekolný 8.4.2020 21:17

Vše se musí v budoucnosti zaplatit a část parazitů to rozhodně nebude. Stačí se kouknout na jejich odvody daní. Mám obavy, že to potáhnou zaměstnanci.

V. Zadák 8.4.2020 21:26

Tak to chodí vždy, milá paní. Koaličníci nemají potřebu nikoho přesvědčovat, protože si to odhlasují a opozičníci se musí vykecat, protože nic jiného nemohou dělat.

A na tom kdo je momentálně koaličník a kdo opozičník vůbec nezáleží.

P. Forejt 8.4.2020 20:50

chřipka ještě nění na ústupu, ale v zákulisí už zuří boj o peníze. Poté, co komunisté navrhli přehodnotit financování neziskovek, začalo to v bažinách podivně bublat. Ať už jde o Sorosův Open Society Foundation, Člověka v tísni, či Aspen institut. Komáři to budou mít těžké, protože proti je Sorosův oblíbenec Hamáček a v pozadí je celá pražská kavárna, se členy Aspenu, tedy Zahradilem, Farským, Charanzovou, Žantovským, Pithartem, Dlouhým, Bursíkem, gen Pavlem, Pehem a spoustou dalších. A to vše vyfutrováno Bakalovými penězi ...tedy jako v České televizi, Knihovně Veškrny a dalších tzv. aktivit ....něco se chystá!!

J. Jelínek 8.4.2020 20:58

V jakejch bažinách to zase buble ty vosle? Máš na mysli ty močály u vás za dědinou, kde jste utopili tu nebohou Máňu na kerou jsi svedl, že oralizovala hajnýho bez roušky?

M. Ilsner 8.4.2020 20:41

A Prejt zase řádí a zasviňuje. Patří do chlíva, toto individuum superprozodoické!

J. Jelínek 8.4.2020 20:49

Nojo, už zase řádí jak Černá ruka. Je to urputník neposedný z čeledi nejapníků. Vyskytuje se sice vzácně, ale když už je spatřen, tu se ho nelze zbavit.

M. Ilsner 8.4.2020 20:51

Jinými slovy - je to hovado :-))

J. Jelínek 8.4.2020 20:54

Já jsem to chtěl nějak kulantně zaonačit, aby to neznělo tak příkře.

P. Forejt 8.4.2020 20:52

v Čechách platí, že nejsilnější pes mrdá, ale Ilsner jenom popichuje...

P. Jirkovský 8.4.2020 21:16

Neplatí, troubo. To je jen voblíbenej slogan jednoho "fotbalovýho" bafuňáře, Ivana Horníka.

P. Forejt 8.4.2020 21:24

to nemění nic na popsaném faktu!

P. Jirkovský 8.4.2020 21:35

To není fakt, ale pověra impotentů.

J. Vobr 8.4.2020 20:32

NEVŤA S JOHNEM VYŠETŘUJÍ ČAPÁK !!!

Dvoumetrový odstup dodržují !!!

K vlajce hléééď !!!

M. Mařák 8.4.2020 20:25

Tak v tom Wuhanu to po skoro třech měsících otevřeli. No, jsem zvědavý, jestli definitivně, nebo jen na chvíli před další vlnou epidemie. To jako abych se psychicky připravil na další měsíc a půl vězení, nebo spíš raději na doživotí a tak, nebo co...

Ehm.

J. Vobr 8.4.2020 20:33

SVOBODNÝ TIBET !!!

:-)))

I. Kellner 8.4.2020 20:37

STOP KILL UJGUR !!!

M. Ilsner 8.4.2020 20:42

NA BĚLEHRÁÁÁD !!!

P. Jirkovský 8.4.2020 20:33

Nebuďte pesimista, dva měsíce karantény by nepřežila žádná ekonomika. Tohle (snad) politici vědí a odpovědnost za nákazu přesunou šupem na lidi.

M. Mařák 8.4.2020 20:44

No, to doufám. Jiskřička naděje malá ještě stále na obzoru blýskavě se třpytí.

P. Forejt 8.4.2020 20:22

zejtra to bude týden, co se ta nána Maláčová chvástala, že program Antivirus je perfektně připraven. A nejednou čteme, že 70% žádostí je špatně vyplněno(sic).

PS. je těch 70% podnikatelů dementních, nebo jsou blbí úředníci na ministerstvu. Já odpověď znám ...

J. Jelínek 8.4.2020 20:53

Nevím, jak to mají podnikatelé s demencí. Je však jisté, významné procento dementních jedinců se honosí příjmením Forejt.

J. Havelka 8.4.2020 20:20

"Bude to znovu Trump", prohlásil Mírotvůrce Vladimírovič."Nechal jsem odstoupit Sanderse a trochu dal "dohromady" voliče obou táborů".

TAK TÓČNO!!!

P. Forejt 8.4.2020 19:58

učitelé žádají, aby děti ( ale i oni), zůstali doma až do prázdnin!

Já řku, proč ne, ale v tom případě žádné prázdniny nebudou ....jasné?