Sobota 1. 6. 2024Laura polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1131
  • Poslední: 29.8. 2013 0:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kombercová 28.8.2013 22:09

Re: respekt.ihned.cz

Pane Pavlovský, celá ta slavná Zemanova vláda, kterou nebylo nutné instalovat, měla jediný účel... seznámit širokou veřejnost s eventuálními lídry SPOZ a volebním programem, což byl Rusnokem přednesený vládní program, svou šíří přesahující nějaké překlenovací období.

P. Pavlovský 28.8.2013 22:44

Re: respekt.ihned.cz

To byste Miloše podceňovala, on zdaleka takhle jednoduše neuvažuje.

Rusnokova vláda je polyfunkční,  jde o četné personální změny ve státním aparátu,  jmenování nových vyslanců,  zabránění některým ekon. rozhodnutím a učinění jiných atd.

Prospěch SPOZ je pouze  jednou z jejích funkcí, dokonce myslím, že ani ne tou hlavní.

M. Z. na něm totiž není životně závislý, má přece na povel i většinu v ČSSD, spřízněna je i KSČM..

J. Kombercová 28.8.2013 23:04

Re: respekt.ihned.cz

Deset let měl pan Zeman k dobru, aby si všechno pečlivě naplánoval. SPOZ vstoupila do voleb v posledním možném roce před dalšími prezidentskými volbami... původně jsem si myslela, že ubrání několika procent je pomsta ČSSD, která ho, tak to vidím, zradila, ač ji on "udělal"... pamatuji na spokojený Zemanův úsměv při výsledku necelých pěti procent - do sněmovny se SPOZ nedostala, ale ČSSD poškodila dostatečně.

Hlavně... byl to krok, který dostal Zemana zpět do povědomí lidu voličského a vyplatil se. Takže pokud považujete tuto stranu jen za výtah Zemana zpět do politiky, máte pravdu. Přesto, domnívám se, že se nemůže opírat jen o ČSSD, není jednotná, musí mít svoje lidi a jak je zcela zjevné, on své lidi drží, protože je potřebuje.

S. Maršálek 28.8.2013 21:49

Re: respekt.ihned.cz

Komunisté to mají obšancované ! To jsou pane hlavičky, těm to pálí. :o)

J. Láníček 28.8.2013 21:53

Re: respekt.ihned.cz

Ty Zemanovy kroky jsou průhledné jak čiré sklo. Teď jde jen o to, kolik lidí mu na to skočí. Zda to bude stačit na to, aby dostal své přicmrndávače i do sněmovny.

P. Pavlovský 28.8.2013 22:00

Re: respekt.ihned.cz

Zdá se, žel, přirozené, aby ti, co volili Zemana, volili teď Rusnoka.

Obávám se, že procento Zemanových voličů, kteří by to už dneska neudělali, je mizivé - dokonce i mezi námi na NP.

J. Kombercová 28.8.2013 22:41

Re: respekt.ihned.cz

To není až tak jisté.

P. Pavlovský 28.8.2013 22:50

Re: respekt.ihned.cz

Optejte se paní Varadinkové či pánů Heusingera, Fenzela a Hejny!

(O dalších přiznaných voličích M. Z. na NP nevím.)

J. Kombercová 28.8.2013 23:08

Re: respekt.ihned.cz

Paní Varadinková se chystala, ještě dnes dopoledne, volit Suprklaboš. Bohužel.,¨její guru jí udělal čáru přes rozpočet. :))

J. Veselý 28.8.2013 21:04

Teda dnes to hlidá ha...jzl dobře .. no autor se nezapře ...

Jen jsem chtěl aby nezapadlo, zas připomenout , kdože pro Miloše kvičel ... :-/ 4x mě vykopal ..

J. Kombercová 28.8.2013 21:11

Re: Teda dnes to hlidá ha...jzl dobře .. no autor se nezapře ...

Kdo pro Miloše kvičel? Jestli Vám hlídač mravnosti nepustil, tak mě napadá, protože ten také, a jehož jméno nesmíme vyslovit - k i k i n a ?

:)

J. Veselý 28.8.2013 21:18

Re: Teda dnes to hlidá ha...jzl dobře .. no autor se nezapře ...

Vím, ale ovar, ovar, ovar, ...a nic...;-) on ten Ágner je totiž jak komouši, jen co se hodí.. ale žvástů io pravici a demokracii mají jak bolšhevik o práci... ;-) taky o ní stále jen žvanil .

J. Láníček 28.8.2013 20:49

Maršálku, pravičákům to může být jedno,

jak ty volby dopadnou. Při jejich schopnostech a pracovitosti se vždycky uživí dobře. Dál se budeme zadlužovat, protože se zadlužují všichni, akorát to nebude tak rychle jak za Kradouska a nebude se tomu říkat rozpočtová odpovědnost.

F. Doušek 28.8.2013 20:53

Re: Maršálku, pravičákům to může být jedno,

Ehm, Socbotka již se nechal slyšet, že jeho vláda bude stejně rozpočtově odpovědná, jako za ministra Kalouska. To vám uniklo?

E. Heusinger 28.8.2013 21:02

Re: Maršálku, pravičákům to může být jedno,

Toho se dá dosáhnout i jiným způsobem než Kalouskovským. To Vám uniklo?

F. Doušek 28.8.2013 21:05

Re: Maršálku, pravičákům to může být jedno,

Neuniklo. Slíbil zvýšit daně. Nic lepšího neumí.

M. Prokop 28.8.2013 21:17

Re: Maršálku, pravičákům to může být jedno,

To je zajisté pravda, dá se toho dosáhnout jinak než Kalousek a mnohem lépe.

Ovšm Ozubená pleš s Velkou kapsou toho dosáhnout jinak než Kalousek a ještě mnohem hůře (pokud vůbec, ale to budou muset, jinak na ně budou dělat tytytyty soudruzi z Brusele).

S. Maršálek 28.8.2013 20:42

Pravičáci !

Nevysilujte se marnými předvolebními zoufalými výkřiky a šetřte se na přespříští volební klání. Po tom co předvedli ti vaši mágové, to v těchto volbách prosserete ! Levice vás tentokrát nakope do "šestru," že budete vyvalovat oči jak týraný kůň.

S. Lazárek 28.8.2013 20:49

Re: Pravičáci !

Jo, máš pravdu, prosereme, pak si ale svojí holou prdelí sednete do trní vy, zarudlí machři. Na tebe jsem specielně zvědavej, jak tam z toho svýho zaflusanýho a úplně zbytečnýho kanclu budeš šířit ideály světovýho proletariátu. Takovýho úředního přetrhdíru bych já osobně nakopal do té jeho od sezení zarudlé řití....:-)

S. Maršálek 28.8.2013 20:55

Re: Pravičáci !

Na to nemáš, hňupe. Kde bereš vůbec tu drzost. Zrovna ty se chlub pár hodinama své práce za týden. Víš o tom, že rozvracíš zdravotnictví? Zboží, které podáváš, jde přes čtvero nenechavých pracek a pak se pacienti diví. Čest šmejde !

S. Lazárek 28.8.2013 20:57

Re: Pravičáci !

Pracuju přímo pro výrobce, ty Koněve vylízanej......:-)

Sklapni a vysmaž.

J. Kombercová 28.8.2013 20:59

Re: Pravičáci !

Jak to víte? Ne, vážně mě to zajímá, jak víte, s jakým zbožím a přes které "pracky" pan Lazárek obchoduje? Já jsem kolikrát u vytržení, jak někdo ví na toho druhého úplně všecko, jako by s ním žil v jedné rodině.

J. Kombercová 28.8.2013 20:59

Re: Pravičáci !

PS Taková Hajková, to je taky taková vědma.

S. Maršálek 28.8.2013 21:01

Re: Pravičáci !

Jednou vám to třeba prozradím.

S. Lazárek 28.8.2013 21:03

Re: Pravičáci !

Budu jedno ucho....:-)

J. Kombercová 28.8.2013 21:04

Re: Pravičáci !

Není třeba.

S. Lazárek 28.8.2013 21:02

Re: Pravičáci !

Jen ho nechte svazáka, ať si tu hejká. Ví leda hovno a tak to i zůstane.....:-)

M. Prokop 28.8.2013 21:19

Re: Pravičáci !

To se bude komoušek divit, že i sockomoušská vláda bude stejně šetřit zase na něm.

:-P

O. Prochazka 28.8.2013 20:49

Re: Pravičáci !

Bububu.

P. Pavlovský 28.8.2013 21:17

Re: Poslechl vás,

ale musel byste mi zaručit, že budu ještě naživu :-)

P. Pavlovský 28.8.2013 21:18

Re: Poslechl bych vás,