Pondělí 3. 6. 2024Tamara polojasno10 °C

Diskuse k článku

Langer Likvidátor

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1336
  • Poslední: 5.12. 2007 9:09
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Sedrman 3.11.2007 9:43

Re: Re: Langer likvidátor

;-D debilní dělníku, ono to bez ODS snad bylo jiné ?

Forstmeister 3.11.2007 8:24

PČR

Tak jsem si byl "prodloužit" po pěti letech "zbrojní oprávnění", zbrojní průkaz, tedy ta kartička se za "tři kila" kolkové známky vydává nová (domácí muničák na kontrolu s sebou). Co mne ale zarazilo. Mí známí policajti (kdo se s ručnicí potuluje po lese či honech, setkává se často s policajty, které pak zná, kteří konají docela přísné kontroly, takže "ožralý myslivec" se stává historií a lesníci-myslivci, při faktickém výkonu práva myslivosti, se stávají zarytými abstinenty), kteří měli hodnosti důstojnické, se najednou ocitli v olemování praporčickém. Na můj dotaz mi odpověděli, že je to "Langrovina". Tak nevím, bývalí předlistopadoví majoři a vyšší, mající bolševickou "policejní sorbonu", ve svých hodnostech zůstali, noví polistopadoví a docela schopní policajti, kteří si hodnosti vydobyli schopnostmi a prací, najednou spadnou do ranku "picmochů".  Jak řekl klasik, na klystýrech stojí Rakousko. 

Ivan Nový 3.11.2007 8:35

Forstmeistře,

podstatnější na vaší informaci je, že myslivci jsou střízliví. To je taky Langrovina.

Ladislav N. 3.11.2007 8:42

Re: podstatnější na vaší informaci je, že myslivci jsou střízliví...

Copak, přestal fungovat Darwinův princip "přirozeného výběru" myslivců? ;-D

Já zírám 4.11.2007 7:36

No vždyť říkám, STBáci zůstávají...

zůstávají jim hodnosti a policisté nespřažení s nimi jdou z hodnostmi dolů, nebo po vzoru likvidace ÚOOZ odcházejí/ viz. 49 detektivů ÚOOZ/. Kdopak tam asi Langera dosadil a potřeboval se takových útvarů zbavit, nebo je citelně narušit či postrašit? ;-D

Standa 3.11.2007 8:24

Langer

není hloupý, zná cenu informací a kontaktů, a proto připravuje prostor pro rozsáhlejší finanční operace (zločiny) a jejich krytí. Kdo nemá informace je slepý a neškodný. Nesmí přeci zastavit finanční toky pro Dalíky(ODS).

Sedrman 3.11.2007 8:32

Re: Langer

;-D jistě. Například pro nákupy akcií bez peněz.

Real 3.11.2007 8:55

Re: Re: Langer

Naprosto standardní ,brilantně provedená bankovní operace při spekulaci s akciemi.Tak by to nazval takový Dalík ,kdyby operaci provedl pravicový politik. 

Starý J. 3.11.2007 9:42

Re: Re: Re: Langer

Hm, a co takhle počáteční kapitál, se kterým musel do té brilantní bankovní operace vstoupit? Vyšetřuje se, kde vzal Čunek tři a půl milionu. Standa nakupoval za děkuji? Proč to nikoho nezajímá, jako v případě Čunka? Asi proto, že na tom nemá ČT a ti co operaci proti Čunkovi řídí, zájem.

Pravděpodobně šlo u Standy zase o půjčku, jako v případě akce biolíh. Je přímo šokující, že tam se řekne půjčka a všem to stačí, nikdo se v tom nerejpe. Klimkovičová nebyla souzena, protože důkazy nebyly zjištěny zákonným způsobem. U Čunka děkuje trockista Uhl tomu, kdo důkazy nezákonným způsobem získal a nabízí se, že to za něj odsedí. Železný je souzen za nezaplacení daně, u Paroubkové jde jen o nedopatření a nevědomost. Tak je, nebo není neplacení daně trestný čin?

Mám pokračovat? Ano, to jsou ty brilantní socanské operace a operace policie, státních zástupců a soudců, stále a pevně ovládaných rudorůžovou koalicí. Výsměch lidem přímo do očí a naprostá bezmoc tu mafii rozseknout!

Sedrman 3.11.2007 9:46

Re: Re: Re: Re: Langer

velmi správě. Takhle to porovnání různých situací vynikne, když ho postavíte vedle sebe. No a ta Paroubková se svým šoférem, to je jak se zdá pěkná podvodnice. Z charity bere v první řadě pro sebe, dětem pošle hajzlpapír. A ještě se najdou lidi, kteří ji hájí, asi stejní podvodníci. Holt členka ČSSD jak malovaná.

Skybird 3.11.2007 8:18

Je to proklamovaný malý ale silný demokratický stát ? Nebo bramboračka vařená dle receptu kapra "na modro" ?

Langer mne zklamal. Stát je uspořádání společnosti, které má mít schopnost prosadit  a vynutit dodržování norem, které si demokraticky stanovil.  Mám takový neblahý pocit, že tato schopnost státu se rozmělňuje a navíc, že stát se z demokratického  mění v autokratický. Příslušné instituce se rozkládají - viz. nejprominentnější útvary policie, státní zástupci bojují mezi sebou a vrchní státní zástupkyně, tančící ještě "úchvatnější piruety než Bém" na hudbu z modrých píšťal k tomu přispívá měrou nemalou. No a k soudcům, kteří také jsou pouze takoví .... však víme... se toho mnoho nakonec ani nedostane. Celý proces v těchto dnech nabírá tempo. Očekával jsem, že vláda ODS vše uvede do přijatelného stavu - opak je pravdou. Místo aby šlápli na brzdu - přidávají plyn. A mám obavy, že vozidlo se brzy může stát neovladatelným. Jen aby se nám před branami paláců opět nezačaly srocovat šiky rudých námořníků za podpory bezradných davů !

Sedrman 3.11.2007 8:29

Re: Je to proklamovaný malý ale silný demokratický stát ? Nebo bramboračka vařená dle receptu kapra "na modro" ?

ano, tohle strašení je oblíbené. Za socanů strašili  modří se zadlužením, to se také stalo. S propojením státních aparátů se zločineckou mafií. I to se stalo. Teď se čistí a socani straší rozkladem. Mně se tu tedy žije docela dobře, jen odvody státu by mohly vypadat jinak, zohledňovat situaci jednotlivců. Nemarodíš, máš bonus. Nejsi na soc. dávkách, každý rok který neuplatníš žádné dávky půl procenta odvodů dolů. Nebo čtvrt, to je jedno. Ale jinak kromě novinářské žumpy, která ochotně likviduje stát jak uveřejńováním poprasků o másle, které okamžitě zvednou ceny, tak současně výhružkami o sociální válce. Média by měla pracovat nezávisle, jen s ověřenými fakty, ne vyrábět kauzy. Už nikdy se nedozvíme, zda by Vesecká nechala pokračovat vyšetřování Čunka i bez ČT. Tak kdo tu vládne, ČT nebo vláda ?

Ivan Nový 3.11.2007 8:32

Stb přes ČT,

proto je třeba veřejnoprávní média zrušit, aby se média dostala pod nezávislou kontrolu trhu.

kritik 3.11.2007 11:33

Re: Stb přes ČT,

Ivánku - media řízená trhem - tým nejbohatším hybatelem na trhu, no potěš pánbůh!

Tak to znovu odstoupíme Sudety, protože si to náš lid v novinách vlastněných nejmenovaným koncernem bude přát!

Real 3.11.2007 8:42

Re: Re: Je to proklamovaný malý ale silný demokratický stát ? Nebo bramboračka vařená dle receptu kapra "na modro" ?

Vy jste zářný příklad zájmu o omezení tiskové svobody.O čem podle Vás smějí média psát.Kdo to bude určovat,posuzovat a korigovat.?V každé redakci censor? Nebo autocensůra? Morální  (jako v Íránu),náboženská (jako v Saudské Arábii.)ekonomická (jakou by jste si přál u nás  viz Vaše poznámka,že novináři by neměli psát o másle,které zdraží až na 60 Kč),politická ?Nebo nesmí psát o každodenní realitě bez Vámi nasazených růžových brýlí? Je mi z Vás smutno.

Ivan Nový 3.11.2007 8:55

Reale,

trh.

Real 3.11.2007 9:18

Re: Reale,

 S fakty nebo fabulacemi .

Ivan Nový 3.11.2007 9:23

Reale,

ano, ale bez cílené a globální manipulace.

??? 3.11.2007 9:53

Proboha,

rychle to převeďte na žert, aby si lidi nemysleli, že jste úplně hloupý.

Sedrman 3.11.2007 9:22

Re: Re: Re: Je to proklamovaný malý ale silný demokratický stát ? Nebo bramboračka vařená dle receptu kapra "na modro" ?

ne, nejsem. Když budu uvažovat jako vy a dám novinářům absolutní beztrestou volnost, pak bych ji měl dát i zlodějům, vrahům a samozřejmě politikům. Také podvodníkům.

Kal 3.11.2007 8:50

Re: Re: Je to proklamovaný malý ale silný demokratický stát ? Nebo bramboračka vařená dle receptu kapra "na modro" ?

Vůbec je to Sermanova demagogjie.Fakta a kausa to je to samé.Jakmile zveřejníte fakta je na světě kausa.Jde jen o to aby ta fakta byla pravdivá.Ta polemika se pak nazývá kausa.

Skybird 3.11.2007 16:06

Re: Re: Je to proklamovaný malý ale silný demokratický stát ? Nebo bramboračka vařená dle receptu kapra "na modro" ?

Ona ta Vesecká to vyšetřování vůbec neměla ovlivňovat - tedy na poslední chvíli předat jinému státnímu zástupci. Za její kiks to považuje i předseda ústavního soudu. Prostě by rozhodl soud a možná by Čunka očistil a ten mohl čunkovat dále. Média tedy řešila něco, co zvorala nejvyšší wtátní vzástupkyně.

Ivan Nový 3.11.2007 7:30

Státním úředníkům je třeba vyprášit kožich,

aby nám voličům nepřerostli přes hlavu.

Frank 3.11.2007 7:33

Re: Státním úředníkům je třeba vyprášit kožich,

Bohužel je pozdě.

Ivan Nový 3.11.2007 7:49

Na to není nikdy pozdě,

státní úředníci se vždy přizpůsobí.

Von 3.11.2007 8:30

Re: Na to není nikdy pozdě,

Jestliže nikdy není pozdě, tak je vlastně ještě DOST ČASU! Výborně!

Ivan Nový 3.11.2007 8:33

Vone,

vyhazuje se? Vyhazuje. A tak to má být.

Sedrman 3.11.2007 7:15

Astone, jak jste získal tyto informace ?

předpokládám z běžného denního tisku. Novináři, od kterých jste čerpal je získali jak ? Přečetli si pokyn, pokecali s několika naštvanými bývalými policajty, případně se svými zdroji, které jim donáší tajné informace, jistě zadarmo.

Nevím, prč Langer vydal pokyn o ohlašování těch, kteří mají být vyšetřováni. Možná v reakci na dlouholetou zvyklost české kriminálky hrát si na svém písečku a shánět informace o lidech, kteří se někomu nehodí. Praxe socanské policie vyšetřovat a pak to prodávat tu Mrázkovi, tam předávat Grossovi, aby měl materiál pro své obchody, to není zrovna košer. Měl byste si Astone rozmýšlet, co píšete, ne to smolit o půlnoci po letném pohledu do  novin. Oni odcházející zaměstnanci nejsou zrovna nejobjektivnější zdroje.

Sedrman 3.11.2007 7:31

Re: Astone, jak jste získal tyto informace ?

a vidím, že to psal JAG. No v tom případě jsem si mohl odpustit psát, ten člověk je naprostý žvanil.