Čtvrtek 16. 5. 2024Přemysl polojasno10 °C

Diskuse k článku

Končí třetí týden

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1694
  • Poslední: 6.4. 2020 12:06
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Sember 5.4.2020 15:48

Pozor!

Něco pro pobavení

Dobrý voják Švejk a jiný český fake...

https://www.youtube.com/watch?v=jULvIAQj8jQ

Forejte, můžeš začít floskulovat. Pohov!

M. Mařák 5.4.2020 15:47

Junior trikolóra standardně žádná sláva a v dalším průzkumu je již jako obvykle daleko od parlamentu. No, je na tom přece jen lepší než další pikostrana Zelení. Mně ho bylo tak trochu líto a tak jsem mu pomohl alespoň k hezkému druhému místu v anketě na idnes. Pěkné sny, zdraví, hodně sil a fůru optimismu mu ze srdce přeji.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volby-kantar-model-ano-preference.A200405_130957_domaci_remy

J. Havelka 5.4.2020 15:42

"Doma ušité roušky, jsou asi jedna tisícina toho, co potřebujeme", povídal jejich taktní prezident, asi tím chtěl poděkovat obětavým lidem,kteří při akutním nedostatku roušek šili pro nejpotřebnější.

CO JSTE SI ZVOLILI TO MÁTE...

F. Doušek 5.4.2020 15:46

Od státu jsem pro občana roušku ještě neviděl.

J. Havelka 5.4.2020 15:50

Právě proto, ještě to zlehčuje, citlivý to "státník" :-((

P. Boublíková 5.4.2020 15:51

Ani toaletní papír.

F. Doušek 5.4.2020 15:55

Ten si mohu koupit. Zatím. Ale kecat o tom, jak "mí poradci" všechno zajistili, může jen naprostý trotl.

P. Boublíková 5.4.2020 15:59

I roušku už si můžete koupit. Dále šátek, šálu nebo cokoliv na zakrytí spodní části xichtu.

Zemana jsem neslyšela, ale nemluvil o ochranných pomůckách pro zdravotnictví a složky záchranného systému?

F. Doušek 5.4.2020 16:44

Mrkněte na začátek tohoto vlákna. Zeman je jediný, kdo znevažuje dobrovolníky, kteří šijí a rozdávají roušky.

J. Venc 5.4.2020 15:51

Vylezl? Domníval jsem se, že odstřelenej Koněv jest v tomto týdnu jedinou pracovní náplní.

Maj ti jeho voličové podivného presidenta, o tom žádná. Na druhou stranu - jak pravil po znovuzvolení, tahle země jest na 5let jejich. Nechť si to užijí.

:-)

P. Staronový 5.4.2020 15:37

K těm hranicím níže, tohle https://www.welt.de/politik/deutschland/plus207030073/Coronavirus-Grenzschliessung-gilt-fuer-alle-nur-nicht-fuer-Asylbewerber.html je práce Andělíny, nebo její žačky FlintenUschi? :-P

V. Sember 5.4.2020 15:35

Čínský Kobzol na Hradě hřímá, rouška sem, rouška tam

http://jdem.cz/ffxx73

Jsem šťastný za takového peazidenta. Většího kchokchota jsme na Hradě ještě neměli. Děkuji jeho voličům a do Číny posílám půlku své roušky od Vietnamců, druhou kchokchotivi na Hrad, a nadšeně očekávám čínské dodávky za těch pár drobnejch. Doufám, že alesepoň jedné čínské roušky se dočkám do Vánoc. Tohoto roku.

V. Sember 5.4.2020 15:36

Sorry jako za překlepy ];-)

J. Drobný 5.4.2020 15:44

No tak hlavně, aby tě z toho nekleplo.

P. Staronový 5.4.2020 15:39

"Jsem šťastný za takového peazidenta"

Jsem myslel, že na to má mluvčáčka, aby byl za něj šťasný. Nebo Mynáře s Nejedlým .... :-P

J. Matuška 5.4.2020 15:13

Tomáš Krystlík: Qualis rex, talis grex

... Dále blbec Prymula, toho času ještě předseda Ústředního krizového štábu vlády ČR radil lidem po nákupu dezinfikovat nakoupené potraviny i samy sebe. Neprozradil ale, jak se pak dají vydezinfikované potraviny konzumovat, ani kde dezinfekci k tomu sehnat, když je všude vyprodána.

Nicméně Češi svá opatření proti coronaviru proti kritice hájí. Poukazujíce na relativně nízký počet nakažených na milion obyvatel v ČR ve srovnání se zeměmi západní Evropy mylně vyvozují, ba se chlubí, že opatření vlády proti coronaviru byla veskrze správná, skvělá. Zapomínají však na jednu podstatnou věc. Očkování dětí proti TBC v bývalých komunistických státech vytvořilo u očkovaných s nejvyšší pravděpodobností jakousi imunitu i proti coronaviru, předpokládá se, že asi 60%. Proč zrovna proti TBC? Protože v Portugalsku bylo povinné, kdežto ve Španělsku nikoliv, čemuž odpovídají dnešní statistiky počtu nakažených v těchto dvou státech na milion obyvatel. Potvrzují to počty nakažených v Německu – v nových spolkových zemích (v bývalé NDR bylo očkování povinné) je podstatně méně nakažených na milion obyvatel než v bývalé BRD ve starých hranicích.

Že česká vláda a Poslanecká sněmovna PČR je složena ze samých hlupáků, je z výše uvedeného evidentní, protože žádný z členů vlády nebo z poslanců nevystoupil se svým votem separatem, že s tím či oním opatřením vlády nesouhlasí, nebo má k němu výhrady. Z řad české veřejnosti se zatím ozval zcela nedostatečný počet lidí počínání vlády a Parlamentu ČR kritizující. Přísloví Qualis rex, talis grex je tedy vystihující.

O. Uživatel 5.4.2020 15:14

Uživatel požádal o vymazání
J. Franke 5.4.2020 15:16

Tam měl být Kyslík!

O. Uživatel 5.4.2020 15:17

Uživatel požádal o vymazání
M. Ilsner 5.4.2020 15:19

nebo snad Kyblík?

J. Drobný 5.4.2020 15:34

To je tím přátelé, že nečtete Parlamentní listy, tam se čas od času vyzvrací:

Tomáš Krystlík je česko-německý spisovatel a žurnalista je autorem množství článků a esejí zaměřených na otázky československých dějin, česko-německých vztahů a vysídlení německého obyvatelstva z pohraničí (Sudety) po druhé světové válce.

Absolvoval pražskou Střední průmyslovou školu spojové techniky v Praze, kde maturoval v roce 1966.[1] V roce 1978 obhájil na Katedře psychologie práce a řízení Filosofické fakulty University Karlovy v Praze.

Pracoval řadu let pro orgán komunistické strany Rudé právo až do svého odchodu do Rakouska a emigrace do NSR v 1986. Přispíval do řady česky psaných exilových periodik a pracoval pro Rádio Svobodná Evropa[3] V současné době je pravidelným komentátorem internetové publikace Parlamentní listy. V roce 2011 bylo T.Krystlíkovi uděleno uznání, včetně finanční odškodnění ve výši 100 000 CZK za exilovou činnost zvanou „Třetí odpor“. Http: Takže opatrně s tou kritikou, je to váš soudruh z třetího odporu. Jinak poturčenec horší turka!

O. Uživatel 5.4.2020 15:49

Uživatel požádal o vymazání
P. Staronový 5.4.2020 15:17

Dement, šířící myšlenku, že v Čechách a české je všechno špatně.

O. Uživatel 5.4.2020 15:19

Uživatel požádal o vymazání
P. Staronový 5.4.2020 15:20

Tenhle je ale "extra vypečený". Už se tu moc neobjevuje, ale jednu dobu se dost snažil.

O. Uživatel 5.4.2020 15:24

Uživatel požádal o vymazání
P. Staronový 5.4.2020 15:25

Jeho zásluhou občas objevím velmi kuriosní stránky, na které bych jinak nenarazil.

J. Matuška 5.4.2020 15:35

Ad 15:17 1*

M. Hromádko 5.4.2020 15:24

Nějakej emigrant, prej spisovatel.

J. Matuška 5.4.2020 15:28

Ach, jo... https://cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Krystl%C3%ADk

Seznámil jsem se s touto osobností na Virtually... mmch, mám HO hodně nerad!

O. Uživatel 5.4.2020 15:31

Uživatel požádal o vymazání