Středa 29. 5. 2024Maxmilián, Maxim polojasno10 °C

Diskuse k článku

Koalice úspěšných

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 354
  • Poslední: 16.9. 2017 10:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Prokop 15.9.2017 20:35

Re: Volby

Spíš stěhovat stranické finance do soukromé kešeně.

M. Berka 15.9.2017 20:43

Re: Volby

Ale né, oni pořád ještě nepochopili, že my jim ty jejich smradlavý palice skutečně uřežeme... . Bylo by fakt dobrý, kdyby to včas pochopili... Pro ně dobrý...

D. Švik 15.9.2017 20:43

Re: Volby

Také jsme už slyšel- já sú pro multikulturalismus, volím tého Japonca...:-)

J. Vobr 15.9.2017 20:45

Kura Švik,kery mi fčil vypucuje obrazovku ???

:-)))

:-)))

M. Berka 15.9.2017 20:58

Re: Kura Švik,kery mi fčil vypucuje obrazovku ???

Lepší Japonec než německá piča...

P. Boublíková 15.9.2017 20:16

Bělobrádka vedle jste četli?

Cena za vepřín v Letech je ze zákona utajená.

To bych se teda aspoň ráda dozvěděla, kteří mamlasi schválili zákon, podle kterého nesmíme vědět, jak se rozfofrovávají naše daně.

D. Švik 15.9.2017 20:21

Re: Bělobrádka vedle jste četli?

Nečetl...už jsme dnes zvracel...děkuji.

P. Boublíková 15.9.2017 20:24

Re: Bělobrádka vedle jste četli?

No jinak mě tam nic nepřekvapilo, lidovci mají slizovitost zřejmě v genech.

J. Vobr 15.9.2017 20:37

Re: Bělobrádka vedle jste četli?

Cikáni nám dávají zahula !!!

M. Berka 15.9.2017 20:10

Proč ta pesimistická nálada???

Potkány jsme taky importovali a nějak s tím žijeme... Trávíme, hubíme, střílíme a tak... :D :D :D

D. Švik 15.9.2017 20:13

Re: Proč ta pesimistická nálada???

Rozdíl je v tom, že u potkanu si vetšinou uvědomujeme, že je rozumné je hubit...

M. Berka 15.9.2017 20:17

Re: Proč ta pesimistická nálada???

Problém je v tom, že někdo z těch krys má prachy a proto je hubit nechce... To je celkem pochopitelné a logické... Ale dříve nebo později bude přinucen to řešit... Protože to praskne...

J. Matuška 15.9.2017 20:07

MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Zajímala by se policie o Čapí hnízdo, pokud by Andrej Babiš nebyl předsedou úspěšného hnutí ANO s reálnou nadějí vyhrát volby a stát se premiérem? Domnívám se, že není třeba použít "okecávání" a odpověď může znít ANO/NE.

Třeba paní Hájková odpoví a překvapí, ŽE.

M. Mařák 15.9.2017 20:10

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

A co říkáš, Jardo, na policejní puč proti Nečasově vládě kvůli kabelkám jeho manželky, jak to slíbil pan prezident ve své volební kampani?

J. Matuška 15.9.2017 20:31

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Chováš se jako jezuita, byli školení, že nikdy nesmí souhlasit s oponentem, i kdyby měl 100 x pravdu. Já tohle neumím... Zdravím.

M. Mařák 15.9.2017 20:34

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Když vypustíš džina z láhve, nemůžeš se divit, že se to třeba jednou obrátí proti tobě...

Ale to je prostě byznys a politika.

J. Matuška 15.9.2017 20:38

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Martine: ANO/NE?

M. Mařák 15.9.2017 20:39

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Jardo, na mnohem brutálnější policejní puč: ANO/NE?

M. Mařák 15.9.2017 21:09

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Jako největší agro podnikatel v ČR získává největší dotace, díky kterým může mimo jiných praktik ničit veškerou konkurenci. Babiš je v našem měřítku prostě to, proti čemu Ty a ty Tvoje tzv. nezávislé zdroje bojují na globální úrovni, nadnárodní korporace a tak...

J. Matuška 15.9.2017 21:19

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Znovu jsem se musel vrátit k mé otázce. Odpovědět nemohu, protože to tvoje srovnání nesedí. Řeknu to jinak. Nečas musel skončit, protože se v Rusku neprozřetelně vyjádřil, že dostavba JETE bude vyhodnocena objektivně. Rusové nám nabízeli možnost spoluúčasti, takže měli šanci, že vyhrajou. Z Protiproudu mám informaci, že velvyslanec Schapiro /snad se v jménu nemýlím/ mohl dát "pokyn" k akci. Údajně řada státních zástupců na ambasádu chodila na školení, důležité byly i stáže v USA. Vzhledem k tomu, že NSA a mnoho dalších zpravodajských organizací vědí o všem /odposlouchávaly dokonce i Merkelovou/, nemohl jim uniknout vztah ředitelky s premiérem...

Proto pochybuji, že v tom měl Zeman prsty - dneska se omlouvá, že Ištvanovi naletěl... Ahoj!

M. Mařák 15.9.2017 21:26

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Ale Jardo, to jsou jen takové Tvoje plané řeči... Zeman v předvolebním klání slíbil, že zničí Nečasovu vládu, což se stalo naprosto bezprecedentním útokem protiteroristického policejního komanda v počtu tuším dvě stě vysoce spektakulárně ozbrojených policistů na Úřad vlády.

Výsledek? Svržená vláda kvůli pár luxusním kabelkám...

U toho bych rád začal naši dnešní diskuzi.

J. Matuška 15.9.2017 21:34

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Martine máš pravdu. Dobrou.

M. Mařák 15.9.2017 21:36

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Dobrou, Jardo, také pomalu zhasnu, zítra valím do hor, abych si v klidu a sám o víkendu odpočinul.

J. Matuška 16.9.2017 10:00

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Závidím!

M. Berka 15.9.2017 20:14

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Hloupá otázka. Existuje standard = to je daňový poplatník, zastuPIČ a milionář. Poplatník platí daně, zastu PIČ rozhoduje kam půjdou peníze a milionář platí zastu PIČe... Pokud milionář chce zkrátit řetězec zlodějů peněz, pak má smůlu, protože zastu PIčové se na něj vrhnou... A to je celá pointa pseudo demokracie...

O. Uživatel 15.9.2017 20:17

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 15.9.2017 20:18

Uživatel požádal o vymazání
P. Bolec 15.9.2017 20:21

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Zcela na rovinu pane Matuško. Vysrrali by se na to ! Když dojdou argumenty v politickém souboji, nastupují špinavé a podlé praktiky. V ČR to není jev ojedinělý !

J. Matuška 15.9.2017 20:33

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Může nás utěšovat, do určité míry, že ve světě to není jiné...

M. Prokop 15.9.2017 20:37

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Možná by stačilo, kdyby Bureš měl jiné heslo, než "všetci kradnú".

J. Matuška 15.9.2017 20:47

Re: MÁM JEDNU KONKRÉTNÍ OTÁZKU

Co on toho nakecal. Na to nelze zapomenout /stejně jako na Zemana, který má na triku prodej IPB za 1 Kč/. Přesto mně nebude vadit jako premiér, pokud vytrvá s jeho postojem PROTI euru a svým způsobem proti Bruselu.