Sobota 18. 5. 2024Nataša polojasno10 °C

Diskuse k článku

Kam s nimi?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 758
  • Poslední: 23.7. 2015 11:55
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Hlosta 22.7.2015 13:56

byl jsem označen za komunisticky myslícího. ;-))

Když jsem se dnes souhlasně s JAGem vyjádřil do diskuze, byl jsem ihned označen za komunisticky myslícího. No, nemám to příliš za zlé, že jsem označován za komunisticky myslícího a to bez konkrétního vysvětlení. Ono totiž je stále v podvědomí přemnoha lidí, že nutně musí člověk myslet ideologicky závisle, jinak že není možná. Za komunistů se vytýkalo, že dotyčný nemá dost politické myšlení. Že ho nemá ekonomické, to bylo prakticky vždy jedno. Hlavní bylo ono politické vnímání světa. TO zůstalo v těch vypláchnutých hlavách, po nekonečném množství všelijakých školení a porad, po cenzurách všeho, po sociálním útisku jinak myslících, po degradacích slušných lidí na nekalé živly, i po hrozbách kriminálem a pronásledování rodin, po uštvání mnoha velice hodných, slušných a poctivých lidí, co nezapoměli na morálku danou výchovou od děcka v rodině.

Odmítám jakékoliv své zařazování do nějaké politické ideologie!!! Nemám nejmenší důvod se ztotožňovat s kecy kteréhokoliv politika současnosti. Pokud ovšem nevyjádří můj názor ideologií zbavený, v základě ekonomicky prospěšný. On třeba i Clinton, kterého si mnozí považují, že byl z USA, řekl, že "Nakonec vždy rozhoduje ve všem ekonomický aspekt!". Tvrdá realita! I ta rozhodne o mém osudu a ne nějaká nadšenecká vize o politickém řízení světa. Může být, že mnoho z politiky vyplývající bude mně prospěšné, nebo zničující. Je to ale hospodaření ve všem, co je konečným výsledkem.

A tak znovu a naposledy - nefandím ideologiím a extrémním už naprosto vůbec! Pokud z extrémní strany zazní smysluplná, v hospodaření, věta, pak prostě ji musím vnímat jako pravdu, ač je to pravda použitá účelově. Jen ideologií minulosti poškození mají pocit, že v ideologiích je síla pokroku. Není to pravda! Síla byla a je jedině v správné ekonomice!!!

O. Uživatel 22.7.2015 13:58

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 22.7.2015 14:00

Uživatel požádal o vymazání
J. Jílek 22.7.2015 13:59

Re: byl jsem označen za komunisticky myslícího. ;-))

důležité je to, kam se odstěhoval Hliník....

J. Láníček 22.7.2015 14:05

Re: byl jsem označen za komunisticky myslícího. ;-))

Sleduji, že zdejší Pravý sektor se veze na vítězné myšlenkové vlně. Jedna myšlenková perla za druhou. U vás máte takové parno, že vám vaří mozkomíšní kapalina?

J. Jílek 22.7.2015 14:15

Re: byl jsem označen za komunisticky myslícího. ;-))

Autor: J. Láníček Datum: 4.3.2015 11:39

už jste rozjel svůj hownomet? A jak to dnes máte, jedete na běžné metry, nebo to máte placené od kubíku velemouder?

nevím, jak si ho představujete, ale toho je pár mililitrů a neustále se obnovuje a vstřebává

O. Uživatel 22.7.2015 14:17

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 22.7.2015 14:07

Re: byl jsem označen za komunisticky myslícího. ;-))

A stát se musí řídit jako firma... Jak jednoduché, Watsone.

O. Uživatel 22.7.2015 14:09

Uživatel požádal o vymazání
J. Láníček 22.7.2015 14:20

Re: byl jsem označen za komunisticky myslícího. ;-))

Rysu, vy máte za úkol ke všemu kváknout? I k věcem, o kterých nevíte nic, nebo skoro nic? Dluhy se platí, ale jak vidno, tak spíš neplatí. Takže se zamyslete a jednoduchou a srozumitelnou formou rozviňte toto téma to nejšířeji, možná si to někteří konečně uvědomí, hlavně budou aspoň vědět, jak na to.

O. Uživatel 22.7.2015 14:21

Uživatel požádal o vymazání
J. Jílek 22.7.2015 14:38

Re: byl jsem označen za komunisticky myslícího. ;-))

ale platí, fištróne....

http://i.imgur.com/Qs6WGIy.png

http://assets.bwbx.io/images/iH.Aji_k5BSI/v3/-1x-1.jpg

P. Vaňura 22.7.2015 13:50

Problém s uprchlíky ZAVINILI INTELEKTUÁLOVÉ

Španělsko čluny s uprchlíky vrací do Afriky a poměrně dobře zabezpečilo suchzemskou hranici v Ceutě. Pokud to Italové nedělají, mohou si za problém s uprchlíky jedině SAMI a my prostě budeme muset postavit zábrany na našich hranicích. Chce to hustou síť zabezpečených přechodů a mimo ně ostnaté dráty, strážní věře s kulomety a minová pole. Něco jako hranice mezi severní a jižní Koreou...

O. Uživatel 22.7.2015 13:53

Uživatel požádal o vymazání
P. Vaňura 22.7.2015 14:04

Chcete pár jmen? Jan Keller,

Anna Šabatová, Milan Kohout, G. B. Shaw, Jane Fonda...

O. Uživatel 22.7.2015 14:08

Uživatel požádal o vymazání
S. Netzer 22.7.2015 13:53

Re: Problém s uprchlíky ZAVINILI INTELEKTUÁLOVÉ

:-))))

J. Jílek 22.7.2015 13:58

Re: Problém s uprchlíky ZAVINILI INTELEKTUÁLOVÉ

vracelo, z Kanárů....a víte, kde je Ceuta?

P. Vaňura 22.7.2015 14:04

Samoyřejmě

J. Jílek 22.7.2015 14:16

Re: Samoyřejmě

vypadalo to, že ne, podle těch kydů

J. Láníček 22.7.2015 13:58

Re: Problém s uprchlíky ZAVINILI INTELEKTUÁLOVÉ

Vaňura na Hrad, nebo aspoň na vrchního velitele ozbrojených sil. Mlčeli jsme, teda aspoň naši potentáti, když se bombami a raketami šířil po arabském světě ten mír a demokracie, musíme držet hubu i teď - a čekat, co na to bombarďáci z Francie, Británie, USA, Itálie atd. My pak podle toho. Jako vždy a ve všem. Už jsme snad někdy dělali samostatnou politiku dle vlastních zájmů a potřeb? Vždyť ani nevíme, jak se něco takového dělá.

O. Uživatel 22.7.2015 14:01

Uživatel požádal o vymazání
J. Láníček 22.7.2015 14:08

Re: Problém s uprchlíky ZAVINILI INTELEKTUÁLOVÉ

Rysu, jste víc než plnohodnotná náhrada Prokopa. Ba v mnohém jste ho už překonal.

O. Uživatel 22.7.2015 14:10

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 22.7.2015 14:04

Uživatel požádal o vymazání
J. Láníček 22.7.2015 13:43

Proč likvidovat Spojené státy?

To snad nikdo normální nechce, jednak by to bylo neetické, druhak furt mají dost dobrých nápadů a světu tak co dát. Akorát by jim mohl konečně někdo přistřihnout pérka a zbavit je pozice výhradního světového hegemona, který tvoří pravidla hry pro všechny - dle svých představ a potřeb, ovšem. Ať makají za stejných podmínek jako ostatní, pak jim nikdo nebude jejich "Americký sen" závidět. Mám ovšem obavu, že něco takového si american boys nedovedou představit ani v těch nejhrůznějších představách a nejčernějších snech. Proto budou i nadále šířit mír a demokracii pomocí bombardérů a dronů.

O. Uživatel 22.7.2015 13:45

Uživatel požádal o vymazání
J. Láníček 22.7.2015 13:51

Re: Proč likvidovat Spojené státy?

Podle venezuelských not snad funguje svět, Krasomysle? V Africe by někteří docela slušně tvořili aspoň sobě, kdyby jim tam ovšem cokoli cenného patřilo. To si ohlídali bývalí kolonizátoři, když ty chudáky pouštěli na "svobodu".

O. Uživatel 22.7.2015 13:54

Uživatel požádal o vymazání
V. Kain 22.7.2015 13:54

Re: Proč likvidovat Spojené státy?

Je pravda že ti vyžírkové jdou za lepším a určitě mají dobré informace kde je plnější žlab.Ovšem někoho z bruselských mongolů může napadnout,že migranti musejí mít v zemích EU zajištěnou stejnou životní úroveň a potom teprve budeme čumět až každému poloanalfabetovi budeme muset vysolit z rozpočtu 30-40 tisíc měsíčně aniž by hnul pazourou.

J. Jílek 22.7.2015 14:01

Re: Proč likvidovat Spojené státy?

by jim někdo....