Středa 29. 5. 2024Maxmilián, Maxim polojasno10 °C

Diskuse k článku

Je to dvacet let

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1303
  • Poslední: 12.9. 2021 23:21
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Novák 12.9.2021 14:24

To by přece "komunistické vyvlastňování" - reakci dementblokařů by si i Po/Pod/Před/Nad/Vedle/Bezlesný Homarys mohl pamatovat.

A. Dudík 12.9.2021 13:56

JIRKOVSKÝ A HAVELKA MAJÍ JEN 1.SIGNÁLNÍ !!!

Takže buď slintají nebo neslintají !!!

;-D;-D;-D!!!!!!;-O;-O;-O

J. Matuška 12.9.2021 13:55

MY potřebujeme bojovat proti změnám klimatu... /Radek Špicar na OVM/

Doufám, že ve volbách občané budou s rozmyslem volit mezi nakomandovaným GRÝNDÝLEM a rozumem. Pro mě je Pětka probuselských stran nepřijatelná. Evoluci ano, revoluci ne! Howgh. [>-]:-)=pohoda

V. Mokrý 12.9.2021 13:58

tak nějak R^

A. Dudík 12.9.2021 13:58

ZEO-JARDO ... ty jsi evoluční diskutér R^R^R^

J. Cedivoda 12.9.2021 13:49

Ano vážený Astone, chtěl bych jen reagovat na Vaši větu: "To je pořád dokola, jak je ten Západ špatný, ale všichni utíkají na Západ a jaksi nikdo na Východ, není to nějaké divné?" Není to nijak divné, přihlédneme-li k tomu. Kdo že to na ten Západ utíká a proč. To, že i na Blízkém Východě a v Africe (ale i jinde) jsou "svinské" režimy je fakt. Kdo utíká ? Utíkají ti, kteří v současném "informačním" světě se z propagandy dozvídají, že existují režimy, kde "západní" vypečení holubi létají lidem do huby a stačí, jen tu hubu otevřít. V těch "západních" demokraciích ale brzy poznají, že jsou jen méněhodnotnými přistěhovalci a že to tak úplně pravda nebyla a že i vynikající odborník-přistěhovalec je jen "náplava", která nikdy nebude na společenské úrovni horní vrstvy rodin domácích elit. Že ta "demokracie" je jen mediální manipulací a propagandistickým trikem (snad jen kromě Švýcarska a kdysi Švédska), který zevnitř jako "sova" nevypadá. Cílem současného ekonomického a politického neokolonialismu je odnárodnit státy a oslabit národní elity. Rozdrobit státy na antagonistické skupiny, které se budou navzájem nenávidět a zavést nadvládu anglosasy ovládaných nadnárodních koncernů, včetně těch mediálních a "kulturních". Zatím máme to štěstí, že nejsme většinou tak naivní, jako ti "pokrokoví" na Blízkém Východě.

M. Ilsner 12.9.2021 13:55

cedíte vodu bla bla bla

P. Milan 12.9.2021 14:52

Ty antagonistické skupiny a anglosasy ovládané nadnárodní koncerny, včetně těch mediálních, mi nějak smrdí VUMLem, nebo alespoň PŠM.

P. Boleloucký 12.9.2021 13:46

Já bych chtěl využít této příležitosti a požádat pana Jirkovského a pana Havelku, aby se zdrželi svých reakcí k příspěvkům týkající se odborné problematiky. Jejich závěry působí trapně a kazí to úroveň ostatní zasvěcené debaty. Někteří to již pochopili a je to na jejich frekvenci příspěvků vidět. Samozřejmě to platí i pro pana Polesného s jeho nemístnými štěky. Děkuji !;-D

P. Jirkovský 12.9.2021 13:50

A v čem vy jste odborník, že tu tak hodnotíte? V zemědělství evidentně ne, v sociální politice taky ne, čemu teda rozumíte tak, že si troufnete jiný okřikovat?

A. Dudík 12.9.2021 13:54

ALE MÁ PRAVDU, PŘECEDO ;-D;-D;-D

P. Boleloucký 12.9.2021 13:56

Nechápu, jak takový duťák jako vy, to může posoudit. Už 31 let si válíte koule a znalosti čerpáte jen z novin co ukradnete sousedce ze schránky. Je to poznat.;-D

P. Jirkovský 12.9.2021 14:04

31 let se živím sám, vydělal jsem na tři velký baráky a zajištění pro rodinu a pro sebe takový, vo kterým se vám ani nezdá. 18 let z tý doby jsem neměl ani víkendy a dělal jsem 16 hodin denně, dovolenou naposled v roce 1988 a tejden v roce 1993. Nevzdělanej a tupej lempl jako vy mě nemůže ani nasrat.

P. Boleloucký 12.9.2021 14:16

Už ten váš příspěvek je nesmyslný. Žijete v jiné době. Dnes byste si jako zemědělec anebo řemeslník, nevydělal ani na slanou vodu. Já si na práci a příjem stěžovat nemohu. Nemovitostí plno a na rozdíl od vás se starám o chod dvou rodin.

P. Jirkovský 12.9.2021 14:20

Kecy. Pořád nevím, v čem jste takovej odborník, že si troufnete okřikovat jiný. A nemovitostí mám taky dost, ale je mezi náma rozdíl, já jsem si je koupil za svý, za to, co jsem si vydělal.

P. Boleloucký 12.9.2021 14:55

18 let státní úředník (problematika sociální péče, specializace nem.pojištění a důchodová problematika. V těchto oblastech působím i dnes s rozdílem, že to je firma s 2,5 tisícem zaměstnanců. Od 17 let jsem byl poloprofi fotbalista a hrál jsem nějakou dobu v Rakousku (Tulln). Ve fotbale působím dodnes a sháním mladé talenty, samozřejmě za úplatu. Mám na Břeclavsku velkou nemovitost a vlastním necelých 8 ha, které pronajímám. Tak jak se zde bude rozvinuta diskuze na toto téma, tak mě málokdo přechčije. Budu bojovat jak lev. To je naposled, co prozrazuji moje osobní věci a jsem přesvědčen, že to bude v nejbližších dnech použito proti mně.

J. Venc 12.9.2021 15:04

Zneužívání osobních věcí tu provádí vesměs jen Vobr - a ten jest Váš, tak buďte v klidu.

:-)

J. Fridrich 12.9.2021 13:45

" Maláčová chce 3 tisíce pro státní zaměstnance, rozhodne vláda.

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) hodlá vyjednat 3 tisíce korun navíc plošně pro všechny státní zaměstnance. Rozpočet by to stálo dalších 20 miliard korun." -

Neměla by už být ta socanská rozdávačka Maláčová zbavená svéprávnosti, nebo alespoň odvolaná z vlády ? Proč ona chce přidávat - " plošně pro všechny státní zaměstnance ?" Tedy stejné přidání těm horším, jak těm lepším a nejlepším ? To je rovnostářství komunisticko-levičáckého způsobu, které dostalo tu rusáckou Říši Zla s jejich guberniemi-koloniemi do kolen... Tak vzhůru si to s touto děvenkou zopakovat..

P. Boleloucký 12.9.2021 13:52

Zase jste něčemu neporozuměl. Ve hře je přidávání státním úředníkům procentuálně. To znamená, že pecivál z Prahy (státní úředník na ministerstvu) by v tomto případě bral násobně více než státní zaměstnanec na okrese. Musíte trochu přemýšlet a aspoň trochu se v problémech orientovat.

J. Fridrich 12.9.2021 14:32

" Jana Maláčová (ČSSD) hodlá vyjednat 3 tisíce korun navíc plošně pro všechny státní zaměstnance. Rozpočet by to stálo dalších 20 miliard Kč." -

Umíš číst DEMENTE Boleloucký..? Jinak už to opravdu nešlo napsat.

J. Václavíková 12.9.2021 14:37

Rouháte se proti nejvyššímu Budelípovi. Samozřejmě, že neodolá lákadlu koupit si za cenu zadlužení ještě i státní zaměstnance. A bude to nakonec propagováno jako jeho zásluha.

A ANO, měl by být zbaven svéprávnosti.

J. Fridrich 12.9.2021 15:14

Vy jste již na tom tak zle, že si pletete ženy s muži paní Václavíková ? Tuto levičáckou srack- na vrhuje PANÍ Maláčová - a to je rozřehtaná socanská samička s tendencí se baculatit a asi jí sádelnatí i její mozek. To nemoudré rovnostářství utlumí ten nejpřirozenější rozvoj dovedností u pracujícího lidu.... Byl ten švajneraj v naší zemi 41 roků a stali jsme se ze skvělé země technickým museem Evropy.

J. Václavíková 12.9.2021 15:44

Navrhovala i ty důchody a teď je z toho trhák ANO. Maláčová je malá ryba, tohle sousto jí Bureš uzme a prohlásí za své. Takže tam pak obracejte své návrhy na zbavení svéprávnosti.

Mimochodem, proč vlastně Budelíp nehlasoval proti Greendealu, když mohl a měl právo veta, a teď plive na všechny, jak jsou pro GD? Takhle si představuje ten boj do roztrhání těla? :-)))))

J. Fridrich 12.9.2021 16:19

Moje představy by nebyly nic pro vás, vážená...

J. Polesny 12.9.2021 13:37

Jsem rad že Babišova moudrá vláda v době ekonomického růstu udělal všechny potřebné reformy a vytvořila nádherné rezervy....

P. Boleloucký 12.9.2021 14:00

Jakou máte představu ?

R. Nešpůrek 12.9.2021 13:36

Když věřit, tak jedině Kantaru...

Žádnou paniku ...;-D

V. Mokrý 12.9.2021 13:39

;-D !!

P. Boleloucký 12.9.2021 13:32

Představa, že by takoví představitelé u Moravce, měli rozhodovat o důchodové reformě, je šílená ! Za 15 let mám nárok a bojím, bojím. Ještěže se o mně rodiče a příbuzní postarali.

J. Polesny 12.9.2021 13:33

Tak hlavně ne vy.;-D;-D

J. Venc 12.9.2021 13:34

Se máte čím chlubit, hm. Postarat se sám, nebylo by nutno se bát ničeho.

:-)