23.4.2024 | Svátek má Vojtěch


Jako děti na vejletě

4.8.2023

Není dne, aby se nestala nějaká nepřístojnost. Hlavní pirátský propagátor Istanbulské úmluvy nafackuje na půdě ministerstva vnitra za přítomnosti své manželky své milence a když se nedočká svého sexu ve třech usne a je k neprobuzení. Než se vzpamatujeme z úžasu, už je tu brněnská primátorka a dozvídáme se, že na kokainu není nic špatného a že ho šňupe vlastně kde kdo. Do třetice načapají prezidenta republiky, jak se prohání, už tedy ne na koloběžce, ale na motorce, ovšem v Hurvínkově dresu, v kraťasech a bez helmy.

Zvláště tato třetí aféra je aktuální. Poskytuje příležitost k vyjádření, a vidíte: i já se jí chopil! S fackováním je to těžké, nebyli jsme u toho a kdo ví, jak to bylo. Stejné nejasnosti jsou i kolem trubičky a záhadného prášku, nalajnovaného na gorilla nerozbitném skle mobilu. Ale préza bez helmy, tady je to jasné, nafotili ho u toho, dokonce několikrát. Jak jede, bez helmy, pak zase jak jede, furt bez helmy a bez helmy pumpuje pneumatiku. To se smí, ale z fotky je patrné, že brzy hup a pojede, bez helmy.

Je to na pováženou . Někdo se bude rozčilovat a kázat o neblahém příkladu. Já jsem pozorovatel střízlivější a odsudku se zdržím. Budu ale ve střehu.

Až prezidenta Pavla příště načapají, jak leze přes plot lánské obory, aby si načesal u Baláků jabka, pak sundám rukavice a půjdu do toho natvrdo. Vyzvu senátora Lásku, aby podal na prezidenta ústavní stížnost.

Aston Ondřej Neff