23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Jak na diktátory

Jsou na světě političtí vůdci, kteří v takových kritických obdobích jdou stále stejným směrem a obtíží se nezaleknou. Jiní politici s nasliněným prstem zkoumají, kterým směrem zafouká vítr veřejného mínění. K nim patří Silvio Berlusconi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Šedovous 1.11.2005 9:49

Re: Re: Jo jo Astone,

Zdravím babčo.
No když mne to včera po 15 hodině hodilo sem, tak jsem se vyděsil.Ale jsem člověk hravý a na UPGRADE zvyklý. Pitvorníci zbytečně žerou místo pro písmo. 1000 znaků taky není moc, chudák bimbo ten to nerozchodí. Ladislav N. si už poradil, další delší text sem láduje jako reakci na sebe sama,vykuk jeden.
A hele, teď už se člověk neuklepne, když nedáš nick tak tě to upozorní .
 
¤ Radim 1.11.2005 9:14

Diktátor ONDŘEJ NEFF !

Hledám v Lidovkách své příspěvky v diskusi. Co se děje? Veškeré diskuse jsou smázlé a já jsem v Neviditelném psu. Nebyla by slušnost debatu čtenářů zachovat? Nebo je to ve Psu běžné? Producíruje se tady Neff a nikdo víc?
Faust 1.11.2005 9:08

OT : Hongu - bratře, máš mail...

Křupan 1.11.2005 9:05

No nic

Moc jsem sice nediskutoval, ale rád jsem si příspěvky četl. Tohle je na nic, takze mažu psa ze svých bookmarků.
 
Křupan - modrý svazák a tržní komsomolec se loučí se zdejším rudým koutkem.
 
nazdar
 
Akvih 1.11.2005 9:05

Smutek

Pláču, pláču a už věřím, že je možné všechno ....  No, nedá se nic dělat, Neviditelný pes odešel... Fotka Paroubka vedle neviditelnýho Bárta, myslím, nejvíce podtrhuje stav na NP.... Ještě se zkusím zahojit na www.hyena.cz, ale obávám se, že to nebude moc platný
M. Zima 1.11.2005 9:03

Pane Neff, "s nasliněným prstem zkoumají, kterým směrem zafouká vítr" nejenom politici.

Tento deal se Vám opět povedl. Nejefektivnější konspirační akce od stavby Berlínské Zdi. Tehdy Ulbrichtovi přeci jenom něco prosáklo, ale Vy jste držel jako galóška (sovětský tlustostěnný preservativ).  
Že právě píšete o diktátorech a současně předvádíte, jak jsou Vám čtenáři lhostejní odpovídá české demogracii, Vy na ten Váš styl jste asi ještě pyšný. Máte na co, ta správná místa to jistě ohodnotí.
 
Béda 1.11.2005 9:00

Kurvahošidoprdelegutentag

Včera ta změna na zimní čas a ke všemu ještě tohle.  A navrhuji ještě psaní zprava doleva, aby to ti arabáci měli snažší, když už to ten Berluskoni dle Astona posral. Je někde k mání seznam nepřijatelných urážek a vulgarismů? Když řeknu, že tato změna Psa je na hovno, je to vulgarismus, nebo nepřijatelná reklama?
herdekbabka 1.11.2005 9:45

Re: Kurvahošidoprdelegutentag

ani jedno ani druhhé - vulgarismy i jiné ismy jsou už v normálu
JW 1.11.2005 10:25

Re: Kurvahošidoprdelegutentag

Souhlasím, že tahle změna je, do prdele, úplně na hovno. Ovšem až po 22. hodině!
Mari Lota 1.11.2005 9:00

Změny,změny ,změny.....

Haló vážení,copak už jste zapoměli,že změna je život a život je změna?????!!!!!!! Když se narodíme tak naše tělíčko,mozeček a jiné příslušné orgány rostou,mění se,mění se věkem názor na život-když jsou nám dva tak jsme rádi,že se udržíme na nohou a když nám je dvacet tak si začínáme vyskakovat-čím to asi je?Vyskakovat si budeme do té doby než nám ji někdo natáhne-a tomu se říká první zkušenost-nebo taky kopanec od života.Tak si to přeberte a ať těch kopanců nenasbíráte příliš....
Ferda Flaška 1.11.2005 12:08

Re: Změny,změny ,změny.....

Změna je život, smrt je změna...
Starý dyzajn vybízel k uvaření kafe. Z tohodenctoho  mám chuť si vzít svetr. Ještě chybí hlasovat toto je qalitní názor a toto je názor NA HOVNO (projde to?)
Ferda Flaška 1.11.2005 12:09

Re: Re: Změny,změny ,změny.....

Prošlo to. Teda ve 12.08 tam to h***o bylo.   
Jura Jurax 1.11.2005 8:57

No nazdar,

a takový to býval pěkný, originelní Pes. A teď tohle přímo po ránu ... proč se mění věci, které fungují? Co přináší tento nový, pohříchu tuctový design?
Neznaboh 1.11.2005 8:56

Asi naposled

To není dobré řešení pane Neff. Docela jste mne zklamal, možná ne novým formátem, ale tím, že jste nás PRODAL. To nejcenější co na PSU bylo, byla jeho nezávislost. Odmítám dělat neplacenou reklamu Lidovkám potažmo jejich vlastníkům. Je to prostě podraz. A s penězma? Víte, když se podíváte na jakékoli podobné stránky v zahraničí,, uvidíte pravděpodobně odkaz DONATE, stačilo by číslo s placenou SMS a forma  občanského sdružení ...vaši čtenáři by Vás určitě nenechali ve štychu. Pá pá ...
herdekbabka 1.11.2005 9:48

Re: Asi naposled

třeba se Astonovi už zajídalo být - nejstarším budovatelem a šířitelem internetu - a chtěl trošku omládnout. Bohužel mu asi nedošlo - že ne každá změna je k lepšímu a tahleta - to jeho letité snažení a výsledky docela vynuluje. Jak se jednou napíše BYL .....a zlikvidovat se takhle blbě a docela sám... hmm
kocour 1.11.2005 8:54

Jonáši,

nevím, zda i mne počítáš mezi "tržní komsomolce", ale i tak odpovím: Tady ani tak nejde o to "pískoviště zadarmo" - je tu dost lidí, co by bylo ochotno si platit, ale to by nebylo efektivní - jde o způsob, jak to bylo provedeno, bez varování, bez vysvětlení, v půli dne ... byl bych čekal, že dnešní úvodník nebude o nějakém pitomém Berlusconim, ale o samotném Psu, že nějaký psí herold či trubač tu změnu aspoň oficiálně vytroubí, když už ji nevysvětlí. A nic, ticho po pěšině - to vyvolává dojem, jako by se to snad ani vysvětlit nedalo. Tohle není psí vražda, tohle je psí SEBEvražda. Tohle je pokus odříznout sebe sama od minulosti.
kocour 1.11.2005 9:00

Re: Jonáši,

Jako by se Neff za to sám styděl ... to proto mlčí. I na té "slučovací tiskovce" nic neřekl, jen tam tak seděl ...
Mislead 1.11.2005 9:08

Re: Jonáši, kocoure

ačkoliv se mi tohle uspořádání velice nelíbí, za tržního konsomolce mně těžko někdo může považovat, přesto se domnívám dvě věci - ta první je, že to nebylo zčista jasna - změna/sloučení bylo avizováno už minimálně před 14 dny a byla jen otázka času a formy, kdy k němu dojde. A co se týká vzhledu - kolikrát tu kdo nadával, že Pes se seká, nejdou otvírat komentáře apod? Tohel nejspíš bud eprostupnější.
Ale neříká to nic o tom, že Pes nejspíš stratí svoje špecifiká
kocour 1.11.2005 9:11

Re: Re: Jonáši, kocoure

Ano, avizováno to bylo ... všude jinde jen ne na Psu samotném. Jinde avizují dlouho dopředu sebepitomější drobnost, jen Neff se za tohle sám stydí a neřekl ani nenapsal k tomu ANI JEDINÉ SLOVO. A to je v kostce vše.
Bubik 1.11.2005 9:21

Re: Jonáši,

No, když tak o tom od včerejška uvažuji, já bych Astona možná i chápal - ono se blbě sděluje, že z mého projektu zbyla jen ta doména. Ale na druhou stranu, napsat o změně trochu více mohl - možná by pak nevznikalo spoustu dedukcí proč nač a proč zrovna těmhle..... A určitě se dalo najít jiné řešení, možná i ekonomicky zajímavější. Ale jako majitel má plné právo se rozhodnout jak chce.
brouk 1.11.2005 8:54

Tak ty se sem

Lado opravdu hodis!
nalevo 1.11.2005 8:54

to Andy

  T o jsem rád, že tady se mnou někdo diskutuje. Změna je život a spojení, tedy spíše převzetí Psa pod křídla Lidovek, a tím změna grafiky, příliš rychlá, příliš násilná, je těžko skousnutelná. Konzervativizmus je úchylka, kterou trpí většina z nás, mě nevyjímaje. Přesto považuji tuto spolupráci za velké ocenění Psa a s kritikou posečkám, až si trochu zvyknu.
Ladislav N. 1.11.2005 8:51

Nějak to admin Lidovek nezvládá

když už jsem se proklikal k diskusi, po klepnutí na starší stránku s příspěvky mi (nově) naskočilo: "An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator. (16)" :)) Jo, to určitě! System administrator "IE ONLY" :)) Ale čas ušetřený dnes na Psu jsem investoval do hledání - a našel jsem krásnou kolekci V.A. - 44 Mega Hits: 1 - Village People - Y.m.c.a. 2 - Four Seasons - Silence Is Golden 3 - Froggs - Wild Thing 4 - Chubby Checker - Lets Twist Again 5 - Tommy James And The Shondells - Crimson And Clover 6 - Chris Montez - Lets Dance 7 - The Box Tops - The Letter 8 - Bellamy Brothers - Let Your Love Flow 9 - Lindsey De Paul - Sugar Me 10 - The Monkees - Im A Believer 11 - Gary Puckett - Young Girl 12 - Tom Jones - Shes A Lady 13 - Nick Straker Band - A Walk In The Park 14 - Rubettes - Sugar Baby Love 15 - Paper Lace - The Night Chicago Died 16 - The Beach Boys - Sloop John B 17 - The Carpenters - Please Mr. Postman 1
Ladislav N. 1.11.2005 8:52

Re: Nějak to admin Lidovek nezvládá

17 - The Carpenters - Please Mr. Postman 18 - Sir Douglas Quintet - Mendocino 19 - Roy Orbinson - Oh Pretty Woman 20 - Middle Of The Road - Samson And Deliah 21 - George Mccrae - Rock Your Baby 22 - Stars On 45 - Abba Medley 23 - The Beach Boys - Barbara Ann 24 - Mamas And Papas - Monday Monday 25 - The Tokens - The Lion Sleeps Tonight 26 - Louis Armstrong - What A Wonderful World 27 - Don Mc Lean - Ameriacan Pie 28 - Scott Mckenzie - San Fransisco 29 - Ray Charles - Georgia On My Mind 30 - F.r. David - Words 31 - Gloria Gaynor - I Will Survive 32 - Bill Haley And His Comets - Rock Around The Clock 33 - Les Humphries Singers - Mexico 34 - Petula Clark - Downtown 35 - Cher - Bang Bang (my Baby Shot Me Down) 36 - Goombay Dance Band - Sun Of Jamaica 37 - Archies - Sugar Sugar 38 - Trini Lopez - La Bamba 39 - Lobo - Id Love You To Want Me 40 - Four Seasons - Rag Doll 41 - Baccara - Yes Sir I Can Boogie 42 - Bee Gees - Spicks And Specks 43 - Pat Boone - Speedy Gonz
Ladislav N. 1.11.2005 8:53

Re: Re: Nějak to admin Lidovek nezvládá

43 - Pat Boone - Speedy Gonzales 44 - John Denver - Take Me Home Country Roads a navíc v perfektní kvalitě ;-) Ten novej Pes je báječnej. Šetří čas na užitečnější věci. :-D
Mislead 1.11.2005 8:58

Re: Re: Re: Nějak to admin Lidovek nezvládá

chicht:-) k tomu snad není, co dodat
Demosthenes 1.11.2005 8:50

Nelíbí

Tenhle dezign by mě opravdu dokázal odradit od pravidelných návštěv NP.
Manas 1.11.2005 8:45

Sbohem

Tak se loucim jako ctenar s PESem, ten font je desny a lidovky si muzu precist samostatne ... skoda. 5 let a rozvod .... no nic.
Uzel 1.11.2005 8:41

Asi se to dalo čekat ...

Úvodníky i mnohé články od pana Neffa měly za poslední roky poněkud klesající úroveň. No a teď tomu opravdu nasadil korunu. Lidovky opravdu nemusím. To už můžu začít číst MfD. Jdu hledat jiný originální deník (či alespoň týdeník). Ještě že je tady aspoń ten Reflex. Takže sbohem pane Neff těch cca 6 let bylo docela krásných.
Malka 1.11.2005 8:37

tento sterilní hnus už není PES

Tento sterilní hnus už není PES. V médiích i veřejnoprávních pociťuji stále mohutnější reklamní masáž i směšné sbližování jejich grafických podob, o textech radši nemluvě. Tak si to taky užij Neviditelný pse, jsi IN, ale kdo to bude číst, já určitě ne.