24.2.2024 | Svátek má Matěj


Diskuse k článku

Jak na diktátory

Jsou na světě političtí vůdci, kteří v takových kritických obdobích jdou stále stejným směrem a obtíží se nezaleknou. Jiní politici s nasliněným prstem zkoumají, kterým směrem zafouká vítr veřejného mínění. K nim patří Silvio Berlusconi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Xaver X.X. 1.11.2005 10:40

Re: Žádost slušným lidem.

Virtuále, když na vás reaguji a dáte si řazení podle vláken, tak se tento můj příspěvek objeví u vašeho. když si dáte časové řazení, objeví se na místě mu příslušném v rámci časové posloupanosti.
jirka m. 1.11.2005 10:39

Re: Žádost slušným lidem.

Virtuále, přepněte si "podle vláken" - vidíte můj příspěvek jako odpověď - přepněte si "podle času" - šup a už jsem nad Vámi.
My tomu Lidovému psu ještě přijdeme na chuť...
Vladimír 1.11.2005 10:38

Re: Žádost slušným lidem.

Virtuále, nevím, jestli to budu umět popsat... když reagujete na konkrétní příspěvek. Tak jako teď já na Váš. Sice nevím, jak se v tom posléze vyhledává, ale na to jste se ani neptal. Je to nezvyk... a jde o zvyk.
Jenda 1.11.2005 10:37

Jak se dá dostat na články a příspěvky staršího data ?

Nemohu se vůbec dostat na včerejší články. 
A absolutně nechápu, proč jsou zvýrazňovány různé texty, které si myslím většinu nezajímají. Co je důležitější, co více čtenáře zajímá ?  Slovo "Autor" červeně zvýrazněné  nebo  skutečné jméno autora ?  Co je základem dobrého a snadného pochopení diskuse je snad časová souslednost příspěvků. Proč se mám trápit tady s hledáním, co bylo napsáno dříve, a co později ?
Jo a po jednom ENTERu to odskočí o odva řádky ?!?
No prostě ZMETEK.
 
Jura Jurax 1.11.2005 10:33

Tak se mi zdá,

že jedním z důvodů nového dizajnu je potřeba zastřít skutečnost, že v dnešním vydání jsou toliko 3 články s dnešním datem - aspoň jsem jich víc nenašel. To by v původním zobrazení bylo moc vidět ...
A nepřehledná forma příspěvků, absence kolonky pro e-mail přispěvatele ...
A ještě ty Lidovky ... no nic, zdá se, že mi ten starý Pes bude chybět. Ale zase budu mít víc volného času.
Virtuál 1.11.2005 10:31

Žádost slušným lidem.

Prosím o vysvětlení, co je řazení podle vláken.Děkuji.
jirka m. 1.11.2005 10:30

Re: proboha

prostě jedna značka se postupně tak příblíží jiné, že spotřebitel ani nepozná, že najednou jedna zmizela z trhu
To jako že za chvíli bude Lidový pes?
A taky si dám smajlíka
JW 1.11.2005 10:25

Re: Kurvahošidoprdelegutentag

Souhlasím, že tahle změna je, do prdele, úplně na hovno. Ovšem až po 22. hodině!
dvd 1.11.2005 10:22

Tak tady chcíp pes!

ticha@dohoda 1.11.2005 10:21

jako v manzelstvi

kdyz jsme spolu tak se hadame ale bez Psa nam je samotnym tezko, byla by skoda pokud by zanikl, panu Neffovi nelze nic vycitat, zazrak, ze takhle tahl cela leta, vse je o penezich. Pes je fenomen a vzdor vsem chybam to ve stare podobe bylo snad to nejdemokratictejsi medium co znam, pravda ta demokraticnost nesla casto clanky a nazory mizerne urovne ale davala sanci kazdemu se vyjadrit, pripivatele psali a pisi zadarmo a s vyjimkou nekolika totalne zdiskreditovanych agitkaru psali bez postranich umyslu, v normalnich novinach se musi psat tak aby se nekomu mocnemu neslaplo na kuri oko, Pes si nebral servitky, "padni komu padni" Skoda, uvidime kam to pujde :-))
Andy 1.11.2005 10:21

Re: Navrhuji

podle toho ksichtu, co je nahoře vedle  Gordona, bych řekla, že odpovídat netřeba
Pepa Zdepa 1.11.2005 10:19

Re: pročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročproč

Jenom ještě poznámečka, že vlákna jsou sice hezká věc, ale pokud na sebe lidé přímo nereagují kliknutím na "reagovat", tak jsou příspěvky stejně opět nelogicky řazeny v obrácené časové poslounosti .
alone 1.11.2005 10:19

Neviditelný pes

chcípl, ať žije Nový Lidový Pes! Nejspíš beze mě. Ondřej Neff (kdysi Aston) mi konečně poskytl klid na práci (jsem OSVČ) a vyřešil za mne problém, zda jsem či nejsem závislák. Současná podoba je pro mě příliš mladá a neklidná, a rve oči. Inu, vstanou noví bojovníci...
Pepa Zdepa 1.11.2005 10:17

pročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročproč

pročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročpročproč Proč už není možné řadit příspěvky normálně lidsky logicky od nejstaršího k nejnovějšímu, proč to lze pouze podle vláken nebo nelogicky od nejnovějšího (takže je nutné číst diskuzi odzdola). Pes byl jednou z mála diskuzí, kde se daly příspěvky seřadit tak, aby je normální bytost mohla číst: zleva doprava, odshora dolů. Prosím zaveď te to opět! Stačí, že musím číst diskuzi odspodu na virtually a různě jinde.
Díky.
Virtuál 1.11.2005 10:15

Život, toť změna.

Se Psem nejde o změnu k horšímu, jen o zvyk.Po W 98 jsem si nainstaloval WXP, na které jsem si taky nemohl zvyknout a znovu přeinstaloval W 98.Za pár dní mi to ale nedalo, nainstaloval znovu WXP a nedám na ně dopustit.Chce to si jen zvyknout a jít trochu s rytmem dobyVím, že všichni ti nespokojenci se vrátí..
Béda 1.11.2005 10:10

Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.

Žádám tímto provozovatele, aby konkretizoval příslušná prohlášení. Zejména žádám, do prdele, o seznam všech nepřijatelných vulgaris/z/mů. Do řiti.
 
Bubik 1.11.2005 10:09

Re: proboha

Smajlíky není NUTNÉ používat. Je to jen o kázni....
pivko 1.11.2005 10:01

proboha

ježišmarjá astone neblbnětě! smajlíky patří na idnes, a jestli to takhle necháte, tak z toho za chvíli nic jinýho, než diskuse a la idnes nebude.
mimochodem, tenhle nový kabát je tím, čemu se v marketingu říká postupné sbližování značek. podobně jako se třeba oskat tak nějak pořád zakulacuje a začerveňuje, že už za chvíli nikomu nebude divný, že žádný oskar není a zbude jen vodafone. prostě jedna značka se postupně tak příblíží jiné, že spotřebitel ani nepozná, že najednou jedna zmizela z trhu. no a přesně tohle čeká NP. astonovi to nezazlívám, redigovat denně originální obsah, to nejde věčně, jenom je to už druhá rána za týden - první byl konec české BBC. je to beznaděj, to fakt nemůže být u nás ani jeden server, kde by v diskusích nepřevládali debilové a na první stránce se na mně nešklebili vyhulení?
 
solitér 1.11.2005 9:58

Navrhuji

Navrhuji,aby v podmínkách diskuse bylo stanoveno-na které politiky se nadávat může,na které radši ne a na které lze dštít pouze slova chvály.Pak to bude úplné a cenzor bude bdít.Ach jo,další dobré stránky v /pardon,cenzore./.Kdybych aspoň uměl nastavit diskusní příspěvky od nejstaršího...
David 1.11.2005 9:55

Ach jo.

Smutné, moc smutné.
Xaver X.X. 1.11.2005 9:51

No tak lidi, berte to s nadhledem...:-)

Jo, Pes se změnil, jak už to tak v životě bývá. A že je změna tzv. "k horšímu"? To si řekneme za čas. A k věci: Berlusconi je přece populista, tak se nedivme.
jirka m. 1.11.2005 9:50

Přátelé

nepráskejte dveřma. Trh prostě funguje - díky němu na mě z televize furt lezou nějací Vyhulení a na psu holt zavládla cenzura, vlákna a smajlíci. Jelikož přístup na tato média byl pro mě zadarmo, můžu nadávat, ale to je tak asi všechno co můžu.
Zdravím všechny komentátory, rád jsem vaše příspěvky četl, někdy (v poslední době skoro vždy) to bylo zajímavější než úvodník. Občas se sem mrknu, abych viděl jak se to tu vyvine, a o politice se budu radši hádat zase v hospodě.
A doufám, že jsem nepřekročil tisíc znaků, nepoužil vulgarismus nebo skrytou reklamu.
Šedovous 1.11.2005 9:49

Re: Re: Jo jo Astone,

Zdravím babčo.
No když mne to včera po 15 hodině hodilo sem, tak jsem se vyděsil.Ale jsem člověk hravý a na UPGRADE zvyklý. Pitvorníci zbytečně žerou místo pro písmo. 1000 znaků taky není moc, chudák bimbo ten to nerozchodí. Ladislav N. si už poradil, další delší text sem láduje jako reakci na sebe sama,vykuk jeden.
A hele, teď už se člověk neuklepne, když nedáš nick tak tě to upozorní .
 
¤ Radim 1.11.2005 9:49

Re: Re: Motivy změny ?

A ještě jedno vítání http://aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=133. Nový deník Aktualne.cz Lidi z Hospodářek. Prý kvalitka, Topolánek a Paroubek u zahájení. Takže Neff a Lidovky mohou vyrazit se psem do lesoparku.  
herdekbabka 1.11.2005 9:48

Re: Asi naposled

třeba se Astonovi už zajídalo být - nejstarším budovatelem a šířitelem internetu - a chtěl trošku omládnout. Bohužel mu asi nedošlo - že ne každá změna je k lepšímu a tahleta - to jeho letité snažení a výsledky docela vynuluje. Jak se jednou napíše BYL .....a zlikvidovat se takhle blbě a docela sám... hmm
MichalS 1.11.2005 9:46

Re: Změna designu

Taky by mě zajímalo, proč z "tyráže" vymizela připomínka Gordona - kterého by snad šlo považovat jako iniciátora (i když nevědomého) původní verze a i obsahu Neviditelného psa. Smutně vzpomínám na ty noční souboje uživatelů snažících se dosáhnout kulatého čísla v počtu návštěvníků (to počitadlo je taky v p...). Tuhle změnu nevnímám jako změnu k lepšímu. Takže ... Sbohem NP
herdekbabka 1.11.2005 9:45

Re: Kurvahošidoprdelegutentag

ani jedno ani druhhé - vulgarismy i jiné ismy jsou už v normálu
herdekbabka 1.11.2005 9:42

Re: no registrace proběhla úspěšně - a tak mi napadá, co kdyby psovští přispívatelé

ju a ještě - stejně v hodně případech se debatovalo o něčem úplně jiném - a to zdá se mi OKOOUN zvládne.
¤ Radim 1.11.2005 9:41

Re: Motivy změny ?

Centrum.cz obšlehlo staré Lidovky a jede si po svém. Tak možná poslat Lioveckého Psa k čertu a přejít na Centrum.cz.
herdekbabka 1.11.2005 9:40

no registrace proběhla úspěšně - a tak mi napadá, co kdyby psovští přispívatelé

dodali nějaká témata - / když to dělali dřív zadarmo / proč neposlat přímo na" lidi ze psa" - Vždyť stačí zaregistriovat a poslat. Možná by šlo - jen graficky odlišit příspěvek a diskuze tak jak je. Co vím- snad  jiné logo pro přispívatele a jiné pro diskutéry. Myslím, že se to srovná a budeme zase jaksi na stejné parketě - akorát díky laskavému svolení zřizovatele někde jinde -