12.4.2024 | Svátek má Julius


Diskuse k článku

Jak na diktátory

Jsou na světě političtí vůdci, kteří v takových kritických obdobích jdou stále stejným směrem a obtíží se nezaleknou. Jiní politici s nasliněným prstem zkoumají, kterým směrem zafouká vítr veřejného mínění. K nim patří Silvio Berlusconi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Petr Kunetka 1.11.2005 16:48

A samozrejme,

dekuji NP za usili a drzim palce.
Rpuť 1.11.2005 16:42

Opakuji včerejší, můj a Dušanův, návrh - Re používejte jen, když je Váš příspěvek

příliš dlouhý a potřebujete pokračovat. Jinak řaďte příspěvky normálně za sebou, jinak je to strašně nepřehledné.
Byla vyhozena kecací adresa na okouna, abychom, přinejmenším PeS,Včelka a já zjistili, že už si tam někdo zaregistroval naše nicky - komu pak tak ležíme v žaludku?
Andy 1.11.2005 16:42

Re: Tak jsem se vrátil z jednání a hele, Quimby je pryč!!!!!

bodejť by ne, pokud se tu bude kecat jako na Psu, tak se prachy za reklamu posypou. Aspoň pak všem dojde, proč Neff budoval a proč lidofky kupovaly a přejdou vás ty představy o pantátovi, co se staral o hospodu z čirého entuziasmu.
Ale já už ty akcie Skansky musela prodat, takže z toho nebudu nic mít, proto dám přednost prudění podřízených před psím:)
A jsem poslední, kdo by to Neffounovi vyčítal, jen ten vykopnutej Bart mne mrzí.
 
jura-p 1.11.2005 16:36

NP, děkujeme. Už je to lepší, než to bylo zpočátku.

Taky jsem přišel na to, že když kliknu na odeslat příspěvek a mám to prázdné, tak se mi to aktualizuje. A to je fajn.
Petr Kunetka 1.11.2005 16:34

To: NP

Diky za reakci. Za sebe Vam muzu slibit urcity "benefit of doubt", ke kteremu mne mlceni moc neponoukalo ;)
Rekl bych, ze nejpalcivejsim bodem zustava nemoznost zobrazit celou diskusi; podle casu vzestupne by asi bylo optimalni. Funkce na sbaleni vlaken nebo ignorelist (ja vim, to znamena registraci) by take potesila ;)
Pavel Kořenský 1.11.2005 16:32

Prima

délka příspěvku je opět 2000 znaků a zmizely ty ošklivé fotky v záhlaví. Tak ještě možnost nestránkovat diskusi, možnost seřadit diskusní příspěvky sestupně a vzestupně podle času a v případě stránkované diskuse dát stránkovací ovládací prvky nahoru a dolů. Pak už to docela půjde.
Bubik 1.11.2005 16:31

Tak jsem se vrátil z jednání a hele, Quimby je pryč!!!!!

No, hned se rozjasnilo. Vypadá to, že snad se i někdo snaží reagovat na přání. HURÁ, není vše ztraceno.
NP 1.11.2005 16:28

Zmeny

Dobry den, NP se doladuje za pochodu a podle prispevku uzivatelu.  Snazime se vsechny vase pripominky sepsat a postupne veci doladit hlavne diskusi tak prosim o strpeni.
Béda 1.11.2005 16:24

Re: Opravdu by se hodilo,

maYdo, právě ta možnost řazení dle vláken znemožňuje řazení příspěvků chronologicky, protože ty reakce již chronologicky řadit nelze. Reakce navíc spolehlivě rozhodí každou diskusi, jelikož nikdo nebude stále prohlížet celou diskusi, zda tam není u všech příspěvků nějaká nová. Navíc ty přibývající reakce způsobí, že původní příspěvek se posouvá na strány s vyšším pořadovým číslem. Nebylo by tak složité, aby všechny reakce byly řazeny chronologicky, ale to by i ony musely mít stejnou úroveň (postačilo by, aby to Re: obsahovalo nejen nadpis příspěvku, na který je reagováno, ale i autora, na kterého je reagováno).
jura-p 1.11.2005 16:21

jo ten čas příspěvku je dobrý.

Kecale, pardon Quetzale, a kdyby to mělo příspěvky od nejstaršího, tak by to bylo výborné. Anebo, kdyby se připisovalo na stránce dole, tak jako to je normální na papíře. Když píšu, tak ta nejnovější stránka má nejvyšší číslo a jinak to být nemůže. Bylo to tak dobře tisíce let. Až hloupí programátoři si začli myslet, že poslední stránka má číslo jedna a přesvědčují o tomto svém poznatku celý svět.
Čumil 1.11.2005 16:15

Re: Re: Re: Dog is Dead

Upřímnou soustrast.
Quetzal 1.11.2005 16:05

tak a teď už zbývá jen, aby někdo přidělal modus "všechny příspěvky na jedné stránce"

a bude to už jakš takš stravitelné.
Jiří K. 1.11.2005 16:05

Všechny změny jsou k ...

... horšímu, to říká už hodně stará moudrost.
Blbější a zbytečnější (a otravnější) změnou už je asi jenom to, když v supermarketech zpřehází regály a člověk tam pak jako idiot půl dne bloudí, aby našel hořcici a sirky.
Do těch největších proto přestávám chodit (a znovuobjevuji kouzlo malých krámků a malých jednoťáckých samoobsluh - jsou-li kde jaké) abych šetřil čas a peníze  a na tohoto nového lidopsa si holt nějak zvyknu tak jako nejspíš většina ostatních - co nám také zbývá jiného.
Lépe už totiž bylo!
 
PS.: Za sebe mohu konstatovat, že vymoženost vkládat do textu ty "blblíky" bych s chutí oželel, snad jenom tu jednodušší možnost zvýraznění textu mohu přivítat.
Andy 1.11.2005 16:00

Re: Jaj, konečně mi secvaklo !!!!

jistě, například já potřebuji hydraulickou sklápěčku, abych mohla přemísťovat své zlaté a stříbrné mince z Itálie ( samozřejmě pojištěné) do Chile, na své vinice.
Že ti to ale trvalo:))
 
Taky, taky. 1.11.2005 15:58

Re: Re: Dog is Dead

maYda 1.11.2005 15:44

Opravdu by se hodilo,

kdyby šlo nastavit komentáře chronologicky bez stránkování a na výběr chronologii buď od nejstaršího nebo od nejnovějšího. Možnost využít řazení podle vláken není k zahození a ( nebijte mě, přívrženci starého Psa) je tu příjemné, že u příspěvku je uveden čas - na starém psu mi to chybělo, když jsem chtěla reagovat v poledne na starší příspěvek a nebylo vždy jasné, jestli tam je půl hodiny nebo od rána.
kocour 1.11.2005 15:41

A hele,

 ono se to zlepšuje za pochodu ... přimlouval bych se za odkaz na komentáře z první stránky ... i když na druhou stranu, tohle je svým způsobem prevence proti těm, co by chtěli komentovat nečtěné, a navyšuje to počet nutných kliknutí ... nebo je marketingově důležitý jen počet přístupů na hlavní stranu?
 
Připomínka č. 2: Ta světlezelená (odkaz "více") k tomu opravdu neladí - chápu, že to má asi ladit se zeleným Bartem, ale nemohlo by to ladit třeba jen s jeho jazykem?  
 
Čumil 1.11.2005 15:38

Re: Dog is Dead

Eustomos taky?
Mysch 1.11.2005 15:33

Proč není stylově modrý?

dobra otazka.
odpoved - zlepsovak.
prislusnici modre perute budou psat jen diskusni prispevky.
ostatni jen odpovidat.  indiani mohou zvolit cerveny text.
Quetzal 1.11.2005 15:27

tak a teď už zbývá jen, aby někdo přidělal modus "všechny příspěvky na jedné stránce"

a bude to už jakš takš stravitelné.
Otakaro 1.11.2005 15:19

casy se meni

doba se meni...aby nam este Papá Roubek pekne neukazal zac je toho loket.....
Čumil 1.11.2005 15:14

Re: Re: Čumila taky, přirozeně - promiň, jsem si Tě nepovšiml... :-)

PS - teď jsem na něco blbě kliknul a dostal se na stránky Skanska a jejích bytů ve Štiříně.  Už jsem myslel, že se nevymotám.
Šedovous 1.11.2005 15:12

Jaj, konečně mi secvaklo !!!!

Takže ve skutečnosti je to o lyžování v Itálii, cestovním pojištění, značkových vínech, zlatých a stříbrných mincích a hlavně, hlavně o sklápění korby.
Hydraulicky.
Jak jsem starej tak jsem blbej.
Čumil 1.11.2005 15:11

Re: Čumila taky, přirozeně - promiň, jsem si Tě nepovšiml... :-)

Vladimíre, taky zdravím - mám vůči tobě i pV dluh na pavoucích... Nevím, zda jsem s to s tím něco udělat...
Čumil 1.11.2005 15:09

Re: Re: Re: dnešních článků je škoda,

No, já už jsem dost stará konzerva, Xavere, abych jásal nad tímto dalším projevem všemocných pravidel trhu; spíše mi napadá, že jde o další krok masmediální unifikace. Vše, co vybočuje z průměru, musí buď zmizet, nebo být zprůměrněno. Přizpůsobujíce se tomtuo stupni unifikace, připravujeme se zároveň na další  zprůměrování. Zatím zkouším se přizpůsobit s vědomím, že příště si zvyknu zase na něco horšího. Ale jednu výhodu tenhle formát má - zatím nepadá. No, uvidíme. Moc zdravím, už asi nebudu.
Jana 1.11.2005 15:08

Psa čtu už léta

Psa jsem objevila před lety, když tu vycházely recepty pana Větvičky. Zůstala jsem věrnou čtenářkou i poté, co recepty zmizely. Občas jsem si přidala i do diskuze, ale často na to nemívám čas. Ale tohleto mi dorazilo. Ty blechy skoro nepřečtu, když si zvětším písmo, tak zas na jiném webu na mne pak zírají obrovský písmena (kdo to má furt měnit, sakra). Je to bohužel stejně "přehledný" jako na jiných diskuzích. Odcházím pracovat, tohle fakt nejde. Je mi líto, ale tady bych si dorazila kukadla a ty musí ještě pár let fungovat. CHCI STARÝHO HAFANA!
Do not Wag the Dead Dog 1.11.2005 15:05

Dog is Dead

Petr Kunetka 1.11.2005 15:03

Jo, jo

I ten bug s linkama odstranili; jak se rika v IT, je jednodussi to udelat dvakrat, nez jednou dobre ;(
Kazdopadne... preji hezky den.
onlooker 1.11.2005 15:01

zdá se že na tom někdo stále pracuje

už je pes v záhlaví bez dalších xichtů, ještě by to chtělo skákací šipky nejen dole na stránce, ale i nahoře.
jura-p 1.11.2005 14:57

začínám si zvykat

Pokud nechcete diskusi rozbíjet, reagujte napsáním nového příspěvku. Podtržené "reagovat" nechte pro přispivatele, kteří napíší více jak 1000 znaků, tak bude jejich příspěvek vcelku. Na čtení odspodu si zvykám špatně.