Sobota 8. 6. 2024Medard polojasno10 °C

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 1118
  • Poslední: 3.3. 2023 17:29
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
L. Frydryšek 2.3.2023 11:19

De bille, nelžu.

R. Nešpůrek 2.3.2023 12:37

Je v tom mindrák. Pořádný.

V. Zadák 2.3.2023 8:43

Zalezte zpátky do své sluje, nerudný dědku.

P. Boublíková 2.3.2023 8:49

Žádné lži jsem nenapsala. S urážkami jste začal vy, když jste mě - vyhozené z prvního zaměstnání pro neochotu vstoupit do KSČ, napsal, že jsem sloužila jako Pavel.

A když už vás baví fízlovat a šmejdit po cizích životopisech - nikdy jsem tu nic nepsala o své aspirantuře, to jste si někde vyfízloval - tak už jste si mohl všimnout, že jsem promovala v roce 1983 a v témže roce jsem byla přijata do první aspirantury, ze které mě ovšem soudruzi vyhodili. Normálně trval postgraduál 3 roky, to ovšem platilo v praxi jen pro mladé soudruhy, nikoliv pro nestraníky. Disertační práci jsem nakonec obhajovala až v roce 1990 po sametu, protože k obhajobě mě soudruzi zase nechtěli pustit.

Že jsem "skončila jako úča v laborce" bylo jen a jen moje osobní rozhodnutí, jehož ryze soukromé důvody vám opravdu vysvětlovat nebudu.

Největší sranda je, že vás i ta moje nikterak hvězdná kariéra učitelky neskonale užírá, zajímal jste se o můj plat, o můj důchod, o to, kolik jsem si mohla koupit nemovitostí - jste zkrátka závistivý, zaprděný ubožák, a už to jsko pasáček koz nějak doklepete. Co se dá dělat.

Mimochodem na Web of Science se dají dohledat všechny moje publikace, rok vydání a citace z nich. Kdybych měla zájem, klidně jsem mohla ve vědecké kariéře pokračovat. A na ten rejstřík se podívejte, když už máte ten fízlácký talent, abyste věděl, že jsem v roce 1984 opravdu nebyla vyhozena pro neschopnost, jak zde ve své zaprděné závisti a nenávisti ke schopnějším bohapustě lžete.

P. Jirkovský 2.3.2023 10:44

Naučte se nejdřív číst, vy ubohá slepice. Lžete tady jen to sviští a ve svý nadutý prolhanosti ze sebe děláte něco, co nejste a nikdy jste nebyla. Už bych z vás blil, kdybych takovejch, jako jste vy, nepotkal zástup a nebyl tak trochu zvyklej.

P. Pepax 2.3.2023 8:31

Tak Kalousek by pouze vzal tibetskou vlajku a jel s ní mávat na Ukrajinu.

J. Pokoutný 2.3.2023 8:29

Tak opozice nastartovala inflaci, která nemá vůbec nic s dotační politikou, provozovanou posledních 20 let, Green Dealem a podporou kdejaké ziskovky? To už musíš Astone hodně kroutit realitu.

P.S.: Krom Pyrátů se na tom podepsaly všechny strany Pětikolky i ANO, byť ODS, TOP09 a Lidovci páchají to dobro podstatně déle než ANO.

M. Šejna 2.3.2023 8:28

Opozice prý nastartovala inflaci. 8-o

Aston si z nás dělá srandu? Inflace je v celé EU, ale podle Neffa ji zavinil Babiš s Okamurou. 8-o

Aston by to měl rozšířit a napsat by mohl ještě, že Babiš zavinil válku na Ukrajině, odstřelil plynovod Nord Stream a předtím v Agrofertu v tajných laboratořích uvařil Covid. ;-D

O. Vorálek 2.3.2023 8:30

INFLACI NASTARTOVAL LOCKDOWN. Vlády by ji měly řešit, což ta Filova nedělá!

D. Mach 2.3.2023 8:33

Inflaci nastartoval lockdown, tedy Babišova vláda?

O. Vorálek 2.3.2023 8:36

Tedy všechny vlády světa kromě Běloruské a Švédské a Uruguayské. Kdyby vládl Fijala, udělal by u nás lockdown taky.

J. Kavalír 2.3.2023 8:34

Inflaci nastartovaly drahé energie, které jsou potřeba k výrobě prakticky jakéhokoli produktu. U nás zůstaly nadprůměrně vysoké, proto je i inflace nadprůměrná.

O. Vorálek 2.3.2023 8:36

Zůstaly nadprůměrně vysoké, protože to tak fialova vláda nechala.

D. Mach 2.3.2023 8:38

Kdyby vládl Babiš, nechal by to tak taky.

M. Šejna 2.3.2023 8:38

To máte sice pravdu, ale podle Neffa může za drahé energie Babiš s Okamurou. ;-)

P. Pepax 2.3.2023 8:41

R^

V. Mokrý 2.3.2023 8:30

:-);-D

J. Havelka 2.3.2023 8:28

TVL zapnu bednu, koktavej šmírák, za hoďku, jakbysmet ..

tam v PS je nějaký doučování čtení pro migrant? Tyhlety pořady jsou chvályhodné, ale neměl by ten koktavej vocas začít něčím snazším? Slabikářem třeba?

Mám eště 200 stránek..🤣

J. Drobný 2.3.2023 8:33

A ty tu bednu neumíš vypnout a nebo tam máš jen jeden kanál. Chápu, že některé texty jsou mimo tvé chápání, ale nechápu, proč tu s tím opruzuješ bulíčku.;-)

M. Pivoda 2.3.2023 8:27

Podívejte se raději, jak své problémy občané řeší na planetě Botera, vzdálené 70 tisíc světelných let.

M. Pivoda 2.3.2023 8:28

Hezká představa, ale nereálná.

J. Havelka 2.3.2023 8:22

Nečumte jak puci,čťěte, béčko

@mkalousek

Dávat snahu o přibrždění růstu důchodů do souvislosti s pomocí Ukrajině může jen duševní mrzák. Mimořádné výdaje na pomoc Ukrajině mají na vývoj strukturálního deficitu nulový dopad, růst důchodů má naopak dopad dominantní. Je to jen hlásání nenávisti a odborné nezpůsobilosti.

O. Vorálek 2.3.2023 8:28

Ať už ta svině ušatá drží hubu, škod už udělal na tomto národu dost.

J. Havelka 2.3.2023 8:29

Ale vystihnout podstatu umí.

D. Mach 2.3.2023 8:34

Když konečně po dlouhé době řekne něco pravdivého, tak je to na držhubu?

R. Toman 2.3.2023 8:36

V tom má Kalda pravdu. V rozhovoru na ČT24 (někdy v pondělí-úterý) kdy tam byl i Štěch silně kritizoval vládu za amatérskou formu jak to snížení valorizace nyní dělá, a proč v této době když vláda věděla o tomto problému už někdy minimálně od září, a i on jí na to upozorňoval, kromě jiných odborníků. A v tom je jádro pudla.

J. Majzlík 2.3.2023 8:39

Život na dluh jako způsob existence, to je, oč tu běží. Poněvadž nikdo nenachází odvahu k rozpletení dluhové sítě, do níž se moderní společnost zamotala, hledají se podle momentální potřeby a podle vidění světa příčiny krize po částech, aniž by se zkoumaly nebo definovaly propojovací vazební síly mezi jednotlivými fragmenty tohoto složitě vybudovaného systému.

P. Jánský 2.3.2023 8:18

důchodová reforma je jen špička ledovce

zásadní je schodkový rozpočet, jinými slovy život na dluh.. vláda namísto razantních úspor dělá takové hlouposti, že přidává armádě a ubírá důchodcům.. dokonce ve stavu legislativní nouze.. ve sněmovně se strhla bitva, při které koalice utrpí pyrrhovo vítězství..

J. Pokoutný 2.3.2023 8:36

Vláda ČR podepsala druhdy vstup do NATO (parlament to ratifikoval), což znamená 2% ročně. Na to VŠECHNY naše vlády od podpisu kašlaly, takže armáda je na tom asi jako Bundeswehr po von der Lejno. Tedy mizerně. A peníze na důchody rozfrcávaly z fondů všechny.

J. Rejzek 2.3.2023 8:10

Do prekérní situace se nedostává prezident čekatel, ale jeho loutkovodič Kolář. Ten neuhlídal generála a ten ve svém svazáckém nadšení placá blbosti. Jednou v otázce konfliktu na Ukrajině a pak ohledně důchodů. Buďto došlo k nedorozumění a nebo se generál utrhl Kolářovi z nitek a vzpomněl si na svou první přísahu a činí podle svého.

D. Mach 2.3.2023 8:12

Někdy něco nějak někde ...