Pátek 17. 5. 2024Aneta polojasno10 °C

Diskuse k článku

Dnes o vládě

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

  • Příspěvků: 518
  • Poslední: 12.9. 2019 22:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Jurax 15.7.2019 13:52

Ale měla by být ta 007 nejen černá, ale i lesba nebo transsexuál nebo tak něco, aby film byl patřičně progresivní a in ...

P. Forejt 15.7.2019 11:53

Re: Novou agentkou 007 bude černoška.

neviditelný Macek si klade otázku, jestli se u našich afrických přátel smí ještě říkat : zavřít, až zčerná ..??? (sic)

J. Fridrich 15.7.2019 12:41

Pozor, Macek umi fackovat Davidky Rathy v Parlamentu - a to kazdy neumi...

V. Kotas 15.7.2019 12:44

Re: Novou agentkou 007 bude černoška.

Klidně může být, když si to producenti přejí. Rozhodnou však diváci, zda na takový film budou chodit v takovém množství, aby se vůbec zaplatil, natož vydělával tolik, jako ty předchozí filmy.

J. Fridrich 15.7.2019 11:35

Ale no tak, pratele... Tady se dela shakespearovske drama v male, stredoevropske zemi - ne prilis vyznamne zemi, ze sporu jeste mene vyznamneho o nevyrazneho ministra kultury, nejakeho pana Stanka, ktery se ale " vzepjal " k docela hrdinskemu skutku - vyhovel pobidkam k boji s financnimi nerestmi tak oblibenymi v nasi zemicce a vyhodil milacka nasich nekterych " umelcu " za to, ze psal sam se sebou smlouvy na cinnosti shodne s jeho povinnostmi jako reditele NG a

- sam sebe za to dosti stedre honoroval.. A nasi nekteri skoro umelci se pripojili ke kejhani socanu na ochranu toho jejich GURU, pana Fajta..

A tot' vse, vazeni a mily -'a mame na nekolik mesicu co resit - a o cem psat..

A. Trick 15.7.2019 11:30

Nejsou lidi

"Nedostatek provozního personálu znovu omezí provoz vlaku německého dopravce Die Länderbahn (DLB). Pocítí ho i cestující mezi Mnichovem a Prahou. DLB oznámil problémy na svých stránkách. „Vzhledem k akutnímu nedostatku personálu musíme v následujících dnech zrušit některé spoje v rámci sítě Alex a Oberpfalzbahn,“ uvedla firma na stránkách. Situaci ještě zkomplikovaly začínající dovolené."

Jak je toto možné? Vždyť vyhráli výběrko (nabídli nejnižší cenu), takže musí být nejlepší.

V uplynulých letech přišlo do Německa asi milion doktorů, inženýrů a dalších kvalifikovaných pracovníků. Tak proč nejsou lidi?

R. Tesařík 15.7.2019 12:03

Re: Nejsou lidi

Ale žádnej mašinfíra.

J. Kombercová 15.7.2019 12:25

Re: Nejsou lidi

A jednou snad zjistí, že ani žádný doktor. :)

J. Jurax 15.7.2019 13:49

No jo, mašinfíra ... ono v Africe z těch několika málo železnic, co tam zbyly po zlotřilých kolonizátorech, jich už moc v provozu nezůstalo, zrezivěly a rozpadly se, takže na co v Africe mašinfíra ...

I. Mertl 15.7.2019 12:45

Re: Nejsou lidi

Snadná pomoc, pan Trick nastoupí k DLB jako mašinfýra, pan Tesařík jako průvodčí a paní Kombercová jako drážní lékařka. A je po problémech.

R. Tesařík 15.7.2019 13:39

Re: Nejsou lidi

Ó, jak jste vtipný, pane Lepšoide.

J. Kombercová 15.7.2019 13:57

Re: Nejsou lidi

Proč bychom měli? Proto si snad zvou lidi z jiných kultur, aby Němce obohatili a vydělali jim na důchody. Já svůj důchod mám, nevím, jestli mi na něj vyděláváte vy, nejmladší už taky nebudete.

J. Matuška 15.7.2019 11:19

ANKETA - ParlamentníListy.cz

Máte raději písničky Karla Gotta, nebo komentáře Jindřicha Šídla?

Písničky Karla Gotta 92%. Komentáře Jindřicha Šídla 8%. Hlasovalo: 4900 lidí.

F. Doušek 15.7.2019 11:21

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Kdo to tam vymýšlí a čím?

I. Břízová 15.7.2019 11:37

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

To bude patrně reakce na vyjádření pana J.Šídla k písničkám K.Gotta.

J. Kombercová 15.7.2019 11:43

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Ježiš, jak nejsem fanynkou Karla Gotta, tak mu neupírám fanoušky, kterých má habakuk. Pan Šídlo asi také není fanoušek, ale proč to řeší, to mi řekněte. :))

J. Kombercová 15.7.2019 11:45

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

...jo, abych se vrátila k vláknu, to tedy je nosné téma, o němž se musí zjistit mínění čtenářů PL. Tak, jak nám tu pan Matuška přináší informace, jak která anketa dopadla, z 99 % bych byla v tom jednom procentu proti. :)

F. Doušek 15.7.2019 11:44

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

To neznám. Nerozplývám se ani nad jedním z nich, jenom toho Gotta je poněkud přespříliš.

J. Kombercová 15.7.2019 11:54

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Asi proto, že ještě v 8O letech mu to zpívá. Jak píšu, jeho desky jsem si nekupovala, ale uznávám, že je mimořádný, pro dost lidí i stejně dost znamená, skousněte to. :)

R. Neveselý 15.7.2019 11:59

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

No právě že už mu to nezpívá. Vejšky v pérdeli, nechytá nástupy, zhusta falešné tóny... měl by toho už nechat, aby nebyl za šášulu.

R. Tesařík 15.7.2019 12:10

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Jako, že by seděl doma se svojí starou?? To bych mu nepřál, už takhle toho má dost.

J. Kombercová 15.7.2019 12:12

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Takhle, budu se opakovat. On má své fanoušky a ti rozhodují. Nás nefanoušky nic nenutí ho poslouchat. No a že ho řeší i televize, beze sporu (snad uznáte) byl v českém (německém) rybníčku jedinečný. Všechno. Přeju mu hodně zdraví (Vám také, abych neurazila).

R. Neveselý 15.7.2019 13:17

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Souhlasím, též mu přeji vše dobré. Vyjádřil jsem se pouze k tomu, že mu to zpívá.

F. Šimek 15.7.2019 12:27

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Koukám, že budeš na zpěv odborník. Proto se ptám -jaký nástupy mají tydle dva šášulové ? Jedině je může porazit tendle "špjevák " !

https://www.youtube.com/watch?v=TrMKfGAd0qc

https://text.radioonline.cz/gipsy-i234/sexy-funky-a-zlej-s240952/

I. Břízová 15.7.2019 12:05

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Taky nejsem fanouškem K.Gotta. Ale přece jenom musím uznat, že je známější a slavnější než J.Šídlo. A to dokonce i v zahraničí. Takže by se měl pan Šídlo asi poněkud uklidnit.

F. Doušek 15.7.2019 12:11

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Ale paní Kombercová, já nemám problém ani s Gottem, ani se Šídlem. Jen jsem si dovolil napsat svůj názor, že Gotta je poněkud přespříliš a téměř se mu nedá vyhnout. Zato Šídlovi docela snadno.

J. Kombercová 15.7.2019 12:13

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

Má výročí. Pěkné. Tak mu přejte. :)

H. Omar 15.7.2019 11:21

Re: ANKETA - ParlamentníListy.cz

:))))))

F. Doušek 15.7.2019 11:06

Že prý dnes kabinet bude řešit mimo jiné

finanční pomoc Turecku. Divím se, copak Turkům nestačí těch 12 mld za elektrárnu?

S. Lazárek 15.7.2019 11:10

Re: Že prý dnes kabinet bude řešit mimo jiné

Tak něco i utratili za S400, to určitě taky nebylo zadarmo, prachy se hoděj.....:-)

J. Matuška 15.7.2019 11:02

Konec vlády a proč je v létě léto – Václav Klaus ml.

... Z dnešní krize hrozí další podobný populistický krok – „nezávislost Státního zastupitelství“. Rozvrat základního demokratického uspořádání na moc zákonodárnou – výkonnou – a soudní. Přičemž policie, vyšetřování a prokuratura musí být součástí moci výkonné. I dnes by řada velkých „demokratů“ v parlamentu – na „nezávislost justice“ (nikoli na nezávislost soudů) kývla. Pod taktovkou ulice. Zkrátka, když je vládní krize a vybičovaná atmosféra, skuteční demokraté bývají pod tlakem.

Ale takhle se věci veřejné nemají dělat. Některé věci mají trvat a nemají se zpochybňovat. Názory se nemají měnit. Člověk má hájit to, čemu věří. Tak mi v těchto dnech pomáhala četba návrhů programových zásad, co mi lidi posílají. Je to jiný svět, než okolo sebe v parlamentu vidím.

„Ideologii by v energetice měla nahradit racionalita, fyzika a ekonomická udržitelnost. Fyzika ani racionalita nejsou neekologické.“ Pěkný. Akorát o tom létě jsem nic nenapsal. Tak příště.

http://jdem.cz/fbyx88