14.6.2024 | Svátek má Roland


Diskuse k článku

Budou volby, politici lítaj nízko…

S blížícími se volbami – a že jich bude požehnaně, snad půlka lidstva letos kráčí k urnám, mnozí opakovaně - sledujeme mimořádný pohyb politiků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Seliger 9.4.2024 22:36

Historie vypovídá jak končí Americké války a angažmá, vývozy demokracie a podobné tyátry, co stojí biliony dolarů. Na př. Afganistán 20 let cca 9 bilionů. Studená válka v angažmá tajných služeb 13 bilionů. Amerika podle USA WDC vnitřní dluh 34bilionů, zahraniční cca 90% HDP a Rusko? mrkněte do WDC a budete překvapeni. Ale žádný USA prezident nebude řešit zadlužení. Každý přidá miliardy Pentagonu a tajným službám a jejich obrovské rozpočty snadno pokryjí takové "vývozy demokracie". Teď se žhaví střet Číňanů mezi sebou. To by byl byznys a profit. Takže tak také skončí vykoupená, zadlužená a rozvrácená Ukrajina. Jak říkají sami vládci USA, jsme tak dominantní, že nepotřebujeme spojence, máme zájmy, vazaly a hodnoty. Dolary.

P. Diviš 9.4.2024 22:39

Koupili i Putina? :-P

D. Mach 9.4.2024 22:39

Nějak vám vypadlo, že tu válku na Ukrajině nevedou USA, ale Russko.

L. Kolman 9.4.2024 22:49

Tak vám toho vypadlo poměrně hodně, co se Ukrajiny týče. Nic takového se nestane jen tak.

L. Novák 9.4.2024 23:21

Zalez do díry, KOMUJISTICKÝ Putinův ČU;-OÁKU, i s tvým soudruhem "O. Seliger"!!Rv

L. Frydryšek 10.4.2024 7:47

Máš přednost ESTÉBÁCKÝ ČU;-OÁKU L. Nováku zalézt do žumpy co jsi pracně vybudoval a pořádně a sebou zaklapni dekl a to nemá nic společného s tvým odkazem směřujícím na O. Seligera.

J. Fridrich 9.4.2024 23:18

"Děsivá Rudá armáda: Místo míru vojáci zasévali strach. Znásilňovali děti, těhotné ženy, jeptišky i domácí zvířata. Rudoarmějci se na konci druhé světové války považovali za osvoboditele, kteří si mohou vzít kohokoli a cokoli chtějí. Tuto zvrácenou logiku pocítily, mimo jiné, na vlastní kůži i polské ženy, pro něž sovětská armáda představovala mnohdy smrtelné nebezpečí. Byly tak nucené vymyslet způsoby na to, jak se vyhnout nenechavým rukám vojáků a zachránit si tak vlastní život. Přítomnost Rudé rmády na území Polska sice předznamenala konec války, někteří vojáci se ale k místním ženám chovali stejně brutálně jako ti nacističtí. Byli agresivní a jako vítězové věřili, že mají nárok na vše. Včetně žen. Když se opili, začali znásilňovat. Nikoho neušetřili. V ohrožení byly i malé holčičky, těhotné ženy či řádové sestry. Bezpečně se nemohly cítit ani bývalé vězenkyně koncentráků a staré ženy." -

Tak to bylo to skutečné chování vašich rudoarmějců, osvoboditelů...

T. Kohout 10.4.2024 6:14

Dluh už je dost velký na to, aby se o sebe postaral sám. Řekl kdo?