14.6.2024 | Svátek má Roland


Diskuse k článku

Budou volby, politici lítaj nízko…

S blížícími se volbami – a že jich bude požehnaně, snad půlka lidstva letos kráčí k urnám, mnozí opakovaně - sledujeme mimořádný pohyb politiků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 9.4.2024 23:22

Dementní komouši a spol. denně ;-O vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , O. Vorálek , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , Z. Linda , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , J. Bárta , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , a další...

L. Novák 9.4.2024 23:27

Vybombardujme Ukrajinu, pak půjdeme dál. Televizní propaganda v Rusku přitvrzuje ;-O

Televize v Rusku v debatách na téma Ukrajiny otevřeně dávají prostor názorům, které vyzývají ke genocidě, masovému vyhnání Ukrajinců z jejich země a bombardování civilních cílů.

"Ukrajina nesmí existovat." Ruská propaganda nabírá na síle. | Video: Russian Media Monitor

Tradičně silné a extrémní výroky pronáší bývalý prezident a nynější místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv. Na sociálních sítích často píše o použití jaderných zbraní Ruskem nebo o tom, že "půjdeme až do Lvova, když to bude nutné". Na přednášce v Moskvě představil mapu, na které je zobrazena více než polovina Ukrajiny jako součást Ruska.

Agresivní rétorika se neobjevuje jen u politiků, ale v televizním vysílání hlavně u politologů, analytiků a novinářů. Společným jmenovatelem jejich názorů je potřeba vést válku tvrdě a bezohledně, za použití všech prostředků, a neprojevovat žádnou starost o ukrajinské civilisty.

"Po válce nemůže existovat něco jako Ukrajina. Jestliže to dovolíme, začne to zase bujet a rozpínat se jako rakovinový nádor," uvedl na začátku dubna moderátor Vladimir Solovjov, který je jedním z hlavních mediálních propagandistů režimu Vladimira Putina. "Jsou před námi desítky let konfrontace se Západem. Desítky let míru byly náhoda, ale stovky let válek předtím byly přirozené, protože mír mezi dobrem a zlem není možný," dodal ve svém pravidelném pořadu.

(další podrobnosti včetně videozáznamu v článku)

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/vybombardujme-je-do-zakladu-pak-pujdeme-dal-ruske-televize-s/r~52d4fe42f66011eeae9c0cc47ab5f122/

L. Frydryšek 10.4.2024 7:41

Uvádí na závěr diskuze ještě dementnější estébáček l. Novák ke svému uchlácholení, že tomu tak není, ale marně se chlácholí, je dement nad všemi dementy.

M. Ilsner 10.4.2024 11:17

vždyt' jsi russomrd, nestyd' se za to

O. Seliger 9.4.2024 22:36

Historie vypovídá jak končí Americké války a angažmá, vývozy demokracie a podobné tyátry, co stojí biliony dolarů. Na př. Afganistán 20 let cca 9 bilionů. Studená válka v angažmá tajných služeb 13 bilionů. Amerika podle USA WDC vnitřní dluh 34bilionů, zahraniční cca 90% HDP a Rusko? mrkněte do WDC a budete překvapeni. Ale žádný USA prezident nebude řešit zadlužení. Každý přidá miliardy Pentagonu a tajným službám a jejich obrovské rozpočty snadno pokryjí takové "vývozy demokracie". Teď se žhaví střet Číňanů mezi sebou. To by byl byznys a profit. Takže tak také skončí vykoupená, zadlužená a rozvrácená Ukrajina. Jak říkají sami vládci USA, jsme tak dominantní, že nepotřebujeme spojence, máme zájmy, vazaly a hodnoty. Dolary.

P. Diviš 9.4.2024 22:39

Koupili i Putina? :-P

D. Mach 9.4.2024 22:39

Nějak vám vypadlo, že tu válku na Ukrajině nevedou USA, ale Russko.

L. Kolman 9.4.2024 22:49

Tak vám toho vypadlo poměrně hodně, co se Ukrajiny týče. Nic takového se nestane jen tak.

L. Novák 9.4.2024 23:21

Zalez do díry, KOMUJISTICKÝ Putinův ČU;-OÁKU, i s tvým soudruhem "O. Seliger"!!Rv

L. Frydryšek 10.4.2024 7:47

Máš přednost ESTÉBÁCKÝ ČU;-OÁKU L. Nováku zalézt do žumpy co jsi pracně vybudoval a pořádně a sebou zaklapni dekl a to nemá nic společného s tvým odkazem směřujícím na O. Seligera.

J. Fridrich 9.4.2024 23:18

"Děsivá Rudá armáda: Místo míru vojáci zasévali strach. Znásilňovali děti, těhotné ženy, jeptišky i domácí zvířata. Rudoarmějci se na konci druhé světové války považovali za osvoboditele, kteří si mohou vzít kohokoli a cokoli chtějí. Tuto zvrácenou logiku pocítily, mimo jiné, na vlastní kůži i polské ženy, pro něž sovětská armáda představovala mnohdy smrtelné nebezpečí. Byly tak nucené vymyslet způsoby na to, jak se vyhnout nenechavým rukám vojáků a zachránit si tak vlastní život. Přítomnost Rudé rmády na území Polska sice předznamenala konec války, někteří vojáci se ale k místním ženám chovali stejně brutálně jako ti nacističtí. Byli agresivní a jako vítězové věřili, že mají nárok na vše. Včetně žen. Když se opili, začali znásilňovat. Nikoho neušetřili. V ohrožení byly i malé holčičky, těhotné ženy či řádové sestry. Bezpečně se nemohly cítit ani bývalé vězenkyně koncentráků a staré ženy." -

Tak to bylo to skutečné chování vašich rudoarmějců, osvoboditelů...

T. Kohout 10.4.2024 6:14

Dluh už je dost velký na to, aby se o sebe postaral sám. Řekl kdo?

L. Kolman 9.4.2024 22:25

Kam se vytratil Sember? Jsem s ním chtěl vyrazit za holkama. On je hezčí a zkušenější, že bych se s ním svezl.

https://www.youtube.com/watch?v=lfXnB0Nadl0

D. Mach 9.4.2024 22:29

Zajímavé, že vždycky, když se vytratí K.Kotek, objeví se L.Kolman.

M. Ilsner 9.4.2024 22:34

nastoupil na noční směnu

D. Mach 9.4.2024 22:36

Maj to každý den úplně stejné.

L. Kolman 9.4.2024 22:51

Jasně, je to domluvené. Někdo tady na vás dozírat musí, podporovatelé nejméně populární vlády na světě. Ani vám nepřijde, že musíte být nějací divní?

L. Kolman 9.4.2024 22:12

Šetřit se musí, nemůže se rozhazovat jak za Babiše.

Poslanecká sněmovna pod vedením Markéty Pekarové opět přečerpala rozpočet. Kverulant žádá omluvu a nápravu.

MPA a její vedení PS

2022 - Překročení o 141 mil.

2023 - 90 mil. navýšení a překročení o dalších 46 mil.

D. Polanský 9.4.2024 22:17

Když je tak příjemné utrácet cizí peníze, třebaže je to nemorální. Ale co, morálnost se okecá.

L. Kolman 9.4.2024 22:20

To bude nejspíš tím, že Babiš s Okamurou obstruovali.

D. Mach 9.4.2024 22:23

To jsou ty Okamůrovy a Babišovy proslovy, které tam ostatní musí snášet.

V. Zadák 9.4.2024 22:25

Nemusí Mááchu, nemusí.

D. Mach 9.4.2024 22:27

A když se omezila diskuse k důchodům, tak jste tu řval něco o útoku na demokracii, rudý Zadku. Ale to už si nepamatujete, co? ;-D

V. Zadák 9.4.2024 22:36

Mááchu, Vy jste ještě větší TRDLO než Jirkovský. Nemusí, protože mohou odejít. To Vám nedocvaklo?

D. Mach 9.4.2024 22:41

Vypnout elektriku, zhasnout, poslat domů vrátného a ochranku .... vy jste ještě hloupější, než jsem si dosud myslel.

V. Zadák 9.4.2024 22:43

Upocené, prolhaný demagogu Mááchu.

V. Zadák 9.4.2024 22:39

Když se omezila diskuze k důchodům tak jsem neřval, prolhaný Mááchu.

Vy jste sice blbý jako Putzstock, ale tou Vaší politickou uvědomělostí to vždy doženete.

D. Mach 9.4.2024 22:42

No jo, vy jste pětikoalici jistě chválil za omezení valorizace důchdodů ... ;-D ;-D ;-D

V. Zadák 9.4.2024 22:51

Chytá Vás fantas, prolhaný demagogu Mááchu. Raději se jděte vyspat ať naberete síly k další propahandistické šichtě.

L. Kolman 9.4.2024 21:55

Áčkaři, vy to tady s tím Fialou teda vedete! Benzín za 40 korun, drahé žrádlo, energie, odrbané důchody, za loňský rok u nás přišlo na svět nejméně dětí za posledních sto let a porodnictví je vymírající obor... S počasím si už nevíte rady vůbec. Kdo to kdy viděl, aby na Velikonoce bylo jak v létě? Toto by se za komunistů stát nikdy nemohlo. ;-(